Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Hvala najlepse na odgovoru…

Izgleda da se onda skoro nece nista menjati, jer zeljko ocigledno fura ovo, cak mislim da je i Tegeltija par puta rekao kako je trener taj koji forsira taj tip odbrane i ne zeli da od toga odstupi

I jos jedno pitanje, mislis da Zeljko ne zna/nece/ne moze da odradi taj trenerski imput ?

Pitam oZbiljno, jer ne znam…
Nema sanse da ne zna, jer da ne zna ne bi postigao 5% toga sto jeste. Ovo je cisto pogadjanje jer imam 0 informacija iz kluba (sta i cujem neposredno necu i ne mogu da sirim jer nije provereno) ali mislim da je miks toga sto on ne zeli da odstupi od onoga kako je navikao prethodnih 20+ godina i potencijalno toga da nemamo dovoljno vremena za trening da zapravo utegnemo to i dodamo varijacije. Sledeca dva meseca ce reci vise, mada iskreno mi vrtimo jedno te isto vec godinu i po, ne znam, nisam optimista i jako bih volio da gresim
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.040
Sezona nije ni pocela a imali smo dva povredjena igraca. Hvala repsentaciji.
Taman sezona krenula, povredi se treci igrac.
Da smo bili kompletni od starta, kritika bi bila na mestu.
Svi smo razocarani, a Zeljko i igraci su verovatno zadovoljni?! Ajde...
Cestitam mnogim forumasima koji su sinoc svojim splacinama omogucili pasjim sinovima preko puta, da se dodatno nasladjuju, bravo.
Ovi spavaci koji nesto napisu svake prestupne godine, su tek posebna prica. Uglavnom cigani. Iskreno, toliko smrde na ciganluk da se cudim kada im se dozvoli da ovde iskenjaju desetak postova pre nego budu katapultirani.
Ali oni meni odavno nisu najveci problem foruma...zapravo Partizana. Navijaci Partizana, dobar deo njih, su mnogo veci problem. Zbog svog stava, koji je sinoc ovde zasijao u punom obliku.
Pazi kurca, hocemo rezultate, trofeje, jer iako smo u ciganskoj Srbiji, formalno i bukvalno, smatramo da je to normalno, jer je dosao Zeljko. Godinu i jace taj isti Zeljko je postovan svuda gde smo gostovali, osim od ciganske Srbije, a na zalost, i od dobrog dela navijaca Partizana. Ko god je za Partizan zbog trofeja, taj je zalutao medju nas. Naravno da su trofeji normalni za Partizan, ali mi ne zivimo u normalnoj zemlji.
Nekada, ne tako davno, sam svakog ko navija za Partizan, smatrao za brata. Vec neko vreme, to kod mene ne vazi.
Kakav je jedan deo nasih navijaca, dobro je da Partizan jos uvek postoji. Mozda mi zapravo i ne zasluzujemo takav klub, kao sto ne zasluzujemo ni Zeljka.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.104
Reaction score
15.881
Локација
Храм фудбала
Писле проспаване ноћи могу рећи да ми је доста теже пао онај пораз у Аба, него синоћ.
Овом тиму не треба ни плеј ни центар већ квалитетан психолог и не зезам се, већ сам озбиљан.
Не знам имамо ли ми таквог човјека у стручном штабу, ако имамо требамо га мијењати, ако немамо требамо га довести.
Оба пораза су порази на психи играча, који играју у неком грчу и страху као да је у питању финале ЕЛ и управо то је разлог што Пантер не може погодити 2 шута за редом а да је сам као дух, увјерен сам да би против било ког другог тима барем једна ушла.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Moramo pod hitno da vratimo optimizam na svim poljima (forum,tribine,tim) jer druge alternative nema. Institucija nije gradjena samo na pobedama i trofejima vec i na bolnim porazima,znatno bolnijim od onog sinoc. Imamo tim,imamo trenera,treba nam rezultat.... najlakse je pljuvati. Sistem takmicenja je takav da novembarska ili decembarska serija poraza ne resava nista bitno jer je sve i dalje otvoreno i najgora stvar je izgubiti veru! Sta uraditi! Poceti i zavrsiti svaku utakmicu u najjacem sastavu,bez kalkulacija. Rizikovati apsolutno sve! Sta da ocekujemo od Pantera kad pravu minutazu dobija samo u evroligi? Njemu, Naneliju, Ledeju trebaju i male utakmice. Trebaju da vezu po 40 poena protiv abaligaske mrše,da udju u sut,da steknu samopouzdanje. Ako mozemo Baskoniji,Realu i Barsi da damo preko 90 poena, sto ne bi nekoj Megi, Splitu ili Ciboni spakovali po 130 komada. Recice neko, bice povreda, a zar ih sad nema, bice umora, a zar ga sad nema, treba razviti rezerviste, a zar ih ovako razvijamo? Samo jako, svaku tekmu, udariti svakog bez kalkulacija! I dalje ce biti poraza ali ne verujem da ce ih biti ovoliko! Za koj moj vise bilo koga cuvamo! Daleko su plej ofovi,treba osigurati zavrsnicu u svim takmicenjima uz prednost domaceg parketa u svim domacim takmicenjima! To je pod obavezno!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.100
Covek je otisao u penziju, ne moze vecno da radi. Neka odmara. Ovaj sadasnji je navodno ime. Da li stvarno zna ili je izvikan, videcemo. Nesto mi je u glavi da je tatin sin, ali mozda sam nesto pomesao.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.198
Reaction score
28.263
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
а супер ми је ово што поједини КРИТИКУЈУ И КРИВЕ НАВИЈАЧЕ...продато 11,5К годишњих, све пуно сваку текму, најгледанији тим у ЕЛ, прешли 100К присутних на утакмицама у ЕЛ...филмови се о нама снимају али ''што сте нестрпљиви...тек годину ипо дана траје ова прича (без битније победе и трофеја), незахвалници...'':buhaha
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Život ide dalje...

