Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Dje ste izgubili dostojanstvo momci? Ajde prekinite sa prepucavanjem na sta ovo lici... Pobjedili ili izgubili, iz ove koze ne mozemo, to nam je sto nam je, tako da treba reagovati najbolje sto mozemo kao navijaci Partizana u datom trenutku. To znaci da nastavimo da dajemo podrsku i da nas ubuduce bude sve vise i vise. To je ono sto je do nas, dok je na Zeljku i Savicu da pokazu koji je njihov domet.
Samo da dodam, siguran sam da ni jedan derbi ne bi izgubili da smo od starta sezone bili kompletni ali jbg realnost je surova. Avrame pozuri!
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
mene najvise od svega boli sto je Zeljko izgubio prvi evropski derbi ikad pred 20 hiljada grobara, maloumni cigani ce to da spominju narednih 20 godina,mislio sam da to ne moze da se desi, i posle burse i posle svega i svacega, baskonije, valensije, ma boli me k za sve te meceve, sinocnji mec nije smeo da se izgubi makar ih najurili na minut do kraja i izgubili 20 razlike, onako na onaj nacin, posle ovoga nema povratka, ja ne znam u kom svetu vi zivite
znam da i njega boli ali siguran sam da igrace koje je selektovao ne boli, ponedeljak na poslu, TO JE PROBLEM!!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.358
Reaction score
11.208
Локација
underground
Zivimo u najtezem vremenu u istoriji po klubove JSD Partizan . To vreme nece proci dok fizicki ne ode onaj ko je doveo do toga.
Ko nije svestan te cinjenice i ne moze da otrpi sto ga cigani zajebavaju( jebali vas oni ) ima dvije opcije, da predje da navija za njih ili da svoje fustracije lece kod psihijatra a ne sramotnim upisima i vredjanjem onoga ko u takvim uslovima pokusava nesto. Najjaci samo ostaju.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Da je poraz tezak to stoji ali da je najtezi u istoriji kluba to niako igralo se 12 kolo evrolige (ne borba za trofej) i to je jedan poraz u nizu poraza. Bolno je sto se igralo kod nas pred prepunu arenu, sto nije iskoriscena rezultatska prednost, sto se po 1000 put ponavljaju iste greske i sto je bio istoriski derbi prvi u evroligu. Poraza i pobede bice kolkio hocemo ali nasa ocekivana su ove godine dostigle vrhunac jer postimo mnogo godine mislim za titulu a kako je krenulo izgleda da ce ovaj post da potraje.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Matijas je morao biti kapiten.Brate kako brat gine za grb,koliko mu je juce tesko palo sve. Hvala bogu sto nam ga je doveo u Partizan. Cepaj brate podicices trofej na kraju sezone,moras,zasluzujes.. :respect
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.812
Reaction score
29.820
Локација
Beograd

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
E vi što savetujete nekome da gleda fmp ili da ide u cigane, popušite meni kurac i svima koje savetujete (ako oni to žele).

A najviše mi danas na kurac idu večiti optimisti koji najavljuju trofeje svakog juna već deceniju. I ulazi sledeća. Mi promašili oni dali. Mi promašili, pa dao gudurić, dao beron, dao holland, dao kalinić, dao nedović, dao williams itd...
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
232
Reaction score
1.134
Локација
Beograd
Posle hladjenja od nedelju dana i posle neprospavane noci da i ja dam neki komentar. Od pocetka utakmice se osecala pozitivna atmosfera u areni, imao sam osecaj da ne mozemo izgubiti utakmicu. Posle onakvog starta smo trebali da ih ugazimo u drugoj cetvrtini i da se ponovi cetvrta utakmica iz prosle sezone u plej ofu. Vidim dosta vas komentarise sumnjive izmene Zeljka, sto vadi Madara kad mu ide itd. Covek je odigrao ponovo maestralnu prvu cetvrtinu, mrtvi vildoza i nedovic se nisu videli bukvalno, sve situacije su resavali na iznudjen nacin na kraju napada. Oni nama u toj prvoj cetvrtini nisu kos redovan dali, ili su bila bacanja ili neki usrani kos. Sto znaci da se MOZE igrati dobra odbrana, i cak mi se svidja Zeljkova selekcija igraca za odbranu, jer je zamisljao da pokupi igrace koji mogu sve da preuzimaju, od 1-5, zasto to ne funkcionise tokom 30 minuta bar (ne mora 40min da funkcionise jer bi tad bili 1. u Evroligi sa ovakvim napadom) to je pitanje za Zeljka, ali i on sam kaze da je u pitanju manjak KONCENTRACIJE, ne da nemaju muda ili sta vec. Hteo bih i da prokomentarisem navijace. Neko je pitao gde se izgubila ona atmosfera posle poraza kad se ostane u hali i peva pola sata nakon utakmice. Video sam da cim je Nedovic pogodio trojku, istog sekunda se dvorana skoro ispraznila. Gde je podrska? Zasto se nije ostalo posle poraza da se pruzi ta jebena podrska igracima, jer kakvi god da su NASI su, i mi nemamo druge, a kome se ne svidja nek gleda fmp. Kakvo je navijanje bilo? Takvo da smo mi sa gornjeg prstena cesto poveli neku pesmu jer ovi debili sa juga izgleda da ne prepoznaju trenutak kad to treba uraditi. Sve u svemu, podrska Zeljku i ekipi makar izgubili i narednih 10 utakmica.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Da napravimo mali intermeco i da se podsetimo malo zašto smo tu i da mi od sve ove zajebancije nemamo ništa...sem ovoga.

