Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
42
Reaction score
91
Локација
Glasgow
Odakle čovjek da krene,vjerovatno od veličanja ekipe poslije pobjeda nad Kelnom koji nas je potpuno potcijenio u prvoj utakmici I poslao na teren drugi tim..
Selekcija našeg tima je katastrofalna...Traore i Diabate nebi došli u Partizan da su bilo gdje drugo mogli dobiti veće pare,pričamo o strancima koji treba da prave razliku makar u našem prvenstvu,u veznog liniji gdje treba hitting defanzivnog veznog mi imamo Traorea koga je presmiješno gledati kad potrči,nikad nismo imali sporijeg veznog igrača u istoriji..Diabate koga svi dižu u zvijezde 0 golova u prvenstvu..halo null golova ?????
Pa zar treba da igra stranac koji ne može našim livadarima dati gol,pa da smo doveli Đakovca imali bi više koristi,zar ne?
Petriću da govorimo o umoru?
Danas..Lutovac odigrao par utakmica,Traore skoro 2 sedmice na klupi,Saničanin više ne igra nego igra ,Pavlović?,Baždar?Pantić umorni????
Ne ova ekipa Partizana nema kvalitet..Pantić je slika ove ekipe,okreći se oko sebe poka minuta i onda vratiš nazad loptu..
Loše sekektirana ekipa i zdravo..a i takva treba da pobijedi ovakvog Spartaka,prvo poluvrijeme bačeno,hodanje do 40 minuta..Sramotno...,da se igrači opuste i uživaju zar ne Petriću?
E baš su se opustili..oni će svoje pare čak i za ovo hodanje dobiti a mi za razliku od njih nećemo uživati nego do 89 minuta se nadati I strijepiti kao daćemo gol,a naši momci kljaj,kljaj do 70 minuta pa onda trči,spašavaj utakmicu.
I laiku a kamoli ljudima koji se razumiju u fudbal je kristalno jasno da mi nemamo kvalitet,al eto nek nam se vratio Pantić pa nek carini loptu na sredini dok svi ne izludimo..
Od 1 do 11 najgori Partizan zadnjih 30 godina moje skromno mišljenje..ti kad uđeš kao što su oni ušli u ovu utakmicu sa idejom da će Spartak sam sebe pobijediti bolje ne možeš očekivati..još nešto ova utakmica je vani,a ja sam u UK u 15 minutu skinuta sa klađenja,možda oni nešto više znaju..
Uprava napolje a koja god dođe biće opet na usluzi Vučiću.
Palimo se na Evropu,odigraćemo još 1,2 možda 3,4 utakmice ispasti ..Prvenstvo izgubljeno..Kup takođe ,i oni će reći da je sezona uspješna...I još imaju hrabrosti da izdaju saopštenja o posjeti..pa neće niko da dođe da vam daje neki alibi koji ni po čemu niste zaslužili...Kupiti se svi zajedno,kad nas je mogao Ivica ostaviti a doveo nam igrača od 30 sekundi koji čitavu sezonu ne može dati gol livadarima..pa ja stvarno ne znam,mi smo ili ludi ili bolesni kad padamo na ove priče????
Nama treba Uprava koja nema nikakve veze sa politikom a to je nemoguće,tako da adio pameti..budemo prvaci kad ne bude toliko bitno i kad Vučić naredi..haj Zdra
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
kako ne shvatate da "trebaju da zazive i drugi fudbalski centri u srbiji"? kud ces bolji pokazatelj prosperiteta i zlatnog doba za obicnog glasaca nego kad se kvalifikacije za ligu sampiona igraju u novom sadu ili novom pazaru? samo da je nesto novo. a sampion stari. a mi? pa na nama je da vredno skupljamo bodove za njih ostale, i budemo zadovoljni sa trecim ili cetvrtim mestom. ako nam se ne svidja uloga jako brzo bi mogli da shvatimo da to sto tako vredno kopamo nije rov nego raka. nasa raka. zato pamet u glavu, zapali cigaru i pljuni u sake. dok ima kopanja ima i neba. sa sve puskom u ledjima. nadajuci se nekome da ce doci. toliko partizanski od partizana sa sve nacistima na ledjima. pun krug. stilska figura. sve je tu.

nama je samo u amanet da ih nikad ne zaboravimo. imenom i prezimenom.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Odakle čovjek da krene,vjerovatno od veličanja ekipe poslije pobjeda nad Kelnom koji nas je potpuno potcijenio u prvoj utakmici I poslao na teren drugi tim..