Ako ćemo negde imati prednost Exuma na pleju i to maksimalno iskoristiti onda je to upravo Asvel! DeKolo ili mali Džekson ne mogu da mu pariraju ni atletski ni brzinski, čak je i Madar "pain in the ass" za obojicu - oko DeKoloa da zuji i nabija mu pritisak, iskusni igrači baš ne vole te zujalice sa dobrim reakcijama koji ih dobro odžepare, a na Džeksonu čak i on ima značajan visinski mis-meč uz jedno 10+kg-a viška i ono što je još ređe - bolji frejm od omalenog! Očekujem da ih urnišemo konstantnim ponavljanjima, teramo na pomoć pa i udvajanja i to eksploatišemo, a verujem da Željko neće propustiti priliku da spremi meč na osnovu ovih parametara!

Sa druge strane biće žurka oterati Fall-a od koša i iskontrolisati Tyus-a, i paziti da nam se ne pojavi neki Noa, Obasohan i slični... Lajti ako preživi ovaj sudar kolenima protiv Barse...
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Milano - Skariolo na klupi. Solidan i iskusan roster. Povrede ih batališe. Poslednji.

Virtus - Mesina. Uzeli EC, iskusna ekipa.

Alba i Bajern. Slični timovi. Imaju neki kontiunitet. Gore dole sa formom.

Asvel - možda i najlošija ekipa EL. Dobiše cigane u sred Barselone.

Žalgiris i Pao - osrednje ekipe, traže se godinama. Zajebane za dobiti.

Valensija - videli sma sami nedavno.
Kao i musave juče.

Makabi - nekada veliki klub, cirkus tim već dugo dugo

Ovo su ekipe koje su neki naš trenutni nivo.
Što po budžetima, Što po rosterima.

Mi ovaj i ovakav sistem EL nikad nismo igrali. Bar velika većina igrača nije.
Treba im vreme, treba još sezona.

Svi znamo koji je preduslov za to. Zato polako i da se ta ABA uzme nekako. EL može i mora da čeka, za sada.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Sta znaci to “pravi plej”?
Прави плеј значи онај који води игру, а не онај који не зна шта ће са лоптом или је баци у аут или је преда противнику у руке када се утакмица ломи. И још када је најтеже сам узме лопту и реши све.
Овако нешто:


Још неко питање?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
а супер ми је ово што поједини КРИТИКУЈУ И КРИВЕ НАВИЈАЧЕ...продато 11,5К годишњих, све пуно сваку текму, најгледанији тим у ЕЛ, прешли 100К присутних на утакмицама у ЕЛ...филмови се о нама снимају али ''што сте нестрпљиви...тек годину ипо дана траје ова прича (без битније победе и трофеја), незахвалници...'':buhaha
Kao sto si rekao, Zeljko i igraci su tek godinu i po ovde. Onaj diktator nas unistava evo skoro 10 godina a vecina nas ocekuje da preokrenemo sve u nasu korist posle godinu dana rada. Nezahvalnost je mnogo blaga rec za nabijanje takve vrste pritiska na igrace i trenera.

Da se sutra vrate Mijatovic, Ivan Tomic i Marko Nikolic u FK, mi bi njih terali ako ne osvojimo odma titulu posle prve godine. Ako je to nekome normalno, ne znam sta bih mu vise rekao...

Bez obzira sto su nam odvezali jednu jebenu ruku, cesto zaboravljamo da ciganska masinerija i dalje radi punom parom.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.100
Прави плеј значи онај који води игру, а не онај који не зна шта ће са лоптом или је баци у аут или је преда противнику у руке када се утакмица ломи. И још када је најтеже сам узме лопту и реши све.
Овако нешто:


Још неко питање?
Zanima me kako bismo danas komentarisali Saletovu odbranu, uvek realni i kriticni :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ljudi, na stranu rezultat ali je bila čast biti u Areni.
Zanima me kako bismo danas komentarisali Saletovu odbranu, uvek realni i kriticni :D
Odbrana mu jeste kesa na ovom snimku bila. Da je promašio za 3 bio bi najveći krivac za poraz i kritika bi bila opravdana potpuno! Šut je bio potpuno rizičan i nerezonski kockao se sa rezultatom Partizana umesto da ide na ulaz do koša.

Ne da bi bio kriv nego bi bio proklet. Da mu nije ušla ta prva, ne bi ušla ni ona protiv Hrvata, a ovaj treći pokušaj ne bi ni postojao. I sve bi bilo po zasluzi, ali jbg ili si pukovnik ili pokojnik. Čovek ima suštinski muda a kada si takav onda ruka ne može da se skrati.

Ako muda nemaš onda je i "ruka kraća" - to smo imali priliku da vidimo u četvrtak.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.100

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Прави плеј значи онај који води игру, а не онај који не зна шта ће са лоптом или је баци у аут или је преда противнику у руке када се утакмица ломи. И још када је најтеже сам узме лопту и реши све.
Овако нешто:


Још неко питање?
Брате, па овакав се рађа једном у 100 година!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Такав се рађа једном у 100 година, али имао је Партизан још неких који су могли да ,,повуку,, и реше,,...кад је ,,густо,,...
Да сад кренемо да бирамо прву петорку КК Партизана свих времена, велико би питање било ко би ту уопште ушао, а ко не би имао места, колико год да је био сјајан, велик, успешан и трофејан...
У садашњости имамо то што имамо...али као да нам нешто (неко) фали...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top