Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kaze mi zena da sam bio 3 puta srecniji posle Kevinove bombe u Madridu. Posle majstorice u Madridu sam potonuo samo tako,tesko mi je bilo da pomislim na sport. Jedva sam se nakanio da gledam SC Derbi,Cedevitu… Samo su neregularni uslovi doveli do toga da cigani ne dobiju metlu u trecoj vec ali verovatno je ovako sladje,da mi iskidaju sve zivce kao po obicaju. Kad sam video u prvom minutu da Naneli udara po njusci branka lazica znao sam da smo usli u utakmicu da je pobedimo. Jos jednom cestitke svima,zbog svakog igraca sam presrecan jer su kao grupa to zasluzili,sjajni momci ali koliko sam srecan zbog Zeljka to ne mogu da opisem,sve su dali sa ga obezvrede,oteraju sva su sredstva ulozili,spinove,gluposti ali na kraju samo mogu da mu popuse. Da smo izgubili to bi bio udarac za Zeljka i napad na njega sa svih strana ovako Najveci brani kosarku od olosa i neostvarenih kosarkasa,Zeljko ti si bog i proslavi ga jako-znam da ce biti tako!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.431
Локација
JNA
Jedna od najdrazih ekipa ikada, ta hemija, te face zauvek u nasim srcima! Cestitam na trofeju i energiji, Vama braco Grobari isto tako cestitam i slavite i uzivajte! Verujem u Zeljka , da uzme opet taj pehar sto je uzimao 9 puta sledece sezone! Nadam se da niko nece otici, niko ama bas niko :navijac :respect :respect
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Partizane najbolji si! Bravo Željko, bravo za tim i navijače, dogodine 10 za Željka , druga za Partizan.
Muzika za uši posle utakmice , Partizan je ugasio mnogo vrtića i dečije mladosti koju ste vi poganci hteli da ofarbate u crveno i belo. Mi ćemo našu decu školovati na pravi način, da budu pobednici, a ne podanici, da imaju svoje ja, a ne samo a, da budu bolji od nas, od vas će sigurno uvek biti bolji. Vaša deca pljuju naše autobuse pa ako ste ih tako vaspitali i bolje što smo im ugasili vrtiće. Nek gledaju deka Željka na tv-u , da ih nauči kako se postaje šampion, a pre svega dobar čovek!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
439
Reaction score
1.585
Uh, kako pice emocije, do malo pre sam setao sa malim sinom da se oporavim ( srce bilo u pete kad dodjose na minus 4 ).

Alooo breee, sampioni smooooo!!! Hvala Žoce , Savicu, Kevine, Zeko, Dante, Matijas , hvala Aleksa Smajli, mnogo bola si im Naneli, hvala svima, koji ponos :) U ovako bolesnoj drzavi biti sampion pored rezimske kurve .Ekipa sa najvise stranaca ( pa moze li se reci za njih da su stranci ) a ekipa koja je tako prirasla za srce.. Ako neko mora da ode neko ode plafon 2,3 igraca, ovde mala nadogradnja treba :)

Slavicemo mesec dana ovu titulu Partizana, reciklirajjjjj
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.099
Reaction score
15.870
Локација
Храм фудбала
Само мора се признати да су и цигани у претходних пар година изузетно напредовали.
Од оне баш јадне крађе пехара дошли су до нивоа да једноставно на телевизији не прикажу додјелу пехара :picka-ciganska:
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Zadrzati ove igrace ako ikako mozemo i napadamo EL sledece godine! Svaka cast svima, pokidali smo ove sezone. Strasan napredak svih igraca, da nije bilo sranja u Pioniru ovo bi bila metla! Uzivajte braco, Zeljkova treca sezona ce biti vrhunac ove price!
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Само мора се признати да су и цигани у претходних пар година изузетно напредовали.
Од оне баш јадне крађе пехара дошли су до нивоа да једноставно на телевизији не прикажу додјелу пехара :picka-ciganska:
I ovi njihovi agitatori napreduju, od ludog andjusa i kopernikusa pravo na arenu, važniji od dodele pehara:puke:
 

knez

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
55
Reaction score
123
Draga braćo Grobari da nam čestitam!!!
Hvala Ti Željko, hvala Vam ekipo na terenu koja si ostavila srce na istom, hvala svima koji su radili u pozadini da njima nebi nešto falilo... Hvala Ti PARTIZANE!!!!!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Meni je ova titula zalečila sve rane, pa i fudbalske! :shal
Ova peta utakmica je pokazala da u normalnim uslovima i sa normalnim suđenjem cigani nisu imali šta da traže protiv ove Žocove mašinerije! Da je bilo sve regularno, trebalo je da bude "metla", ali možda je ovako slađe, mada svakako nije dobro za naše istanjene živce i napaćeno srce.
Moram da naglasim, ne znam kako se drugima čini, ali ovo je do sada bila Trifina najzrelija utakmica u karijeri.
Da, jako draga ekipa, a kako i ne bi posle osvojene titule. Biće teško zadržati sve ključne igrače, ali očekujem da ostane bar neko od njih.

Areni Sport se treba najebati milosne majke i onim stručnim pacijentima što kmečaše u studiju. :angry-smiley-002:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top