Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Ne znam dal mogu objektivno al bar ovako vidim stvari:
Partizan medju najboljim po napadu
Cigani među najslabijima po napadu.
Partizan loš ali ne i medju naslabijima po odbrani. Umemo mi itekako da zategnemo. Setimo se mornara i potpunno zatvaranje onog sa 40 poena u proseku.
Cigani da kažemo malo bolji po odbrani mada iako primamo više poena u proseku oni imaju daleko veći minus.
Dakle najbolji napad protiv najslabijeg napada i duel dve slično slabe odbrane. Ali...
Odbrane 1 na 1 Madara, Egzuma, Papapetrua ni jedan njihov isprdak ne može da izvede.
Odsicanjem vildose i onog što odmara oni gube 60 % snage. Ostalo je u reketu.
Poenta priče je mi odbranu i možemo da utegnemo ali oni da izmisle poene kod više igra ne mogu. Njima su izmene markovći, ilići, lazići..
Pozicija za poziciju - Egzum može da zatvori vildozu ali kontra ne.
Panter može nedovića kontra ne.
Papapetru i Nanely mogu dobrića i holanda kontra ne.
Tako da verujem u pobedu, njima poraz može biti presudan nam ni blizu. Čak ću mnogo više brinuti za utakmice sa crnogorskim i slovenačkim državnim projektima nego ovim domaćim. U utakmici gde smo mi domaćini pogotovo i kompletni nemaju šta da traže.
Ajmo Partizane. Sa štitom ili na njemu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.286
Reaction score
18.420
Локација
Kej Republika
U ABA Ligi poslednji put kao gosti dobili smo već davne 2015.
Oni kući imaju 12 pobeda u nizu, u ABA Liga i Playoff utakmicama.

Oni su malo digli glavu dolaskom Ivanovića. Najviše zavise od Vildose i Nedovića. Mada treba i obratiti pažnju na Mitrovića i Dobrića, koji protiv nas uvek imaju epske večeri.

Ono što će nam biti najveći problem je sudijski kriterijum. Pustiće rukometna pravila, a mi se nismo tu pokazali baš najbolje.

Dante drži ključeve pobede, nadam se da će biti u svom beast mode-u. Lesor samo da se čuva ličnih.
Realu smo dali 40 za četvrtinu, njima možemo i 60.

Baš bi nam legla pobeda sutra. Baš.
Da se spusti lopta i da se nastavak sezone polako zida na toj pobedi.

Ajmo mi! Da ćorava spodoba već u utorak ujutru ode kod happy Marića, na porciju kukanja i spinovanja.
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
U ABA Ligi poslednji put kao gosti dobili smo već davne 2015.
Oni kući imaju 12 pobeda u nizu, u ABA Liga i Playoff utakmicama.

Oni su malo digli glavu dolaskom Ivanovića. Najviše zavise od Vildose i Nedovića. Mada treba i obratiti pažnju na Mitrovića i Dobrića, koji protiv nas uvek imaju epske večeri.

Ono što će nam biti najveći problem je sudijski kriterijum. Pustiće rukometna pravila, a mi se nismo tu pokazali baš najbolje.

Dante drži ključeve pobede, nadam se da će biti u svom beast mode-u. Lesor samo da se čuva ličnih.
Realu smo dali 40 za četvrtinu, njima možemo i 60.

Baš bi nam legla pobeda sutra. Baš.
Da se spusti lopta i da se nastavak sezone polako zida na toj pobedi.

Ajmo mi! Da ćorava spodoba već u utorak ujutru ode kod happy Marića, na porciju kukanja i spinovanja.
Na trojci su katastrofa, Dobrić u kanalu a onaj s onom trakom oko glave klasičan indijanac u oba pravca
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.769
Reaction score
22.905
Локација
Beograd
Dobrić se redovno prosere protiv nas, ma u kakvom kanalu bio, naterao bi ga iz trka šutira svaki put, ni pod tačkom razno ne bi ostavljao šuteve iz mesta, makar rizikovao ulaze, usraće ga.
Ako odigramo prosečnu napadačku partiju iz našeg repertoara, nema šta da traže. Čuvati samo, a probaće maksimalno da opterete Lesora, stoga očekujem više Kuzmića dole, a Petruševa na 4 uz Bentila. Lesor, samo da prepiše svoje partije iz finala kad ostane Mitrović na njemu, usraćemo ih iz reketa, sada je i pametniji, napredovao je, mnogo više da šalje lopte napolje kada je u prilici.
Kad već pomenuh Mitrovića, ne dozvoliti mu kamion situacija 2+1, što vidim da mu sasvim dobro i u EL ide, a Vildoza će imati svojih napaljenih momenata sa šutevima iz nerealnih pozicija, ali kada su domaćini, ume i da poprilično pogađa, da li će flaster Madara da ide ili šta već, nisam siguran...
Da se vratim na početak, ako odigramo samo pristojan meč, zaista mislim da nema šanse da nas pobede.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Pa sto se mog bana tice, pa okej, prosao moj ban od medec dana, a pre toga jos jedan isto od mesec dana, bez ikakvog upozorenja, bez ikakvih poena koje drugi dobijaju za mnogo veca sranja koje naprave. Ali ja jedan dan udjem na forum i pise ban mesec dana. Okej, posteno ga "odlezim" bez ikakvih pitanja administtaciji zasto ja dobijem ban na medec dana prosle prvog prestupa a neko drugi dobija neke poene. Okej, nista, guram dalje, onda dobijem jos jedan ban na mesec dana, opet bez ikakvih upozorenja i "poena". Aj neka vam bude, kad je pa zivot bio fer? Nikad, pa ni tad.

