Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.007
Pa nije meni i tebi, ali ima ljudi (bar ja takav utisak stičem) kojima je jedino bilo bitno da ih dobijemo juče jer je možeš misliti prvi duel u EL, istorijski... Niti smo mi nešto izgubili (osim dostojanstva), niti su oni osvojili. Mrtvi se broje na kraju. Nisam optimista, ali daleko smo od kraja.

Ne znam, možda ide sa godinama što je i logično. Možda i ja previše očekujem, mi ne možemo da se ne pokoljemo ni posle pobeda, pa onda kada dođe do poraza...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Vi stvarno braćo i sestre (k'o da sam v. drašković u pm) očekujete nešto dok je pošumljeni na čelu kluba ?

Pa ko ga je postavio tamo ? Isti onaj koji je oterao Generala iz KKP i sad će njegov namesnik da nas uvede u "zlatno doba" ? 'oće kurac. Pošumljenko će ostati na onom slučajnom KRK i to će mu biti to za ćeo mandat u KKP, zato je i doveden. Utuk po klub, pisao sam već.

Pitao sam i kad je Žabar bio trener a pitam i danas koliko tačno KKP duguje ? Znači sns demagogije bez, jasno i čitko dugovanja KKP su tolika i tolika.

Ovo što smo i gledali EL možemo da se zahvalimo Žocu i Kićanoviću.

Što se same igre tiče ne može da se ospori da imamo pičkast mentalitet i to nije nikakavo bogohuljenje pa da neko pizdi ovde aaa hnjaaa Sašo hnjo Šćepanović... Sve što je bilo gusto - Izgubili smo. I to su činjenice. Odgovornost nije snosio niko. Sve gde je bilo problema i dalje je problem.

Ovde u ovom mulju ekipa ne može da postoji bez jasnog vođe pa nije General držao Božića jer je najbolji rezervni plej uz dužno poštovanje kapitena.

I koliko će članarine da pokriju finansijsku rupu ? Dva meseca ili možda tri ?
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ispostavlja se da grk i naneli ne mogu da igraju zajedno u istom timu, kad igra jedan drugi ne igra, kad igra drugi prvi ne igra....
trebalo je da imamo najjacu poziciju ili jednu od najjacih u evropi na tom mestu SF, trojka, a imamo najnekonstantniju ubedljivo.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Све и свашта сам прочитао овде после синоћњег меча. Све више и више попримамо тај цигански менталитет. Када иде добро, добијемо Макаби, ПАО, прваци смо универзума. Када се изгуби од цигана, шампиони смо у пљувању. Ја верујем у овог човека на клупи и у ове момке. Види се полако из меча у меч да Папапетру постаје оно због чега је доведен. Тристан је синоћ био одличан. Забрињава Анђушићева одбрана и почетничке грешке, надам се да ће се и то средити. Момци су дали све од себе. Нису цигани победили него смо ми изгубили. Да боли пораз, боли. Синоћ сам после оне тројке одмах изјурио из хале, врућа глава, бес, разочарање. Није нас ишао шут, и "милион" зицера није хтело да уђе. Сетите се само претходне сезоне колико су били доминатнији од нас до ПЛЕЈ - ОФА. Са онолико јачом екипом су у финалу дрхтали и одлучила је једна лопта.
Ови момци имају огроман потенцијал. Синоћ смо били много ближи победи, и из наших глупости смо је испустили.

Само подсећам старије Гробаре на ону сезону када је Дуле наследио Русоа, сезона '01/'02. Будућност је била апсолутни фаворит. Оба лигашка дуела смо изгубили. На крају смо их у финалу почистили са 3:0 и у купу такође. Затим сезона 2009/2010 такође Дуле губи оба лигашка дуела од њих. А добро сви знамо како се завршила та сезона.

Зато, Гробари главу горе, сезона се завршава април - јун. Верујте, све ћемо ово наплатити и све ће нам се вратити.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.402
Reaction score
3.272
Локација
Tamo gde su Grobari
E vi što savetujete nekome da gleda fmp ili da ide u cigane, popušite meni kurac i svima koje savetujete (ako oni to žele).