Dokle više ovo? Nije nas niko potcenio nego smo ih nadigrali, moguće je da u istoj sezoni nadigraš jačeg i budeš nadigran od strane slabijeg.
Ekipa ima kvalitet ali je premorena, a razlog je poznat i isti je kao i ranije. Nije u pitanju (samo) veliki broj utakmica.
Što se tiče priča o rudarima i kako oni nisu umorni a ovi fudbalerčići jesu, neozbiljno je više i odgovarati na takve komentare. Ako neko stvarno misli da se prosečan radnik više fizički troši od jednog profesionalnog sportiste koji radi više treninga dnevno, pogotovo kad pričamo o nekom srednjem/višem nivou, onda nije imao mnogo kontakta sa sportom.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako nam je svima kolektivno muka i pun kurac uprave, zašto ne dodjemo na stadion da iskažemo to, napravimo pritisak i teramo govna na svakom meču?

A jbg, da, ne ide nam se protiv Spartaka i ostalih kuraca koji nisu Man Utd. E dobro onda, nadjite mi tim koji osvaja titulu sa 1,000 navijača na tribinama u nekoj prvoj ligi. Ne računam San Marino.

I kad je do jaja momentum, tebi na Keln dodje 15k a protiv Slovackog 17k dece.

Čemu se mi nadamo? Ima više ljudi na Sunday League mečevima nego kod nas. Mi svi hoćemo da nam bude bolji Partizan a da pritom kurcem ne mrdamo.

Za kraj, da, rezultati u ligi su daleko ispod renomea kluba i u najblažem obliku rečeno bruka i sramota, ali je isto tako bruka i sramota što je prazan stadion, bez obzira dal tim igra bolje ili losije.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
42
Reaction score
91
Локација
Glasgow
Dokle više ovo? Nije nas niko potcenio nego smo ih nadigrali, moguće je da u istoj sezoni nadigraš jačeg i budeš nadigran od strane slabijeg.
Ekipa ima kvalitet ali je premorena, a razlog je poznat i isti je kao i ranije. Nije u pitanju (samo) veliki broj utakmica.
Što se tiče priča o rudarima i kako oni nisu umorni a ovi fudbalerčići jesu, neozbiljno je više i odgovarati na takve komentare. Ako neko stvarno misli da se prosečan radnik više fizički troši od jednog profesionalnog sportiste koji radi više treninga dnevno, pogotovo kad pričamo o nekom srednjem/višem nivou, onda nije imao mnogo kontakta sa sportom.
Da potcjenili jer da nisu ne bi izveli drugi tim protiv nas..ekipa je premorena??
Pogledajte sastav pa vidite ko je preumoran?
I koliko utakmica ali čitavih su odigrali Lutovac,Saničanin,Baždar,Pavlović,Pantić Mening u zadnjih mjesec dana kao i Traore,da ne računamo da je golman umoran...da mogu priznati da su umorni Čaki,Natho,Ricardo hajde i Diabate koji realno u našoj ligi ne pravi nikakvu razliku..Nazovite stvari pravim imenom..Igrači koji nisu za Partizan i kraj...
Igrao sam fudbal polu profesionalno,preko 500 utakmica govorim ono što vidim Traore ne stiže ništa,Diabate se igra fudbala..navlači na sebe 2 igrača dok ne izgubi loptu...Loše je ovo,mi svi znamo da imaš bilo kakva šansu da prođe Zvezdi ovakve kikseve ne smiješ praviti ..Uz dužno poštovanje ne slažem se sa vama.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.654
Da potcjenili jer da nisu ne bi izveli drugi tim protiv nas..ekipa je premorena??
Pogledajte sastav pa vidite ko je preumoran?
I koliko utakmica ali čitavih su odigrali Lutovac,Saničanin,Baždar,Pavlović,Pantić Mening u zadnjih mjesec dana kao i Traore,da ne računamo da je golman umoran...da mogu priznati da su umorni Čaki,Natho,Ricardo hajde i Diabate koji realno u našoj ligi ne pravi nikakvu razliku..Nazovite stvari pravim imenom..Igrači koji nisu za Partizan i kraj...
Igrao sam fudbal polu profesionalno,preko 500 utakmica govorim ono što vidim Traore ne stiže ništa,Diabate se igra fudbala..navlači na sebe 2 igrača dok ne izgubi loptu...Loše je ovo,mi svi znamo da imaš bilo kakva šansu da prođe Zvezdi ovakve kikseve ne smiješ praviti ..Uz dužno poštovanje ne slažem se sa vama.

