Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ajde da ti klinci ostaju da igraju nego idu posle pola godine ili u najboljem slucaju posle godinu dana. Oni najbolji idu i da ne zaigraju za prvi tim. Serem se vazuri i vucelicu usta i svakom ko pristane da posluje sa ovom bagrom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jeziva izjava Petrića, jeziva.
Bio je simpatičan kako je podigao ekipu ali sada je jasno da je ok u tom psihološkom momentu ali da s trenerskim poslom veze nema.
Plus ga očigledno zabole.
Jedino partizanski s njegove strane bi bilo da da otkaz i da ih ostavi da se jebu sa nalaženjem trenera, a svakom treneru koji prihvati da bude trener kod ove uprave avansno jebati mater.
Ovo je koji četvrti peti trener bivši igrač kog dovedu i koji posle shvati da nije za trenerski posao.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.596
Reaction score
3.393
Локација
JNA
Petricu sram te bilo za izjavu, direktno si pljunuo svima nama u lice..kazes desava se, sta se bre desava? Nemoj da me jebete svi, sta vi bre radite na pripremama? Ko je bre ovaj Serif , kakva je ovo kurceva ekipa i daje tri gola u Beogradu..spominjes jun, da imas malo obraza i da ti je stalo do Partizana otisao bi veceras! Sto se tice igraca, Fejsa i Belic napadacki ne mogu nista da pomognu, nemaju slif za napad, a u odbrani eventualno Belic ako nesto uradi..Sanicanin nije igrac za Partizan , onakav penal ne sme da napravi niti jedan profesionalan fudbaler..Daca Pantic bivsi fudbaler, i to je to!
I kako ono nije ofsajd kod treceg gola, njihov igrac je krenuo nogom na loptu posle suta, i tako uticao na golmana?!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Jbg, Gordan je više bio fokusiran na dzaju i vidu nego na utakmicu. Iako je otvorena kako treba, svakome ko se iole razume u fudbal je bilo jasno da je ova postavka spremna da napravi neku glupost za pamćenje. Sredinu nemamo, nema ko da uzme loptu i bude vodja na terenu, a i pored terena nemamo trenera. Gordan klasičan caretaker na mesec, dva, da malo podigne atmosferu i opusti igrače. Ćutanjem i nečinjenjem na pripremama poništio je sve pluseve i simpatije koje je stekao. A sada kao i brdo saigrača iz njegove generacije, nakon neuspešnog izleta u trenerske vode može da se vrati građevinarstvu i padelu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.485
Локација
Kipar
Jedino partizanski s njegove strane bi bilo da da otkaz i da ih ostavi da se jebu sa nalaženjem trenera, a svakom treneru koji prihvati da bude trener kod ove uprave avansno jebati mater.

Sad je vec zakasnio jer nije trebao da prihvati da bude trener. Upravo je on uradio ono zbog cega bi druge trebalo avansno pljuvati. I to sto je prihvatio posao nije iz ljubavi prema klubu nego da se nadje prijatelju u nevolji.
Sacuvaj nas Boze takvih Grobara.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Paz sad ovo.
Od 2014e doveli su 10 trenera ako se ne varam.
Od tih 10 trenera fudbalom se bavi aktivno Marko Nikolić, Stanojević ako uspe da nađe angažman negde, Vuk Rašović negde na bliskom istoku. Nemam pojma kakav je status Stolice.
Da prevedemo jedan jedini trener koji ima koliko toliko legitimnu trenersku karijeru. Dvojica ili trojica koji se uopšte bave trenerskim poslom i ostatak koji se bavi bog zna čim nekim izmišljenim pozicijama u omladinskim kategorijama.
Jbt pa da su iz druge lige dovodili trenere bilo bi veće šanse da se ti ljudi i dalje bave trenerskim poslom.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.337
Локација
Beograd
Mi smo u začaranom krugu.
Teško je naći dobrog trenera, a i kad ga nadješ on odustaje čim vidi tim.
Vrlo jednostavno.

A kako izaći iz tog začaranog kruga?
E, to je već vrlo komplikovano, jer u našem slučaju pored trenera moraš
u paketu da dovedeš i novu upravu, novog sportskog direktora i nove igrače.