Apsolutne scene u Areni:

Lesor brat.

Kako namesta kacketic :D sminka najbitnija, pusti momenat lozenja :D

Sto se nas tice, stvarno se preteruje ovde. Kao da nije dovoljan poraz. Dodje covek ovde da iscita komentare i ozraci se.

Ovaj poraz me malo iznervirao zbog nacina i drzalo je neko vreme, ali ni blizu kao onaj u ABA ligi, gde se lagano igralo, kao uvodni deo sezone u NBA. Na ovoj utakmici smo se ,,posibali'' uz neke greske i izgubili od boljeg, nasim greskama. Sudije jesu pustile rukomet u jednom periodu, ali je pusten sa obe strane, a ne kao u ABA ligi. Nas je problem sto su oni fizicki jaci.

Ne znam da li je selekcija bila uslovljena budzetom ili nekim drugim zamislima, posto je evidentno da nam je budzet minimalan prema zahtevima EL, a da nam rival tradicionalno ima dovoljno veci od naseg, plus jos upliva, ako zatreba. To je redovno stanje vec deset godina.

Mislim da je u startu napravljena greska sa Panterom i Ledejom, kao izborom. Jeste u tom momentu bila logicna, jer su kvalitet za Evrokup, a bili i dostupni, saigraci itd.

Medjutim, vucemo taj problem. Zadrzani su i data im je velika uloga, da bismo imali bar neku okosnicu i nadogradjivali je novim igracima. Medjutim, prema mom misljenju, okosnica nije dovoljno dobra.

Panter moze svakog da zatrpa, ali i da nestane. Pored fizicke snage, koja nije toliko problematicna za njegovu poziciju (nadoknadjuje je drugim karakteristikama), njegov problem je niska kosarkaska inteligencija. Ne bih rekao da je glup (nije ni neka pamet), spram izjava, citanja nekih kretnji itd. Medjutim, u zavrsnici uvek Rasel Vestbruk mod, neki kretenizam se napravi. Apsolutno se ne obazire na vreme, sem gledanja u sat do kad ima vremena da isprangija sut preko ruke van balansa. Koji bolje i pogadja u odnosu na cist ,,spot ap'', kao sto je Stojance napomenuo. Pored toga, cini mi se da gusi ostatak ekipe kad je na terenu. Uvek smo razigraniji kad je na klupi. Uz greske, jer neke izmene nisu taj kvalitet, ali razigraniji i tecnija je igra.

Meni su i on i Ledej igraci za klupu. Naravno, to bi onda znacilo Fenerov budzet :D Ali, onda ih nemas za nosioce. Odabrani su i to nam je sto nam je.

Ledej je odlican da menja neku pravu cetvorku deset minuta.

Panter da igra ovo sto igra Andjusic.

Andjusic da ne ulazi, naravno. Jedina korist je stabilnost sa slobodnih bacanja, ako dodje do toga. Jeste da je imao neke poteze kad je bilo gusto i niko nije smeo, ali je i promasivao otvorene suteve na tesnom rezultatu i, najvaznije, veci efekat u odbrani ima trening stalak za vezbanje driblinga, kad ga postavis.

Dali smo blizu maksimuma u ovom trenutku i nemam sta da zamerim (sem Panteru). Greske se desavaju.