Ако си видео ово и током гостовања у Чешкој па Нице кући и у оба меча са Келном свака ти част у процени...у супротном спада у оно "генерал после битке".
Што се мене тиче ово је, краткорочно гледано за неке амбиције које не прелазе 2.место у групи ЛЕ или ЛК, квалитетан тим који би се у некој нормалној лиги лако могао надати и титули, који са још 1-2 играча на зиму може да буде још јачи у другом делу сезоне. Пошто лига није нормална, пошто управа није нормална, пошто ништа у окружењу није нормално, пошто нам 300 година један те исти човек води физичку припрему играча јер очигледно нико нормалан неће дуго да се задржи у оваквом окружењу (Марко Стојановић нпр) све то чини да ова ситуација није баш захвална за извршавање правилне процене једног тима што смо видели на старту сезоне када је у оном расулу деловало да нећемо ни ући у групе и да ћемо бити петардирани од цигана, а онда смо ушли у групе и цигани су се некако извукли, а онда је било како против Нице и Келна нема шта да тражимо па кад је Ница извлачила бод на сламчицу као цигани и кад је Келн рутиниран у оба меча е онда је почело оно па они немају мотив за ово такмичење, па играју са комбинованим тимом, па кад смо кикснули против Словацког па како то да нисмо први, па ципирипи куп је то, па кад смо извукли Шериф - ее то није више онај премоћни Шериф , и тако омаловажавање и омаловажавање, стално изнова и изнова циганска пропаганда са вишедеценијским искуством, тровање ума, изједначавање нашег проласка групе и циганских 6 бодова и последњег места, па ће испасти да су имали успешнију полусезону од нас јер ето већи је успех играти ЛЕ него проћи "ципирипи" куп плус имају 10 бодова предности, јесењи шампиони, а њихово ВАР-ање нема везе то ништа, испашће и да су покрадени...... са -5 одеш на -10 или са +5 изгубиш титулу, у чему је разлика питање је сад.... Трибине ЈНА говоре да огромна већина више верује у трофеј Лиге Конференције него у титулу и то јесте тако нажалост јер Уефа нам очигледно даје поштенију шансу од сопствене државе па и кад нас казни због дима и кад украде Чакију пенал за 2-2 то делује као миловање по глави у односу на оно шта се дешава са Партизаном кад се искључе рефлектори европског фудбала и Хумском улицом надвије тама домаћег првенства у окружењу у којем један клуб има монопол над спортом у држави. Трибине су нам празне јер нам је упркос свему што гледамо годинама уназад и даље празна и свест о томе против чега се играчи боре.... И због тога овај наш скор у лиги је брука и срамота само у овој лиги и нигде више на планети земљи јер од свих европских клубова који тренутно јуре прво место у лиги једино ми имамо посла са клубом није недостижан зато што има толико моћан тим да је изнад свакога у лиги или зато што је у сјајној форми већ зато што му је султанским декретом забрањено да киксне. Гле чуда кикснуше само против нас и Орбанове јурте.....а наши резулати су "брука и срамота"......лоши јесу али ту бруку и срамоту могу само за цигане да вежем и за оно што они раде, никако за овај тим који је много пута ове сезоне оставио срце на терену у правом смислу те речи
 
Последња измена:

