Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Поред вампира и гмаза и целокупне циганске секте, такве си среће да примиш аутогол и два из пенала па јебему матер више.
Чим променимо паралелу и меридијан не можемо да трчимо, ови додокаедри имају акцију која се зове тури је Осману, па јеботе један Крстајић/Кнежевић би га први напад спојио са земљом уз једно оверавање листа/колена па нек трчи после и плеше кад излази. Јебига и тактички и физички лоше али зато нисмо имали среће. Бекови, крила и средњи ред веома лоши, видно се изгубила жеља са почетка другог полувремена после трећег гола, а како и не би, два пенала и толико глупа.
Игра лоша, резултат превисок, нека цркне сваки новинар арене спорт.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
ne pomislja Duljalj ni na trenutak da se skloni? a zašto bi? kapne tu neki dinar, Partizan je na dnu, pa je na dnu. Bukvalno se nimalo ne razlikuje od bolesnika u upravi. Onako razbijenu, fizički i taktički, sredinu terena, ti dodatno skrnaviši, i to u trenucima kad smo u nokdaunu u svakom smislu. O bekovima su svi rekli. Ja samo ne mogu da vjerujem da sam u jednom trenutku zažalio što bar onaj antipatični Urosevic nije barem ostao. Eto, do toga se doslo
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
189
Reaction score
1.808
Локација
Beograd
Da pobovim što sam rekao u laiku, samo malo drugačije, nemojte mi o Vazuri, Vučiću, pa čak i Miši jebenom pilatesu, nikom!!!
Ko je kriv što ekipa ne može da potrči tri puta i ima snage za čas fizičkog? Sveta Marković? Duljaj? Da imamo dobrog kondicionog, ne bi mogao svaki bek ili krilo da pretrči naše 99 puta nakon 15 mimuta fudbala.

Zatim, ko drži tog kondicionog? Kanute? Baždar?

Ko drži i štiti ovu upravu? Belić? Saldanja?

Kada pišeš ovakve stvari moraš da shvatiš da je užasan SISTEM produkt ovakvih rezultata, ne loš dan ekipe i/ili neuigranost, nemotivisanost i sl.

Kad izgubiš 5:0 od ekipe istog kvaliteta APSOLUTNO kreneš od vrha jer odatle potiče problem.

Od ovih 11 realno njih 4 ima kvalitet za PFK, nisu oni krivi što ih je neko doveo na to mesto? Šta je trebalo, da nas Saničanin odbije i da ode u OFK Beograf gde mu je realno mesto? Ne pričajmo bajke.

Vrlo je verovatno ovo svima maksimum i Duljaju i ekipi.

Suština je u sistemu, ne trenutnoj formi. Svedeni smo na nivo Prve Lige Srbije i zna se čije je to maslo. Ovom prilikom pozdravljam svakoga odavde ko je zaokružio 1 na izborima u proteklih 10 godina i nadam se da shvata da je ovo njihova direktna zasluga.
 

LuciferMorningstar

Početnik
Учлањен(а)
24.02.2023
Порука
14
Reaction score
47
Локација
unknown

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Al što su dobre ove danske fufice, uffff!...i još ima da se bira svih fela - od belih skandinavki do crnih afrikanki.
Svinjurica i kraljica se bar dobro proveli i provode još verovatno...
Bar da zakače neku (neizlečivu) boleštinu, pa da je posle rašire u njihovim krugovima, ali nismo mi te sreće.
Bar sifilis sve im jebem!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Odlično smo prošli!
Mogli smo da primimo 15 a primili smo samo 5.

Hvala upravi i marketingu za najskuplje sezonske ulaznice ikada, koje su nam omogućile da gledamo sve evropske utakmice ove sezone na JNA. Odnosno obe. Ako ne izmisle nešto pa da nam zabrane ulazak na ovu drugu.
Ali zašto čekati Evropu?
Imamo domaću utakmicu u nedelju, ja ću svakako doći ispod svečane lože Zapada da kažem upravi i marketingu šta imam da im kažem.
A vi?

