Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Šta Grobari rade kada ne ide
Pevaju još jače sve do pobede

Željko hvala ti što si se vratio, samo napred i sve će to lepo da legne.
I uzeće on evrotitulu ponovo sa Partizanom.
I braćo uvodite diktaturu, ban do kraja sezone za svakog ko napiše nešto protiv Željka.
Podrška i svim igračima!
i ako brate sa nama ne uzme nista Njemu naklon do poda :respectpodrzavam ovo za ban
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Руке им се позлатиле! Остоја пуши курац!
Обрадовићу подршка! Да се није вратио ми ЕЛ не би играли никада, то је чињеница. На његово име смо ту гдје јесмо. Надам се некој доселекцији ( плеју ), да ово повеже.
Остоја пуши курац!
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
211
Reaction score
2.079
Локација
Skopje
Mozemo i moramo bolje....
Mora da se poradi malo i na psihu igracima, jel ove zavrsnice nam ne prijaju uopste ovu sezonu....
Jeste ranjeni smo povredama, al promasili smo 4 otvorena suta a ciganarija ubacili zadnji...
Vratice se ovo kad tad i to kad je najbitnije na kraj sezone.
Titule 0-0, ceracemo se jos :)
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.017
Локација
NbG
Politicki korektno.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.414
Локација
Beograd
Panter bez kontinuiteta, ne moze kapiten Partizana tako da igra, 9 ocajnih partija i jedna dobra…
da nema Lesora, Madara i Egzuma (ovu utakmicu je bio katastrofa da se razumemo, ali prethodne nas je vukao) tek bi onda katastrofa bila
Zeljko je najbolji trener kosarke na svetu, i to musavci prekoputa znaju, zato i rade sve ovo sto rade, sto nema veze sa sportom…
plase ga se, a vi ga ovde terate
prst na čelo Grobari, razumem ja vruće glave ali ne mozete tako
meni je toliko vruca da vise ne moze da bude, i svasta bih napisao sto ne mislim, ali treba se suzdrzati, bar zbog gospodina na nasoj klupi

i da ostoja napusi se kurca jebo te pickousti smrad
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A čekajte, šta je smisao svega ovoga, ako nije rezultat?
10 godina nemamo ništa. Došao doslovno spasilac, ali ne ide. I sad svi treba da budemo lagani i spokojni?

Najbolji trener evrope ima protiv mutanta skor 3-7 (da, brojim). Partizan ako bude zadnji u EL, ispada, to je pravilnik lige. Partizan na domaći teren ima 50-50 šanse da uzme titulu, ako bude gost ništa od toga.

I mnogo je lepo što je Željko trener Partizana, ali šta će ostati posle njega osim dugova i slabo trofeja (ako se po već kasnom jutru dan poznaje)?

I još nešto, protiv ovih govana me ne zanima da budemo gospoda, niti me zanima da šaljemo lepe slike u evropu. Zanima me da konačno pobedimo, jer nam 10 godina guraju iz dupeta u usta. I ne volim Partizan sve više, mislim da sam tu blizu maksimuma, ali cigane mrzim svakog dana sve više. To nema granice.

Ne mislim da Željko treba da ode, to bi tek bilo debilno, ali Ostoji je vreme...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
@Nikola_G

Ok… razumem te… ali sta je resenje?

Da odustane on? Da odustanemo mi?

Jer onaj koji drzi zarobljenu ovu zemlju sigurni nece odustati
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Provociranje članova
A čekajte, šta je smisao svega ovoga, ako nije rezultat?
10 godina nemamo ništa. Došao doslovno spasilac, ali ne ide. I sad svi treba da budemo lagani i spokojni?

Najbolji trener evrope ima protiv mutanta skor 3-7 (da, brojim). Partizan ako bude zadnji u EL, ispada, to je pravilnik lige. Partizan na domaći teren ima 50-50 šanse da uzme titulu, ako bude gost ništa od toga.

I mnogo je lepo što je Željko trener Partizana, ali šta će ostati posle njega osim dugova i slabo trofeja (ako se po već kasnom jutru dan poznaje)?

I još nešto, protiv ovih govana me ne zanima da budemo gospoda, niti me zanima da šaljemo lepe slike u evropu. Zanima me da konačno pobedimo, jer nam 10 godina guraju iz dupeta u usta. I ne volim Partizan sve više, mislim da sam tu blizu maksimuma, ali cigane mrzim svakog dana sve više. To nema granice.
Pa ti ga onda smjeni i dovedi boljeg
 

1970

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
9
Reaction score
31
Локација
Budva
Mnogo težak poraz, ali bilo je i gorih momenata.. Željku i momcima podrška do kraja pa šta bude biće, a ja mislim da mi možemo da se nosimo sa njima! Sve je ovo lekcija i samo rad rad rad.. NAPRED PARTIZAN!
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Izgubiti dva derbija u ovako kratkom roku i to od jebenih cigana kojima je trener dosao pre mesec dana i koji vodi ekipu koju nije sam selektirao je jebena tragedija.
Jebote godinu i po dana mi ne mozemo da dobijemo ni jednu bitnu utakmicu ili neku zavrsnicu.
Lozio sam se kao jebeno dete na pocetku ove sezone kad sam video ko nam sve dolazi i plus je Zeljko na klupi.
Posle ovog poraza nit imam vise ikakvih ocekivanja nit ce me ista dalje iznenaditi. Jasno mi je da sa ovakvom Zeljkovom igrom mi necemo nista osvojiti ni ove sezone i to je jebiga izgleda to.
Voleo bih vise nego ista da ne budem u pravu, ali definitivno mi je i poslednja nada za lozenjem veceras otisla i dalje cu utakmice gledati usputno i jebiga sta bude. Stvarno tuga
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Provociranje članova
A čekajte, šta je smisao svega ovoga, ako nije rezultat?
10 godina nemamo ništa. Došao doslovno spasilac, ali ne ide. I sad svi treba da budemo lagani i spokojni?

