Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Djuric vs Sava

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Nije ih oterala nikakva uprava (tad je valjda Popovic bio pri kraju mandata), vec im se Djuka zahvalio na saradnji.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I to je najbolji potez nekog naseg trenera uz procene vezane za Moreiru, Dijaru, Tosica i Fejsu!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ali ne... Ovi oce na istok, oni vec pobegli na zapad, ovi vise nemaju nista sa Grobarima (a sve do sledece utakmice u npr. Pioniru i nove ludnice, itd.)

Problem je nazalost u tome sto se ta podela polako prenosi i na Pionir, osetilo se to protiv Efesa. Ali to je neka druga tema...

I da se ne lazemo... Djuricev program deluje sasvim OK. Kada bi pola ostvario (pogotovu na polju reorganizacije kluba i upravljackih struktura) - puna kapa! Meni je jedan takav realistican program mnogo prihvatljiviji od onih miliona na tudjim granama koji postaju java kada ja dobijem kancelariju...

I meni na prvo gledanje deluje OK. Ali kako da mu verujemo kada ni ranije nije svoj program ispostovao? I ne znam zasto toliko ponavljate da je Savin program nerealan. Vrlo verovatno da ne bi sve uspeo da sprovede bas sve, ali npr. za sponzore, ne verujem da bi on toliko rizikovao svoj ugled da spominje milione, i da posle par dana kaze da je to propalo. Poistovecujete ga sa politicarima, a on to nije. Mozda malim delom, ali je daleko pre toga sportista sa zavidnom karijerom.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Lep izveštaj.Bilo bi lepo kada bi neko izložio ono što je pričao Savo (valjda je i to bilo na sosu).A što se tiče onih koji su danas ‚‚prestali‚‚ da navijaju za Partizan i koji neće dolaziti na stadion.Nisu dolazili ni do sad ,pa se nedostatak neće osetiti.Biće manje publike verovatno ,ali će se brzo vratiti na staro kad kresnemo komšinicu ,već u maju ,i kad uzmemo titulu.Onda će ponovo ‚‚početi‚‚ da navijaju za Partizan i tako u krug.

edit: Munja je odgovorio.A već smo imali da članovi UOa moraju da obezbede po neku sumu (100 000e čini mi se).Al ste satanizovali sadašnju upravu,ja bi pobegao kad bi video nekog od njih na ulici :D
Ma naravno da takvi koji prestaju da navijaju i nisu potrebni na stadionu, ali koliko god se vas par trudilo da opravdate danasnju sramotu ,dzaba vam !
Dugo ce ostati gorak ukus u ustima zbog sledecih stvari :

1. Nacin na koji je formirana skupstina
2. Novi (stari) izgled upravnog odbora ( za koje ni Munja ne moze da da neku lepu rec)
............................

I da ,ja ne mislim da ce sad uslediti potop , ali nasi snovi o boljem ,i uspesnijem Partizanu ce ostati samo to - SNOVI .


Ajde malo iskuliraj sa optuzbama na racun Juga i Alberta Nadja ....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Mogao je da ostane makar kulturno do kraja ....

Важно је да Ђурић ради културно. Завуче га, али у рукавицама...јбт човек намести цео изборни поступак, лансира саопштења у маниру ЦК КПЈ, не нађе за сходно да се обрати бирачима...довођење оне будале од Џомбе у скупштину...све то нема везе, важно је да је Саво некултуран јер није остао да до краја седи на тој спрдњи од скупштине.

Није ваљда да ви стварно верујете да је Ђурићев позив Милошевићу искрен? Да је Нађов позив Милошевићу искрен? Не будите наивни, кад знам да нисте.

Понављам, победа било којег од кандидата ме не дотиче превише. Где су избор, ту су и препуцавања, обећања и сличне ствари. И на то ћемо се навикавати све више када је ФК у питању. И сасвим је ОК да имамо различита мишљења. Али када се победа оствари у најцрњем комуњарском маниру, онда стварно имам осећај гађења, небитно да ли је поражен Саво Милошевић или Миша Тумбас.