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
42
Reaction score
91
Локација
Glasgow
Ако си видео ово и током гостовања у Чешкој па Нице кући и у оба меча са Келном свака ти част у процени...у супротном спада у оно "генерал после битке".
Што се мене тиче ово је, краткорочно гледано за неке амбиције које не прелазе 2.место у групи ЛЕ или ЛК, квалитетан тим који би се у некој нормалној лиги лако могао надати и титули, који са још 1-2 играча на зиму може да буде још јачи у другом делу сезоне. Пошто лига није нормална, пошто управа није нормална, пошто ништа у окружењу није нормално, пошто нам 300 година један те исти човек води физичку припрему играча јер очигледно нико нормалан неће дуго да се задржи у оваквом окружењу (Марко Стојановић нпр) све то чини да ова ситуација није баш захвална за извршавање правилне процене једног тима што смо видели на старту сезоне када је у оном расулу деловало да нећемо ни ући у групе и да ћемо бити петардирани од цигана, а онда смо ушли у групе и цигани су се некако извукли, а онда је било како против Нице и Келна нема шта да тражимо па кад је Ница извлачила бод на сламчицу као цигани и кад је Келн рутиниран у оба меча е онда је почело оно па они немају мотив за ово такмичење, па играју са комбинованим тимом, па кад смо кикснули против Словацког па како то да нисмо први, па ципирипи куп је то, па кад смо извукли Шериф - ее то није више онај премоћни Шериф , и тако омаловажавање и омаловажавање, стално изнова и изнова циганска пропаганда са вишедеценијским искуством, тровање ума, изједначавање нашег проласка групе и циганских 6 бодова и последњег места, па ће испасти да су имали успешнију полусезону од нас јер ето већи је успех играти ЛЕ него проћи "ципирипи" куп плус имају 10 бодова предности, јесењи шампиони, а њихово ВАР-ање нема везе то ништа, испашће и да су покрадени...... са -5 одеш на -10 или са +5 изгубиш титулу, у чему је разлика питање је сад.... Трибине ЈНА говоре да огромна већина више верује у трофеј Лиге Конференције него у титулу и то јесте тако нажалост јер Уефа нам очигледно даје поштенију шансу од сопствене државе па и кад нас казни због дима и кад украде Чакију пенал за 2-2 то делује као миловање по глави у односу на оно шта се дешава са Партизаном кад се искључе рефлектори европског фудбала и Хумском улицом надвије тама домаћег првенства у окружењу у којем један клуб има монопол над спортом у држави. Трибине су нам празне јер нам је упркос свему што гледамо годинама уназад и даље празна и свест о томе против чега се играчи боре.... И због тога овај наш скор у лиги је брука и срамота само у овој лиги и нигде више на планети земљи јер од свих европских клубова који тренутно јуре прво место у лиги једино ми имамо посла са клубом није недостижан зато што има толико моћан тим да је изнад свакога у лиги или зато што је у сјајној форми већ зато што му је султанским декретом забрањено да киксне. Гле чуда кикснуше само против нас и Орбанове јурте.....а наши резулати су "брука и срамота"......лоши јесу али ту бруку и срамоту могу само за цигане да вежем и за оно што они раде, никако за овај тим који је много пута ове сезоне оставио срце на терену у правом смислу те речи
Može i srce na teren,može i borba neprestana,ovaj tim nema kvalitet za titulu i tu sva priča završava..Mene ne interesuju druge lige na svijetu nego ova,ako znaju da svaki bod znači mnogo onda se kidiše od prvog minuta a ne ovo hodanje po terenu do 40 minuta..sam Petrić je rekao da se ne hvali tim jer može u par sedmica sve pokvariti ,a to se i obistinilo..kad imaš kvalitet onda rješavaš vrlo lako ove utakmice...Mi smo uspjeli na par utakmica da preživimo al sve dođe na naplatu ..ja ću i dalje navijati,gledati..radovati se I tugovati ali imam pravo na svoje mišljenje..ovo nije Šampionski tim a Partizan mora takav imati..Zvezda ne mora kiksnuti nigdje al što moramo mi.?.Pa da u direktnim obračunima rješavamo o tituli a ne na polusezoni plus 10 za njih...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Hajde prvo da vidimo da li ce petric uopste ostati na klupi. Mame mi, ne bi se iznenadio da ovi lesinari izbunare nekakvo trenersko ime, i plate ga od uefa zarade, ne bi li satro pokazali da misle na klub.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ako nam je svima kolektivno muka i pun kurac uprave, zašto ne dodjemo na stadion da iskažemo to, napravimo pritisak i teramo govna na svakom meču?

A jbg, da, ne ide nam se protiv Spartaka i ostalih kuraca koji nisu Man Utd. E dobro onda, nadjite mi tim koji osvaja titulu sa 1,000 navijača na tribinama u nekoj prvoj ligi. Ne računam San Marino.

I kad je do jaja momentum, tebi na Keln dodje 15k a protiv Slovackog 17k dece.

Čemu se mi nadamo? Ima više ljudi na Sunday League mečevima nego kod nas. Mi svi hoćemo da nam bude bolji Partizan a da pritom kurcem ne mrdamo.