Najbolji trener evrope ima protiv mutanta skor 3-7 (da, brojim). Partizan ako bude zadnji u EL, ispada, to je pravilnik lige. Partizan na domaći teren ima 50-50 šanse da uzme titulu, ako bude gost ništa od toga.

I mnogo je lepo što je Željko trener Partizana, ali šta će ostati posle njega osim dugova i slabo trofeja (ako se po već kasnom jutru dan poznaje)?
1. Spasilac je dosao mnogo ranije. EL je obecao odmah. Konkurentan, kompletiran roster nije napravio nikad i oterao je jedinog coveka koji je sa ekstremno ogranicenim mogucnostima dosao nadomak uspeha sa Partizanom.

2. Ima 3-7, imao je mladje protivnike ali je Ivanovic danas bio raspolozen pa mu ukrao 5 lopti, lupio 4 blokade, uzeo sve skokove i spakovao tripl dabl, jebo te tvoj spin odvratni.

3. Sta ce ostati osim dugova? Eno kad je otisao Dule sve sponzori koji su pre toga bojkotovali Partizan zbog debelog krmka navalili da sipaju pare u Partizan koji je sve zivo od tad osvojio, jebo te ponovo tvoj spin odvratni.

4. Posle onoga sa Lazarom, treba da te je sramota da ista ikad napises ovde. Coveku orden treba dati za zivce i napusavanje ljudi koji pisu ovakve nebuloze!

Banujte, prastam.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ovde su očigledno pojedinci navijači rezultata, pa gospodo žalim što niste rodjeni u Madridu da navijate za Real.
Sada se pokazuje ljubav prema klubu, baš sada!

Razumem da smo svi kivni, besni i šta već, ali dajte malo dostojanstva prema treneru i igračima.
Terači Željka, sram Vas bilo, odakle vam pravo bre!?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Пантер уопште није био лош овај меч.
Промашио је на крају двије тројке кад је био потпуно сам и узео је резонске шутеве.
Наравно да 90% нас мисли да је требао чекати истек напада, али да смо којим случајем промашили то на неки други начин, онда би га пљували што није шутирао кад је био сам.
Другу четвртину би им пуштао прије сваког тренинга до следеће утакмице и да сваки актер понаособ објасни шта се који курац догодило.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Na +6 Martin pravi čist faul nad Lessorom, hvata loptu i daje koš.
Trebala biti dva bacanja za Lesora.
Govna sudijska imala opasno navlačenje za mutant klub.
Nula bacanja smo imali zadnju četvrtinu a 8 za celu, gani 16..
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Previse glavnih igraca bez ikakvog ucinka i u kanalu veceras da bi dobili utakmicu.Nista, nazad u salu i treniraj dok se ne posloze stvari i ekipa klikne.
Imamo solidnu poziciju u ABA, valjalo bi dobiti sokice sada u nedelju, to nam je uzasno bitna utakmica.

Avram radi sa loptom i to me posebno raduje, pozicioni napadi nam izgledaju bas lose.

Nemojte da ste defetisti i da ne verujete Zeljku, on nam mnogo toga donosi, i na parketu a cak i vise van njega. Ko to ne vidi, jebiga. Strpljenja braco, strpljenja, sve ce to doci na svoje.

Posumljena pizda i njegov sef su zasluzili mnogo vise paznje veceras za ovo sto su priredili sa kartama. Nadam se da ce ubuduce malo vise energije za navijanje doci sa tribina koje nisu pod kontrolom okupatora.

Samo jos vise i jace treba voleti Partizan, to je sve.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Nije utakmica izgubljena zadnjim sutem, nego na 18 7 i onim ofanzivnim skokovima, i masenih 5 trojki jedna da je usla nokautirali bi ih. Najveca zal zbog onakve atmosfere, odavno nije bila bolja, pritom smo odigrali solidno, prvu cet ok, prvi put stisli odbranu. Znači moze i ona da se igra kad hoce. Dok je igrao madar i mi smo igrali, kako udje exum pomračenje... I primis 29 poena za cet.. Ne znam nesto mora da se menja, ovo sto je igrao veceras naneli mnogo bolje je igrao vrabac, samo sto je on 10 puta jeftiniji. Nije sramota reci da smo promašili sa igračima, kad smo kolko toliko mogli da biramo, al jbga sad ne biva. I jedna stvar mi nije jasna, 2 sek do kraja samo ti igra trojka, petorka 2 centra a 2 najbolja sutera klupa!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top