Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
@ARMY
Imam utisak da je Sale Stanojevic trener upravo za takvu ekipu koju si opisao,a slazem se za Briz u Beogradu,da nam grupa osrednjih crnaca i hrvat Perisic spustaju u Hramu:pop,tuga,mada nisu tako lako ispali od Valensije kasnije,ali stojim pri tvrdnnji da su najvise prosjecan tim koji bi Partizan prije 4,5 godina drao kao krmaca masnu vrecu...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
А, да се вратимо на ЦСКА и онај пораз од 2-0 :) Кад се већ враћамо у прошлост :D

Misliš da se vratimo na Paparestu, govno žabarsko?

Imali smo tog istog CSKA koji se posle zajebavao do trofeja...Imali smo ih u šaci, uprkos 1:1 u Beogradu (24:5 odnos šuteva na gol za nas, pamtim i danas!)...Imali smo ih, u prvom poluvremenu u revanšu je trebalo da vodimo...
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Grupa LS: Inter, Lion, Benfika, Partizan Odgovara, a...:D

A PAOK? :D

Samo njih ne... imamo loše iskustvo sa niima. Još uvek me boli onaj gol sa skoro 30 metara za 2:1.

Mlad sam, pa nisam mogao nikako da gledam tu utakmicu, ali mi je stari pričao o njoj. To je bio poslednji put da je otišao na JNA.

Što se tiče protivnika, ko god da nam 'zapadne' u drugom kolu ne bi trebao da bude pretežak protivnik. Naravno, ne sme biti potcenjivanja, ali tu neće biti prevelikih problema. Ako bih morao da biram, onda recimo Koper, ili Bohemian.

Što se tiče trećeg kola, do kog bi trebali doći bez većih problema, možda ovi litvanci, Ekranas, mada nisam baš upoznat sa njima, ili možda najbolje, Žilina.

U play-offu, ako do njega dodjemo, hmmm, voleo bih da izbegnemo Anderleht, tako da, recimo Hapoel.

Ali dok prvo vidimo sa kakvim timom ćemo ući u kvalifikacije...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma duša me i dan danas boli za ono zaletanje prema njemu posle Žiline u Beogradu...jebote zaleću se par njih da ga biju, šta li već...Dosta, nemojmo više o tome. Dabogda nikada više nijedan trener Partizana, dokle god je Partizana, ne doživeo ni slično onako nešto....Niko nikada.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Jokan je bar bi drcan,bez obzira sto mu je trenersko iskustvo skromno,Stevanovic nije imao ni jedno ni drugo,doduse za nijansu vise iskustva,ali onakva brukanja protiv Briza se ne zaboravljaju..moram da kazem ,mada nije popularno, Vermez je bio tata za sve trenere koji su poslednjih godina defilovali,narocito za Evropu,sa onim sto je imao,a to nije bilo nesto ekstra,on je spakovao sasvim ozbiljlnu ekipu za Evropu,nas niko nije nadigrao niti nam se nastvarao sansi,pa ni CSKA,Lacio,veoma jaki Viljareal(oni jesu bili bolji u Hramu doduse,ali ipak remi)...sve se na kraju svelo na Tikvu i Artmediju,za te stvari znamo ko je odgovoran,ali druga prica...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Samo treba odigrati kao protiv Fenera,120% snage,trčati,trčati i trčati.Nijedna od ovih ekipa nije neki bauk i sa svakom možemo da igramo...Malo će nam bti potrebna sreća u 2 kolu,a u trećem završnom,samo da vidim hrabru borbu svih 180 minuta pa šta bude.

Bez obzira šta se desi Stanojeviću treba dati podršku,pa čak i ako se ne plasira u Ligu Evrope,neka proba da uzme ponovo titulu,nek izgradi 3,4 mlada fudbalera pa dogodine pono o napad na LŠ.

Nek imamo u timu zdravu atmosferu i nek se motamo oko LŠ iz godine u godinu,krenuće i uspesi,ali ne ako budemo menjali trenera na 6 meseci...Podršku treneru i igračima bez obzira na uspeh u Evropi ove godine je jedini put ka uspesima u Evropi...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.536
Reaction score
1.404
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
O protivnicima treba razmisljati tek kada se bude vidjelo sa kakvim snagama raspolazemo. Pitanje je ko ce doci, za listu onih koji idu pretezno znamo.

