Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
599
Reaction score
3.208
Neko kome je ono kapiten ne moze biti trener. Izmene .. bekovi .. pa sad ce neko da mi napise pa koga umesto njih .. e pa neko dete iz skole nam fudbala (ne kažem da ih imamo ) .. videli ste sta je ono dete uradilo veceras našima..
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.599
Reaction score
3.432
Локација
JNA
Trcanje nula kao vrata, a preskocili smo Kragujevac! Sad mi je jasno sto smo i preskocili. Jedna ekipa koja ima i glavu i rep, nas nakantala kao od sale.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
Evo, za 15 minuta Olimpijakos dao Čuki dva gola, pa ako misliš da je Duljaj kriv što ne može za 6 meseci da podigne nivo srpskog fudbala i Partizan na evropski nivo...ja mislim da se ti šališ... Ili grešiš...
Ovo što je Partizan večeras napunjen sa 5 komada, počinje od rada sa predpetlićima, a završava se sa predsednikom države Vučićem...a može i obrnuto, u svakom slučaju, u sredini su Vazura i Vučelić...pa vi sad vidite kako je...

Ovo je bio maksimum ovog tima, ovih igrača, ovog trenera......sve zahvaljujući majmunima iz uprave koji ne znaju neće bolje!!!

UPRAVA NAPOLJE!

Samo da dodam: trenutni maksimum. Moguće je da igrači tokom ,,domaćice,, podignu formu i kodiciju, ili da Pakistanac donese nešto. Moguće je i da ne donese ništa. Ali još smo u avgustu. Sezona traje do proleća...

Ne znam kako ljudi ne shvataju da smo večeras igrali u ,,trećoj brzini,, jer je to naš maksimum, a da su oni igrali ,,u petoj,, jer je to njihov maksimum...
Имамо мана али не за 5-0....ово је Дуљајева тактичка катастрофа али нема поенте детаљисати о томе
Jebote život koja taktika može da spreči da oni njihovi vihori prolaze pored naša dva beka kao pored turskog groblja, a da Natho i Šćeka ne mogu ni pogledom da stignu da ih isprate, a kamoli da ih stignu!

Ja ne znam da li ste vi ikad negde igrali fudbal, i doživeli kako je to kad ne možeš da stigneš ni igrača ni loptu? Tu nema pomoći...
Osim ono: da ga udariš, slomiješ mu nogu, dobiješ crveni i završiš utakmicu. Ostavljajući svoj tim sa igračem manje.

Ali Belka večeras nije imao pravo da igra...

bekovi .. pa sad ce neko da mi napise pa koga umesto njih .. e pa neko dete iz skole nam fudbala (ne kažem da ih imamo )
Pa jel ih imamo ili nemamo?
Slažem se da treba da igra Šehović. Bar da vidimo da li je moguće da bude još gore nego sa Antićem. Ali ako bi bilo gore...šta bismo time dobili? Da sramotu trpi mladi Šeha? Ovako je bar trpi iskusni Antić, jbg, iskusan je, nek istrpi, bolje on nego nego neko mlađi...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.104
Reaction score
15.880
Локација
Храм фудбала
Ljudi ova uprava se svadjala sa Stanojem dok se u nemogucim uslovima borio za titulu, sta dalje o toj bagri ima da se prica.
Ali kakvi smo mi takav nam je i Partizan, kad bi se skupila kriticna masa jedno 30-40 momaka pa upala u prostorije kluba i povadilo malo zuba i malo skakali po glavama ovim smecarima mozda bi i dali ostavke. Ovako otpora nema osim sto ih neko pogodi kojim jajetom jednom u 5-6 godina.

И онда за то појединачно одлежали од 10-25 година, да би неки други писали по интернету за то вријеме.
Сјећа ли се ко момака са Бановог Брда???
Толико о нама
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Saradnik neprijatelja je neprijatelj, pa makar se zvao Duljaj.
Moje mišljenje je da je poraz nevezan za kvalitet koliko za kondiciju. A taj duljaj nije našao kondicionog trenera, a oće kao da radi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
599
Reaction score
3.208
Pa iskreno nemamo . Ali uvek lakse podnesem i kazem naučiće .. ahahah evo koliko trpimo Markovica do kapitena čovek došao
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Evo, za 15 minuta Olimpijakos dao Čuki dva gola, pa ako misliš da je Duljaj kriv što ne može za 6 meseci da podigne nivo srpskog fudbala i Partizan na evropski nivo...ja mislim da se ti šališ... Ili grešiš...

Nadao sam se da se šališ, ipak ti se divim kako možeš posle ovakve igre i taktike da pravdaš naš "stručni" štab .
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
219
Reaction score
1.267
Локација
Tamo daleko
Mozda samo naizgled nema veze sa temom, ali nadam se da je sad svima jasno kakav je svetionik Zeljko Obradovic i kakvo neizrecivo zlo uspeva maltene sam da odrzi koliko-toliko van dometa KKP....
Da bi smrad uspeo u nameri dozvolio nam je KKP i Zeljka. Pitao sam se uvek zasto je to Zeljku trebalo, pa shvatio da je jedan od nas! Pa pogledajte ljudi sta radi kurva u dovodjenju igraca u Zeleznik. Fudbal da ne pominjem. Imaju bankomat u obliku Srbije bez limita. Mnogi igraci su dosli zbog Zeljka. Pitanje je dana i trenutka do kada ce covek moci da se drzi glavom iznad ovog brloga u basketu i brloga od drzave. Hvala mu na svemu. Na sve nacine je pokusao i sto je najgore uspeo u nameri da unisti FK.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.575
Reaction score
29.772
Локација
Novi Sad

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
466
Reaction score
2.511
Mi ne mozemo da se slozimo na forumu za neke stvari i prepiremo se. A svi znamo sta bi nam pomoglo i ko je najveci krivac za ovo. Ja vjerujem i vjerovacu u snagu naroda/mase...
Da li ce se nesto desiti posle ove katastrofe? nece. Da li ce sutra biti bolje? nece.
Ja cu do tada mastati kako gledam hapsenje Vucelica i Vazure.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
A ti znaš taktiku koja bi zaustavila tri puta brži tim i to ne samo u šprintu na 100 metara, nego u špirntu SA LOPTOM u nogama na 100 metara? I nisu oni samo brži, nego i kondiciono spremniji!
I? Koja je taktika?
Da stanemo svi u 16m i ne izlazimo ,,otalen,, svih 90 minuta?
Pa dali bi nam 10 golova... Antić bi ispucavao na 16m da nam odatle šutiraju pod prečku, a osim njega i Šćeke, sigurno bi i ostali napravili bar još jedno 3-4 penala...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top