Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Treca utakmica u seriji je bila nasa najgore odigrana u sezoni, gledajuci ozbiljnije protivnike. Dobili smo na ogromnu zelju i borbenost. Losije odigrana od prve u seriji, ali uz borbenost i bez predaje, sto je donelo rezultat. Treca cetvrtina :pop Ova sinoc je bila ubedljivo najbolje odigrana. U ponedeljak ocekujem nesto izmedju ove dve krajnosti.

Nema svrhe analizirati ono sto smo sinoc gledali. Demoliranje za istoriju. Sav ciganluk i logistika ulozeni u pripremu utakmice, a onda cunami :D

U ponedeljak je neophodno da izadjemo hladne glave, a naostreni za borbu. Ne sumnjam da cemo izaci naostreni, a za glavu treba da se pobrine strucni stab. Mislim da treba da krenemo u NBA stilu, najjaca i najiskusnija petorka pocinje, bez obzira na pocetni sastav protivnika, bez ,,prilagodjavanja'' i eksperimentisanja.

Ta iskusna nasa ,,prva postava'' treba da krene borbeno, a u napadu brzo i opusteno kao na treningu.

Ako se u uvodnih nekoliko minuta odlepimo, sav pritisak koji su pripremili za nas ce da proguta njih. Jer ciganija nema strpljenja za bilo sta, bilo ova u rukovodstvu ili na tribinama. Ima da se medjusobno pojedu. A zna se da igru ne poznaju i da iz toga nista nece da zakljuce, samo ce gledati rezultat.

Najbitniji je pocetak i da tu razliku, ako je napravimo, odrzimo nakon prvog sudijskog udara. Posle toga ce oni postajati sve nervozniji i razmisljati samo kako da izazovu prekid.

Nakon pocetne ,,divljine'' igrao bih smireno i spustao loptu, a Lesor da obrati paznju i na povratne slobodnom suteru, to bas i ne gleda kad dobije loptu.

U svakom slucaju, Zeljko zna najbolje. Srecno, borbeno, sa zeljom, a bez pritiska. Ciganija je u ovim neuslovima favorit.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.819
Локација
Beograd
I oni su kažnjeni. Neuporedivo blaže za neuporedivo teže prekršaje. Puj pike, ne važi... Podgorica, neodlazak na utakmicu, kazna?! Tako da... Elem, samobanovah se da izdržim ovo, a na dupe bih progovorila, i moram da izjavim za Dnevnik - jebasmo im majku! Mi smo titulu zaslužili, uzeti je, skoro sigurno, nećemo, ali za prvu Željkovu godinu, nije loše... Kako kaže Mag - BORBA, BRE!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Zbog svadbe sam propustio ono sinoć, a da nisam išao na svadbu, propustio bih zbog posla.
Neću napisati kako žalim za tim što nisam bio na utakmici iz dva razloga:

-Moja sezonska je usrećila nekog drugog, pogotovo iz razloga što (valjda) nije bilo karata u prodaji.

-I bilo bi razmaženo žaliti za bilo čim što se desilo sinoć.

27. avgusta 2000. godine na Seltik Parku je odigrana utakmica koja od tada nosi naziv "Demolition Derby". 6:2 je bilo na kraju, moglo je i više. Na toj utakmici je Larson dao onaj lob i proslavio ga plazeći jezik sa sve dredovima. Nemam drugu reč koju bih iskoristio za ono sinoć od toga - Demoliranje!

Četvrta stotka ove sezone, je l još nekom nije jasno ko nam sedi na klupi, ima nadimak od 3 slova?