Sto se tice da sam lagao za datum rodjenja pri registraciji, pobogu, citate li vi sebe? Treba da ostavim nekome ovde i JMBG na izvolite, ili licnu kartu da vam nesto dokazujem? Kome, zasto? Koliko vas sme da ostavi licnu kartu da dokaze da nije napisao pogresan datum rodjenja?

Sto se tice lazi za koga navijam, tu pojedinci bas daju sebi za pravo da nekoga procenjuju, ocenjuju i optuzuju. To je najlakse uraditi, ali valjda jer se tako oslite pa dodje tamo neko vam lupne plusic, pa vam digne ego, ali se eto grobarstvo dokazuje na forumu nekoj Silviji ili kome jos. Video sam ovde kako se ljudi pozivaju na grobarstvo, "hajde dodji sutra na protest, docicu i ja" pa dodje momak koji je izazvan, a onda onaj drugi sto ga izazivao napise "Hahaha ja se zajebavao" i nikom nista. Ali eto on je valjda veci Grobar od mene jer se kurci po forumu. Neka bude.

Posto vidim da se ovde navrzli na mene jer sam ja eto najveci problem foruma, ja cu lepo u ilegalu, da citam forum kao sto sam ga citao i pre registracije, pri kojoj eto dobih 0 postova a ne kao neki 2.777.

Pozdrav za admine i urednike, nisam zeleo nikad nikome da pravim nikakve probleme, niti vama da imate posla u vezi mojih postova, uvek sam postovao vase odluke, tako ce biti i dalje, bio ja clan foruma ili ne, ne menja ono sta sam i ko sam. Jos jednom izvite sto sam vam ikad pravio probleme, nikad se nisam registrovao na forum iz te namere.
Ne znam o čemu se radi ni zbog čega si banovan i to me u suštini i ne zanima. Javio sam se samo zbog hednog dela tvog teksta u kome kažeš da se "grobarstvo dokazuje na forumu nekoj Silviji ili kome jos.". Poznajem godinama Silviju i sada si napravio još jednu grešku, zato što pišeš o ženi koja je ceo svoj život na svakoj utakmici Partizana. Ti dakle nemaš pojma o kome je reč, što me opet baca u sumnju za koga ti uopšte navijaš?

Neverovatno...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mnogo će zavisiti od suđenja.
Osećam da se govna odmah da sviraju Lesoru faul u napadu iako nije napravio faul u napadu ne pamtim.
Nametnuće ritam da se svira sve i svašta. I onda će da probaju da nas dobiju na dužu klupu, naročito na centarskim pozicijama...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
343
Reaction score
853
Локација
Kraljevo
da bi nasa spoljna linija izbegla da se na njih izvrsi pritisak i da nas "oteraju" od kosa moramo da nadjemo nacin da ih ugrozimo po dubini. Pomenuto se najcesce ostvaruje ili kroz napad sa niskog posta ili kroz p/r ( pas po vertikali za rolera ).

Sudeci na osnovu dosadasnjeg delu sezone gde se mi nismo bas proslavili kroz igru p/r ocekujem vise varijantu sa pop-om gde ce iz te sirine ici u cuveni drive and kick.

naravno moramo da budemo dobri u def. tranziciji ( poseban akcenat na to da nam ne prave m/m u trcanju jer ce tako potencijalno najlakse da nam nase spoljne uvedu u problem sa faulovima )
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.748
Локација
Beograd
A brat bratu, vreme je da ih dobijemo...
Увек је време да их добијемо, али ово сутра је под обавезно.

