Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.955
Локација
vaginamandibularia
Jebiga, da je Zeljko vratio gagica i slicne kalibre, ispao u grupi EK, ispao u 1/4 finala KRK, zavrsio aba ligu kao 8, opet bi bio nekoliko desetina astronomskij jedinica ispred srecom sad vec bivseg trenera FKP.
Ako postoji jedna osoba koja ima jebeno bezgranicno poverenje da radi sta joj je volja u kompletnom JSD to je upravo Zeljko Obradovic.
Nije jednostavno realno da se porede jedan takav covek i neko ko je imao vise gresaka u koracima (namernih ili ne) nego cigansture mutirane kad ih "kradu" "sudije"
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
373
Reaction score
1.535
zbog najveceg demagoga i jos ponesto na klupi Partizana, trebalo bi prestati da se pominje u negativnom ili pozitivnom kontekstu, doneo je svojim bitisanjem dovoljno razdora i nesuglasica ovde na forumu, on je proslost i to treba da ostane zauvek
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Титула - 0 (за ово могу да видим оправдање)
Без оправдања:
Дербија - 0
Купова - 0
Афирмисани играчи - 0
Убедљиво друго место у лиги и онакав излет у Европу такође не могу да сматрам позитивним и да му то рачунам као достигнуће. То је што се Станојевића тиче и његовог учинка овде.
Без нове управе која ће да ради у сувереном клубу не надам се бољим временима али би за промену било добро да доће тренер који је у стању да победи дерби и донесе фудбал који ће да афирмише играче и прикаже клуб у позитивном светлу у европским такмичењима, без бламантних наступа. Од титуле нема ништа докле год је овако стање ствари. Не би узели титулу ни да смо побeдили у сва три првенствена дербија али ту не видим никако оправдање за тренера који нема победа на 7 узастопних дуела са циганком. Није ни са Савом било идеално, и његова тврдоглавост је била велики терет за тим али мењао бих ово европско пролеће и убедљиво друго место за тим из сезоне 2019-20. За оне дербије у којима су цигани били демистификовани.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.472
Локација
U Kinšasi
Ja bih sad angažovao Rafu Beniteza, jer znam da bi odmah presekao onaj optički kabl koji ide od naše svlačionice do redakcije Mocartsport. A posle nek nas trenira ko hoće.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mora da dodje Brnovic ili Krstajic ili neko ko ce da se bori sa Vojvodinom za drugo mesto a ne da bude blizu titule pa da mora ciganima isti sudija da sudi sve tekme u plej ofu,ne stize covek da ode kuci da se okupa,dali mu prostorije pored domara na Marakani. Dobio taj sudija Markovic od zvezde potpisan dres od Ivanica i letovanje kod Terzinog makroa u Rezevicima 10 dana samo mora da plati boravisnu taksu. Presmesno mi je da ne postoji ni minimum minimuma kod tih ljudi sto vode Partizan pa makar da kazu prvo da se sastanemo da vidimo gde smo gresili i sta treba da radimo bolje ali u SNS Srbiji je pitanje licne odgovornosti izbaceno iz upotrebe. Po padu sa vlasti treba ih izloziti u kaveze u ZOO vrtu da ih deca iz provincije gadjaju pomorandzama kad dodju na ekskurziju,izdajnici ljudskog roda. Jedino bi Nikolic uzeo titulu jer mu se eto moze,koliko je bogohulno gledati onu govedju glavu Stankovica da on prica o taktici,pobednickom duhu i navijacima i svaki dan da zahvaljujemo Dzajicu sto ga je uzeo Partizanu jer mi mozemo da prezivimo i Zeku,Vucelu,opstrukciju vlasti,ubacene elemente na jugu,Asena Nikolova ali takvu seljacinu kao sto je Deki 10 Partizan ne bi imao sanse da prezivi,mi taj kapacitet nemamo. Zamislite mi da smo izvodili onaj korner kao oni uz navijanje i lozenje,nas ne bi oprali ni Dunav ni Sava ni da se ponovo rode i zaigraju Bobek,Vasovic i Galic. Statiracemo jos malo dok se ovaj narod ne dozove pameti a onda Kalcopoli i da im uzmemo sve titule koje su ukrali od cara Dusana pa do Grofa Bozovica i da ih dodelimo npr.Polimlju ili FK Pirotu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Nikolić, Jokanović, Paunović, Ivić ili stranac.

Ne bi se bas radovao i da donesu stranca. Poucen iskustvom Avrama i Rebera tako da.
Ima i drugih imena ko bi ja na primer razmatrao kao na primer grobarcinu Aleksandra Vukovica sto je radio u Legiu (ali on ne voli napredne bubasvabe tako da nije podoban) ili pominjali smo ga pre neki dan Darka Milanica ili pripitajte kako je i sta radi Srecko Katanec. Ima trenere ko bi radili sasvim solidno ali to nije opcija za ove smradove ko su nas toliko ukanalili.
Bolje da doneses naprednog dupelizca krstaju ili neke druge prosek neznalice kao kiza milinkovic ili ljubinko drulovic nego coveka ko bi radio maksimalno da donese rezultat raspalom Partizanu.

Na kraju sasvim je nebitno ko je na klupu dok nam je kancer lepo izmetastazirao u upravu i na nekada slavne tribine juzne sada tuzne.
 
  • Like
Reactions: BiP

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bilo kakva priča o Nikoliću, Iviću, Savi, Paunoviću, Iliću ili bilo kojem iole krštenom treneru u ovom trenutku bi bila kao da lijepimo flaster preko tkiva zahvaćenog tumorom u koncentracionom logoru, pa još ljubimo da prođe.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
372
Reaction score
1.120
Локација
the middle of nowhere
Lepa analiza sezone za nama od strane velikog Ivana Golca.

 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Pazite scenarijo:
Dolazi Krstajic, ovoj sedmorici povratnika sto osecaju klub, produzuje se ugovor, i najavljuje trka ta titulu.
HOROR.

Ok još bolje. Zamisli scenario..
Gde beše onaj što skoro hvalio u datom trenutku aktuelno tim. Kako ono beše " Partizan ima dva podjednako dobra tima, popunjen je na svim pozicijama".
I imenuju dotičnog Okuku za trenera .
Htedoh neki smajli na kraju prethodne rečenice, ali ..

Od ovih što obraza nemaju, ništa me iznenadilo ne bi .
Oni ne bi trebalo samo ostavku da podnesu. Već bi trebalo na višegodišnju robiju!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.464
Reaction score
5.826
Локација
beograd
„Završili smo sezonu bez trofeja, ali želim da kažem da sam ponosan što sam deo ove ekipe, koja je imala sjajan učinak u prvenstvu, osvojila 98 bodova, stilgla do finala kupa i osmine finala Lige konferencije. Sve zahvaljujući saigračima i neverovatnom stručnom štabu“, pohvalio je Natho na oproštaju od sezone, posredstvom Instagrama, kolege, ali i trenera Aleksandra Stanojevića s kojim je odlično sarađivao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top