Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt.
Edit:
Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu.
Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to je to
Ко је Мустафа?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.400
Локација
Novi Beograd
Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt.
Edit:
Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu.
Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to je to
Je li prijatelju, kakvo je to ime Astralis? Šta to znači? Pitam za drugara...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Tačno ali govorimo o momku koji je naš navijač od malih nogu, još gore je kada se dvoumi na poziv najboljeg trenera, uz to bi mogao da napreduje igrački samim tim posle u nekoj daljoj karijeri...meni se ne dopada da mu mi budemo "poslednja opcija", mislim tako se pričalo da se dvoumio.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da, zadnja 2 meca ima 18 poena i 7 od 9 iz igre za 24 minuta kosarke jbt.
Edit:
Te price o Miskovom povocu i laznom grobaru ostavi negdje drugo, likovi koji su oprostili Mustafi i Avramovicu ruznu proslost, seru nesto o malom Petrusevu.
Petrusev je upgrade na Partizanov roster + domaci igrac, to je to
Po trenutnoj formi, Balsa Koprivica je prime-time Hakeem Olajuwon za Filipa Petruseva.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Na stranu to da je glupo porediti Balsu i Petruseva jer su u pitanju igraci koji su toliko razliciti da ne mogu biti razlicitiji, mislim da je mnogo bolje gledati kako su se snasli u dosadasnjoj seniorskoj karijeri i eventualno na koledzu, nego to kako su odigrali letnju ligu gde igraju sa igracima sa kojima nemaju odradjen trening, a ne neku utakmicu i gde je prioritet samopromocija a ne rezultat.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Balsa ce sigurno biti top igrac. Samo je pitsnje dal ce to moci ove godine. Filp Petrusev nam treba iz razloga sto je domaci igrac. Trebaju nam domaci igraci. Retko ko je dostupan. Potcenjujete pacova. On je tu najveci problem. Ako imas agenta onda ga slusas, zato oni sluze jebi ga. Inace zasto mu placas 10% ako ga ne slusas...Bilo bi to bacanje para.
 
  • Like
Reactions: Dzo

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Jel ima neko ovde ko smatra da Petrusev ne treba da dodje kod nas na osnovu njegovog talenta, a ne zato sto izigrava pametnu glavu? Ako da, zanima me zasto tako misli
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Zato što nisam video kako dečko igra košarku zadnjih godinu dana. Možda je do mene, ali APSOLUTNO nemam poverenja u to da je talenat koji bi trebao da obuče naš dres OVE SEZONE. Šta više, bio bih zadovoljniji da niko više ne potpiše nego da potpiše on. Eventualno bih prihvatio ako bi sa njin došao još neko pride, čisto da neutrališemo štetu njegovim dolaskom /eventualnim/...

Možda je samo do mene i mog ukusa :D
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Postoje i neki kvaliteti koji nisu košarkaški, a jednako su bitni. Pitaj Duleta Vujoševića i Đorđa Gagića.
Niko ne spori to, moje pitanje je bilo cisto sa kosarkaske strane, jer je po mom misljenju Petrusev odlican talenat i mislim da bi super slotovao na tu poziciju drugog/treceg centra


Zato što nisam video kako dečko igra košarku zadnjih godinu dana.
Jel mislis da bi mnogo igraca moglo da iz uloge kakvu ima u Megi, predje u Efes i pokaze neki veci talenat tamo? Na stranu sto mu je to bio ocajan potez, pricamo sa kosarkaske strane :D
Mislim da nema svrhe komentarisasti reprezentaciju jer tamo i bolji igraci izgledaj kao kosarkasi Austrijske lige :D

Meni izgleda kao da Petrusev jednostavno nema taj pobednicki mentalitet. Citao sam njegov scouting report sa koledza i generalno deluje da je previse mekan, kako fizicki tako i psihicki. A mislim da nema boljeg trenera od Zeljka da promeni takav mindset.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ja sam jedan od onih koji je zeleo Petruseva, ali onda kada je bio potreban Partizanu. Sada kada je Partizan potreban njemu, ja ne zelim njega da vidim u nasem dresu. Igras na pocetku karijere i imas priliku da radis sa Zeljkom i ti odbijes... Da nije mislio mozda da ce Ataman da radi sa njim kao Zeljko? Da, samo sto nije... Neka hvala, ima momaka koji imaju i kvalitet i koji su zeljni rada. Isto sam tako pricao za Milutinova kada je otisao... Sada je takva situacija da ni on ne treba nama nuzno, ni mi njemu... Tako da je win win situacija. Dobro svima, igrao bi EL, mi bi imali igraca iz Top3 centara EL. Petrusev STOP, mozda kada bude za 10 godina izgradio karijeru i kada Partizan ne bude trebao njemu, niti on Partizanu nuzno... Ovako ne hvala...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Evo mog mišljenja oko Petruševa, ako ga Željko i dalje želi i ja ga želim, i prava je grobarčina ...ako ga Željko neće, nećem ga ni ja, i izdo' je patrizanštinu u sebi. :)
Jbg grobar koji nešto bira kad ga zove Žoc u Partizan...pa ne znam, jebeš i menadžera i sve ja bih rekao, samo tu hoću i toeto.
Ali nismo u njegovoj koži niti znamo šta se sve tu dešava, ipak ako dođe prihvatiću ga kao najrođenijeg, ako ne dođe sve najbolje osim protiv nas...
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Opet da se ponovim. Ne potcenjujte pacova. Igraci slusaju agenta i placaju mu 10%. I to tako funkcionise. On je ulozio u njega nekoliko godina (igrao u megi) plus nesto kesa i ocekuje zaradu. On jednostavno mora da slusa sta mu ovaj kaze. Ako ocete ozbiljno da pricamo o situaciji oko njega. A sko ocete da pricamo o ovom obilicu koji je picka jer ne kupuje vutru onda ok. Samo malo realnosti ocekujem. Zamislite sad imate 14god uzme vas pacov igrate mu 2 3 god u megi ( po 25 30 min zauzmete mesto nekom drugom ko bi ga slepo slusao) i posle kad vam kaze potpisi za efes (jer on misli da tako treba) a vi ga odjebete. Odo ja ovamo pusi ga. Nije pacov sisao tarabu. Niste ni vi ja mislim, sta se lozite nece da dodje kod nas. A mozda i reko pacov idi kod Zeljka, a Petrusev u fazonu odjebi odo ja u efes. Izvinjavam se ako sam nekog uvredio... Mozda pacova i Obilica...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top