Za kraj, da, rezultati u ligi su daleko ispod renomea kluba i u najblažem obliku rečeno bruka i sramota, ali je isto tako bruka i sramota što je prazan stadion, bez obzira dal tim igra bolje ili losije.
Zato sto je ljudima muka da dolaze na utakmice i da se plaše da li ce ih neko snimiti ako vicu protiv zvalavog ili uprave. Ima ljudi koji mogu da dodju i da cute i eventualno nesto promrmljaju sebi u bradu,ali to je velika manjina.
Kao sto je pisalo na transparentu pre par godina, jna vise nije mesto za navijace Partizana.
Za kraj da se i ja dotaknem pesme Rade Manojlovic. To su sve stvari na koje smo vec davno navikli.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Bilo je i odlicnih i ocajnih momenata ove sezone. Nije on birao igrace, zatekao je tim u ocajnom stanju i to je ok, ima alibi za sve lose sto je bilo do sad.
Sad dolazi ono zbog cega su i Savo i Stanoje popusili - prelazni rok. Pa izvoli majstore , vidi sta ti je ciniti.

Moram reci da mi se odavno ne svidjaju njegove izjave, ali ajde, da vidimo sta ce biti na kraju... Veliko pjacanje za tim je sto se vratio Daca Pantic, igraci igraju da se prodaju, svi mogu otici ako imaju ponude, necemo nikog dovoditi ako neko ne ode i tako to. Sve nesto lagano neobavezno, nebitno, bez stresa... Nisam siguran da je to bas uvijek dobar pristup.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.654
Može i srce na teren,može i borba neprestana,ovaj tim nema kvalitet za titulu i tu sva priča završava..
Стварно верујеш да би Партизан са Митровићем, Влаховићем, Блекијем, Калабом, Лукићем, Ћелавим на клупи имао шансу за титулу у овој лиги ? Шансу би имали али је освојили не би баш као што не би ни играчи Ситија, а ти то сад посматрај из ког год хоћеш угла......2017-а се десила само зато што циганка није имала све конце у својим рукама па су још имали пукотине кроз које смо могли да их сломимо, а данас када је циганима омогућен монопол над српским фудбалом који траје годинама та 2017-е не може да се понови. У реду је кад ти кикснеш јер имаш лош дан али како се разлика смањила на -5 тако су цигани из кола у коло дизали степен отимачине па се десио меч у Нишу где из неког разлога дугогодишња филијала није хтела да им се склони па је уследио критеријум који каже да нема црвених картона за њих (Канга нпр), а за играче Радничког има, томе је претходио критеријум суђења који каже да за цигане мора да се свира пенал у Крагујевцу макар он претходио недосуђеном фаулу у нападу, такав критеријум суђења је кулминирао против Јавора када није свиран чист пенал над Вујачићем..... На те 4 утакмице су они отишли на +10.

Мечеви у Крагујевцу су права слика свега онога што се дешава у овој лиги - ми се чупамо голом после корнера у последњем минуту, а њих су једва дочекали да ишчупају пеналом.

У некој нормалној лиги без таквих ствари ово није -10 већ у најгорем случају -4 и плус реална шанса да се на пролеће то окрене па би у том случају заиста имало смисла говорити о квалитету тима и ономе што пружа у лиги, да ли може боље и шта то треба променити у игри и селекцији да би се на пролеће ситуација окренула.

Прошле године смо сви знали да нећемо сачувати +5, да нам је и онај ненормалан низ победа недовољан у овој лиги, да ће се после избора све окренути као што се окренуло против Напретка када нам нису свирали чист пенал после чега су цигани поравнали скор, а да није било тог меча и поред кикса против Чуке (где су нас опет покрали када је Рикардо ишао сам пред голамана, а играч Чуке није добио црвени за то) завршили би на крају са 2 бода испред цигана у првих 30 кола и били би домаћини на трећем дербију који се узгред буди речено код њих завршио 0-0......а овако се створила прича која само циганима иде у прилог - освојили су титулу у дербију. Ја сам Станојевићу замерио дерби али нисам губитак титуле јер ни он ни било ко други није могао титулу да освоји и да је којим случајем добио дерби уништили би нас суђењем у осталим мечевима, премирали све и свакога.

