Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa decko je mislio da je revans bio na JNA.Ili druga opcija-Mislio je da su svi ti navijaci sa crno-belim dresovima na St.J.Parku bili Grobari.
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
Mihajlov 1-0 u 128.derbiju:D i naravno Milivoje i Radovic u ukrajini..
 

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Bjekovic,u Ljubljani 1976 !!! Moja prva sampionska titula i moje prvo pijanstvo !!!!!!!!!!!!!
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Ma gol Boye protiv Petrzalke iz penala.....xDDDDDDDDDDDDD Ipak najlepsi gol za mene je Jovetin protiv zvezde i Delibasicev protiv Porta na gostovanju.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Mnogo ima dragih golova za nas Grobare...najveci delirijum sam doziveo kad smo prosli u Ligu Sampiona,onda Radovicev gol u Ukrajini,pa gol Delibasica u prvoj utakmici protiv Porta u BG-u...ne znam da li je neko spominjao ali mnogo su mi bili dragi golovi kad smo izbacili Sporting iz Lisabona pred praznim Hramom...mogao bi ovako do sutra da nabrajam,mnogo je bilo lepih trenutaka...
 

nelepfc

Banned
Учлањен(а)
11.12.2006
Порука
21
Reaction score
0
Локација
Humska 1
Najdrazi Cirkovicev protiv Njukasla,kad smo usli u LS..
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Ух. како одабрати? Идемо по реду голова који су мени причинили највећу радост...

1. Јесен, сезона 1988/89, рупа, 1/4 финала Купа, Фадиљ Вокри 84. мин за 1:1 и пролаз даље... Слушао на средњем таласу ћалетовог Панасоника и хтео да умрем од среће- буквално ... Дефинитивно мелем на рану те сезоне и најдражи гол свих времена... Плакао од среће, признајем. Најдража успомена.

2. Јесен, сезона 1989/90, Партизан - Грононген 3:1, други гол за Партизан даје Милојевић, то је била таква лудница да су ми ишле сузе од среће и узбуђења и дан данас ми звони у ушима хук са трибина. Ко је био на утакмици зна шта причам...

3. Пролеће, Куп, сезона 1993/94, Партизан - Звезда 3:1, гол Петра Васиљевића са 35 м после невиђене крађе, Џаја и Цвеле напустили стадион код 1:1 и кад су дошли кући, јавили им...:wink: Победа југа и тима са великим срцем, осећај који се не може платити...

4. Радовић, 1/16 финала Купа УЕФА 2004/05, гол против Дњпра, нисам веровао да могу тако да се напалим ко клинац. Невероватан осећај...

5. 1/16 финала КПК јесен, 1998/99, Рашовић, Партизан - Њукасл, први пут су ми се тресле ноге од узбуђења кад Партизан пуца пенал, а онда радост до неба...

А Жиле против КПР, а Кежман против мусаваца, а ... Ма има још. Браво за тему!
 

Zokii

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
87
Reaction score
0
Moreirin gol protiv jagodine, naravno!
 

Gagi

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2007
Порука
18
Reaction score
0
Локација
Beograd
-Scepa na Seltik parku za 5:4,valjao sam se po podu od srece!
-Vasiljevic za 3:1 protiv cigana.Bio sam u vojsci,slusali smo u nekoj ucionici.Kada smo dali gol trcao sam po hodniku od srece.Neki gusteri mislili da je uzbuna.
-Milivoje za Ligu sampiona.Bez komentara
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
ovako pricacu od kad ja pratim Partizan
Najlepsi svakako Moreirin
a najdrazi
Kezmanov u 90 min prtoiv cerge
Milivoje 2003
i Radovicev protiv Dnjepra

ali posto moram jedan naravno Milivoje
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
-Vasiljevic za 3:1 protiv cigana.Bio sam u vojsci,slusali smo u nekoj ucionici.Kada smo dali gol trcao sam po hodniku od srece.Neki gusteri mislili da je uzbuna.

Пошто се дуго знамо, само да кажем члановима да уопште не сумњају у ово, а ја већ замишљам како је то изгледало...:buhaha:buhaha

По мени, неколико најомиљенијих, по разним основама:

- Манце против Квинс парк ренџерса у Лондону, спектакуларан
- сваки гол циганима, од Манцеа и Варге, преко Ђ. Томића и Васиљевића до Диаре и Жуке
- Мореира против Јагодине, најлепши
- Илиев и Ајмо Миливоје на Ст.Џејмсу
- Илиев против Хамарбија, савршена акција у 4 потеза
- Радовић Дњепру, кад су већ све лађе потонуле
- Боја Динаму из Букурешта, 10 секунди након што су Румуни кренули са центра после првог примљеног гола

Ма има их још стотине... :wink:
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Mance protiv QPR-a
Svaki Manceov gol ciganima
1986 Smajić i Milko protiv cigana moj najdraži derbi
Mance protiv Dinama u rupi pred najviše Grobara ikad ,neki kažu preko 90000
Ima ih još....
 

MRTAV ZVUK

Guest
Ima ih bas ali u jedan od njih i Goran Milojevicev i 2:1 protiv Groningena.Eksplozija :s
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.147
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Meni Ilijev u Njukastlu. Tada sam shvatio da je moguce:s
Moreirin Jagodincima najlepsi uzivo vidjen:clap
 
Top