Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Original dres FK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@drum
Klasicna prica.Takvu sam cuo 100 puta.Nekima kao da je stalo da sto manje ljudi dodje do klupskih rekvizita...Nema sta,brdo ljudi koji rade u Partizanu su tu preko nekih burazerskih veza,slepaju se i malo njih iskreno voli kub i hoce nesto da napravi od njega.Sve je to rad na silu i preko qrca,od ponedeljka do petka i bez ikakve inicijative.Evo ja se kladim da bi bar pola zaposlenih u klubu ,a i iz marketinga mogli mirne duse da budu otpusteni kada bi se gledao njihov ucinak na poslu.Ne rade nista,primaju platu i kostaju klub.Ocekivati da oni unaprijede poslovanje ,marketing ,brendiranje proizvoda sa logom Partizana,dovodjenje MIP-a na pristojan nivo da lici makar malo na klupski radio,...sve je to suludo.Podatak da Partizan ima samo dva prodajna objekta u 2 milionskom gradu od kojih je jedan na stadionu govori sasvim dovoljno:puke
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jedno upozorenje od mene, ako su to oni Beli Orlovi sto su kao zvanicni prodavac Fudbalskog Saveza Srbije, vodite racuna. Oni stave na sliku original dres, a posle znaju da uvale laznjake.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ja znam lično Dejana, vlasnika šopa "Srbija-Onlineshop.com" i ja sam snjim i dogovorio ovaj popust za ovaj sajt i znam kakav je šop i kakve artikle prodavaju!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Malo pre mi je doneo postar paket sa dresom. Uporedio sam ga sa ovim od Fejse sto imam original i mogu reci da je cak i bolji haha na Fejsinom je vec otpala jedna Kappa nalepnica tj. vec se odlepio veci deo...

neznam dali ste primetili na slikama ali dosta igraca igra isto u replikama jer nemoguce da neki dresovi imaju kappa znakove a drugi nemaju hahaha katastrofa
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Ko zeli da uzme mozda stari KAPPA originalni dres sa reklamom IMLEK dugih rukava,moze ga kupiti u kapinoj radnji u Novom Sadu preko puta SNP-a,za samo 999,00 dinara,vise nago povoljno,dres je odlican.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Последња измена од уредника:

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Obe slike su sa utakmice protiv Napretka.:D

Ali to je nebitno, bitno je nasi igraci nose razlicite dresove:banghead
Ovo sam jos primetio, svojevremeno kod FK Vozdovac, koji su bili poznati po tome sto su nosili razlicite dresove, ali od nas to nisam ocekivao.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
da napretka pardon, to mi je vec pre nekoliko utakmica zapalo za oko ali sve sam se nadao da nisam dobro video ali sada na slikama se vidi bas dobro :)

mozda da pokazemo i igracima za ovaj shop nebili mozda kupili sebi originalne da makar svi imaju isti haha
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Bilo bi smiješno, da nije žalosno...:thumb down
 

PFC_D

Guest
meni najblaze receno nije smesno.

za ovo neko treba da odgovara. ako nije do ekonoma, onda da se kappa tuzi, da naii sasije nove dresove (iste) u kojima cemo nastupati dok se ne potpise ugovor sa nekom normalnom firmom pa makar to bila i Joma ...

skandal... !
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Stvarno velika sramota da u danasnje vreme igrači Partizana nemaju jednobraznu opremu. Prosle sezone nam kappa nije isporucila dresove dugih rukava, a izgleda da u ovoj ne isporucuju ni kratkih rukava. Te dve stvari su dovoljan razlog da se sa njima raskine ugovor.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Neznam ali ja sumljam da je tu samo Kappa kriva. Iste ovde dresove Partizana mozes naruciti na netu na tone i hiljade komada! Dakle nije mi logicno da Kappa nezeli da isporuci nego bi pre rekao da FKP nezeli da ulozi koji dinar...
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
E Boze sta sve jos necu cuti i videti vezano za ovaj nas muceni FK.. Mislim sreca sto recimo nije izasao clanak sa one dve slike negde u novinama, mislim stvarno toliki nivo neprofesionalnosti ja ne mogu da shvatim.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
eee gde ode ova tema, ali OK u pravu ste, to i jeste bruka i sramota.

Postali smo "seoski klub" a mi sanjamo Ligu šampiona :banghead U stvari, i treba da je sanjamo jer je uživo nećemo uskoro videti sa ovim mentalitetom. Jebote, ako nemaju odakle, evo ja ću im kupiti garnituru original dresova!

Remont cele uprave, skupštine pa čak i kuvarice kafe, čistačice i svega što ima veze sa Partizanom. Ostaviti samo nekoliko ljudi koji su se već dokazali svojim radom i trudom.

Opet se tema pretvori u pljuvanje našeg marketing tima :buhaha

Ruku na srce nisu oni krivi za sve. Ima i tu i te kako dobrih ljudi, ali u ovoj komunjarskoj mašineriji jednostavno ne mogu da rade pravi posao. Partizanu je potreban evropski remont. Nije potrebno izmisliti toplu vodu nego samo kopirati uspešne.

Prosto ko pasulj...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
@Мијат
Чисто сумњам да је у питању жеља за улагањем. Биће да ако наруче од капе у обавези су да исту ту наручбину прокњиже по закону. Овако штанцују колико хоће, књиже колико морају а остало иде неком срећнику у џеп. Опет , оно што мени није јасно, зар дрес Партизана није некако заштићен?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
pa dobro upravu si, ali eto vidis da opet na kraju neko od toga ima veliki profit i zato i stancaju replike...

sto se zastite tice, pa nemogu ga zastititi ako ga kappa preprodaje kao sto to radi naprimer nike, adidas itd sa dresovima celzija, mancestera itd. koje isto mozes svugde kupiti iako te prodavnice nemaju veze sa tim klubovima...

zato kazem, kada bi FKP uzeo od kape makar 1000 dresova i da ih stave ili podele preprodavacima, imali bi ogromnu zaradu a ujedno bi svi mi imali uvek originalni dres FKP-a
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
То се ваљда односи на реплике а не и оргинале. Или ипак неки проценат од продаје опет иде клубовима. Нико није луд да свој бренд да другом на коришћење без надокнаде.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
brate FKP nije u stanju da kupi originalne dresovima igracima a kamoli da zastiti brend u celoj evropi i svetu haha

brend partizan nije zastitio ni u srbiji, kada vidim koliko falsifikata ima, a kamoli van srbije
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Па ваљда по уговору нема потребе за тим? Ја тебе рекламирам ти мени гарнитуре?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top