A ono što je bitnije od samog rezultata je to da ovi momci skontaju šta sve mogu i koliko mogu. Da li će nam to doneti titulu u ponedeljak ili F4 za par godina - ne znam, ali će nam doneti velike stvari, to potpisujem. Hvala im. Hvala Željku. Hvala svima koji su uticali na to da juče budem na pravoj strani Demoliranja...
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
I oni su kažnjeni. Neuporedivo blaže za neuporedivo teže prekršaje. Puj pike, ne važi... Podgorica, neodlazak na utakmicu, kazna?! Tako da... Elem, samobanovah se da izdržim ovo, a na dupe bih progovorila, i moram da izjavim za Dnevnik - jebasmo im majku! Mi smo titulu zaslužili, uzeti je, skoro sigurno, nećemo, ali za prvu Željkovu godinu, nije loše... Kako kaže Mag - BORBA, BRE!
A zasto je nebismo uzeli? Pa dosli smo do pete utakmice, sve staje u taj jedan mec. Ok, oni su domacini, imace tu prednost, vjerovatno su se postarali da sudjenje ide na njihovu stranu ali opet to ne znaci da mi ne mozemo pobjediti taj mec. To je kosarka, to je sport, ako budemo imali dobar sut, ako se njima ruka stegne nema tih sudija koji ce moci toliko da kradu ekipu koju vodi Obradovic. Ne vodi nas neki Saso Filipivski pa da nas uzimaju kao levate. Iskreno ocekujem neizvjestan mec koji moze da odluci mnogo stvari i mnogo igraca a mozda i kljucna stvar bude energija i zelja da se dodje do pobjede.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.066
Reaction score
18.306
Imam osećaj da će skinuti onu mrcinu Cirbesa u pokušaju da ispariraju pre svega Lesoru pod košem, jer ovo kad ga čuva D*vidovac videli smo kako izgleda... Takođe očekujem masakr od sudija, bar dve lične u napadu Lesoru do poluvremena, nepostojeće korake, užičko prekoputa, uz "snažnu odbranu" eLiTnOg DeFaNzIvCa...
Inače zadužio bih nekog tipa Dangubić da se druži malo s trandžoljubom, onako trash talk konstantno na uvce, poludeo bi nakon 5 minuta jer je mentolčina potpisujem...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.928
Reaction score
21.679
Juče sam na +25 na poluvremenu pomislio kako bih bio zadovoljan i sa 1 razlike na kraju, eto tako neka bude i u ponedeljak, ne tražim mnogo.
Podizanje trofeja ABA lige pred onim stvorenjima će izlečiti napaćene grobarske duše.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.304
Reaction score
10.818
Локација
underground
I hocu da kazem prije pete utakmice sta god da se desi. Privilegija mi je bilo gledati ovu ekipu sa Zeljkom na celu .Do pre godinu dana nisam vjerovao da cu to dozivjeti.
Znam koliko je Zeljko tvrdoglav ali i koliko je dobar i da ce nas kad tad dovesti tamo gdje pripadamo.
Sve dok je on na klupi , ali i ne samo na klupi ja sam miran.
Ne dao bog da on ode , onda nam spasa vise nema
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Solidan nastup ofanzivno, to je bilo manje više ok.

Međutim defanziva je omanula, previše primljenih poena, loša selekcija faulova, što je protivniku omogućilo da se previše raspuca poenterski.

Idemo dalje :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.545
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
I hocu da kazem prije pete utakmice sta god da se desi. Privilegija mi je bilo gledati ovu ekipu sa Zeljkom na celu .Do pre godinu dana nisam vjerovao da cu to dozivjeti.
Znam koliko je Zeljko tvrdoglav ali i koliko je dobar i da ce nas kad tad dovesti tamo gdje pripadamo.
Sve dok je on na klupi , ali i ne samo na klupi ja sam miran.
Ne dao bog da on ode , onda nam spasa vise nema

Apsolutno se slazem. Od Zeljkovog dolaska govorim kako sam miran jer verujem u njega kao i u to da zna sta radi.

Tokom sezone bilo je poraza koji nisu bili ocekivani sto je i normalno bilo je i turbulencija u igri i to je normalno.

Sa svojim matorim sam redovno imao rasprave pokusavajuci da mu objasnim da Zeljko nije dobar igrac na soniju pa uzme dzojstik i dere redom po 30 razlike, da je tim nov, da su tek poceli da igraju zajedno i da treba vreme da sve to dodje na svoje mozda cak i prva sezona da se "baci" radi uigravanja.

Potajno sam se nadao nekom od 4 trofeja i jos uvek smo u igri za 2, pa nek uzmu i jedan od ta dva ja cu biti zadovoljan.

U ponedeljak samo da odigraju hrabro i odvazno, pokusace gamad garantovano nesto slicno kao protiv Buducnosti, ne verujem u tolikoj meri ali nesto slicno ce biti jer gamad ostaju gamad, nadam se da nasi nece podleci pritisku i da ce proraditi inat, da im zatrpaju kos sa svih strana.

