Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Сад иде обртање лове ака 2019-2020. Толико дуго јашу овај клуб да не треба бити видовњак да би видео шаблон по коме функционишу. Попуштање омче, а све у циљу зараде. Биће новца од Садика и ценим да ће да уложе нешто у појачања као 2019-е, да ће да појуре неког тренера који ће умети да посложи то, а онда од лета 2023 иде распродаја и неки нови "играчи који осећају клуб". Знају они да дозирају и јачину екипе и да изаберу тренера какав им одговара у том моменту...... Нису они мутаве незналице "само" су покварени. Они по овом шаблону има да функционишу докле год су овде......20 наредних година ако треба.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ljudi, potpuno je besmisleno, apsolutno besmisleno, pisati o budućem treneru ili sastavu tima za sledeću sezonu. Koga normalnog to zanima?

Partizan nije konkurentan i neće biti i nije ni bio ovih 5 godina.
Godišnji trošak kluba je 18-20 miliona.
Sponzori 2 miliona. Što znači ako ne prodaš nikoga i ne uđeš u uefa, to je koliko? A ako uđeš onda je 10 minusa godišnje.

A tih 18 miliona se troši na plate markovića, jojića i sličnih. Njih dvojica zajedno primaju 1.2 miliona. Znate li kakvog igrača možete za te pare da dovedete? Kakav crni katai...

O bivšem treneru sve najgore.

Da je ovo pravna država Partizan bi zbog poslovanja bio izbačen iz lige, ali to nije interes, interes je pišati po Partizanu i radovati se lažnim titulama.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
365
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Sve ste već rekli ...
Od 65. kako svesrdno volim Partizan, bilo je u mnogim sezonama igrača za koji je dres Partizana bio nezaslužen, ali ovoliko neznalaca u nekoliko posljednjih godina, pa teško je naći nekoga za pohvalu.
Kao i većina vas, ovo finale Kupa sam gledao ravnodušnije nego ikad. Ne mogu se poistovijetiti sa igračima koji sada nose meni ljubljeni dres.
Čak sam se iznenadio što su sinoć bili dostojan protivnik državnom projektu i ovaj put su zasluženo opravdali epitet drugog klupa u državi.
A onaj kreten bez vrata pušta da njihov najbolji igrač daje gol iz mrtvog ugla, pa jebem ti život, znaš li uklizati da blokiraš?! Kad je povrijeđenog Jevtovića, inače po meni jedinog opravdanog povratnika, zamijenio Holender, znao sam da igramo s igračem manje.
Skoro svi ste cijelu sezonu pljuvali Jojića. Rekoh, u pravu ste ali neću i ja, ali sada već moram, čovjek je juče svojim upadanjem u ofsajde upropastio nekoliko pokušaja polukontri.
Spomenuh trojicu, što je već previše za jedan Partizan, a da nastavim...Miljković i ostali. Nebi bilo fer da ipak ne izostavim Rikarda iz ovog jada, Ne bi ni Levandovski učinio ništa više u ovakvoj igri i sa ovakvim saigračima. Riješićemo se mi i njega. I prodati šta ko htjedne kupiti pa dovesti opet livadare i povratnike rekonvalescente.
Sad ako još angažuju Krstajića, teško ćemo zadržati stečeni status iole ozbiljnog sparing tima onima.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Нажалост мислим да неће ни тад, јер ће болесник да направи такав систем за који ће бити потребне године да се расформира. Па ће ићи деценијама мит као са Титом на самрти: ,,Чувајте ми звезду". И чуваће је, јер је увек била режимска кучка.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Svi klubovi, koji nisu samoodrživi i žive od državnih donacija, politički kontrolisanih sponzorstava i političke zaštite od naplate dugovanja od strane poverilaca (da ne pominjem tolerisanje dugovanja prema državi, koja su pareksrlans politička) su svi od reda DRŽAVNE KUČKE I KUČKICE.

Samo smo mi kuče koje slabije hrane, drže u boksu i zanemaruju, dok drugo kuče timare, hrane biftekom i spremaju za 'evropske izložbe'... Al su oba kluba KUČKETINE obične....

Verujeum da većini navijača i očekivalaca rezultata, koji ovde pišu postalo sve jedno što smo kučke, ako bi se igrom slučaja slila lova ovde a ne na drugu stranu brda. Odjednom bi zaboravili sve i uživali u prelaznim rokovima za razne državne pare, a i za silne pare kojima treba pranje, što da ne... I vratili bi se na stadion i vratio bi se entuzijazam...

Jedini uspeh koji priznajem Partizanu nije ni jedan jedini tofej, ni pobeda u derbiju, ni evropska proleća, nego samoodrživost. Kad klub postane solventan ja ću to nazvati usdpehom. Sve ostalo je ružno i nemoralno sviranje kurcu u kom ne mogu mirne duše da uživam. Zamisli uzme Stanoje titulu, a ulupanom lovom nekoliko hiljada paušalaca može da dobije poresku olakšicu, ili se može sagraditi bolnica.

Ko je u drugom fazonu, nek na magnetnu rezonancu ide na Teleoptik kod specijaliste Miše Filipovića.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Još jedan genijalan predlog Ilieva. Boki, hvala za sve što si pružio u Partizanu (onoliko koliko su ti dozvolili) !!! Imao je posle šampionske sezone ponudu Lansa, ostao je zbog Partizana, a onda su ga Đuka i Batica elegantno sklonili. Savo ga vratio u život, doneo nam Kup. Odnos prema klubu fenomenalan. Idi, odigraj još koju sezonu u našoj ligi, ima vremena za Teleoptik. Ljudi kao Saša i Bojan trebaju Partizanu, kada naš klub preživi ovaj kancer od uprave.



