Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Nego setio sam se jos jednog gola, kad je Buda Vujacic dao gol ciganima u rupi, u finalu kupa, pa im pokazao sta je trebalo... To je prva nasa pobeda u rupi koje se secam i mnogo mi je draga... Posle u revansu bilo 2-2 i mi uzeli kup, a da nije bilo penala, uzeli bi i titulu te godine...

E taj mi je jedan od najdrazih jer su cigani tih sezona harali i evropom i u prvenstvu i tada su vec pricali poznatu pricu o njihovoj smesnoj tvrdjavi i tome da ih nismo dobili x godina a i bio sam na tom derbiju i gledao uzivo (bio sam i na onom koji je zavrsen 2-2),kakvo zadovoljstvo...

Jedan od lepsih golova je dao Mijat ciganima, iz okreta sa negde oko 16m u raklje, i tada sam bio na jugu.

Naravno Milivoje to je neprevazidjeno,da bog da doziveli ponovo
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
meni je najdrazi gol Juce u derbiju sa slomljenom rukom
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Definitivno, jedan od najdrazih je Vujacicev gol na marakani i okretanje ka severu uz podignut srednji prst a to mi je uzgred bio i prvi derbi uzivo.
Pod broj dva Scepovic za 5-4 protiv Seltika,i plakanje od srece uz calov tranzistor.
Milojevic za 2-1 protiv Groningena i neverovatnu i neopisivu erupciju odusevljenja na severu Hrama.
Jokanovic u finalu kupa za 2-2.
Milivoje je vec legenda.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
ajmo milivojeeeeeeeeeeeeeeeee, gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, partizan je u ligi sampiona.............................. onda prekid satelita na sekund, trce igraci, goooooooooooooooooooooooooo.... sve je gotovo......................
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
неко је то овде постовао, али чисто да и ја кажем колико ми је драг тај гол, иако због неких ствари нисам присуствовао утакмици. 1990/91 Стевановић против Сосеједада у Београду 1/16 финала УЕФА Купа... Деоба 5. места...
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Kezman-derbi devedesti minut
Isailovic-dinamo(z)
Sale Ilic-u rupi finale kupa
Radovic-dnjepar
Cirkovic-za LS
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
čast Milivoju,ali Sale Ilic-u rupi finale kupa! posle ko zna kolike serije gurbeta. ko je imao tu privilegiju da vidi izbliza,zna kako smo to proslavili i doživeli.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Top 10(kod mene):
1. Milivoje-poslednji penal protiv Njukasl;
2. Radovic-u 87og minuta protiv Dnjipra(1-0);
3. Delibasic-protiv Porto u LS za 1-1(kako je samo puklo);
4. Sale Ilic-u finalu kupa protiv Zlezde na cmarakani(1-0);
5. Ivica Iliev-protiv Hamarbya, jedan velelepni kontra napad, cini mi se za 3-0, a utakmica je zavrsila sa 4-0(moja prva utakmica kada sam bio na jugu, a i uopste na nasem stdionu, imao sam 11 godina);
6. Danko Lazovic-protiv Slavije za 1-0;
7. Stevan Jovetic-na proslom derbiju u hramu, gol za 1-1(cini mi se da je postao najmladji strelac u derbijima, molim vas proverite ovo);
8. (opet)Ivica Iliev-gol protiv Njukasla za 1-0 u revansu;
9. Mateja Kezman-protiv cergara u 90tom minutu;
10. Moreira-protiv Jagodine(naravno):mrgreen:;
_________________________
Nek crkne svako ko ne voli Partizan
 

apet976

Početnik
Учлањен(а)
25.10.2008
Порука
88
Reaction score
0
Мртав звук је написао '' експлозија'' за Милојевићев гол против Гронингена. Ја никад, ни пре ни после, нисам осетио такав флуид између публике и тима. Партизан је повео Милковим голом у првом полувремену, седео сам са маторим на западу, баш у правцу гол линије ( карата за југ нигде:banghead). Партизан уместо да дотуче противника-повлачи се и стрепело се до 80 минута када је Тенкате дао дропком гол за 1:1. Тајац три секунде. И онда креће хук са трибина. Ниједан звиждук, ниједна погрдна реч. Кад га је Милоје умувао, мислио сам да је пао рефлектор колико се тресло!!! Људи, верујте ми страшан осећај. Гледао сам снимак на ЈуТјубу, ма то није то... ни 1 % атмосфере, верујте. Извините што сам вас угушио.
 

