Vaš omiljeni gol

• Зачетник теме Bogi maestro
  • Датум покретања

Bogi maestro

Guest
znam da vam je tesko da odredite koji je to gol partizana koji vas je najvise obradovao,ali pokusajte... i to jedan-jedini,naravno,ako mozete! meni je prvom tesko,ali ipak nijedan me nije primorao na toliki skok radosti kao onaj kezmanov u poslednjem minutu derbija,mislim da je bio oktobar 98'. :wink: tada sam slusao radio prenos,igralo se na JNA,ali kad sam cuo komentatora,ludnicu juga,pominjanje prezimena:"KEZMAN!KEZMAN! KEZMAN..." TO JE BILA EKSTAZA. Tada sam imao 12 godina. kasnije sam odgledao snimak tog meca,kakvo ludilo...:partizan_fan: neka svako izabere neki gol kojeg se sjeca,a ne neki koji je postignut,a da "doticni" tada nije bio ni rodjen. dakle...

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.402
Локација
...
Gol sa Autokomande Petra Vasiljevica u polufinalu kupa 93 cini mi se za 3-1 . Onaj lopov Cokanica je krao za cigane ali ipak je stigla pravda ! Posle je batica naucio pameti picketinu Drobnjaka .

Dobar je gol i Brnovica u 89 min Milojevicu temenom glave :D

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.000
reci cu samo par reci
"Ajmo Milivoje,ajmo Milivojeeeeeeeeeeee...."
sto kaze Sale Djordjevic:"I sve ostalo je istorija!"

grobarka89

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2007
Порука
36
Локација
nbg
s

e bre zyx zajebao si me to sam htela ja da napisem :)

Bogi maestro

Guest
naravno,to se ne zaboravlja,alio ovaj kezmanov je bas bi nekako...:clap ono,poludi covjek,jos derbi. milivoje je usao u istoriju,mada,nista manje mi nije drag ni gol ilieva za 0-1,ja sam mozda tu jos vise "poludio".:confused sjecam se da u tim trenucima ton nije bio u redu,komentator se nije cuo,a mi poveli 0-1,ja skacem...derem se...eh...

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
339
Локација
HERCEG NOVI
Pa moram izdvojiti dva prvi je naravno Cirkovicev penal u Njukastlu,a drugi Krstajicev gol protiv Lacija u Beogradu...

kisnicovek

Početnik
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
199
Локација
ns
Takodje se slazem sa goranom,grobarkom89 i zyxom ali jos jedan gol koji me je naterao na veliki skok i to gol Odite protiv Serifa u gostima,taman kada su nas bili stisli i kada sam pomislio:jebote ovi amateri ce da nas izbace...a Odi ga zasi sa 30 metara pod precku! :clap

Laky

Guest
Moj omiljeni gol-Newcastle,Sent Dzejms Park,2003,kraj avgusta-ajmo Milivoje...

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.474
Пуно је голова који су ме довели до лудила, сваки на свој начин. Бјековић 1976. у Љубљани, Манце 1983. у Бг против Динама, Шћеповић 1989. против Селтика, Радовић 2005. у Дњепру, Васиљевић против калаштура 1994, и још много њих...али ипак, мора да се издвоји један. Онда...
Ајмо Миливоје, ајмо Миливојеееееее.....гооооооол, Партизан је у Лиги шампионаааа!

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Локација
Србија
Meni najomiljeniji gol je Cirkovicev iz penala na St. James Park-u. To je najznacajniji gol u novijoj Partizanovoj istoriji. Liga sampiona, liga sampiona, na, na, na... :pfc:
Iako pisemo samo o jednom golu spomenuo bih jos par koji su mi isto tako dragi. Najpre gol Dragana Isailovica kroz noge ladicu kada smo dobili dinamo u Beogradu sa 1-0. :clap Snimak ovog gola sam odgledao ubedljivo najvise puta u zivotu. Steta sto smo doziveli brodolom u revansu.
Trece mesto na mojoj "listi" ravnopravno dele Kezmanov gol u finisu derbija i gol u Kupu (vec pomenuti) kada smo strahovito pokradeni ali smo nadoknadili minus iz prve utakmice i pobedili sa 3-1. :clap
Golovi iz 80-tih u Evrokupovima takodje imaju posebno znacenje za mene jer sam tada rastao uz Partizan...

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Локација
Iza coska
gol Dragana Isailovica kroz noge ladicu kada smo dobili dinamo u Beogradu sa 1-0. :clap Snimak ovog gola sam odgledao ubedljivo najvise puta u zivotu. Steta sto smo doziveli brodolom u revansu
Cekao sam da vidim da li ce se neko setiti ovog istorijskog gola, meni svakako jedan od najdrazih (da ne kazem najdrazi). U svakom slucaju skoro je ne moguce da izaberemo samo jedan. To bi bilo kao da pitate nekog roditelja koga od svoje dece voli najvise :buhaha Tako je i ovde. Svaki gol ti je na neki poseban nacin drag

stef

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
180
Локација
uvek uz Partizan!
Ima puno golova koji su nam doneli puuuunoooo radosti ali kako se niko nije setio gola Radovica u Dnipropetrovskom u 87. minutu, pogotovo sto nam je na toj utakmici Sale KAPITEN iskljucen u 43. minutu! Bio sam na casu i slusao prenos i kad ga je Mire uvaljao vristao sam! EXTRA OSECAJ!

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Локација
Iza coska
Stef, procitaj jos jedanput Acin post! :roll: Cudno da nisi primetio da je vec pomenut taj gol :roll: Ali slazem se da je bio extra osecaj.