U startu se videlo da je njihovih 12 jace od nasih 12. Medjutim, nismo toliko slabiji kao prosle godine. Ocekivao sam tokom sezone da se uigramo i da ih zgazimo u zavrsnici, spram njihovog trenera, atmosfere itd. Medjutim, nisu ni oni slepi, stigao je novac mezimici za Vildozu i dobar trener. Sad je zadatak tezi. Medjutim, ceracemo se, racuni se svode na kraju sezone. Pustaju price pred svaku utakmicu, pa kazu da ce da dodje Kampaco, da ce da im dodje Trandzoljub. Mnogo bolja varijanta je da im dodje Kampaco, pa nek se tuku za loptu i poziciju. Trandzoljub je nezgodan za nase uslove. Jaka lobanja, a kvalitet.

Igracima, za razliku od prethodne utakmice sa ciganijom, nemam sta da zamerim. Igrali su koliko mogu i umeju.

Treba sada da se stegnemo i dobijemo mutante iz Ljubljane. Bitna utakmica. Posle toga bih sto vise razigravao mladje igrace. I u EL i u ABA (kontrolisano, da se ne okliznemo).

Ostoja je odradio sta mu je naredjeno. Cigani u hali, nisu imali nikakav efekat, sto se utakmice tice. Culi se nisu, a medjusobno su bile standardne prozivke, kao sto i treba da bude. Bez sranja. Problem je sto nije trebalo mi da ucinimo taj prvi korak ,,povratka gostujucih''. a nacin je tek jajarski.

Nista iznenadjujuce ni od Ostoje.

Sveukupno, kad ovaj period zla prodje, ja sam zadovoljan samo da nas ne fuzionisu sa Dinamikom (to ih najvise boli). Ostalo ce se preziveti :D Zeljko je tu bedem, dok je tu.

EDIT: Sto se izmena tice, moraju nekad i da odmore, nije igrica da se iskljuci ,,fatigue'' :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Ništa manje bolno nego sinoć jeste i danas. Ja polazim od sebe... očekivao sam mnogo ali nije sad to osvajanje Evrolige pa čak ni siguran plasman u TOP 8 ali neku aktivnu borbu do samog kraja za taj TOP 8 sam očekivao... Evroliga je prejako takmičenje, svaki poraz gde se nadaš nekoj pobedi posebno na svom terenu kada su protivnici tipa Valensija ili ovi od sinoć je ogroman korak unazad. Ja se i dalje nadam iako se je sve dalje ta šansa ali mi da bi dobili nekog jačeg ili nekog na strani moramo da igramo mnogo bolje i nikako ovako kako igramo poslednjih par utamica... vezali smo četvrti uzastopni poraz gde smo poslednje dve bili viđeni da dobijemo ali nismo. I sad gde se vaditi i kako sa ovakvom igrom? Uvek ista priča, uvek gubimo na isti način. Krenemo dobro, odvalimo prvu četvrtinu pa onda kao po nekom pravilu krene epski raspad. Posle se kao nešto borimo, kao u utakmici smo ali na kraju uvek redovno sjebemo i izgubimo. To mora da se promeni. Verujem da Željko to uviđa, rekao je to posle... Mi (igrači) nadalje treba samo da ćutimo i radimo najjače moguće da bi se ispravile te falinke, pa jebem mu, nemoguće da smo toliko neinteligentni i glupi da to nikako ne možemo da ispravimo. Odbrana kao u prvoj četvrtini sinoć - ipak može da se igra kad se hoće. Napad je bio još gori, tu mora mnogo pametnije a toliko opcija imamo... zašto se jebeno žuri stalno umesto da gradimo smislen napad posebno kada smo u plusu, zašto se nekad vrti lopta okolo pa niko da krene u reket na koš na neki ulaz nego se uglavnom bzvz izgubi lopta bačena u aut. Što kaže Stojanče, neka Exum što više probija, neka Anđušić šutira nego li da baca one neke sulude pasove... Verujem i dalje da ova ekipa može mnogo ali nažalost nema i dalje takvog učinka. Mora podhitno sve ovo da se ispravi ako mislimo da se vratimo u neku igru, ako je moguće. Zato još jači rad na treninzima i da se ne daju izjave za jebene medije već samo da se radi i povrati vera i samopouzdanje u ekipu jer polako ali sigurno gradimo gubitnički mentalitet a onda je sve otišlo u kurac.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.443
Reaction score
38.170
Razumem da je ljudima teško, ali ne razumem zašto je smak sveta? Evo recimo sezona 93/94, tukli smo ih u originalu gde god smo ih sreli, skor 7-0. I onda čuveno finale i kurac. Po čemu je to manje težak poraz od ovoga sinoć?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top