Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Pbg news pise da krilo mozemo ocekivati vrlo brzo, mozda i kasno nocas bude gotovo. Navodno cekamo odgovor glavne opcije a sa B opcijom je sve zavrseno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Odbrana je tanka u ovom sastavu.

Svetozaru treba kvalitetan parnjak, Vujačić i Saničanin nisu za ozbiljan fudbal.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Info da u slucaju prodaje pare delimo 50/50,a ako ode bez obestecenja placamo olimpijakosu 800.000

Nesto slican dil je bio i za Zdjelara samo sto ako ide bez obestecenja trebali bi da placamo daleko vise. Ne secam tacne cifre mislim da je bilo nekih 2.5 miliona ali nisam siguran.
Pa je ljudina Zdjelar produzio ugovor da ne bi govnari zaglavili Partizan isto kao sto nas je zaglavio mutavi djura u slucaju sa zivkovicem.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
To je i najveca tuga, sto je jedan ispodprosecan igrac bio medju najboljima.
KK tema od prošle sezone zvala se ,,Povratak kralja,, a neku temo o FK-u, ili neku zasebnu, mogli bismo da nazovemo ,,Spuštajmo kriterijume,,...

Kad sam ovde čitao skorašnje ,,upise,, o tome da bi Zdjelar (kao tehnički skroman igrač) mogao da nam bude centralni vezni, ili da će nam Fejsa u svoje 33 godine u nastupajućoj sezoni pokazati ,,klasu,, na poziciji zadnjeg veznog gde treba da se hapsi, krpi, rilja i trči...ja sam mislio da ljudi možda malo ironišu, ili su skloni šali...ali oni to izgleda stvarno ozbiljno misle?

A samo bih podsetila da je vaskolikoj forumskoj zajednici i Saša Lukić bio ispodprosečan igrač i nije se baš žalilo za njim.
Ne pratim kakav je sada, ali u vreme kada je odlazio, sigurno nije bio baš takav da bismo nešto mnogo žalili...jer nama na toj poziciji treba igrač kao Moreira (i to urgentno od kako je Dr Mo otišao, pa sve do danas), a ne neko dete koga stavljaju u izlog da bi ga što pre prodali, ili neki Dača Pantić koga čekamo ,,deceniju,, da proigra (ili da bar nije povređen)...

Druga je priča to što prodajemo decu (kao Lukić, Vlahović), ali prva je priča o ,,spuštanju kriterijuma,, - pa mi smo bre imali zadnjeg veznog kao Duljaj koji je ,,hapsio,, jednog Zidana, Evertona koji je hapsio pola lige, a sad nam na toj poziciji ,,klasa,, sporovozni Fejsa u svoje 33 godine...
Nekad bili dobri Katanec i Jokanović, ozbiljni reprezentativci neke YU, a sad dobar i Jevta, svratio malo u stari kraj da pripomogne (da budemo drugi)...

Nekad bilo pregršt mladih kreativaca kao Ilić, Ivić, Đole Tomić, Vukić, a sad nam glavni (i jedini) kreator Natho u svoje 34 godine...

Nekad Kežman bio ozbiljan golgeter u derbijima pre nego što smo ga prodali, sad bi da prodajemo Milovanovića, dete još ni gol nije dalo u derbiju...

Prodajemo sve što mrda, spuštamo kriterijume, neki od nas se lože na najave i objave lažljivih medija i kvazi-novinara... :confused-smiley-013:
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ma opusti se, bonuse ionako ne isplaćujemo! :D

Nešto mi se cini da ce to biti ovaj iz Voždovca, mada ako mi ne možemo da iskopamo jednog prvptimca iz omladinske škole, onda džaba je imamo.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Ako igramo 3-4-1-2, ko šmekeri, za 3 štopera konkurišu Sveta, Vujača, Fića, Sani, Šeha i klinci. Za spoljne vezne desno - Dača, Žile, Patrik, levo - Čaki, Šeha, Terza, Zadnji vezni - Zdjelar, Fejsa, "kao" Partik, kad mora i Natko... treba pojačanje. 10ka - Natko (može, 60 min max, spor), Dača (kako mu dune, dečko je misterija), Baždar (ko mu otkrije poziciju u timu dobija Nobelovu nagradu za fiziku), Terza (probati, da se ne baci), i tu treba pojačanje. Napad - Riki, Menig (dečko je nabolji kao polušpic, neuporediv sa metiljanjem po strani), Mile i Jović (znamo da za krilo nije a kad je "procvetao", igrao je bliže golu i bio extra)
Znači u ovoj postavci bi nam trebali neki ala Radoja na zadnjem veznom i Ljajić da se rotira sa Natkom. Eventualno jedan brz dešnjak sa mekom loptom da štrika po strani (možda onaj Boranija što ga pominju godinama).

Ako smo smarači, a jesmo, i igramo 4-2-3-1, štopere imamo, bekove imamo, zadnji vezni za sada pokriveni (vidi iznad) možda nekog klinca dovesti, kreacija "kao" postoji (ovde je bliža pozicija zadnjim veznim kao kod Stanoja) - Natko, Dača, Patrik, Baždar. Za 1 mesto, napadača imamo i previše ali... Ovde nama fali bar jedan ozbiljan i brz krilni igrač jer Menig i Terza su, recimo, prva postava, Jović je kljakav za krilo a Menig je bolji kad je bliže golu. Holandera ne pominjem jer je tu da nam kida živce. Dača na krilu, posebno levom, kao salama na pašteti.

Zaključak: sa ovim rosterom nam manje treba pojačanja za 3412 nego za 4231 a svi bismo se zaradovali igri sa 2 napadača.

Realnije je dovesti Ljajića nego nekog super brzog čamca. Onaj drugoligaški francuz mi je, po klipovima, njaaaa. Radoja je slobodan i jedini je u relanom rangu da zameni Zdjelara, ako je to uopšte moguće. Ako već nemamo realna rešenja za brza krila, ajde da igramo za šta imamo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Колико ја знам Сума има услов за наше држављанство што је велика предност (ускоро ваљда и Натхо стиче тај услов). Али.....стартно место у првој постави нема поред Натха, евентуално кад Натхо одмара он да игра или да улази са клупе, а сумњам да бу ми се допала та јер мислим да се не би снашао у овоме што Столица форсира већ је искључиво ограничен на позицију иза нападача плус не верујем да је закопао ратне секире према управи....... Свакако би од њега имали веће користи него од Пантића кад би све ово после "али" било како треба.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
@Goran Tomić kao što si rekao, Saša Lukić je otišao sa 20ak godina... ne znam koliko poslednjih sezona je standardan u Seriji A, šta više ključan igrač Torina. Naravno da je napredovao od odlaska. A zašto je napredovao? Zato što je otišao u jaku ligu. OK, nije Torino ne znam kakav kvalitet, ali ako ništa drugo, on dečko igra utakmice protiv protivnika kao što su Juventus, Milano, Inter, Atalanta... i to vrlo uspešno.
A mi, navijači, bismo morali da se dogovorimo s mozgom kad su mladi igrači u pitanju, da li ćemo da ih istrpimo kad imaju 19-20 godina i mi, veliki stručnjaci, mislimo da su ispodprosečni ili ćemo glave da im skidamo za greške koje su ne samo svojstvene mladim igračima (neko rekao Šehović?), nego ih prave i mnogo iskusniji...
 
Top