Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.341
Reaction score
16.390
Локација
Beograd
Navodo bi trebalo da sude Pukl, Hordov i Kolješnić.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sudije u prethodne tri finalne serije:

czv .vs Buducnost

2017/18

0:1 Matej Boltauzer, Sreten Radović, Tomislav Hordov
1:1 Ilija Belošević, Saša Pukl, Miloš Koljenšić
1:2 Damir Javor, Tomislav Hordov, Mario Majkić
1:3 Sreten Radović, Saša Pukl, Sašo Petek


2018/19

1:0 Matej Boltauzer, Saša Pukl, Tomislav Hordov
2:0 Sreten Radović, Damir Javor, Miloš Koljenšić
2:1 Tomislav Hordov, Mario Majkić, Marko Juras
2:2 Damir Javor, Sašo Petek, Uroš Nikolić
3:2 Saša Pukl, Tomislav Hordov, Mario Majkić


2020/21

1:0 Saša Pukl, Tomislav Hordov, Josip Radojković
2:0 Ilija Belošević, Miloš Koljenšić, Milan Nedović
2:1 Sreten Radović, Matej Boltauzer, Damir Javor
2:2 Saša Pukl, Uroš Nikolić, Sašo Petek
3:2 Tomislav Hordov, Josip Radojković, Milan Nedović
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Imajuci u vidu kvalitet protivnika, pogotovo defanzivan (koji je po mom misljenju ogroman), ovo je jedna od nasih najboljih napadackih rola ikada.

Mislim da ne postoji nacin da se sa vecim samopouzdanjem udje u majstoricu na gostujucem terenu od ovog. Pohvale za ekipu i trenera, imamo razloga za optimizam pred peti mec.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.146
Reaction score
4.615
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Čestitke igračima i Željku na pobedi,navijačima u skraćenom Pioniru također. Svi su odradili šta je bilo do njih i moje srce je puno. Šta će biti u 5 utakmici nije mi neka briga oni su drknuli cigose 2 put za redom (zaboravio sam kad je to bilo zadnji put) i za mene je sezona uspješno završena. U ponedeljak će navijači Partizana koji dugi niz godina glasaju za ovo zlo na čelu države imati priliku da se podsete ko im je bio prvi pik na izborima i da ili menjaju pik ili boje. I na kraju samo da dodam: TREBA IM JEBATI MATER i to konstantno bez prekida (ajd može neka pauza za pivo) :partizan-fan:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.612
Reaction score
30.092
Локација
Novi Sad
Cekaj, znaci jos PRE konferencije su Rade i Uros isli za radonjom i zvali ga da popricaju tj da se izvini Uros, a on odgovorio "POSLE KONFERENCIJE" i onda kuka na toj konferenciji i place? Pa picka ti materina napredno spinovska ciganska !! Sto nisi spomenuo da su te zvali ispred svlacionica govno jedno...ala boli -28, ju!



Od 0:55 snimka...




Jos se i onaj degen pojavljuje na snimku, valjda insajder twiteraski, sta li je vec u fmpu.... Boze me sacuvaj kakve pojave, kakvi spin majstori lebtejebo....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Прво требало је тражити 3+1, друго мени оно радовање и није било провокација, шта је требао отићи на другу страну и радовати се.
Момак је забио из ћошка поред њихове клупе и ту се мало порадовао и ћао.
То што су цигани а и судије нервозне па га под притиском искључују то је други пар опанака.

Знам да "Деји" и играчима се није лако појавити пред пљачкашем Срба са КиМ, (не)човјек им све омогућавао ван теренским радом, а они дођу и изгубе 30 разлике. Па тачно да им налупа шамаре.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovom pobjedom je finalna serija trebala da se zavrsi, jer je onaj drugi mec bio nas, samo da smo pokazali malo vise koncentracije. Ali sta je tu je, ocekivano smo dosli do 2-2 i petog meca u kojem kao sto sam rekao treba da uhvatimo momenat kada su gurbeti poceli da sumnjaju u svoj kvalitet i pokazati im ko je tata u ponedeljak uvece, da bi rezultati toga bio da opet narednih x godina pricaju kako ne prate kosarku.
Strah u njima izmice kontroli.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.010
Reaction score
3.812
Локација
Статус
Затворена за писање одговора.
Top