Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.531
Reaction score
29.382
Локација
Novi Sad
Kazu na bednoj areni da je ovaj bedni termin jer je tako trazila policija i fss.

Utakmica nikakva, nista posebno za videti.
VAR pregled mi ne mozemo da vidimo na tv? Znam da se u svakoj ligi prikaze kad sudije gledaju, a mi ovde pregledavano snimke iz nekih mentolskih uglova kamera najbednije sportske televizije na svetu?!?


Uprava napolje!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Evo male analize:
31. minut, Jojić maši celu loptu, 0:1.
40. minutu, Jojić izlazi iz igre.
41. minut 1:1.
42. minut 2:1.
48. minut 3:1.
62. minut 4:1.

Natkho ponovo dokazao da je naš najbolji fudbaler i samim tim da ne zaslužuje da igra više od 5 minuta po utakmici.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.724
Главни утисци са претходне три утакмице :

GGv0EgW.jpg


QUp7Agc.jpg


Освојимо ли титулу Фејси доживотни уговор па макар не играо никад.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ovo je najmrtvija liga na svetu majke mi moje...ladno nemaju onu tehnoglogiju u lopti da se javi sudiji kad predje celim obimom plus mrtve kamere sa jos mrtvije arene i uglovi...ovako si osudjen na ciganske slepce iz var sobe. Ona lopta je presla liniju celim obimom.

Ocekujem novi grafit u Bg-u...SI BELLA KOMO IZLAZAK ZECA U 39'
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Ovo je klasicna vadilica trenera. Sad kad su kola debelo nizbrdo, sad ga kaznjava vaspitnim izvodjenjem u 40. Min. Imao je prilike da ga izostavi na oba derbija, ili izvede na brdo utakmica gde je bio kriminalan. Kasno si nasao da se peres moj treneru.. Jadno
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.938
Da je gladan i zedan i meni bi ga bilo zao...
Druze ne radi se o tome,jednostavno sa neke ljudske strane,njemu je fudbal posao,ocigledno da je zreo za penziju ..zao mi ga je onako jadnog u tom smislu…igrao sam fudbal,doduse ne profesionalno,znam kako je kad si skenjan onako…jbg nije to neko cigance tipa Ozegovic pa da me boli kurac..
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
371
Reaction score
1.532
Hajde i mi sto puno ne pisemo a kudimo, da pohvalimo, TAKO je BRE
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.234
Reaction score
33.773
Локација
vaginamandibularia
Nije mi ga zao uopste. Zao mi je nekih njegovih saigraca koje je svojim potezima zakopao i verovatno im izbio koji trofej. Posrao se drugima na sav trud, vidi valjda da ne moze ali bas ga boli kurac da se sam skloni i prepusti mesto ako nista drugo a ono perspektivnijima
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Hajde i mi sto puno ne pisemo a kudimo, da pohvalimo, TAKO je BRE

Šta da pohvalimo? Što smo umesto na +8, trenutno na -2, i što smo i dalje u trci za trofej?
Što smo dva prolećna derbija igrali na nulu?

Svojevremeno je Mancini, na početku trenerske karijere, vodio Inter u gradskom derbiju protiv Milana. Inter je bio slabiji, ali je Mancini na novinarsko pitanje da li bi bio zadovoljan remijem odgovorio: bez obzira na kvalitet ekipa, kada bih svoj tim spremao za remi u derbiju, prestao bi da se bavim trenerskim poslom.
Taj derbi je Inter pobedio...umesto na remi, oni pobedili, budale...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Koji su to seljacki fazoni da se zvizdi i vredja igrac Partizana a ne ponasa se kao dzukela tipa kao Babovic ili Ninkovic i opet. Vi nikada u zivotu niste imali los period,pad samopouzdanja pa opet niko ne ide da se ubije nego gleda da pregura dan po dan i da se izvuce iz kanala. Da smo imali takav mind set pre pa da posle onog poraza od Hajduka 7-1 izvredjamo igrace,dignemo ruke i postanemo ono sto su ovi preko puta.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
371
Reaction score
1.532
Šta da pohvalimo? Što smo umesto na +8, trenutno na -2, i što smo i dalje u trci za trofej?
Što smo dva prolećna derbija igrali na nulu?

Svojevremeno je Mancini, na početku trenerske karijere, vodio Inter u gradskom derbiju protiv Milana. Inter je bio slabiji, ali je Mancini na novinarsko pitanje da li bi bio zadovoljan remijem odgovorio: bez obzira na kvalitet ekipa, kada bih svoj tim spremao za remi u derbiju, prestao bi da se bavim trenerskim poslom.
Taj derbi je Inter pobedio...umesto na remi, oni pobedili, budale...
Opusteno, znam da je bezvredno, nemam vise snage da serem, jel ovo danas sa izmenom je.... da igramo Norwegian Eliteserien Super Lig vredela bi ova lepa pobeda, ali na zalost mi igramo:
kurafte dafte ciga ligu super ligu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top