Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.390
Reaction score
3.211
Локација
Tamo gde su Grobari
Pričam o klasifikaciji igrača i karakteru, načinu radovanja koji ne bi smeli imati veze sa tim ko treba da igra u Partizanu.
Ne o konkretnom primeru odsustva Tristana o kome ni ti sam nisi prvobitno pisao.
Druže, napisao si da ga ne treba zbog toga odstraniti iz ekipe. Niti smo ga odstranili iz ekipe, niti ga ljudi ovde teraju zbog manjka borbenosti, nego ih samo zabole kurac da li će se vratiti, što je potpuno razumljivo. Pustimo sada Tristana, nego…

Ajde indijance ove, zajedno da jebemo:ziveli:napred-partizan:
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Ma nikakav poraz ne dolazi u obzir. Nema potrebe razmisljati o necemu sto se nece desiti. Nek mi naraste treca noga ako ne dobijemo makar 20 razlike.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Komentarisanje u toku utakmice
8:04 do kraja trece, 47:40 za Derbi. Jebote, ja ne mogu da vjerujem sta gledam...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Utakmica je dobijena tako sto je Zeljko trazio čelendž kako bi se dekoncetrisao Ivisic za dodatno bacanje i promasio je. Ne bih nista vise dodao-oduzeo.

Prti dalje…
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.027
Reaction score
7.676
Kad nisam umro...
Pod hitno kod neke vračare da idu svi,jer ja ne mogu da shvatim onoliko promasenih skroz otvorenih šuteva. :banghead:
I jebem ti sto majki Ostoja, čmarčino raspala kad i sa jebenim SC Derby nas sudije siluju!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Auu kakav raspad sistema za 10 dana.

Jbt, kako smo neozbiljni, cijelu sezonu dereš ovu šugavu aba ligu da završiš na prvom mjestu, ispadneš od Reala zbog gluposti u borbi za final 4 i boli te kurac da dalje igraš.

Nevjerovatno, nisam ovo očekivao.

Nadam se da će se nešto promijeniti jer ovako ne ide.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top