 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.808
Локација
beograd
Jel se meni cini ili je fudbalski klub imao bolju sezonu od kosarkaskog?
U evropskim okvirima, uz nekoliko brukanja se prosla grupa u oba sporta, ali fudbaleri su prosli jedno kolo, dok kosarkasi nisu.
U kupu smo drugi u oba sporta, cigani nas ubise u basketu, dok je u fudbalu bio egal mec uz epsku kradju i nedosudjen penal u nadoknadi pp.
U ligi drugi u oba takmicenja (iz sve snage navijam da osvojimo aba, ali ne deluje da je realno). Kurva nam odrzala lekciju u svakom bitnom derbiju ove sezone, bilo fudbal, bilo kosarka.
Jel jos uvek Stanojevića smatrate za izdajnika Partizana?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Gledao sam sinoć kasno snimak na Areni...bili smo im ,,blizu,, možda smo ih posle onog našeg gola stvarno bili ,,stisli,, a moguće je i da su znali da su dovoljno brzi (ili kvalitetni) pa da nam ga spiče iz kontre...

Markec se baš trudio da pokaže da i on može da uradi nešto na derbiju, ličio je na fudbalera u nekim momentima, ali je samo pokazao da ne može da uradi nešto bitno u derbiju. Jednostavno ne može. Nije tu kriva sudbina ili loša sreća i karma.
Ko zna zna, ko može može, a ko ne može, gubi derbi...

Jednostavno, Katai može, Leonardo je mogao, Tejgo je mogao, Markec ne može, Zeka je, kad je bio mlad mogao ono jednom, sad ne može i to mu dođe to.
Kao ,,bili smo bolji,, i te fore, a samo naš bek uspeo da da gol, a naši napadači ga ne bi dali da smo igrali još tri utakmice...

Ne računaju se šanse nego golovi (pa makar iz ,,prvog šuta,, ili ,,mrtvog ugla,,), a da su ,,cigani,, bili prisebniji, mogli su u zadnjim minutima utakmice da nam uvale još dva...pa nam ne bi ostala ni ta uteha da smo ,,bili bolji,,... :confused-smiley-013:

Uprava je horor, Krstajić je horor, bezuspešno napucavanje na Rikija u svakom derbiju je seoski fudbal, fudbal bez prave desetke i driblinga je sranje živo.

Zašto nekoga zovemo, recimo, ,,Bog fudbala,, ili ,,Ubica cigana,, ili ,,Dr Mo,, a nekome zviždimo i jedva čekamo da ode iz kluba da ga više ne gledamo u našem dresu?

Odgovor valjda znate...

Možda nam horor uprava ipak dovede jednog pravog igrača za sledeću sezonu, pa da nam malčice zamaže oči da slabije vidimo da smo već i nosem skroz u govnima...
Mada ne moramo to ni da vidimo. Znamo. Osećamo.
Oseća se.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Doveo Jojića, Miljkovića, vratio Miletića, vratio Vujačića u 11. Svi skoro direktni krivci očajnih utakmica protiv cigana zbog kojih smo izgubili titulu. Konstantno ih držao u 11 iako se iz aviona vidilo da su teške štetočine. Ne smatram ga za izdajnika ali ga smatram za tvrdoglavu neznalicu koji je napravio trenera od goveđe glave, neka mu je sretno i da nam se više nikad ne vrati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.024
Reaction score
26.093
Локација
ante portas
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Jel se meni cini ili je fudbalski klub imao bolju sezonu od kosarkaskog?
U evropskim okvirima, uz nekoliko brukanja se prosla grupa u oba sporta, ali fudbaleri su prosli jedno kolo, dok kosarkasi nisu.
U kupu smo drugi u oba sporta, cigani nas ubise u basketu, dok je u fudbalu bio egal mec uz epsku kradju i nedosudjen penal u nadoknadi pp.
U ligi drugi u oba takmicenja (iz sve snage navijam da osvojimo aba, ali ne deluje da je realno). Kurva nam odrzala lekciju u svakom bitnom derbiju ove sezone, bilo fudbal, bilo kosarka.
Jel jos uvek Stanojevića smatrate za izdajnika Partizana?
Cini ti se.
Da, ja ga smatram na zalost za izdajnika. Za ostale ne znam, ali za mene je ogromno razocarenje. Pisao sam vec, ne znam ni sam koliko je svestan da pojmi svoju uloge ove godine, ali u scenariju za njegovu ulogu lepo pise - trener koji lepo prica i lose radi.
Ili ti mozda mislis da je finale Aba posle 9 godina neuspeh?Finale nije jos zavrseno, samonda te podsetim.
I da li ti smatras Zeljka za izdajnika?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Jel se meni cini ili je fudbalski klub imao bolju sezonu od kosarkaskog?
Nije, jer košarkaški još nije završio svoju sezonu. :D
Ali u odnosu na to kako je završi...procenićemo... :icon-rolleyes:

Inače...ne volim te neke ,,podele,, na KK ili FK navijače ili na neke ,,različite poglede,, na FK i KK...
O.k. svako od nas (malo ili mnogo) više prati jedan sport ili jedan klub u odnosu na onaj drugi, ali oba su naša (ali i upravina i SNS-ova, doduše), i ne volim ni da se FK neprestano ,,osuđuje,, a da se KK-u ipak ,,gleda kroz prste,, - jer, kao prvo, košarka i fudbal su vrlo različiti sportovi, a kao drugo...svakom treba prema zasluzi...

Nego mene brine ista ,,matrica,, da nam je u ovoj i ovakvoj državi namenjeno mesto ,,ikebane,, u slavlju ,,ciganskih,, trofeja u košarci i fudbalu, a druge sportove retko ko i prati, tako da to skoro nikome nije ni bitno...
Mada i tu ste videli šta nam se dešava...ako pratite...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top