Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Јокане легендо,хвала и желим ти све најбоље у даљој каријери!:cry:
 

Leksa

Grobar
Учлањен(а)
16.10.2008
Порука
229
Reaction score
2
Svaka cast za ovaj potez.
Hvala za duple krune i puno srece u nastavku karijere.
 

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Sta reci osim da sam zatecen ostavkom Jokanovica.Koliko je to dobro ili lose,pokazace vreme,samo se plasim da ovo nije scenario kakav se desavao u ulici Ljutice Bogdana !!!
Jokanu zelim puno srece u nastavku trenerske karijere,od Ivice Osima nismo imali takvog trenera,dostojanstvenog,kome je Partizan na prvom mestu !!!
p.s.
Ne bih voleo da sam u kozi UO,ako novi trener ne postigne dobre rezultate.Onda ce metla da radi i kod njih !!!!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Dve duple krune ipak za Partizan nisu dovoljne Evropa je neko merilo, da si usao u CL slavili bi te ,bio bi BOG. Sta ces to ti je Srbija.
Igrom slucaja sam sedeo u njegovom drustvu kada je bio u Iv, kakav je to dasa od coveka i gospodin.
Sretno Jokane u tvojoj daljoj karijeri.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Jokane pokazao si da si GOSPODIN covek izdrzao si sve u interes naseg kluba tako radi pravi GROBAR PARTIZAN IZNAD SVEGA havala ti jos jedan put
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Јокане, царе хвала ти за све до сад што си учинио за нас.
Једно велико:respect

Много среће у животу и у даљој каријери!
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Hvala Jokane za sve. Mislim da si dobar covjek, ali da mozes biti mnogo bolji trener. Zelim ti da odes ponovo u neki jak klub i da steknes jos znanja i iskustva, a onda da nam se posle nekoliko godina vratis. Mislim da si shvatio da i ti i Partizan stagnirate u ovom momentu, a nadam se da ces nam se kad-tad vratiti, ali onda kada zaista budes imao sve kvalitete fudbalskog trenera. Jos jednom, HVALA I SRECNO!!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Slavisa hvala ti za sve sto si ucinio za Partizan! Mnogi su te osporavali, pljuvali ali neki od nas su uvek bili uz tebe. Hvala ti za dve duple krune, za karanje cigana, Ligu Evrope, za smekerske pres konferencije... Hvala ti sto volis nas klub onoliko koliko ga mi volimo!
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Јокане хвала ти за све. ја сам био један од њих који су били уз тебе и надам се да ћеш да се вратиш једног дана да исправиш "грешке" . Велики Гробар а још већи човек ! :respect:respect :cry:
 

srboljub riki

Guest
Teskomi uvek pada kad biloko od grobara mora otic iz kluba ali akoje u interesu partizano onda to moramo prihvatiti hvalati JOKANE za svu rados kojusinam dao
 

uros

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
212
Reaction score
1
Jokane hvala za dve duple krune, sretno u buducem poslu !
 

sax_pfc

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2008
Порука
25
Reaction score
0
Zasto si za ime Boga poslusao ove kretene i otisao? Pravi covek na pravom mestu a sada... Jbg.... Sve najbolje, uzmi odmori malo, opusti se.... Od ovih u nasoj palanci nisi mogao mirno ni da radis ni da pokazes sta znas. Sve najbolje, jedini si trener FK-a koga sam voleo vise od svih igraca na terenu.

Ne mozes nazivati nekog kretenom ako se ne slazes sa njegovim misljenjem.
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Hvala Jokane za sve sto si dao Partizanu! :clap
Uvideo si da nesto u timu ne stima i dostojanstveno si se povukao sa mesta sefa strucnog staba. Kao pravi gospodin!
Sve najbolje u daljoj karijeri.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Slavisa hvala za sve dobro sto si nam donio...

@joca
Mislim da nema potrebe za tim, nemoj ko novinari sad da okreces...
 

Djole

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2008
Порука
3
Reaction score
0
Jako sam zbunjen!!!
Citam poruke i svi ga podrzavaju, pa ko je onda vikao na stadionu: "Jokane odlazi"?

P.S.
Jokane vrati ces nam se ti vrlo brzo, cim shvate kakvog trenera su oterali!
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Ево надам се да сте сви задовољни сада... ето сад славите сви, славите, и славиет... ал знајте ова сезона је за нас завшена... титулу можемо само да сањамо, а о победи у дербију да и не говорим.. .славите сви отерали сте највећег Гробара са клупе иакд.. па сад кад нам дође неки "стручњак" попут ребера, јешића, крчмаревића, схватићете...

ЈОКАНЕ хвала ти до неба за све што си нам донео, за 4 победе у 5 дербија, за 2 дупел круне, хвала ти за све... "Могу само ди пу*е Јокане!
 

zaka

Guest
Hvala Jokane !!! da nam se vratis jednog dana,a mogao bi i zameniti Batu!
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Хвала ти и свака ти част Јокане за све што си нам дао у последњих годину и по дана... Али време је да се крене даље.

Све најбоље у даљој каријери.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top