Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Vaš omiljeni gol

  • Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Najfudbalskiji gol koji sam ja video je onaj Vukicev protiv Slavije iz Praga za 3:1. A omiljeni su mi Cirkovicev penal protiv Newcastlea, Kezmanov gol u 90. protiv cigana, Radovicev Dnjepru, Lazoviceve makazice protiv Slavije, Ilijevov protiv Necastlea...
 

rista grobar

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
6
Reaction score
0
Gol Radovica u 90 minutu djepru me je definitivno doveo do ludila...skakao sam po sobi urlao...a i Cirkovicev penal protiv nwcastle-a...bilo je josh puno uzbudljivih momenata ali ja imam samo cetrnajest godina pa znam samo one iz nowije istorije...
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Tri gola koja su bila prilicno rizicna za dalji rad mog srca su:

Radovic protiv Dnjepra
Vasiljevic protiv cigana u Kupu
Scepovic protiv Seltika

naravno da su tik uz ta tri Milivojeeeeeee, Kezman u derbiju u 90. i Zivkovic protiv QPR za 4:0
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
sta mi trenutno pada na pamet:
Kezman 90`
Milivojeeee
Djole tomic na derbiju kad su ga krsili i lomili ,on padao dva puta,ustao i zavukao ga sa 20-inu metara
 

NukeR

Guest
Milivoje protiv Njukastla
Radovic protiv Ukrajinaca u zadnjem minutu
Gol Mihajlova u 128. derbiju protiv cigana
Gol Jovetica prosle sezone u kupu protiv cigana opet :)
 

PFC_D

Guest
hm, od starijih...
moj prvi derbi 86. kad je milko dao gol iz penala za 2-0 (njegov prvi derbi protiv cigana)
gol vladislava djukica za 1-1 na marakani 88.godine (1/4 finale kupa)
radovao sam se ko kreten golovima vermeza i ostalih protiv rome, ali tad sam bio klinja pa nisam znao da uopste postoje protuve poput zarka zecevica...

od novijih sve ovo sto ste napisali...
milivoje (mada to i nije gol iz igre), radovic (dnjepar), boya protiv dinama bukurest (tad sam bio na severu sa frontom, samo mi znamo kako smo ga proslavili :) )

ali najdrazi, kad sam bio u soku i transu skoro 10 dana posle toga je gol vasiljevica za 3-1 1994. u polufinalu kupa. kakav haos ! cela ta utakmica je bila show...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Jedna ispravka gol za 1:1 u 1/4 kupa na marakani je dao Vokri,koliko me secanje sluzi.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ajd evo i ja da se zapljunem:

1) Cirko u Njukaslu;
2) Petar Vasiljevic protiv komsija u kupu za 3-1 kada su vec okretali vola u jami;
3) Radovic u Dnjepru;
4) Kezman opet protiv komsija u 90. min za 2-1;
5) I jedan iz licnih razloga posebno drag iako smo izgubili utakmicu, Krstajic protiv Lacija u Bgd;
 

PFC_D

Guest
hm, ja mislim da je vokri dao na jna u prvoj utakmici za 2-0 (konacno 2-1), mada moguce da je djukic dao u prvenstvu gol za 1-1 pa mesam, u glavnom ko god bio, svaka mu dala... secam se da je tad bilo jako malo gledalaca u rupi, mozda 30.000 sto je za mene klinca bio sok jer sam ocekivao 100.000, ali tako me je bolelo uvo za to posle tekme... good times :)
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
gollll

Nenad Brnovic od stativu pa u golmana i naravno GOLCINA-to je mislim u kupu uefa,grupna faza?
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
to je bio vukcevic ja mislim protiv nekih grka ili kiprana tkao me nesto podseca na to.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
to je bio vukcevic ja mislim protiv nekih grka ili kiprana tkao me nesto podseca na to.

Једини гол Вукчевића у евро куповима је против петах тикве у гостима (леп гол из слободњака).

Мени је дефинитивно један од најомиљенијих гол Ђуровског против Гронингена на ЈНА за 1-0, тренутак његове инспирације или шта већ али такви голови се ретко виђају...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Gol Mihajlova na 128 derbiju 39 minut :D: i ako bi mogao drugi to je od Milivoja.
 
Top