Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jednu stvar sam takodje primjetio, ali neka kaze neko ko ima "bolje oci" za to. Kao da su nas tukli dobro i cigani i ovi sinoc, ali smo izdrzavali a i mi sami kao da smo igrali cvrsce i u odbrani.
Tu su dosta pomogli igrači koji odmaraju nosioce. Trifunović, Avramović, Smailagić, Naneli koji je konačno vezao 2 utamice da ne beži od šuta.
Željko je malo preterao sa onom izjavom o Trifi ali imao je poentu, od kada on ima ulogu na obe strane mi imamo više koncetrisanih minuta u odbrani pre svega što znači jer ovo naše preuzimanje puca kada god je samo jedan igrač od prvih 5,6 na klupi. Slična priča i sa Avramovićem i Exumom. Ono što jeste problem pored manjka rezervne četvorke je kada se zaigra tvrda odbrana kao sinoć ako napad stane jako je velik rizik ubaciti Madara a pre svega Anđušić jer tu preuzimanje puca na sve strane.
Što se tiče duela tuče, ja tu opet povlačim ono što pričam od početka, zašto ja smatram igrače kao Egzum za šampionske a neke cirkuske. Jeste on nikad nema neki pas koji otvori napad niti tu kreaciju. Ali kada se sve lomi kad te tuku, udvajaju igraču takve konstitucije i kvaliteta se daje lopta.
Još jedan deo igre gde smo promenili dosta je Egzum na lou postu, to je do sada izgledalo dosta loše u poslednjih par utakmica smo izuzetno opasni iz tih situacija. Svi se otvaraju do sada su bile samo opcije za 3 a sada je bilo i par situacija kada lopta dođe do Lesora, Alena i tu sko zajebani ko kratko ćebe.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Još jedan deo igre gde smo promenili dosta je Egzum na lou postu, to je do sada izgledalo dosta loše u poslednjih par utakmica smo izuzetno opasni iz tih situacija. Svi se otvaraju do sada su bile samo opcije za 3 a sada je bilo i par situacija kada lopta dođe do Lesora, Alena i tu sko zajebani ko kratko ćebe.
Na prvi pogled zavisi da li se pritivnici odluče da udvajaju Pantera ili ne. Pretpostavljam da Egzum ima veći prostor ukoliko se zalepe na Pantera.
Dobra stvar je da Panter ubi Boga u protivnika ukoliko ga ne udvajaju.
Nije lako protivnicima da organizuju odbranu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Vratismo se iz Kaunasa, prespavao sam ceo dan i pokupio prehladu od usranog baltičkog vazduha... Kljukanje i oporavak do utorka pa put Minhena! I naravno sutra na Megu i sa infuzijom ako treba! :D

Pozdrav za Tulju, Radeta, i svu ostalu ekipu iz Kaunasa - upropastili smo ih i na terenu i na tribinama, snage više nema u meni...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana

Obradović: Nije sve u novcu, ovi igrači vole da igraju za Partizan​


 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca

BC Partizan TV: FAN ZONE – Grobari oduševljeni nakon prve istorijske pobede u Kaunasu!​

Meni se lično ne svidja ovaj narativ koji je preuzet od zna se već koga. Nije ovo istorijska pobeda već još jedna pobeda Partizana u najačem evropskom takmičenju, istorijska će biti u nekom drugom mesecu, nadamo se na istom mestu.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Силимо тројке као дивљаци.

Copy.png
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.730
Inače, skoro dva meseca nismo izgubili u oba takmičenja kada smo spustili protivnika ispod 80 poena. Poslednji koji su nam pobegli sa lopate, a da su nam dali manje od 80 su COL i FMP još početkom decembra.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sa nasim napadackim potencijalom, nama je bitno da samo malo zategnemo odbranu, cak i da je prosecna i mi smo jako zajebana ekipa za sve ostale. Zato je odlicno sto smo konacno krenuli da napredujemo, do cega je naravno doslo zbog prosirene rotacije, vece uloge Trifunovica i bolje uigranosti igraca. Samo nek tako nastave i mislim da je top 8 nas
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Zanimma me kao laika koliko je realno zadrzati sadasnje procente suta do kraja sezone..znam da oni zavise izmedju ostalog i od kolicine podignute kilaze u teretani,( gde teret doprinosi padu procenata) ali takodje zavise i od uogranosti ekipe i od poboljsanja selekcije suta, a obe stvari su produkt treninga.
Dok smo bili u kanalu, Panter je kamenjario, Naneli se krio a Papa nije ni gledao na kos.
Sada Smajli i Papa pogadjaju za 3 u serijama, sto verovatno donosi glavobolju protivniku, jer se ne zna koji od ove dvojice vise stete naoravi ako se pusti da krene sa loptom na kos..
Naneli je opet tu, Panter odradjuje svoje, sipa ko u mesalicu, mada ne moze da se otarasi navike da utakmicu koja traje 40 min pokusa da zatvori sa dve vezane trojke u 18. Minutu.
Trifa u el slabije pokusava za 3, ali sve ostalo radi kako treba.
Nisam pametan, ako ovu formu uz manje oscilacije zadrzimo doviljno dugo, bice obo konacno trofejna sezona. Pri tome ne mislim samo na kup.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
@cvetkobre Nasi dobri procenti za 3 su izmedju ostalog, ali po mom misljenju najvise, rezultat selekcije suta. To je Zeljkov rukopis. Tako da ne ocekujem neki veliki pad tokom sezone.
Po procentima smo medju najboljima, a po broju pokusaja jedni od zadnjih. Ima tu naravno i suteva preko ruke i u ranim fazama, ali Zeljko tu reagije uglavnom rigorozno, u zadnje vrijeme se cak i Panter smirio po tom pitanju.
Sto se mene tice: „never change a running system“.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Za neke stvari nema izgovora ali je decko ubedljivo najmladji u ekipi. Nema ni 20.
Posle Urosevog napretka stvarno ne treba otpisivati nijednog mladog igraca. Ovaj je i jos veci talenat, to nesto sto imaju Madar i on sa loptom, kao da su se rodili sa njom u rukama.
Njegov problem je ja mislim telo. To se naravno dovede u red, pogledajte samo kako je izgledao Trifunovic pre 2 godine a kako sad.
Ono najvaznije, Zeljko veruje u njega cim dobija minute makar i u aba. Kako izgleda kad nekog otpise videli smo na primeru Kuruca pa i Brodzijanskog.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ако ништа друго барем је неку емоцију показао приликом искључења.
Добар је Тристан, полако, има времена, ако хоће да учи и ради на најбољем мјесту у Европи је, ако неће јбг увијек је ту ФМП.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Mislim da Tristanov problem nije telo nego glava (talenat je nesporan). Prosto, on nema u sebi taj tzv “x faktor”, odnosno onu dozu borbenosti i sportskog bezobrazluka koji bi ga naterali da “grize” i svaku sansu do kraja iskoristi.
Ja ne mogu da se setim igraca koji je kao mlad bio takav, i koji se u tom pogledu promenio i postao drugaciji tokom igrackog sazrevanja..
Navijam za Tristana i za to da nisam u pravu kada mu predvidjam karijeru mladog Pecarskog ili slicnu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top