A najviše mi danas na kurac idu večiti optimisti koji najavljuju trofeje svakog juna već deceniju. I ulazi sledeća. Mi promašili oni dali. Mi promašili, pa dao gudurić, dao beron, dao holland, dao kalinić, dao nedović, dao williams itd...
Odgovorio bih ti jednom rečenicom koju tako zvani realni Grobari nikada neće razumjeti:

„Aristokratski je boriti se za unapred izgubljenu stvar“​

 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.005
U napadu u izvornom smislu, apsolutno ne jer primarni plej nije plejmejker niti je dovoljno dobar i konstantan skorer. U modifikovanom smislu sa protokom lopte, akcijama za sutere gde oni mogu sto bi rekli ameri da catch and shoot (samo pogledaj Nanalija i Andjusica u mecevima koje smo u Areni dobili jer je bilo tih akcija) U odbrani samim povratkom Avramovica dobicemo jednog igraca koji moze da ostane ispred protivnika i da prva linija ne pukne kao da je nema, sto onda ce nadam se da smanji broj preuzimanja i bespotrebnih i potrebnih pomaganja, ali u izvornom smislu i tu je odgovor ne. Resenje je potencijalno da se vise veruje klupi i klincima jer ne moze niko da me ubedi da Tristan ne moze da uradi (a sinoc je radio to) vise nego ovaj bespotrebno dovedeni Slovak. Mi i gubimo svezinu jer neki igraju bespotrebno dugo i u ABA, dok sedenje na klupi ubija samopouzdanje igracima. Nije Trifunovic Boris Bakic da ga koristi Obradovic ko Vujosevic Bakica da napravi faul, pogotovo na ovakvim utakmicama gde sut apsolutno staje mora da se osoni na sutere, a ne da igramo kosarku na kos vise bez sutera (samo pogledaj poslednji napad 2.2 sekunde nasu postavu) I taj odnos prema igracima je veoma cudan, nimalo mi se ne svidja sto Panter ima dozvolu kao da mu je caca osnovao KKP, dok se drugima jebe majka za najsitnije greske, godina nije 1998, i nece sigurno niko bolje poceti da igra dok neko urla na njega, a jos manje ce to da ima efekta kada je urlanje selektivno. I kao sto sam i gore rekao, nama treba prosto vise trenerskog inputa jer ovo nije kvalitet igraca koji ce da igra po autimatizmu jer fali kvaliteta ili iskustva, ili oboje. Da je sve izgubljeno nije, ali ako ne pocnemo da menjamo oneke stvari sigurno se nece nista poboljsati.


Hvala najlepse na odgovoru…

Izgleda da se onda skoro nece nista menjati, jer zeljko ocigledno fura ovo, cak mislim da je i Tegeltija par puta rekao kako je trener taj koji forsira taj tip odbrane i ne zeli da od toga odstupi

I jos jedno pitanje, mislis da Zeljko ne zna/nece/ne moze da odradi taj trenerski imput ?

Pitam oZbiljno, jer ne znam…
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
801
Локација
Vojvodina
Začudo,nakon velikog stresa sinoć uspeo sam i da nešto odspavam.Verovatno je olakšavajuća okolnost bila što nisam juče vozio pa sam mogao da se opustim uz nekoliko limenki piva.
Pošto vidim da se mnogi frljaju sa budžetom našim i budžetom "onih",opasno sam se zakrvio sa dobrim delom moje ekipe koji jednostavno ne veruju Željku i krive ga za sve što se sada trenutno dešava.
Molio bih ako je neko negde pročitao ili zna koliki je naš budžet za ovu sezonu?
Njihov budžet je siguran sam bar za 30-40 % veći jer su tako olako doveli jednog vrhunskoj pleja.
Pajtos @ZliGli je imao svoju teoriju u vezi većine događaja od sinoć i skoro sve je bio u pravu osim one najbitnije stvari a to je da lagano dobijamo meč.
Bio je sasvim siguran da zgadija neće praviti nikakve incidente i da je sve to tako i dogovoreno,kao i da se neće sa tribina spominjati onaj što nas mrzi iz dna duše i koji je glavni krivac za sveopze stanje u našem SD.
Isto tako ne znam šta se to desilo sa našim navijačima da tako ekspresno isprazne halu,to mi je baš baš bilo ružno posle svega.
Kao da nemamo dovoljno muka pa sad više ni navijači ne veruju u Željka i momke na terenu...
Dosta je bilo sranja,nadam se da će se sezona posle ove utakmice ponovo okrenuti u našu korist,jer u regionalnoj ligi smo i dalje jednako konkurentni.
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
79
Reaction score
409
Локација
Beograd
Par utisaka iz arene sinoć:

