Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.325
Reaction score
34.785
Локација
vaginamandibularia
Од вечерас сањам дан када ће неки конзорцијум из Абу Дабија на челу са шеиком Рашидом Ал Саидом (рецимо...) купити клуб и разјурити овај шљам. Мада, не би ме чудило да би и тада крепки и чили Раша Бабић нашао своје место у борду директора.:puke
Kul:D i još da nam stave zelenog sponzora na dresove, pa nek crknu cigani:D

Jedino što će to da se dogodi kad na vrbi zasvrbi, privatizacija u Srbiji znači da te prodaju za dinar delti ili beku... A da čika Raša krepa(K) i čio napusti fk, to će da se desi u kurcu. Njega ni delta ne bi uspeo da inhumira (pošalje u humus, nešto kao obrnuta ekshumacija)...
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
Nadao sam se da ce konjica da dojase u poslednjem momentu i okrene stvar kad ono Don Savote i Sancho Tumbancho junacki poginuse u borbi sa vjetrenjacama, i to onim modernim, sto se okrecu kako vjetar duva.

Bez zezanja, ovo mi sve lici na Shakespear-ovsku tragediju. Posto sam odrastao na hollywoodskim happyendovima i dusa i zeludac mi jaucu za prepecenicom... idem da maznem jednu

Nije meni sto je Savo izgubio, nego sto je ONAKO izgubio... fuj...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Pa koji kreten bi izašao da bude jedan od 2 kandidata (pa makar sa minimalnim šansama da bude izabran) i da kaže konkretno da će milionski iznosi leći na račun Partizana u roku od 24 časa ako bude izabran za predsednika, a da nije milijardu posto to obezbedio? Čoveče, on nije pričao u magli, on je sam sebi "nakačio" rok od 24 časa i to konkretno pomenuvši "milionske iznose"! Pa tu čovek da ga ispljuje i kad bi se radilo od 1.999.999 EUR jer to nisu ni 2 miliona!

Можда онај који унапред зна да ће бити поражен? Лупам, али не верујем у те милионе. Да је макар написмено показао неку гаранцију где се јасно види да уколико постане председник практично истог момента на рачун клуба се уплаћују ти милиони (надам се да они нису подразумевали неки кредит). Можда он то и јесте приложио. Видећемо, можда... Ако му се програм свео на оно што је причао по медијима, онда ме стварно и не чуди што је имао један глас.

Не знам шта да мислим око ових избора. Све му то дође једно те исто. Био сам прво за Ђурића, па за Сава (јер је Бик стао на страну Ђурића, а од њега треба бежати, наравно). Дао бих ипак шансу овој управи...до лета, а онда можда стварно дочекамо неке нове изборе.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Konacno se zavrsila vecita proforma.
Ocekivan epilog.
Ono sto proslo na vecem nivou uz pomoc jeftinih trikova i obecanja (ili bez nas propast i mrak) srecom nije proslo u klubu.
Nacin na koji dosao nije lep nije legitiman ali je LEGALAN!
Ko voli programe i ostala sranja

http://www.partizan.rs/fotoalbum/2009/12_dec/program djuric.pdf

Pobeda Toletove struje.
Ovde je jeftino potura da Zeka podrzava Djurica sto je neverovatna laz, ali neka od takvih smo navikli.
Dolazi novi gensek.
Novi sportski direktor.
Odlaze verovatno 2 igraca (jedan zbog dobre ponude, drugi zbog ucenjivanja)
Prva lasta je Radovic.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Od toliko bivsih igraca u Skupstini, nijedan nije glasao za Savu. Ispada da su nam brojne legende kluba, cak i oni koji su '66. igrali finale KES - poslusnici. Da ne preterujete malo, gospodo? Postujem ja vase razocaranje, pogotovo postujem neke clanove forume i zato biram reci, a suzdrzavam bujicu da ne krene na ove satelite sto su se registrovali mesec dana pre izbora i od prvog do poslednjeg dana unose apokalipticna predvidjanja na forum.

Sunce ce i sutra opet izaci, bice Partizan isti onaj sa petokrakom u sredini, na istom stadionu u Humskoj 1 i sa istim onim navijacima. Kazem istim onim jer znam da oni koji dolaze sve ove godine na stadion i veceras su razocarani, ti ce u februaru opet doci na stadion jer Partizan nije ni Djuric, ni Savo, ni Rasa, ni Bata, Partizan je nesto drugo, nesto sto se nosi u srcu i voli, bez cega ne moze zivot da se zamisli. Ono zbog cega se dusa ostavlja i na JNA i u Pioniru, zbog cega se ne spava posle Apolea ili Orleana. To ko ne oseca, taj neke stvari nikad nece shvatiti.