Не интересују ме ни периметри ни теорије о кошарци, ни НБА језички термини ни НБА играчи, ни домаћи ни странци, ни плате ни повреде, ни сезонске ни чланске - Жељко је на клупи, тим је склопљен како је склопљен, а они нису ни Реал ни Барселона, ХОЋУ ПОБЕДУ!

Преко дана ћу да гледам Србију и Камерун, и СП у Катару, и да кувам ручак, и да перем судове, и да прилегнем да одморим мало...али увече кад седнем пред ТВ, хоћу да видим нашу победу. Не на једну лопту, не на један кош, не тако да ме стрефи инфаркт, него лагану и убедљиву.

Од мене толико.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Iskreno sam misljenja da ce oni sutra (danas?) pre dopustiti da neko nastrada nego da izgube. Mislim da ce biti sve samo ne kosarkaska utakmica. Od sudija do navijaca i njihove drage "atmosfere linca". Verovatno i neki prekid. Jedino ako budu lepo vodili od samog pocetka ponasace se gospodski. Oni samo tako znaju.

Razlog? Pa bas zato sto znaju da samo na domacem terenu u licnoj organizaciji imaju sansu za ABA titulom u sezoni koja je biti ili ne biti za obe strane. Vec sad su -1 za nama, i ne smeju dozvoliti da odu na -2, bas zbog tog prvog mesta i prednosti domaceg terena u finalu. Nece ovo biti laka sezona koju dobijamo na racun bolje igre, jer sa njima se ne igra samo kosarka.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.658
Reaction score
5.519
Mozemo da se "ćeramo" sa njima i pod kosem. Lesor i Zak su u stanju da igraju po 35 plus minuta to smo vec videli vise puta. Ova utakmica nam je bitnija od svih do sad te ne vidim problem da obojica izginu celu utakmicu...vec su pokazali da mogu i da zele. Kuzmic je bio do sada neko iznenadjenje ovog njihovog novog trenera i na njega treba obratiti malo paznju. Dante samo na ulaz protiv umornog nedovica, ako sudije ne budu krale (a tesko da nece), nema trika da to ne bude ili faul ili kos jer realno tamo kod njih nema ko da ga sacuva kad krene na ulaz. I da se pazi faulova jer vrlo lako govna mogu da mu sviraju 2 3 licne na pocetku. Panter Naneli i Andjusa da nameste nisanske sprave pa da peglamo. Uvek mi je u glavi Avramovic koji ovde debelo fali. Sa njim u rotaciji bio bih nekako sigurniji u pobedu veceras. Budite spremni za lakrdiju za druge strane i srecno crno beli!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Danas nemoj da nas brukate (Misa Tumbas), ocekujem pobedu posle dva poraza u evroligu uostalom vecer nam pokazite da mozemo da osvojimo tu dugo prizeljkivanu titulu. Napred crno beli.
 

Nishlija

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2022
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Nis
Kao sto su neki clanovi gore napisali za Dobrica i Mitrovica ja bih dodao i Ivanovica kojeg ume da usere bas ove sezone, ne dozvoliti im apsolutno nista, u odbrani mnogo ocekujem od naseg Grka, od Lesora ocekujem da ih kolektivno siluje, da pudlica corava veze i pink i happy u jednom danu, samo da sudija ne usere tekmu, da ih ugasimo ovom pobedom!
AJMO CRNO BELIIII !!!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Večeras samo jako i u kost i meso. Jebati povampirenu drolju stoka razlike i zakucati poklopac na kovčegu ovaj put!
:picka-ciganska:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.552
Reaction score
29.542
Локација
Novi Sad
Večeras samo jako i u kost i meso. Jebati povampirenu drolju stoka razlike i zakucati poklopac na kovčegu ovaj put!
:picka-ciganska:
Sad, pa onda u EL 8.12., to bi bilo to. Ja prezadovoljan sa tim. Jebo sve ostalo do kraja ove god....osim jos jedne sa njima 1 ili njima 2, ebem li ga, gubim se tu ko je fmp a ko efempe tj. fmp1 i fmp2.

Panter vidjen kako trci kod Srbobrana, zagreva se... Samo ih napuni Kevine, vole oni to jako. :šal
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Osećam neverovatno olakšanje jer večeras imam neke obaveze koje nikako ne mogu da odložim, tako da do 22h neću stići kući... čak će i livescore biti izazovno pratiti...

Osećam se uistinu blaženo... momcima želim svu sreću, Papa da skine vračku pa da se radujemo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top