Što se tiče sportskog sektora...može u dve-tri reči (ništa ne valja), a može i duže...ali...za večeras je dovoljno da igrači shvate da su na amaterskom nivou u odnosu na profesionalce, i da zato nije ni čudo da su u amaterskom klubu koji im neće davati plate...
 

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Ludo me zanima koji ce nam k... Teleoptik. Mi ne mozemo da izbacimo igraca, poluigraca. Evo, slobodan sam da saslusam. Dva beka ne mozes da odskolujes 25 godina... otkaz svima. I svake godine tako. Dok ne napravis tim trenera sposobnih da ubace svake godine 5 kvalitetnih igraca u tim. Pogledajte ove face poslednjih 5-6 godina... Stevanovic, Lazar 10 Pavlovic, ovaj nespretni Ilic, Markovic, Bazdar... ti ljudi bi se borili za mesto u timu u nekom Spartaku.
Kako radimo tako i zanjemo. Sram nas bilo.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Od ovih 11 realno njih 4 ima kvalitet za PFK, nisu oni krivi što ih je neko doveo na to mesto? Šta je trebalo, da nas Saničanin odbije i da ode u OFK Beograf gde mu je realno mesto? Ne pričajmo bajke.
Koja četiri, leba ti? Natho od pre par godina da, on sada više ne može da ponudi nama ono što treba! Ko još?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bojao sam se da će da bude lavina ovih komentara ali možete evo po meni drvlje i kamenje

Svedok mi je kum, posle 10 min sam rekao biće ovo težak težak poraz.

Budite dostojanstveni. Za ove smo kurčina teška. Ja sam bio klinac, Bajić ga dao Rapidu posle kornera, gubimo tamo sa 5 u mreži….

Ljudi, dešava se ovo. Uprava nam je kurac nas nema nigde, šta? Ne treba da navijamo za Partizan



I SVE NA KURAC PARTIZAN JE ŠAMPION!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.865
Da se ne lažemo više... Vučić je postavio Vučelića da završi posao. A to je da Partizan uđe u tolike dugove da mu se oduzmu stadion i Teleoptik, jer su i jedno i drugo pod hipotekom.
Kako se ulazi u dugove? Nema para od Evrope, nema para od prodaje igrača, oni koji nešto vrede odlaze bez obeštećenja.
Stadion će biti srušen zbog vrednog zemljišta, Teleoptik će neko otkupiti za dinar.
Dokaz 1: Vučelić posle Šerifa podnosi ostavku, jedan poziv menja sve.
Dokaz 2: Ostoja preuzima JSD sa ciljem da smeni upravu u FK. Jedan poziv menja sve, Ostoja to više ne pominje.
Dokaz 3: Vučić je skoro u jednom obraćanju rekao (delovalo mi je da se istrčao): Partizan će i tako u budućnosti igrati u Surčinu.
Da se ne lažemo više.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
I šta sad treba, da smo oduševljeni ovom Duljajevom, nazovi , izjavom !!!

Da je rekao :

Podnosim neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba Partizana zbog sramnog poraza u Danskoj i nepodnošljive situacije u klubu, koji je okupiran od strane Vučelića i Vazure, koji moj voljeni Partizan vode u ambis. Pozivam sve navijače Partizana da se u danima koji dolaze upustimo u borbu sa najvećim zlom u istoriji kluba !!!

Eto, ja bih time bio oduševljen.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Kada pogledaš na šta su nas sve navikli od neke 2013. do danas, ko je sve bio u klubu, ko je sve nosio kapitensku traku, ko je sve bio "dobar igrač" samo jer su svi oko njega bili još gori... Tada ova bruka i sramota postaje samo logična posledica.

Nije problem što je rezultat bio 5:0, niti što je realan rezultat bio 8:0, već to što imamo Stockholm sindrom već godinama. Klub je okupiran, FK Partizan nema nikakve veze sa Partizanom, odavno. Tu smo da bi dali legitimitet zvezdi crvenoj i da bi glumili rivala sa mesta filijale. Tu je kraj svake priče.

