Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
596
Reaction score
3.183
Meni ova slika ne govori ništa osim da smo okupirani i taoci ovih idiota i kao klub i kao drzava. A svako ko se zahvali velikom vodji na nekakvoj pomoći ili je za njih. Za mene je izdajnik Srpskoga roda .
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
522
Reaction score
3.309
Локација
Nis
Kad sam video tu sliku normalno da mi se okrenuo zeludac tri puta kao svakom

Posle razmisljam,pa mi smo drzavni klub,ako oces dublje,sns klub,imamo sns upravu,sve smrdi na njih tamo,raspada se sve zbog sns-a,onda je i logicno da ovo Duljaj uradi,i normalno je da imamo i sns trenera

Duljaj kao igrac,mnogo sam ga gotivio,ali trenutno sad nije neko ko ce me razocarati sto uradi ovako nesto,jes ruzno da ono smece drzi nas dres,ali vraticu se na prethodno gore,to je normalno u tom tamo okruzenju gde je sve sns sekta

Recimo od Marka Nikolica ne bih to ocekivao,razocarao bih se ozbiljno,da ne pricam o Zeljku,verovatno bih nasao gde je najdublja Nisava i utopio se
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
@Goran Tomić Meni sa 43 godine je ovakva slika apsolutno dovoljna, kontekst i ton je nebitan.Duljaj neko koga sam mnogo gotivio, ne mogu da kazem da mi je bio idol jer smo po godinama tu, ali je bio neko ko je imao apsolutno postovanje. Ovo sto je pokazivao kao trener do sada je dosta lose jer je nemoguce da se nesto ponavlja iz nedelje u nedelju, a ti i dalje radis isto_Ova slika se piklapa sa tim sto pokazuje kao trener…da ne bide zabune ne mislim da namerno sabotira nego da je samo glup…i to bas…Cuj promovise Partizan kod Martinovica na opstinskom veselju.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.151
Локација
vaginamandibularia
Savo VS Stanoje
Moze opet ban zbog vredjanja "Partizanovaca". duljaje jebem ti sve zensko u supak govno odvratno.


Untitled.jpg
Realno, ovo je gore nego da se uvuko u dupe pickoustoj nakazi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Recimo od Marka Nikolica ne bih to ocekivao,razocarao bih se ozbiljno,da ne pricam o Zeljku,verovatno bih nasao gde je najdublja Nisava i utopio se
Možda je ipak bolje u Moravu...onu ,,šutersku,, u Čačku...
Željko, prinudno ili dobrovoljno ipak sarađuje sa SNS Ostojom, a Marko je ovako ili onako ipak sarađivao sa parazitskom upravom FK-a... i to dva puta...
...i svi mi koji radimo u državnim firmama ili u državnoj službi, izgleda (vam) da na neki način sarađujemo, ili smo pod šapama iliti upravom svake vlasti, pa tako i ove...
Nekome je to em milo em drago, a nekome nije, nego, neko to zna suptilno, a neko ne zna, ali...

Mislim da na pogrešnoj strani tražite pad SNS-a sa vlasti. Neće se to uraditi na forumu, niti tako što će u klubove JSDa (koji su valjda, takođe pod šapom SNSa iliti vlasti), doći neki treneri koji će se boriti protiv SNSa, jer ili ga ovi neće pozvati da dođe, ili će ga oterati ako to bude radio...
Kao Duleta iz KKa.

Ja bih najradije da celo JSD, pa tako i svaki klub u njemu zaista bude neko VANPOLITIČKO i SLOBODNO ,,udruženje građana,, gde će nas voditi i za nas igrati najbolji i najsposobniji, a ne najpodobniji, ali...

Ima tu još svašta da se kaže, međutim mislim da nije za ovu temu...ovde je, kao prvo, neophodna pobeda Partizana u Pančevu...a onda rasprava o derbiju...a sve ovo ostalo je za teme Uprava i marketing i Nuklearni otpad...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Sve se moze razumeti, oprostiti, ali potpuno odsustvo takta i sramote su prvi znaci beskrupuloznosti i oportunizma. duljaja i ekipu koja je trenutno okupirala Partizan mozemo okarakterisati sa mnogo epiteta, ali bas glupost ne bih upotrebio. Dobro zna sta radi, u situaciji kad imas bojkot, kad je raspolozenje ogromnog dela Grobarske javnosti takvo da od napredne gamadi ne bi uzeo ni protivotrov, ovo je direktno pisanje po nama, zabijanje prsta u oko i poruka da je odabrao stranu koja je suprotna od nase, stranu nasih arhineprijatelja i onih koji zele da nas uniste.
Neverovatno mi je da nisu sposobni da nauce nista iz istorije, mozda nam se smeje sada sa ovim radikalskim konveritom, ali videcemo se duljaje gde cemo biti za 5 godina. I ti i mi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Да погледаш на снимку део кад Дуљај даје дресове.