U svakom slucaju sta god da bude ja sam na ovu sezonu ponosan i za mene smo mi vec pobednici.
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Прича се нешто да ћорави мобилизује говна да се скупе испред пионира данас у 17:30 а наши имају тренинг од 18, настављају где су стали на крају друге…
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Inače zadužio bih nekog tipa Dangubić da se druži malo s trandžoljubom, onako trash talk konstantno na uvce, poludeo bi nakon 5 minuta jer je mentolčina potpisujem...

Previse se potcenjuje lik koji se druzio sa trandzom i na pokusaj ucene rekao ,,ko vas jebe, objavite'', bez obzira sto je javna licnost. Ozbiljna lobanja, iako ciganska.
Njegov posao od pocetka karijere je da provocira. Nece on nasesti, pa jos na Dangubu.
Sve sto Kalinic bude navodno naseo, bice u cilju prekida ili nasih tehnickih/iskljucujucih. Samo pametno.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Imali smo vec slican bljesak protiv Hamburga u Pioniru kad smo im za poluvreme ubacili 65. Ovo je ipak drugaciji trenutak i igramo protiv ekipe koju smo dobili dva puta u 2 dana. Nervira me kad neko napise da titulu verovatno necemo osvojiti. Dovoljno je pogledati ciganske njuske na onom tajm-autu, nemaju pojma sta ih je snaslo, svi cute ukljucujuci i trenera. Godinama su prvi jer nemaju konkurenciju, sve je to bilo tanko za njihovu masineriju van terena. Ovo sto smo mi juce demonstrirali je druga dimenzija, ubedjen sam da nemaju nikakav specijalan plan za ponedeljak sto se igre tice. Isto tako sam ubedjen da se vise uzdaju u pudlicu i njegove sluge nego li u sebe.

Razumem zasto ljudi misle da nemamo nikakve sanse, ali ako ponovimo slicnu igru od juce onda nam ne mogu nista. Bitno je da gledamo sebe, u proslosti smo cesto gledali vise na sudije u ovakvim utakmicama a na kraju su nasi igraci podbacili. Sa Zeljkom na klupi i igracima koji mozda nisu najbolji ali koji imaju ogromno srce, verujem da imamo veliku sansu da okoncamo njihovu mafijasku pricu i da cemo to i uraditi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo naš predsednik, ponosni član sns-a, kako sam kaže, reče da protiv države, skandira samo mala manjina navijača.

Mala manjina izgleda glasnija od velike većine, pa jadna arena mora da gasi ton.
Da ne zvuči da branim partijskog pijuna :laugh:
Ali neće valjda da izjavi da ga svi navijači njegovog kluba mrze :laugh:
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
U ponedeljak samo da odigraju hrabro i odvazno, pokusace gamad garantovano nesto slicno kao protiv Buducnosti

Verujem da bi Lesor prvom ciganskom majmunu koji mu pridje odvalio vilicu. Onda lepo povući ekipu dok ne isprazne halu. Buducnost je ciganska kuckica, ono tada nije smelo da se igra.

Koje su cigani zlo, u svakom pogledu. Ne bi im prvi put bilo da napadnu igrace, setimo se samo fudbalskih derbija. Veze oni nemaju sta sport kao pojam znaci. Gamad udbaska.

I nicega ih nije sramota. Po Frojdu, prva odlika glupog covega je potpuni nedostatak stida i srama.

Nismo isti!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Ono sinoc je trebalo doziveti u polupunom Pioniru, uz atmosferu kao da je krcato.
Uz sve navedene kocnice koje nas mogu sputati u ponedeljak, mislim da ce prevagnuti tas na nasoj strani vage, iskljucivo zbog 2 stvari, a to su psiholoski momentum nakon sinocnjeg NBA izdanja i cinjenica koja se i sinoc dokazala, a to je da ne mogu njihovi matori igraci da se regenerisu kao nasi mladi, tela im to, jednostavno, ne dozvoljavaju.
U sustini, cele protekle nedelje pricam "Samo da dobijemo dve kod nas, a posle sta nam Bog da..."
Nadam se da cemo se svi radovati, KK Partizan mi je proteklih godina 'podario' previse bolno-pijanih noci sa svojim prijateljima, red je da se i to promeni za 180stepeni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top