A do tada će biti ovako.
Nažalost.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Celo vece rifresujem vesti sportske kao otisli VV i Petric iz kluba jer bi u nekim proslim vremenima kad je zemlja bila nesto manje nakaradna to bi se sigurno dogodilo. Petric nije trener ali sam mislio da je covek,jer ako si situiran i volis klub ti odes posle Mladosti,eventualno ostanes do veceras. Kaze mrtav ladan ako neko treba da bude kriv ja sam i mnogo negative oko stadiona. Druze ti i los sastav mozes da utegnes da lici makar na onaj Partizan od prosle godine a ti si imao celu zimu i napravio si negledljiv tim koji ne zna da napadne,koji samo bunari i moli boga da Dijabate i Mening pretrce nekoga i da Jovic postane Riberi ali nece. Dovedu Kolorada za koga je Bajbek verovatno spreman kao Usein Bolt i ti kao ma sve u redu tu je Fejsa-Buskets i Belic-Maskerano i tu smo zmajevi. Ali mi smo jos gori i gledamo prelazne rokove i kao aham vec 10-i prelazni rok dovode igraca na poziciju koju nam ne treba igrac a tamo gde krvarimo bukvalno na pleju imamo jednog 35-o godisnjaka koji eto i odigra nesto i kome je limit 60 a on igra po 90. Jedini je Marko Nikolic drzao do sebe,doveo sta mu treba ove druge napravio da lice na nesto poput Nemanje G.Miletica,nasao primenu Radinu,Djurickovicu i igracima koju nisu kvalitet Partizana ali umeju da budu korisni u dobrom sistemu. Marko Nikolic verovatno decko sedi i radi na sebi i prati trendove u fudbalu a Petrica ne mogu da zamislim da sad sedi kuci pa se usavrsava i to se lepo sve vidi. Molim boga da se nesto promeni jer ogavan je osecaj kad dodje leto a ti se vec i pre kvalifikacija nicemu ne nadas jer znas da skoro niko od kancelarija do igraca na terenu ne zasluzuje da bude tu. Jedina mi je uteha sto su cigani izvrteli 100 miliona od dolaska sekte na vlast i dalje su busan kurton i cigani.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.114
Локација
Žrnov
Не верујем да је намерно, мислим да је само ограничен. Лајкујем ти коментар јер си пред утакмицу упозоравала на Саничанина.
ovo je po mrni providnije nego onaj kockar trajkovic.

ovakav usrani dan jedino sto moze malo da iznivelise je 7- dneva zalost u drzavi zbog smrti predsednika
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Nama nisu problem nasa deca, nego povratnici i losi stranci... mogu da razumem da Pop zajebe, ali Fejsu nikako, jedan posao imas, na 10m ne znas da dodas loptu, mrs u pm... ili ovi sto trebaju da prime, ne znaju da se otvore, mrs svi. Trener koji to ne vidi isto... jebote kakav smo nekad vezni red imali... ovo je jad i beda... osnovna stvar u futbalu je da dodas lepo loptu... kad to ne znas i ne treba da igras... I ne samo fejsa, nego i pantic i andrade i traore i natko. Kad ste videli neku smislenu akciju? Napad? Ideju? I nek je sanicanin zajebo, a sta cemo sa cinjenicom da ko god hoce i kad hoce ima veci posed od nas. Ja nisam za bezidejno dodavanje lopte... ali da ne mozes malo da zadrzis loptu, ne mogu da shvatim. Sve neka krila, zadnji vezni... sramota je da se zovete fudbalerima. Kao u svakom poslu, ako ides iz greske u gresku, radis ko blesav a nigde rezultata. Mozete vi da trcite ko Jojic 12km svaku utakmicu, ako nemate osnovnu tehniku, niste nista kao i onaj ko vas je sakupio. Jedino bunker znate da igrate i ako uspe neka kontra, i onda se cudite sto nema navijaca?! Pa sta da vide?! Isti fudbal ko u beton ligi samo sa vise trcanja?!
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.337
Локација
Beograd
Naš prvi problem su loši igrači.

Hajdemo iskreno: koliko njih, bez obzira da li igraju u odbrani-srednjem redu-napadu, zna da me pogodi
loptom u glavu na 15 m ili da mi doda u noge po zemlji na 25 m? Koliko njih?
Koliko njih je danas dobilo duel u vazduhu, koliko njih duel na zemlji, itd, itd ... Pa šta onda očekujemo?

Mene lično bi bilo sramota da ceo život samo igram fudbal, a ne znam osnovne stvari.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Naš jedini problem je psihička bolest...
Pod sifrom G su valjda neka oboljenja nervnog sistema, tako da Grobari nismo daleko.

Evo ja vec sadomazo cekam 03.03. tribinu Istok, bar jedno dva sektora tamo i uz Bajagu da pevam da je "zveeeza kurva".
Da su ganci svi u stranci
Pozdravimo ultra kop kad uz kornjace nose zastave u bunker i tako.
Obican dan u zvezdasrbija drzavi

Alkohol i sve drugo je pozeljno, ako se vec ne podrazumeva.

nusknvP
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Дајте људи чему пљување, ајмо подршка играчима и спортском сектору.
Јел лијепо речено прије почетка сезоне да не долазимо на ове теме да пљујемо, већ да овдје пишу ови који воле фудбал, Партизан и ваљда спортски сектор.

А сад озбиљно.
УПРАВА НАПОЉЕ!
А онда редом Петрић, неколицина играча + Дача Пантић (он никад играч није ни био), а после видјети да ли у клубу има још неки запосленик да је био задовољан са ВВ па и та лица послати на биро.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top