Дакле, није дао само клемпавом него и овим другима који су добили те награде општине. Сматрао је то ваљда као некакву промоцију клуба у којем је одрастао, живео и у којем сада ради...

Као што је рецимо и Сума поделио дресове Партизана тамо неким својим сународницима у свом родном крају, сматрајући да је то баш неки о.к. поклон...

Погледајте прилог 23275

Наравно не морамо да будемо за то да Дуљај баш сваком треба да поклони дрес Партизана (јер свакако није исто бити анонимус из Африке или српски политичар!!!), али, ето, он мисли да треба...као што нисмо баш одушевљени што је један Дуле Вујошевић некад тренирао звезду, или што су величине Партизана Далипагић и Дивац играли за њу, али, ето...јесу...
Јбг...
Gorane mnogo cijenim Vašu ljubav prema Partizanu, ali nemojte ovo pravdati. U periodu kada navijač Partizana ne može sve i da hoće da kupi dres jer ih ne prave u klubu, oni štampaju dres sa prezimenom ovog uh i Duljaj mu predaje taj dres sa kezom od uva do uva i pozom za fotografiju.
To sve za mene znači da marketing fudbalskog kluba kojeg kontroliše uprava radi zajedno sa Duljajem na poltronisanju ovakvim likovima da bi se neko zauzeo za njih. To znači da Duljaj nema nikakav problem sa upravom i da su svi intervjui oko pojačanja i nekog njegovog pristupa samo maska koja je trebalo da predstavi upravu kao nekog ko dozvoljava različito mišljenje ali eto ne može da se izađe u susret.
Na kraju krajeva to znači da kad ja odem na utakmicu, protiv novokreiranih klubova koji nemaju ni stadion a ušli su u prvu ligu, da podržavam ove poteze. Trenera i igrače mogu odvojiti od uprave dok god se ne petljaju sa političarima i politikom. U tom trenutku počinjem da razmišljam da su i oni uključeni u propast države i naroda i ne mogu da ih gledam. Ako se uključe sa bilo kojom opozicijom to onda znači da imaju kičmu i svaka čast, iz bilo kog kluba da dolaze. Da je branko lazić onda ostavio sliku sa protesta i da nije rekao da su mu hakovali profil (što je pokazalo jačinu kičme) nikad više ne bih obraćao pažnju na njegovo ponašanje na terenu. Sportisti i sportski treneri, kao i muzičari, pisci, glumci, su javne ličnosti i neko ko je izuzetno bitan u vaspitavanju omladine. U trenutku kad krenu da poltronišu uništiteljima svake moralne i kulturne ideje u ovoj zemlji, oni postaju opozicija meni.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
683
Reaction score
4.502
Локација
Kosovska Mitrovica
...

Али поента мог јављања је у томе да сте само видели фотографију Дуљаја и политичара из СНСа коме он поклања дрес и одмах то ваљда схватили као Дуљајеву неоспорну подршку СНСу...
...
Dovoljno. Još ako dodaš, ovaj njegov osmeh.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Ма Дуљај то тактички по систему "змију глади испод ње се вади". Да нисмо у оваквој були ставио би смајли који се церека и сам би себи дао лајк на ово.
У недељи која претходи дербију Салдању провлаче кроз прљаве медије, Шћеповић критикује странце, Дуљај политички активан, Шћека добио два меча суспензије, Аполон тужио клуб због Јовановића...можда сам још неку случајност пропустио.....
А што се конкретно Дуљаја тиче....тражиш фокус од играча и да не причају о дербију пре Панчева....а идеш на овакве ултра-политичке свечаности и кезиш се са онима...и то ни мање ни више него ето баш у недељу која претходи дербију, баш у дану који претходи ултра-важном мечу пред дерби....шта рећи.....
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.041
Reaction score
7.846
Bio je i Željko na prijemu kod Žvalavog,jel to treba da sad opljunemo i po njemu?

Neke stvari su nužno zlo u okupiranom društvu,a kao što nas je primer na Genaralu Dulu naučio, u takvoj sredini se pisanje uz vetar ne isplati,ni lično ni klubu.
Kao što reče kolega @Goran Tomić ,neko to uradi sa stilom i uz tajnije, neko bude mamlaz pa se izeksponira..jbg,retko ko je veliki kao Željko u celoj Srbiji,pa i šire.

