Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Dobra pobeda.
Dobra igra u 1. poluvremenu.
Malo sam nezadovoljan igrom u 2. poluvremenu al dobro.
Kalulu dao gol, bravo.
Trebali smo dati još koji.
Prvi na tabeli, svaka čast.
Ima još puno da se radi i to ozbiljno.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Ako ćemo realno gol primili nismo jer ovi nisu ni bili kadri da predju polu, tako da o odbrani ne vredi ni pričati, sem što se ponovo mora istaći nerealno loš pregled igre Kanutea koji nekad prosledi pas, samo da bi se prosledilo. Niti gleda gde će ta lopta ići, niti je precizan. Za neke ozbiljnije ekipe to je pregršt šansi za kontru. Mislim da je dečko možda čak imao i nekiih desetak grešaka. Mnogo bolje šalje duge lopte u prostor nego bilo šta drugo i treba da se drži toga. Menig naravno po običaju sebičan, mislim dečko ume da igra fudbal, barem kod nas, ali toliko sebe limitira tim forsiranjem solo akcija, da je to nenormalno. Kalulu s druge strane dosta angažovaniji, ali poprilično pogubljen na lopti i pri šutu. Mada eto danas makar taj trud nagradio golom, on i ima prostor da napreduje za razliku od Severine koji je glavom negde drugde. Ostali standardni, znamo šta valja, šta ne. Saldanja dobija premalo lopti, kada je se dočepa usledi nešto dobro, ovaj put ta stativa. Sve u svemu, još je to po meni slabo i ako neki ovde hvale igru, ali praktično je jedino dobra ta pobeda i ti bodovi. Na svemu ostalom mora još dosta da se radi, timu svakako čestitam na pobedi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.459
Reaction score
4.845
Pazite naslov. Koliko im krivo... a nisu ovako plakali i komentarisali kada su padali auto-golovi za njihovu miljenicu dronfulju...

Plačite govna ciganska iz BliCZ-a i sisajte grobarski kurac. Izvinjavam se što postavljam ove pizdurine ali neka se vidi koliko im teško pada.

Autogol iz Srbije će obići svet: Jovanovićev potez kao da igra za, a ne protiv Partizana
Kreteni. Jovanović nije ni dao taj autogol, već je pogodio golmana od koga se odbila u gol, inače bi je Jovanović izbacio u korner ilu aut.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Сама чињеница да се и оволико богатији, протежирани и фаворизовани, плаше нас и да иду толико далеко да причају о томе како нам држава сипа новац и гура нас, мене много чини срећним. Нисам ни могао да претпоставим да ће их наши први знаци живота довести до оволиког страха и параноје. Само нека потраје. Дај Боже до краја првенства!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.421
Reaction score
10.545
Локација
okupirana Srbija
Ali kako smrad od komentatora sa arene navija da prvo poluvreme završi bez golova (negde početkom nadoknade). A u drugom poluvremenu da Belić dobije karton (degenerik kaže: ovo je žuti karton). Mora da je toga bilo još, nisam mogao da slušam njegove bljuvotine, ugasio sam ton. Pu, jebem ti sve retardirano, majmune, jebo te žvalavi u usta ! Ko sve prenosi utakmice Partizana majko mila!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovo sam cekao! Partizan koji bez problema resava boraniju. Ok, mozda nije bilo uzbudljivo kao prethodnih kola, al’ zajebi me.
Trebalo je biti ubedljivije. Promasismo boga oca, njihov gosa skidao sve zivo, odbrana nam je generalno bila vrlo dobra, tako da ne bih ovaj put o negativnim stvarima.
Kanute konacno odigrao utakmicu kako treba. Bio blizu protivnika i dobio veliki broj duela.
Belic ponovo najbolji.
Kalulu nagradjen za veliki trud koji ulaze iz kola u kolo. Covek stvarno nsstoji da pokaze da zna i da dopeinese timu, ali nedorecen mi je. Ne mislim da ce ostaviti veliki trag.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.858
Локација
Храм фудбала
Ali kako smrad od komentatora sa arene navija da prvo poluvreme završi bez golova (negde početkom nadoknade). A u drugom poluvremenu da Belić dobije karton (degenerik kaže: ovo je žuti karton). Mora da je toga bilo još, nisam mogao da slušam njegove bljuvotine, ugasio sam ton. Pu, jebem ti sve retardirano, majmune, jebo te žvalavi u usta ! Ko sve prenosi utakmice Partizana majko mila!
Наравно да је било, у неколико наврата спомињање колико смо до сада голова примили, како примамо по гол ипо на утакмици, само што није запомагајисао да га дају.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
210
Reaction score
2.030
Локација
Jamaica
Što volim kad gledam utakmicu a na poluvremenu ne roknem benkicu.....ihhhhhhh
Gazi breeeee
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.667
Reaction score
5.589
Ali kako smrad od komentatora sa arene navija da prvo poluvreme završi bez golova (negde početkom nadoknade). A u drugom poluvremenu da Belić dobije karton (degenerik kaže: ovo je žuti karton). Mora da je toga bilo još, nisam mogao da slušam njegove bljuvotine, ugasio sam ton. Pu, jebem ti sve retardirano, majmune, jebo te žvalavi u usta ! Ko sve prenosi utakmice Partizana majko mila!
Bukvalno 5 sekundi pre gola je rekao da idemo bez golova na poluvreme.

Mora da se popravi realizacija ovo je moralo biti 2 3 :0 na poluvremenu vec.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Divan dan danas u Kruševcu. Ja inače Kruševac ne pamtim kada sam zadnji put propustio ali usudio bi se da kažem da ovoliko Grobara u Kruševcu nije bilo baš odavno. Došao sam par sati pre utakmice i bio po gradu, po kafićima i restoranima dosta Grobara. Podsetilo je na neka bolja vremena tribine i Grobarstva. Jug skoro pa pun a i mogao je da bude da su se svi malo raširili. Više od pola istoka i pola zapada isto Grobari.
Samo neka se nastavi ovako.
 
Top