И тако цигани као поштени младићи борови девојке јеле освојише титулу у дербију, а кад их Саво нагузи у сваком дербију у једној сезони па знате како титула се осваја у малим мечевима, бла, бла, бла......а шта су све тек радили Сави у тим малим мечевима нећемо ни о томе....

Ја добро памтим све ово и ја не знам шта више треба да нам се деси па да људи схвате да се овде титула после 2017-е не добија на терену и ја не знам како тако лако заборавимо неке ствари. Па јел стварно треба да очекујемо од играча да победе 36 од 37 утакмица ?
Тако да што се лиге тиче свака прича о квалитету екипе је бесмислена, Европа је мерило, а она каже да смо ипак напредовали доста у односу на прошлу сезону и да су са оваквим улагањима у тим и оваквом управом радимо право чудо ови резултати у Европи и сад ја да до те мере замерам играчима неке ствари у лиги, оваквој лиги, стварно не могу, а ти ако можеш да игноришеш такве ствари и да се бавиш лошим наступима у лиги само са фудбалске стране онда само напред. Са фудбалске стране су играчи урадили све што су могли у оваквој лиги, они имају квалитет за титулу, а зашто немају шансу за титулу ваљда сви одавно знамо и једино ако се ради о Европи могу да се бавим тиме шта нам треба да би на пролеће направили корак више.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zato sto je ljudima muka da dolaze na utakmice i da se plaše da li ce ih neko snimiti ako vicu protiv zvalavog ili uprave. Ima ljudi koji mogu da dodju i da cute i eventualno nesto promrmljaju sebi u bradu,ali to je velika manjina.
Kao sto je pisalo na transparentu pre par godina, jna vise nije mesto za navijace Partizana.
Za kraj da se i ja dotaknem pesme Rade Manojlovic. To su sve stvari na koje smo vec davno navikli.
Ovo nije argument već pronalaženje izgovora da se ne dolazi. Da ne rasplamsavam dalju raspravu i pravim podele, titulu nismo ni zaslužili sa ovakvim nama.

Može da bude 100 ispod nule napolju i dalje je to naš klub. Samo što na isti malo drugačije gledamo.
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
42
Reaction score
91
Локација
Glasgow
Стварно верујеш да би Партизан са Митровићем, Влаховићем, Блекијем, Калабом, Лукићем, Ћелавим на клупи имао шансу за титулу у овој лиги ? Шансу би имали али је освојили не би баш као што не би ни играчи Ситија, а ти то сад посматрај из ког год хоћеш угла......2017-а се десила само зато што циганка није имала све конце у својим рукама па су још имали пукотине кроз које смо могли да их сломимо, а данас када је циганима омогућен монопол над српским фудбалом који траје годинама та 2017-е не може да се понови. У реду је кад ти кикснеш јер имаш лош дан али како се разлика смањила на -5 тако су цигани из кола у коло дизали степен отимачине па се десио меч у Нишу где из неког разлога дугогодишња филијала није хтела да им се склони па је уследио критеријум који каже да нема црвених картона за њих (Канга нпр), а за играче Радничког има, томе је претходио критеријум суђења који каже да за цигане мора да се свира пенал у Крагујевцу макар он претходио недосуђеном фаулу у нападу, такав критеријум суђења је кулминирао против Јавора када није свиран чист пенал над Вујачићем..... На те 4 утакмице су они отишли на +10.

Мечеви у Крагујевцу су права слика свега онога што се дешава у овој лиги - ми се чупамо голом после корнера у последњем минуту, а њих су једва дочекали да ишчупају пеналом.

У некој нормалној лиги без таквих ствари ово није -10 већ у најгорем случају -4 и плус реална шанса да се на пролеће то окрене па би у том случају заиста имало смисла говорити о квалитету тима и ономе што пружа у лиги, да ли може боље и шта то треба променити у игри и селекцији да би се на пролеће ситуација окренула.

Прошле године смо сви знали да нећемо сачувати +5, да нам је и онај ненормалан низ победа недовољан у овој лиги, да ће се после избора све окренути као што се окренуло против Напретка када нам нису свирали чист пенал после чега су цигани поравнали скор, а да није било тог меча и поред кикса против Чуке (где су нас опет покрали када је Рикардо ишао сам пред голамана, а играч Чуке није добио црвени за то) завршили би на крају са 2 бода испред цигана у првих 30 кола и били би домаћини на трећем дербију који се узгред буди речено код њих завршио 0-0......а овако се створила прича која само циганима иде у прилог - освојили су титулу у дербију. Ја сам Станојевићу замерио дерби али нисам губитак титуле јер ни он ни било ко други није могао титулу да освоји и да је којим случајем добио дерби уништили би нас суђењем у осталим мечевима, премирали све и свакога.