A vi svi koji urlate kako sad necete na stadion, prozivate Grobare, svirate kurcu, jako bih voleo jednu kartu sa bilo koje utakmice Partizana iz ove sezone da pokazete! Smem da se kladim u sve od svih vas najmanje 95% bi moralo prvog prolaznika da pita kako se ide do stadiona Partizana. Nekako cemo se snaci "nas 300" i bez vas na stadionu. Da ne psujem, banovace me.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Cerberus-Kako te nije sramota da takve gluposti pises?Ako Partizan nije Djuric,ni Savo ....Sto nisu ostali uzdrzani?I nemoj ti da sviras ali u frulu i da se pravis blesav ,zna se zasto su digli ruku.Zbog takvih kao sto si ti i ostalih 300 ima u inat sa Juga da predjem na istok i da nastavim da se borim protiv lopova koji unistavaju klub.
 

Mare015

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2007
Порука
5
Reaction score
0
"...још један од успеха Управног одбора је и одржавање концерта групе AC-DC на стадиону Партизана..." цитат Раше Бабића.

Колико год било велико моје поштовање према легендарној групи,мојим ушима више прија химна Лиге шампиона,а то такмичење ћемо како ствари стоје са оваквом управом и председником и даље гледати само на телевизији.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@Cerberus
Svaka ti cast,burazeru:clap.Potpuno podrzavam.Danas sam napisao ko zna koliko postova razocarenja,ali to ne znaci nista.Ljudi manite se prica:"stadion me nece gledati i slicno..''.Mene je sramota ako takvi sebe zovu navijacima Partizana i Grobarima!Sto niste face,dodjite na stadion,idite na sever ili zapad,istok pa prozivajte Djurica i uppravu svaku utakmicu.Nemam nista protiv,ali bojkotovati klub i igrace...To mogu samo indijanci.
@dusan80
Samo izvoli,niko ovde ne prica o vodjama i famoznih 300 ,i meni se ne svidja blago receno, ono sto su uradili,ali poenta je da NIKAD VISE ne smije da se bojkotuje klub.Jednom smo napravili gresku i ona je bila kobna,jer se klub dodatno urusio,trebalo je izabrati druge nacine protiv Zeke
 
Последња измена:

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Cerberus-Kako te nije sramota da takve gluposti pises?Ako Partizan nije Djuric,ni Savo ....Sto nisu ostali uzdrzani?I nemoj ti da sviras ali u frulu i da se pravis blesav ,zna se zasto su digli ruku.Zbog takvih kao sto si ti i ostalih 300 ima u inat sa Juga da predjem na istok i da nastavim da se borim protiv lopova koji unistavaju klub.

Ovakve reci nisu primerene grobarskom intelektu...
 
Последња измена од уредника:

MRDzA

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
59
Reaction score
0
15321559984b2fdfa853fa3776916321_big.jpg


Razočarenje..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.325
Reaction score
34.785
Локација
vaginamandibularia
Konacno se zavrsila vecita proforma.
Ocekivan epilog.
Ono sto proslo na vecem nivou uz pomoc jeftinih trikova i obecanja (ili bez nas propast i mrak) srecom nije proslo u klubu.
Nacin na koji dosao nije lep nije legitiman ali je LEGALAN!
Ko voli programe i ostala sranja

http://www.partizan.rs/fotoalbum/2009/12_dec/program djuric.pdf

Pobeda Toletove struje.
Ovde je jeftino potura da Zeka podrzava Djurica sto je neverovatna laz, ali neka od takvih smo navikli.
Dolazi novi gensek.
Novi sportski direktor.
Odlaze verovatno 2 igraca (jedan zbog dobre ponude, drugi zbog ucenjivanja)
Prva lasta je Radovic.