Оваквим избором Ђурић је сам себи направио медвеђу услугу. Није питање Ђурића или Саве, питање је да ли хоћемо да нам скупштина буде легална или да личи на партијске састанке из доба Тита и Кардеља. Кад се нешто наопако створи, не може дуго да потраје. Живи били па видели.

Over and out.
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
Procitah program Djurica i nekako mi je stur, samo navedene stavke bez nekog obrazlozenja, kao da neko nabraja zelje: dobra kola, vikendicu, odmor na Bahamima, skijanje u St.Moritz-u... a nigde da se kaze a na koji nacin doci do toga. Eto npr Enslaved tumaci na svoj nacin, ja cu opet na neki moj nacin a neko treci na treci nacin sto znaci nema jasnog tumacenja vec proizvoljnog. Druge nam nema nego da se nadamo najboljem mada sam sumnjicav.

@mrzim sve,
A kakvu strategiju ima Djuric osim gomile obecanja a vec je imao sansu koju nije iskoristio kako valja. Zar ne bi trebao ono g. da stavis i kod Save i Tumbe ili njih smatras nizim od Djurica koga vec oslovljavas sa g.? Ako je neko predstavnik nekih onda bi trebao da iznosi njihov stav a ne licni, mada u konfuziji ko pa koga pita.

p.s.
imali negde Savin program da se vidi
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Auuu jebote, al mračite, kao da je smak sveta. To dolazi tek 2012!

Verovali ili ne, i sutra će svanuti dan. Partizan će i dalje postajati. Igraće se fudbal i na proleće.

da ali kakav fudbal to je problem.mene stvarno ne interesuje kako je djuric postao predsednik nego me brine sto se sve unapred znalo.pa zar je sve toliko providno.evo u blicu su rekli da ce biti 29 clanova za djurica i da se nezna za predstavnike grobara za koga ce glasati.a zna li neko ko je bio od vodja interesuje me.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
а што би неко остао уздржан ако мисли да треба да гласа? По мени поштеније је дићи руку, навући бес на себе, ком опанци ком обојци ,него бити уздржан и правити се фин.
Apsolutno se slazem sa ovim tvojim postom! Ako su glasali za Djurica zato sto su bili ubedjeni da je on najbolje resenje za Partizan, onda im se nema sta zameriti. Ako su glasali za Djurica samo da bi bili protiv Save... to zaista ne zelim da komentarisem.

Svima koji su prestali da navijaju za Partizan se zahvaljujem na dosadasnjoj saradnji, nadam se da cete imati uspesnu solo karijeru!

Nisam zadovoljan sto je Djuric ostao na mestu predsednika, ali se nadam da ce uraditi sve sto je u njegovoj moci (ne racunam prodaju igraca) da odbranimo titulu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo još slika sa Skupštine.

skupstina09-7.jpg


skupstina09-4.jpg


skupstina09-5.jpg


skupstina09-6.jpg
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
jaoo kakve slike :banghead ''milina'' ,Adi Adi ja se kladim u sve na ovom svetu da nece da doceka niti prvu zvanicnu tekmu naseg kluba a da ne napusti ''funkciju'' koju e dobio kada vidi skim ima posla (ala Batica) samo ako ipak meni je on sada jedina nada u nasem klubu.
Mnogi su spomenuli anketu na PN 93% na sprem 7% samo me jedno interesuje kad bi na pr. bio treci kandidat bilo koji dali bi i ovih 7% dobio znam da bi ni Savo nemao vise od pola svojih glasova ali dali bi neko dao svoj glas za djurica
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.981
Локација
Kobasicarija "Venac".
zivot tece dalje...
savo izgubio, djuric ostaje i to je to. licno, bio sam za milosevica, ali Boze moj...nisam neki optimista u pogledu prolecnog nastavka prvenstva i bliske buducnosti kluba, ali smatram da pojedini navijaci previse mrace i oblace. vodili su partizan i gori od snajdera, ali islo se na stadione.
mozda ja nisam dovoljno kompetentan u vezi toga jer zivim na americkom kontinentu, ali i sa ovakvim djuricem i poslusnicima disacu za partizan...drugacije ne mogu.
pa kako god da bude:ziveli
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Smorio sam se bre ko pas!
Kakav crni Djuric?Nisam ni za Savu toliko bio koliko sam bio protiv j-bne zekstre.
I koliko sam se smorio zbog izbora,predstavnici navijaca tj vodje su me tek usrale da ne mogu da se opasuljim.Eeeej glasaju za onog .......,:banghead
Zbog cega oni silni bojkoti,setnje gradom...Pljunuli smo sebi u lice,sramota :oops:
Ja cu i dalje biti na tribini,i cepacu grlo,ali gorak ukus ostaje te ostaje.SMOR BRE!!!