Živeo Partizan.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Ja se samo pitam koji je to momenat, gde je to dno koje treba da dotaknemo da bi izaslo bar par hiljada nas i kampovalo ispred stadiona dok ovu djubrad ne oteramo ?

Ovo je recimo najgori raspad u poslednjih 30ak godina a sigurno i duze. Mogli smo bez po muke primiti jos bar 5 a nismo napravili niti jednu sansu.

Da li bi 10-0 bilo dovoljno ? Mozda, nisam siguran.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
ajmo od pocetka...
a pocetak je prosla sezona i sramno namestanje nasih fudbalera koji vidi se iz aviona nisu hteli da igraju drugi deo sezone i namerno zavrsavamo 4 na tabeli...znaci ni drugi ni treci sto ti garantuje evropu nego bas ono sto nam jebe majku...i tada se pricalo i sumnjalo da je dobar deo druge polusezone prodat i namesten jer nisu primali plate i boga pitaj sta jos.mozda je zato petric i otisao a duljaj pokusao sta moze da se to ne desi,ali busenje igraca ne mozes da stopiras...druga stvar duljaj je za razliku od petrica mirkovica i sl trener jer ipak ima neko trenersko iskustvo i u ukrajini i u partizanu..mozda nema dovoljno znanja i iskustva ali vrv uci i moze samo da napreduje.ono sto ne zna pokusava da nadoknadi zeljom ,eksplozivnoscu pokraj terena i da time trgne igrace..u principu ono sto ga je karakterisalo kao igraca ,ali jbg nije taj kalibar trenera kao stanoje koji zna taktiku...ali za razliku od petrica duljaj je trener sa nekim znanjem.po difoltu posle svakog kiksa zna se koga pljujemo i napadamo i to stoji i to necu da povrgnem,ali brt kakav je ovo pristup igraca ...gde je zelja,borba ...pa nismo igrali protiv reala pa da su bolji od nas..u vrh glave slicnog ranga da tamo bar X izvucemo ali eto ...tu do izrazaja dolazi trener koji ne zna takticki kako da postavi mec....postao mu je sablon da menja kanutea??? pa zasto , po cemu ti je on bio losiji od scekica?
jebem mater upravi sto ne mozemo jednu sezonu da docekamo sa kompletnim timom koji ce da prodje pripreme,ali nromalne planirane a ne utakmice sa ruskim mesarima i slicno i da budemo spremni za novu sezonu...sto se toliko bezi od nekog stranog trenera ali da je trener sa nekim iskustvom,perspektivom iz te turske,danske,norveske jbm li ga..
Opet nije mi jasna ova liga konferencija...kada je takmicenje objavljeno odma se pricalo kako je to sansa da se ode sto dalje ,da se osvoji...a ispade da je teze uci u lk nego u ls ili le ...koji su ovo klubovi ako si povlascen koje mi izvlacimo sve ove godine..sve ekipe koje su reealno bolje od nas i koje smo jedva uspeli da prodjemo...pa zar tu ne bi trebali da igramo protiv nekih slepaca 6,7 iz nekih losijih liga od nase....U svakom slucaju pravo je pitanje kakvu motivaciju ce imati sada ovi igraci tj stranci bez evrope...da li ce otavljati posao pa da nas ceka mucna sezona ili ce dati sve od sebe da budemo bar drugi....u svamo slucaju tesko nama ove godine
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
I šta sad treba, da smo oduševljeni ovom Duljajevom, nazovi , izjavom !!!

Da je rekao :

Podnosim neopozivu ostavku na mesto šefa stručnog štaba Partizana zbog sramnog poraza u Danskoj i nepodnošljive situacije u klubu, koji je okupiran od strane Vučelića i Vazure, koji moj voljeni Partizan vode u ambis. Pozivam sve navijače Partizana da se u danima koji dolaze upustimo u borbu sa najvećim zlom u istoriji kluba !!!

Eto, ja bih time bio oduševljen.
Sa prvim pederom smrdije?
Evo hoće, vatreno kao i opozicija što se bori...Kao i svi mi uostalom.
Kuvane žaba. Svaka im čast, sve odrađeno školski.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top