Dobro. Znači, odlazi Ljalja, a sa njim i Mo. Tako bar tumačim napisano.
Za Radovića, ako bude-lepo, bilo bi to dobro pojačanje. Al jebiga, žao mi ovo za Moa i Ljalju, za prvog ko Kežman kad je prodat... Šteta, velika šteta:banghead
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Живо ме занима проценат оних који пишу овде на форуму који су купили сезонску карту ове сезоне. Најлакше је пљувати, али запитајте се чиме сте помогли своме клубу. Лако је пљувати из топлог дома и заваљен у фотељу. Пошто видим да велика већина пљује Југ, па где сте били у среду на истоку и западу? Југ чини огромну већину на стадиону, а очигледно да људи који константно ту долазе подржавају вође навијача, па и оваквим ситуацијама. Да није тако, на југу би вероватно било 100-200 људи на свакој утакмици.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.886
Reaction score
11.051
Каква чиста на форуму не верујем :). Победа Ђурића је сасвим очекивана и није ми јасна реакција појединих људи на форуму. Што се Сава тиче, човек се мнооого залетео. Нису му се још ни поштено оладиле копачке а он одма' оће у председничку фотељу... Што лепо са свим тим контактима, спонзорима, тренерима, играчима и шта ти ја знам, не дође на неку нижу функцију типа спортског директора где би (ако је истина то што говори, мада смо се у обећања његових пријатеља уверили) био савршен за Партизан? Лепо буде неки директорчић, саветник, шта ја знам, он је једна од легенди па би добио неко место сигурно на којем би могао да помогне Партизану својим контактима.

А приче нећу више да пратим клуб, селим са на другу трибину или фотељу ми нису најздравије. Понашате се као да је дошао Милојко Пантић на чело па ће сад да нас тотално уништи. А баш ме занима ко ће све од вас пљувача да поједе своје фека... пардон речи, кад се буде славила титула и био пун Југ и ко ће све од вас високо моралних да пева Партизанове песме које започиње ''ложа'' коју толико пљујете.
 

Baki Bajroza

Guest
Ima nas koji imamo i po par stotina karata sa juga i gostovanja od po 2600km tako da nemoj ti da nas delis molim te nego cemo dami nazalost posle ovoga da se podelimo i pozivam sve koji su razocarani u djuricev izbor i na desavanja i kojima se jebe bas za akreditacije koji nisu ni iz jedne interesne grupe dolaze da bodre mocni i voljeni klub i zabole ih za rat sa drzavom,b92,brankicom i ostalim sranjima da sledecu tekmu u inat svi ispunimo Istok do kraja i kazemo sta mislimo o ovoj farsi...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Живо ме занима проценат оних који пишу овде на форуму који су купили сезонску карту ове сезоне. Најлакше је пљувати, али запитајте се чиме сте помогли своме клубу. Лако је пљувати из топлог дома и заваљен у фотељу. Пошто видим да велика већина пљује Југ, па где сте били у среду на истоку и западу? Југ чини огромну већину на стадиону, а очигледно да људи који константно ту долазе подржавају вође навијача, па и оваквим ситуацијама. Да није тако, на југу би вероватно било 100-200 људи на свакој утакмици.

Greska!!! Podrzavam iskljucivo Partizan i nisam tu zbog vodja,jer i oni i ti i ja prolazimo,a zna se ko traje i ostaje.Oni su tu samo da na tribinama kanalisu tu ljubav u navijanje i glasnu podrsku timu
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
dusan80, а што би неко остао уздржан ако мисли да треба да гласа? По мени поштеније је дићи руку, навући бес на себе, ком опанци ком обојци ,него бити уздржан и правити се фин. Мислим систем "ћути ко пичка и прави се гљива" и није нека посебна храброст а ни памет. Уосталом сви на форуму сте тражили да се Гробари изјасне у почетку ,у средини сте резововали како је најпаметније да буду уздржани а дан пре избора сте сви желели да гласају за Саву. Јбг, гласали за Ђ, живот иде даље.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Na Jug ne idem od posle bojkota,tj. od unoshenja kojekakvih zastava na NAVIJACHKU tribinu ali od tad imam sezonsku na zapadu pa valjda mogu da jauchem!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Greska!!! Podrzavam iskljucivo Partizan i nisam tu zbog vodja,jer i oni i ti i ja prolazimo,a zna se ko traje i ostaje.Oni su tu samo da na tribinama kanalisu tu ljubav u navijanje i glasnu podrsku timu
Па нико није ту због вођа, већ због Партизана, нормално. Разумем да се неко не слаже са вођама трибине, али онда имаш 2 решења - да искулираш то, и да наставиш да гласно бодриш Партизан, или да грицкаш семенке на истоку и да јебеш матер играчима после сваког погрешног паса.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top