1.Grb zvezde preko našeg grba na centru terena na predstavljanju igrača
2. Pevamo im 'zasto cutite' a vodimo recimo 3 razlike, naravno za 10 sekundi se okrece situacija
3. Dva puta za redom ostavljamo Vildozu samog 3 metra oko njega kad je najvaznije?!?!?!?!?!?????!
4. Pevati pesmu 'uzalud trud' nema poentu trenutno
5. neverovatno kako se kroz godine izgubio onaj huk sa juga uz bubanj na pocetku utakmice, jos od perioda zabranjenih uneli smo ono 'oooo' uz to, i od tada gubi svaki smisao
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
mozda ja vidim sto mnogi ne vide,mozda gresim,ali sve ovo meni ide u dobrom smeru…
Ja ne Znam da li ste vi svesni kakvo ce Aleksa pojacanje da nam bude…
Uzimamo aba ligu i teramo limenke u ek,covic ide u penziju i sa sobom nosi grb i sve ostalo sto im dodelio :) jer je to njegovo jbg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.007
Ja nisam toliki optimista recimo, ali iskreno juče smo bili egal bez šuta za 3 i sa po meni "pristojnom" partijom samo u većem delu prve četvrtine i na trenutke u drugom poluvremenu. Prostora za poboljšanje ima, tu nema dileme, da li će ga biti, to je već diskutabilno.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
373
Reaction score
2.493
Локација
Pozega
Zanimljiv je podatak da je Nedović šutirao 10 slobodnih bacanja od njihovih 16, mi ukupno šutirali 8 i ako se nevaram nijedno u zadnjoj četvrtini.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Vi morate uzeti u obzir da oni nemaju mladog i neiskusnog igraca . Eventualno lazarevic koji je solidan aba ligaski igrac .
Njima je svaka izmena iskusan evroligaski igrac. Dok nama se tu ubacuju Smajli , Madar , Trifa , Tristan itd....
Slazem se da odbrana treba da se zategne , ali i da mi imamo ogroman prostor za napredak , a to je ono sto oni nemaju .
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Ja nisam toliki optimista recimo, ali iskreno juče smo bili egal bez šuta za 3 i sa po meni "pristojnom" partijom samo u većem delu prve četvrtine i na trenutke u drugom poluvremenu. Prostora za poboljšanje ima, tu nema dileme, da li će ga biti, to je već diskutabilno.
Ali, njihov sut za tri je isto bio los, ali je proradio onda kad treba. Kao sto se uvek i desi kad igra ekipa sa puno iskustva u ovakvim utakmicama ili ekipa koja je puna samopouzdanja, sto oni jesu. Za nas je problem sto se samopouzdanje stice pobedama u ovakvim utakmicama, a to nam bas ne ide od ruke. Realno, zacarani krug.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.007
Tačno je i to, ja samo kažem da smo bili blizu rezultatski iako nismo bili ni blizu dobre igre. I dalje verujem da možemo mnogo bolje, ali dosadašnji tok sezone me ne ubeđuje da će se to desiti ili bolje rečeno šanse nisu velike. Nada umire poslednja ipak.

Sa druge strane njihova igra me ne interesuje mnogo, jbg, tako sam naučen. Kao kad bih doneo dvojku iz škole uz izgovor da niko nije dobio više od tri. Uvek bih dobio po ušima uz komentar: šta mene briga za druge. :D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
435
Reaction score
2.831
Локација
Beograd
@Mikula990
Pa imaju ovog "nikad protiv Partizana"...a Lazarević ima 27 godina... svi ostali su stariji igrači... imaju Topića koji ozbiljnu košarku ne može -premlad, i Ilića koji je lik bez bitnih minuta...a već iskusan abaligaš... jednostavno i ove i prošle godine im je tim pravljen za instant rezultat... da li je mi to trebalo da radimo je pitanje za nekog drugog... sad nema nazad samo rad ove mlađe moze dovesti do nivoa potrebnog Partizanu...
Tim koji nije kompletan od starta sezone do dana današnjeg... pitanje za deo stručnog štaba koji se bavi spremom, kondicijom i zdravljem igrača zašto je to tako?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top