Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Ziv nisam. Ne znam za vas ali ja sam se usrao, kao grlica. Pickica sam klasicna.

Srecom Zoc i momci imaju muda. Moje je samo da se tresem i slavim veceras.
Ne boj se! Nisi jedini! Ja se evo sav tresem! Jedva čekam da počne tekma! Valjda će kum Matjas da zaustavi onog teškaša a i da Anđuša i Trifa, NAJZAD PRORADE! za ostale se nekako ne brinem! Kao što sam već rekao: Ja VERUJEM!!! :shal :napred-partizan:
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
334
Reaction score
2.308
Локација
Novi Sad
Jebooo sveee sta se ovo desilo na skoku minut do kraja pa ja ne znam sta vise ljudi moji ko je nas kleo... 2 otvorene trojke posle jeboo sve.. Sta smo mi propustili u ova dva meca... Jel moguce da smo danas stradali od slobodnih bacanja mrtvih...I bas i Dante da ima lose sutersko vece. Majko mila koliko fali Panter, ako nista drugo ovo su mnogi prizeljkivali pa evo vam bicemo sa Panterom u majstorici. E sad po svemu sudeci oni bez deka u majtorici.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ко се буде после ове утакмице опраштао као да је све изгубљено и као да не одлучује само 40 минута да ли идемо у најбољих четири или не, немој да пише молим га или вас , не загађујте форум , у 4 зида се исплачите.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.191
Локација
vezenemam
Slobodna bacanja. Lesor u autu. Egzum u autu. Smajli zaboravljen.
Dek platio na ćupriji, kad su ga već pustili na mostu mufte. Nek i nas malo pogleda sreća pa da propusti majstoricu.

Uzeli dva brejka, poklonili dva brejka, idemo na f8, ko im jebe mater!

p.s.
Utisak večeri ipak - la-la-la bend.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Ovom Andjusicu kao da je neko muda odsjekao nakon onog izvinjavanja.
Horor igrac.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Da li bila i jedna situacija koja je i malo diskutabilna i nije očito kome lopta pripada, da su svirali nama!? Ne mogu ni da zamislim šta će nam tek raditi tamo.

Idemo tamo da se pobijemo muški, pa šta bude. Ja sam ubijeđen da ipak imamo velike šanse tamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top