i kada ne budes prvi ti,i kada se cuju zvizduci...:napred Partizan
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
POTOP!!!Zasto? Zato sto je ceo FK Partizan,sa sve vodjama ili navijacima sa pravom glasa ili navijacima prvog reda, nama,obicnim navijacima koji su najbrojniji,a zna se rezultat ankete, na lepom srpskom jeziku rekla KO VAS JEBE!!!Ne trebate nam! Nisam ja zapeo za Sava,ali ovakva farsa od izbora nije vidjena nikad! Potop je kada cigojneri okrecu ture po kafanama kada su culi rezultate glasanja.Potop je kada si sam ,zatvoren u forumu kao pokret otpora i patetises ,ko ja sada! Potop je kada vidis Curkovica ,Bjekovica i Djurica Zagrljene,slave
HVALA TI,HVALA TI...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Desilo se ono sto je bilo neminovno...

Prodje skupstina...:puke,
Zivot tece dalje...
Plasim se jediono da smo (Partizan) propustili priliku za korak napred.
Iskreno nemam poverenje u ljude koji "rukovode".
Verujem da im Partizan nije najveca briga.
Sto neke rece ranije, mi smo propustili priliku da unovcimu dve duple krune, da ojacamo na svim frontovima, i da pobegnemo "komsinici" par svetlosnih godina, da predstavljamo moderan klub na svim nivoima, koji nesto znaci, ne samo kod nas nego i u Evropi.
Ovako kako jeste nije dobro.
Pre ili kasnije neminovno je da dodje do promena (korenitih).
Bez promena, mi cemo biti samo bleda senka Partizana koji svi zelimo i koji nam je u srcu.
U medjuvremenu nadam se da ceh nece biti preveliki, i da necemo previse vremena izgubiti cekajuci da nam "krene nabolje".
Verujem u bolje sutra, doci ce taj dan kad-tad.​

:D:
 

grobar_london

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2008
Порука
41
Reaction score
1
Kad vidim onu sliku sa Bjekovicem i onom zivotinjom u pozadini povraca mi se, a tome smo i MI zasluzni. Kazem MIIIIII, posto nasih 5 predstavnika su glasali za to smece.

Ban, ili ne ovo sam morao da napisem.
 
Последња измена од уредника:

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Sa srecom Djuricu u daljem radu,nadajmo se najboljem,Savo jbg,drugi put vise srece...
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Nije mi jasno samo kako je Savo postao za grobare persona "non grata",samo zato sto je u jednom trenutku podrzao i stao iza Zecevica u sukobu sa navijacima,stao iza GLAVNOG
coveka zbog koga je i organizovan bojkot.
Znaci Savo je bio samo jedan glas na strani ljudi koji su upravljali masinerijom zvanom FK Partizan,e sada ti taj jedan glas ima negativniji odjek nego sam Zecevic.
Da ne bude zabune,ja nisam covek koji omalovazava doprinos gospodina Zeca u razvitku FK Partizan,cak sta vise mislim da je on nemerljiv,ali je vremenom sa razvitkom stalo i sve je postalo monotono,a mi grobari smo pozeleli jos jaci i napredniji Partizan,pa je tako i doslo do ispostavice se FIKTIVNIH promena.
E sad grobari za taj Savin cin ga kaznjavaju isto kao kada bi sudija ubicu osudio na 2 godine,o onoga koji mu je prodao pistolj na 20!
Odakle potice nova ljubav izmedju Juga i Zeca to mi je najveca zagonetka.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Ova sapunica od izbora je zavrsena ,sada smo kao babe koje prepricavaju zasto Jose Andres nije zaprosio Marisol i zasto zla Lusesita toliko spletkari. Desilo se to sto se desilo ,meni je licno muka od ove farse ali zivot ide dalje ,Partizan ce prezivjeti to je sigurno ali mene vise brine situacija na tribini ,jer podjela se vec pocinje da osjeca i to nam najmanje treba jer je jug bio nesto najbolje u ovoj polusezoni.
Price o nekom trecem na anketi za predsednika su suplje ,onaj ko nije ni za jednog od dva kandidata nece ni glasati , nasi predstavnici su se oglusili o stav vecine grobara i da li svjesno ili zarad svog stava ( ili licnih interesa a ja se nadam da nije tako) pruzili podrsku Djuricu. Tek cemo sada da imamo turbulencije na tribini a ocekujte i mnogo prljavog vesa u medijima ,cak mislim mnogo vise nego u kampanji.
Jutros kada sam stizao na posao ( a radim u jednoj od najjacih Rtv stanica u BiH ) kolega iz sportske redakcije ( naravno egipcanin) mi se tako slatko cerekao i provocirao sa pricom o gasenju svjetla i tituli na marakani a sto je najgore i meni je to veoma izvjesno.
Cisto da se osvrnem na naseg sposobnog kandidata tj novog-starog predsjednika za koga tvrde da je sjajni ekonomista ... Njegova firma u koju se kune "Zekstra" inace nije njegovo vlasnistvo vec se nalazi u posjedu premijera RS i pocasnog predsjednika KK Partizan Milorada Dodika ( toliko o Djuricu kao finansijskom geniju).
 

Blackadder

Početnik
Учлањен(а)
25.01.2007
Порука
4
Reaction score
0
Локација
Raska
Izbor između Save u Đure se svodi na dva čoveka od kojih ni jedan neće dati ni jedan svoj niti jedan dinar za funkcionisanje Partizana (kod Đure je to izvesno, jer to vidimo već dve godine) a kod Save možemo to da očekujemo (jer niko nije lud da daje svoje pare niz vodu a ne može da ih vrati) već će se klub finansirati 90% od prodaje fudbalera. Kad je već takva situacija i niko ne daje svoje pare za funkcionisanje kluba onda je izbor bio jasan i lak. Fudbalski klub treba da vodi bivši fudbaler koji ima veze i u zemlji i u inostranstvu. Kada je već osnovni izvor finansija prodaja igrača onda je bolje da to radi neko ko će uspeti da proceni kad je vreme da se neko kupi (jeftino) a kad je vreme da se neko proda (skupo).
Nikad nisam bio pristalica Zeke i Bjeke i njih vidim kao jedine krivce za one duge nizove poraza na čmarakani od musavih. Zbog njihove nesposobnosti, musavi su tada dovodili skoro sve igrače koje su hteli. Nemojte se zavaraviti da su vođe navijača zbog toga rešili da ih oteraju, sukob je nastao kada su Zeka i Bjeka zbog više uzastopnih sranja koja su dotični navijači napravili prestali da im plaćaju plate, dnevnice, kazne itd. To je bila tačka prekida. Jedina zasluga Mutavog zbog koje su glasali dotični za njega je ta što im on i dalje sve plaća, naravno ne iz njegovog džepa već pogađate od prodaje igrača. Ne znam dal se sećate o priči za vođu navijača žlezde koji je prešao i postao vođa navijača Partizana, verovatno je imao dobar CV, pretpostavljam, pokazao se kao kvalitetan kadar.
O kapitenu Adiju mogu samo reći da je prodao veru za večeru i pitati ga kako se ne seća kako su Petrić, Mirković i na kraju Tomić prošli u druženju sa dotičnim društvom. Plašim se kad i on shvati da će za njega biti kasno, potrošiće ga. Eto toliko, drugovi partizanovci nek nam je bog na pomoći.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top