Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Šteta!
Da smo izgubili možda bi duki i podneo ostavku i možda bi je uprava prihvatila i možda bi šansu kao vd šefa struke dobila teta nasta, spremačica sa 20+ godina staža u Partizanu....
Ovako, to nam je što nam je, bar do sledeće prilike/utakmice.
U svakom slučaju :partizan-fan: i samo :partizan-fan:!

UprAVo bravo, kujčiću šećerlemo!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Mi i ovako iskasapljeni sa svih strana igramo bolje od ovih cigaktikosa. Meni ova utakmica pokazuje da je očigledno koliko su igrači bušili. Nemoguće da ova ekipa nije mogla da dobije one debile sa svih strana.
Odavno sam mišljenja da igrači biraju koje će utakmice da igraju i da njih 99% iskreno zabole za klub. Zato sam i ja izabrao da ih ne gledam i iskreno me zabole gde će i šta će kada odu iz svetinje.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Tri derbija, dva boda, ni u jednom nismo nadigrani od neuporedivo skuplje i bar na papiru kvalitetnije ekipe a rekao bih da smo u svakom bili bolji.
Joviću, zaista više da se ne ljubimo.

Jadna LŠ s ovima

EDIT: Dekadencija u igračkom kadru se vidi jasno onom fintom Dijabatea kad je izleteo 1v1 na Borjana, istom nogom je zakucao loptu u rašlje protiv Šmajhela pre samo pola godine, a ovde nema hrabrosti da šutne već fintira i uništava čist zicer
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Realno da su ovako momci igrali ranije,bili bi u kvalifikacijama za ligu sampiona,ovako ce biti zestoko za 4 mesto I kvalifikacije za lk,a onda da se smene fosil I gmaz,pa normalizacija kluba
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.820
Локација
Храм фудбала
Ovako sam zamisljao humanitarni derbi
Ово и јесте био хуманитарни дерби, нико ме не може увјерити у супротно.
Резултат је плод утакмице у следећи уторак и заједничке жеље црвено-беле стране да свијет не чује да је предсједник Србије педер.

Мада сам очекивао да цигани поведу и да онда ми као у другом изједначимо и да новинари имају наслове "Храбри Партизан се није предао", а у међувремену се коментатори спрдају са тиме шта би нам више одговарало у утакмици између ТСЦ-а и Чукаричког да ли да нам и једни и други бјеже седам бодова или да гањамо ТСЦ који нам бјежи само четири.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sada je jasno da se buši uprava i da su svi rezultati farsa. Danas su Dača Menig i Kolorado pokidali.

Jović neuhranjen, Dijabate mister promašaj. Ocena 4.5 od 10.

Ciganska kurva prepotentna, ponudjena ali mi nismo popili cijalis. I tako. Teraj dalje samo da padne zavesa na ovaj košmar. Jebite se svi u klubu za ovu bručnu sezonu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.795
Reaction score
29.743
Локација
Beograd
Jović je propustio priliku da postane fudbaler, a vi ste propustili priliku da prestanete da pljujete Duljaja i fudbalere Partizana i da pokazujete nerazumevanje fudbala kao igre, sporta, umetnosti i propasti...
Ako nekom treba pojašnjenje, daću ga kad stignem do Beograda...
Oko ponoći.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
335
Reaction score
981
Локација
Boston
Je l to Vlada Ćujić spiker? Čovek koji je pozivao na dubinsko pranje Valjka
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Cigani koji osvajaju titulu oko Nove Godine, sa +30, klupom od 100m i ambicijama za LŠ se spašavaju kojeg već po redu poraza u derbiju sa Partizanom koji je u najgorem nizu u istoriji, u najgoroj situaciji ikada, koga trenutno ne dobija samo onaj ko sa nama nema sreću da igra...a koga gleda, bodri i BRANI - skoro niko.

Ovaj smrdljivi sistem je ceo upregnut da nas pokopa, a truo je do te mere da ni to ne uspeva.

Drago mi je što ovima nismo dali ono o čemu sanjaju i za šta neće više imati prilike.

A u Evropi od koje de opraštamo - želim samo debakl "naših" klubova, težak i ubedljiv. Znači cigani uobičajeno, ostali sateliti tim putem
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Utakmica ko utakmica, nikad manje bitna. Žvala je sita, a ovce nama svakako nisu na broju odavno.
Sve što mogu da kažem onima koji su odgovorni za ovo stanje, a svi znamo o kome pričam:


Ne boli me toliko sunovrat Partizana, već apatija u koju smo zapali.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Čime Rikardo zaslužuje ovoliki kredit? U šanse ulazi jedva i na manjim utakmicama, o derbiju da ne pričam, 0 vazdušnih duela dobijenih, 1 valjano primljena i odložena lopta i to u 80 i nekom minutu…vidiš da mu ništa ne ide, izvedeš ga, nek proba neko drugi, gori sigurno ne bi bio.
Derbi pristojno odigran, da smo imali iole krštenog napadača, dobili bi ovo…a i bez njega nismo bili daleko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top