Dr.Hofmann

Guest
1)Kežman u 90 min za 2-1 protiv musavaca bio sam tad tad na jugu posebno mi je drag taj gol!!
2)Milivoje zbog istorijskog značaja ( tad sam razbio luster)
3) Miroslav Radović za prolaz u 1/8 finala kupa uefa
4)Moreirina poslednja bravura
5)Vasiljević za 3-1 protiv musavaca kup 1994(moj drugi derbi u životu i prvi derbi na jugu matori me vodio) kako ga je samo spakovao
 

gravedigger_ns

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
6
Reaction score
0
Локација
HUMSKA 1
qpr-mance! svaka rec je suvisna oko te majstorije!
newcast-milivoje...zaboravljen covek...
gani-kezman...kada je usao i naleteo na onu lloptu i poslao je u raslje!
gani-djordje tomic....sa 25 metara....ako se secate,od stative!
gani-u rupi darko tesovic..posle tog gola vracajuci se u ns...igrali smo kolo na semaforu u bg-u,i to jedini put u zivotu sam igrao kolo!
gani-cira majstor kada je rukom odigrao sebi for i miloju zavukao....


moreira-znalac ostaje znalac :)
 
Последња измена:

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Dali neko ima klip sa golom Danka lazovica iz makazica.Jebes me ne mogu da se setim protiv koga smo igrali.Znam da ga je dao na severnom golu JNA, onako ostar centarsut i on bas iz makazica potrefio loptu.Cini mi se da je na istoj utakmici Vukic zavukao sa 20-ak metara s'desna pod precku gol.Dal smo mozda protiv Slavije Prag igrali....

Ovaj Lazovicev gol sam svuda trazio i na youtubu al nigde da ga nadjem jbg...
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
Jeste,to je bila Slavija iz praga,a i Ilic je tada dao dosta lep gol iz polu voleja.Na toj utakmici ne zna se koji je bio najlepsi gol...
 

gravedigger_ns

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
6
Reaction score
0
Локација
HUMSKA 1
da tu su bili lepi golovi....ne zna se koji je lepsi!!!!!!!!!!!!
 
Последња измена:

NS TIM

Moderator-izaberi Partizan
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
1.111
Reaction score
2
Локација
Novi Sad
Sale Ilić-u penal seriji protiv newcastlea-da Sale nije dao nebi slavili Milivoja...ima puno golova koje bi izdvojio ali ovaj šut održao nas se u životu i otškrinuo san...
 

kerkez

Grobar
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
397
Reaction score
24
Локација
Na ivici incidenta
-Kezman u 90.minutu protiv ganfera
-Ilic protiv Rijeke u Beogradu
-Krstajic protiv Lacija
-Isailovic protiv tadasnje kroacije
-Cirkovic u Newcastlu
-Ilic protiv ganfera u rupi, u kupu
-Vukic protiv Slavije iz Praga
-Ilijev protiv ganfera na JNA 2001.
-Rasovic protiv Newcastla u Beogradu
-Sve Moreirine bravure od golova u poslednje vreme
Ovo su meni deset najomiljenijih golova,mada ima tu mesta za jos mnogo,mnooogo toga....
 
Последња измена:

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
-Scepovic protiv Seltika
-V.Djukic protiv ganfera za 1:1 u rupi
-Brnovic protiv ganfera na JNA 1994
-Isailovic protiv Croacije
-Ilic u rupi Kup
-Kezman ganferima u 90.
 
Top