Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
A i ako nije on, doci ce neko drugi :)

U svakom slucaju mislim da smo kompletirali roster
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.175
Локација
Trstenik
@Zalosna Sova
To sam i rekao, samo se nasmejao na vest koju je preneo Sportando... Gde je tu potvrda? Ili sam ja glup pa ne kapiram? Moguće da sam samo ekstremno nepoverljiv, ali mi nešto od početka tu debelo smrdi. Posebno Ostojin debilko koji kači takvu vest manje od sat vremena pre početka bitne utakmice... :banghead:
To nije emotikon koji se smeje, nego emotikon koji se postideo. Šta je pisac hteo da kaže? Valjda se postideo što je izašlo u javnost.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Pbg news je jako pouzdana ,tj najpouzdanija stranica svih sekcija Partizana..
Pratim ih odavno,tu nema greske..
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Ko god da vodi tu stranicu ne objavljuje to bez odobrenja..tako da budite spokojni :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.093
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Јок брате него ће мали Жељка питати :D
Већ замишљам ту неку сцену еее тренеру могу ли ја објавити на инстаграм страници да нам долази појачање, имам 100 000 пратилаца, одговор Жељка :kokice
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Spokojan sam djoku krasnog, amaterski pristup nedoraslog naslednika. Koji moj odobrenje, kad dodje dosao je i klub potvrdi i to je to. Ovako momak sabira klikove i ostala sranja, a Zaharije jedino jos fizioterapeutsku poziciju nije pokrio. Da se povredi ne daj Boze, zivo me interesuje koji bi onda emotikon stavio na stranicu. Mrs bre.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Pa nije to samo vezano za nas i kosarku, kad npr sada imas onog fabricio romano koji objavljuje unapred detalje transfera iz cele evrope, sto samo pokazuje koliko je sve postalo neozbiljno
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa nisu ludi da napišu nego odbrojavanje ili postave neku sliku u magli pa da ih Tegi sjebe.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
665
Reaction score
5.335
Локација
Nis
Meni je iskreno najtuznije sto se nakon 2 pobede u 4 dana protiv gurbeta najvise prica o tom Brunu umesto o momcima koji su tu. (Znam da je ova tema vezana za pojacanja, pisem o generalnom utisku sa drustvenih mreza i portala)
Ako dodje dobrodosao ako ne ko ga jebe.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.175
Локација
Trstenik
Meni je iskreno najtuznije sto se nakon 2 pobede u 4 dana protiv gurbeta najvise prica o tom Brunu umesto o momcima koji su tu. (Znam da je ova tema vezana za pojacanja, pisem o generalnom utisku sa drustvenih mreza i portala)
Ako dodje dobrodosao ako ne ko ga jebe.
To i nije loše, da ne polete. Pobede nad sekundarcima bi trebale da nam pređu u naviku. Što bi Muta rekao, sve je to normalno.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.163
Reaction score
3.684
Ja ovde vidim samo radost. Oderali smo cigose i to drugi put bez udarne igle Zeljkovog Partizana. Ako jos ovaj dodje(kakav moron armanijski, kakav Ros, kakav razgrtac), to vise nece biti silovanje.. to ce biti neka bolest stoke-koja-nabija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top