I pre nego sto neki opet ispale otrovne strelice ka meni, ne branim Duljaja, ovim me je za srce ujeo jer snsektu mrzim iz dna duše. Samo znam gde živim..koliko god mi se od toga povraća..
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Nema šta o Duljaju ubuduće suditi samo na osnovu rezultata. Nek ima u vidu da nismo izgubili derbi kod kuće nekoliko godina unazad. Bude li nas obrukao, smatraću ga jednakim Vazuri i ostalim štetočinama...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.339
Reaction score
11.070
Локација
underground
Možda je ipak bolje u Moravu...onu ,,šutersku,, u Čačku...
Željko, prinudno ili dobrovoljno ipak sarađuje sa SNS Ostojom, a Marko je ovako ili onako ipak sarađivao sa parazitskom upravom FK-a... i to dva puta...
...i svi mi koji radimo u državnim firmama ili u državnoj službi, izgleda (vam) da na neki način sarađujemo, ili smo pod šapama iliti upravom svake vlasti, pa tako i ove...
Nekome je to em milo em drago, a nekome nije, nego, neko to zna suptilno, a neko ne zna, ali...

Mislim da na pogrešnoj strani tražite pad SNS-a sa vlasti. Neće se to uraditi na forumu, niti tako što će u klubove JSDa (koji su valjda, takođe pod šapom SNSa iliti vlasti), doći neki treneri koji će se boriti protiv SNSa, jer ili ga ovi neće pozvati da dođe, ili će ga oterati ako to bude radio...
Kao Duleta iz KKa.

Ja bih najradije da celo JSD, pa tako i svaki klub u njemu zaista bude neko VANPOLITIČKO i SLOBODNO ,,udruženje građana,, gde će nas voditi i za nas igrati najbolji i najsposobniji, a ne najpodobniji, ali...

Ima tu još svašta da se kaže, međutim mislim da nije za ovu temu...ovde je, kao prvo, neophodna pobeda Partizana u Pančevu...a onda rasprava o derbiju...a sve ovo ostalo je za teme Uprava i marketing i Nuklearni otpad...
Kakve ce tacno Partizan imati benefite od ovog slikanja? Novi sponzor? Posteno sudjenje? Jeftini parizer u burekdzinici?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Bude li nas obrukao, smatraću ga jednakim Vazuri i ostalim štetočinama...
Obzirom da smo po budžetu i broju dovedenih pojačanja mi i komšinica tu negde, stvarno je sramota da Duljaj izgubi derbi. Evo, recimo, imamo neprelazne bekove (za koje je Miljković bio Kafu i Roberto Karlos u jednom), plus dva ekstra iskusna štopera, tako da je nemoguće da primimo gol, ostaje samo da vidimo koliko ćemo ih dati najboljem golmanu LŠ, ali...srediće se i to već nekako...

Šteta što ipak nećete da odgledate video snimak darivanja dresova u Topoli, nego ste se fukusirali samo na fotografiju...

Nek puše kurac svi koji su bilo kako učestvovali u ovoj "ceremoniji" dodele Partizanovog dresa Martinoviću, jebo ih žvalo u usta.

A imali biste još materijala za iskazivanje stavova, koje bih ja tako rado pročitao...

Da li je dres sa br.1 za episkopa šumadijskog zato da bi nam branio na derbiju? Ili da nam obezbedi carstvo nebesko? Ili da kod zemaljskog Vučića (koji mu je srcu mio) urgira da nam da neku crkavicu da platimo redare i struju za derbi, kad već nećemo igrače?

Da li je poslati dres za Vesića (ako je to ONAJ Vesić?) možda priprema da naš FK koji je istupio iz JSD pređe u SD (C.z,)?

I tako redom...ali...kad biste samo pogledali snimak...
Ko zna, možda neko i hoće... ja čekam...

:kokice
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Evo ja kao neko ko sa sportske strane poprilicno branim Duljaja (i dalje mislim da njegovim otkazom ne dobijamo nista) ne vidim nikakvo opravdanje za Duljaja u ovom slucaju. Naravno da nisam ocekivao da ce sad da iznapusava ovog, ali deljenje dresa i ovo kreveljenje je nesto za sta nema opravdanja, moze da se bude pristojan i da se drzi neka pristojna distanca u isto vreme.
 
Top