Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.634
Mislim da bi lakše pokrili nedostatak Lesora, nego nedostatak Pantera.

Ono što znam da neću imati živaca sljedeću da gledam. Drugačije bih se osjećao da je Panter tu.

Jbm ti kazne i naše prokletstvo!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.940
Локација
Žrnov
Ja kazem da nije skucajno Musu udario :p

 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Kljuc i ove i sledece utakmice bilo je i bice izbacivanje Tavaresa iz igre, u kontraritam sa licnim greskama. Dek ce im popuniti dodatno roster i dodati poene, ali zamenu za krakatog nemaju i raspasce im se igra. To nasi bekovi moraju da prepoznaju kako znaju i umeju, i da se napada od starta. Sta je danas bio problem ne znam, ali stanjiti mu minute jednostavno moramo. I te prozore da maksimalno eksploatisemo. Dzaba nama i Smajli i Lesor ako on igra ceo mec, mi nismo nista uradili. Ne smeju da kompenzuju nasu prednost pod kosem. Sada su kompenzovali nedostatak Deka. Zato su nas i dobili. Promaseni slobodni sutevi da ne spominjemo, kaznjavas ili bolji kaznjava tebe...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Šteta velika što još večeras nismo ovo rešili. Nosili smo se sasvim korektno skoro celu utakmicu bez Pantera i Lesora pa i bez Alekse u drugom poluvremenu (nadam se da će biti dobro)... Po meni, propuštena šansa na 77:75 za nas... pre toga trojka Nanelija za vođstvo a onda i napad da odemo na 4 ili 5 razlike... muljamo nešto i Ledej bezveze baca loptu na koš i promašuje... Gos nakon toga daje trojku i tu je već bila teška priča iako još nije bilo gotovo ali završilo se tako kako se završilo. Ostaje nam da dobijemo tu četvrtu utakmicu gde nam se vraća Lesor ali i njima govnar Dek... Tavares je imao oko 35 minuta, nova utakmica za dva dana, plus odmorni Lesor na njega... biće tu valjda bolja situacija. Ali mora nekako da neutrališemo Gosa jer je jebeno poludeo. Ajmo bre, nema padanja, dobijamo mi ovo u četvrtak i idemo na F4 u Kaunas !!!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ja imam utisak da veceras nisam bio na istoj utakmici sa ovim organizovanima. To sto oni pevaju, parole koje pola cetvrtine postavljaju i ono sto se desava na terenu najcesce nije povezano jedno sa drugim.
Igracima svaka cast na borbi, u ovako skracenoj rotaciji na kraju na jednu loptu, nista ne mogu da im zamerim. Moramo i mi na tribinama da budemo mnogo mnogo bolji i pomognemo timu da nas odvede tamo gde svi mislimo da nam je mesto.
Cetvrtak nam je nova sansa, poslednja utakmica Partizana u Beogradu u ovogodisnjoj euroligi, zaigrajmo taj tango smrti...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Idemo dalje. Razocaravajuce vece, sjajan pocetak a onda strahovit pad. Nadam se da je Aleksa ok, potreban nam je u cetvrtak.

Postovanje za partije Tavaresa i Vilijams Gosa.

Prespavati pa u pripremu za trecu pobedu.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Svaka čast celoj ekipi. Prvi utisak, Aleksa je pregoreo, gomila poteza za klupiranje, još gore u nizu. Šteta za onaj odbitak Trife, ali mislim da nas je Ledejovo carinjenje lopte dva puta u nizu koštalo pobede večeras.
I da, onaj koji pokrene u jako bitnoj utakmici pesmu Crno bele ćelije, zauvek zabraniti da vodi navijanje!!! Kakva pesma za ubijanje svoje ekipe, uvek se zapanjim više, nego prethodni put. Cela hala zviždi, pravi pritisak, oni moraju da izguraju svoje, po cenu svega...
Ma sto oni brate znaju o tribini? Decaci nemaju pojma, kako da pokrenu ekipu... Brate, razjebali su nam to sto je valjalo na tribini...
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Psovanje i provociranje članova
Kakvi su ovo ciganluci sa pljuvanjem Gosa, i sa Musa turčine. Isti smo. Jebem mrtvu majku svakom ko je to pjevao.
posle ovog posta bi, da sam ja moderator, završio sa ovim forumom
slino jedna obična, ti ćeš nekom majku i to mrtvu zato sto smo vređali nekog njihovog igraču ZBOG KOJEG je Panter dobio dve utakmice zabrane
sram da te bude
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Malo da oraspolozim tj. iznerviram napacenu grobarsku bracu dok su vrele glave - ko ima S ili M majicu i hoce da menja za vecu velicinu nek se javi:D
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Kakva bre grmlhavina u četvrtak. Isti majmuni koji su veseli izašli iz hale jer su napravilu dva uspešna selfija če ponovo zgrabiti karte, a bilo ih je poprilično. A sa druge strane organizovani bolidi će opet u odsudnim trenucima pevati svoje tužbalice.
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
66
Reaction score
148
Локација
Српска
Šteta za ovu utakmicu, ali presudno za poraz je bilo odsustvo Lesora koji ne bi dozvolio Tavaresu ovoliku dominaciju, a čak i u napadu da je bio raširili bi dodatno igru, više bi prostora imali i ostali igrači i igrali bi pod manjim pritiskom. Šta da se radi, ostaje nam četvrtak. Ne treba očajavati i dalje smo u prilično dobroj poziciji. Nadam se da će Avram biti dobro jer nam je stvarno falio.

Stisnuti zube i jebati im mater, kako na terenu tako i na tribinama!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top