И тако цигани као поштени младићи борови девојке јеле освојише титулу у дербију, а кад их Саво нагузи у сваком дербију у једној сезони па знате како титула се осваја у малим мечевима, бла, бла, бла......а шта су све тек радили Сави у тим малим мечевима нећемо ни о томе....

Ја добро памтим све ово и ја не знам шта више треба да нам се деси па да људи схвате да се овде титула после 2017-е не добија на терену и ја не знам како тако лако заборавимо неке ствари. Па јел стварно треба да очекујемо од играча да победе 36 од 37 утакмица ?
Тако да што се лиге тиче свака прича о квалитету екипе је бесмислена, Европа је мерило, а она каже да смо ипак напредовали доста у односу на прошлу сезону и да су са оваквим улагањима у тим и оваквом управом радимо право чудо ови резултати у Европи и сад ја да до те мере замерам играчима неке ствари у лиги, оваквој лиги, стварно не могу, а ти ако можеш да игноришеш такве ствари и да се бавиш лошим наступима у лиги само са фудбалске стране онда само напред. Са фудбалске стране су играчи урадили све што су могли у оваквој лиги, они имају квалитет за титулу, а зашто немају шансу за титулу ваљда сви одавно знамо и једино ако се ради о Европи могу да се бавим тиме шта нам треба да би на пролеће направили корак више.
Slažem se sa vama milion posto i znam da Real Madrid ne bi pored Zvezde osvojio titulu ali opet hajde da im ne olakšavamo i sami sebe izbacujemo iz Šampionske trke pa ako treba nek kradu na derbijima koje čitava Evropa gleda,sve dok strane sudije ne počnu da sude naše I njihove utakmice..Meni je apsolutno jasno da ćemo prvaci biti kad Vučić naredi ali isto tako mi se ne sviđa da gubimo bidive od ovakvih ekipa bez obzira na protežiranje Zvezde..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.654
Треба да очекујемо од играча да победе 32-34 утакмице, а дерби ако изгубе опраштамо им само под условом да су нас покрали на дербију, а ако нас добију без крађе и престигну нас онда немамо тим за титулу, сами смо пропустили шансу ? Док цигани имају луфта да изгубе сва три дербија и опет им то неће угрозити титулу.
Видиш брате докле то иде, то није нормално очекивати у оваквом окружењу ни од дупло јачег тима него што је овај наш. Да је све у овој лиги макар приближно нормално не би ми ни тада узели прошлих 5 титула заредом али не би ни цигани.
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ovo nije argument već pronalaženje izgovora da se ne dolazi. Da ne rasplamsavam dalju raspravu i pravim podele, titulu nismo ni zaslužili sa ovakvim nama.

Može da bude 100 ispod nule napolju i dalje je to naš klub. Samo što na isti malo drugačije gledamo.
Jedino se sa ovim boldovanim mogu sloziti.
A to sto neko dolazi na stadion i mrmlja sebi u facu kako je nezadovoljan je samo davanje legitimiteta banditima iz uprave. Kada svi budemo imali isti cilj i kada se ujedinimo, nešto cemo možda i postici.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo jajarenje sa rezervnim postavama protivnika se očigledno samo nama broji. Cigani na gol ne šutnu u finalu protiv jebenog Marseja bez engleza u takmičenju al se zato nama broji da li je onaj njihov ludak od trenera izvrteo 3 ili 5 igrača i da li im je ekonom doputovao u Beograd. Eto dva puta nas podcenio. Klasično iz krajnosti u krajnost.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Realno, navijati za Partizan je stav, karakter, odbijanje da ti neko drugi kreira misljenje, da po svaku cenu budes deo vecine, da ides linijom manjeg otpora...
Kada si jedini, ili jedan od retkih u ulici, kraju, odeljenju u skoli koji navija bas za Partizan, onda naucis sta znaci koracati sam kroz razne situacije, frustracije, tugu, srecu...to ne moze svako, zato navijati bas za Partizan, znaci biti isti, biti poseban, biti samo svoj. Istina, u zadnje vreme, i medju nama, takvima, krenulo je razmisljanje nesvojstveno Partizanovcima, taj maderaski nacin razmisljanja, ako se to uopste moze nazvati razmisljanjem.
Svako ko je za Partizan poceo navijati zbog titula, pobeda, evro lige, lige sampiona...je promasio klub koji je izabrao.
Volim te Partizane, ma gde god ti bio, i ma gde god ja bio, i kad budem sa one strane, cak i tada...
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Ako nam je svima kolektivno muka i pun kurac uprave, zašto ne dodjemo na stadion da iskažemo to, napravimo pritisak i teramo govna na svakom meču?

A jbg, da, ne ide nam se protiv Spartaka i ostalih kuraca koji nisu Man Utd. E dobro onda, nadjite mi tim koji osvaja titulu sa 1,000 navijača na tribinama u nekoj prvoj ligi. Ne računam San Marino.

I kad je do jaja momentum, tebi na Keln dodje 15k a protiv Slovackog 17k dece.

Čemu se mi nadamo? Ima više ljudi na Sunday League mečevima nego kod nas. Mi svi hoćemo da nam bude bolji Partizan a da pritom kurcem ne mrdamo.

Za kraj, da, rezultati u ligi su daleko ispod renomea kluba i u najblažem obliku rečeno bruka i sramota, ali je isto tako bruka i sramota što je prazan stadion, bez obzira dal tim igra bolje ili losije.
Svaka cast za komentar.Svaka rec na mestu,jedva cekamo kraj utakmice i kiks pa da opljujemo sve,a kada treba doci na stadion ima nas 200.Svaka cast Petricu,momcima oni imaju kvalitet kakav imaju i nisu krivi sto nemaju vise kvaliteta,ali zato samo jos vise treb voleti Partizan....Aj da nas dodje na par utamica protiv Pazar,Spartaka,Tsc...25000 pa da probamo da oteramo upravu,pa ako neida onda da dignemo ruke....A ne prvo kolo prva utakmica na Jna dodje 1000 ljudi,a onda posle kiksa pljuvacina....
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
pisao sam u onom duzem postu.. ko je imao volje, zelje ,strpljenja da procita

datum je 29.10.

"Osecam potrebu da dodam jos nesto. Bio sam jedan od prvih koji su izrazili ozbiljnu sumnju u Gordanovu sposobnost da vodi ovaj tim ( nikad u njegove karakterne osobine jer sam ga oduvek obozavao ). Moje sumnje su se pre svega odnosile na izostanak njegovog iskustva, kao i rezultata na poziciji glavnog trenera.. Koliko god njegovi rezultati govorili u prilog tome sta i koliko toga je on uspeo da ostvari i postigne za ovo izuzetno kratko vreme koje je imao na raspolaganju, ja cu i ovom prilikom da izrazim odredjenu sumnju u eventualni potencijal ovog tima da podigne i da unapredi svoju igru. Verujem da smo imali prilike da vidimo vrhunac onoga sto Gordan moze da nam omoguci. Zasto ? pa zato sto nam je po mom misljenju za nesto vise neophodna mnogo veca raznovrsnost u igri. Vec imamo prilike da vidimo koliko su protivnicke ekipe adaptirale na nas stil igre."

ima posle i onaj deo u vezi kondicije nasih igraca..

Dva su kljucna momenta po mom misljenju.. Sa jedne strane nema vise one agresivnosti i discipline u fazi odbrane od samog pocetka.. a sa druge imamo taj poprilicno jednolican nacin na koji pokusavamo da ugrozimo protivnike. Na ovo dodajte i eksperimentisanje sa formacijom i odabirom igraca i dobijemo ovo sto smo imali prilike da gledamo u poslednje vreme.

Postavlja se pitanje da li je ovo maksimum ( ili nesto eventualno dovoljno blizu ) koji moze da se izvuce na osnovu ove selekcije igraca, moje misljenje je da nije.

Mislim da generalno ( koliko god ne volim da generalizujem ) imamo tu tendenciju da hvalimo na sva usta kada nam rezultati idu u prilog i da za trenutak okrenemo plocu za 180 stepeni kada rezulatati izostanu, a opet po mom misljenju nije bas tako. Ima tu dosta stvari koje umeju da bude i dobre i lose kako u pobedama, tako i u porazima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top