Naravno, drugo kolo ne bi trebalo biti problem dok je izuzetno bitno da prodjemo u plej of. Eto nas onda U Evropi do decembra ove godine.

Ali opet kazem, treba sacekati narednih mjesec dana, da vidimo ko ce doci, kako ce uprava da uradi i sta ce da radi po tom pitanju. Niiisam neki optimista, odose nam najbolji igraci a dovodice se nasi amateri iz nase lige.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Samo treba odigrati kao protiv Fenera,120% snage,trčati,trčati i trčati.

Kao protiv fenera ali do vodjsta 2-0. I ondak treba poceti sa valjanjem, sa kocenje igre, a ne umisljati se da smo barcelona i da cemo da im spakujemo petardu.
Do lige sampiona se moze doci samo sa iskustvom koje ima krstajic, sale ilic, i treba nam jos jedan bar iskusan igrac koji ce znati da stane na loptu, jebiga, Duljaj je jos mlad za nas :D.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ove sezone ispraviti osnovnu gresku od prosle godine i bice bolje.Cini mi se sa ove tacke gledista kada pogledam unazad da smo prosle godine protiv Apoela ispali pre svega zato sto smo ih ipak malo potcenili i usli u dvomec u fazonu prolazimo garant.Zato smo se i opekli.Ove sezone samo maksimalno ozbiljno i uz dozu srece koja je neophodna u svakom sportu eto nas u eliti.Cemu strepeti od bilo koga narocito u prve dve faze.Ko god da dodje pa makar i najtezi protivnik u tom trenutku to moze da bude samo dobro jer ce ekipa maksimalno ozbiljno shvatiti svoj zadatak i nece biti onog 'lako cemo'...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Овако Тулуз уопште није био лоша екипа, напротив, био је дупло скупљи од Партизана. Играо им је напад Жињак, играч који је добијао шансе у француској репрезентацији испред Анрија... Најбољи стријелац француске лиге и сл.

То не значи да је оправдано губити од њих оба меча, али руку на срце било је ту и абнорманих киксева наше одбране.

Оно што мени помало иде на нерве је потцјењивање Тулуза, као да смо ми не знам каква сила. Нисмо сила, Тулуз и Бриж су бољи од нас, али то не значи да постоји оправдање да изгледамо потпуно немоћно и офуцано против њих.

иначе, потпуно се слажем да је Вермезовић вјероватно најбољи наш тренер у последњих 10 година (нисам сигуран једино да ли би Тумбаковић да је имао добар тим, као што га никад није имао направио нешто слично). Вермез је играо један модеран фудбал који је истовремено био чврст, дефанзиван али и офанзиван, креативан. Имао је руку на срце и солидан тим, доста искусан чак, али без обзира на то Партизан је једино тад имао и главу и реп (Само да смо имали неког убојитијег шпица умјесто Боје, рецимо Клеа).
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Овако Тулуз уопште није био лоша екипа, напротив, био је дупло скупљи од Партизана. Играо им је напад Жињак, играч који је добијао шансе у француској репрезентацији испред Анрија... Најбољи стријелац француске лиге и сл.

То не значи да је оправдано губити од њих оба меча, али руку на срце било је ту и абнорманих киксева наше одбране.

Оно што мени помало иде на нерве је потцјењивање Тулуза, као да смо ми не знам каква сила. Нисмо сила, Тулуз и Бриж су бољи од нас, али то не значи да постоји оправдање да изгледамо потпуно немоћно и офуцано против њих.

Zinjak nije igrao protiv nas, tj usao je pred kraj meca na JNA.

Mi smo na nasem terenu izgubili od rezervnog tima Tuluza? Nijedan od njihovih glavnih igraca nije igrao.
Za mene je to najveca sramota. Veca i od katastrofe u Donjecku i u Brizu gde polusansu nismo stvorili.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Jebote koliko nas zivi za ponovni plasman u LS-a, cudo jedno... Samo da udjemo, pa posle neka bude sta hoce!:) Boze daj neka se ponovi Njukastl...
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Slazem se u vezi Vermeza, tj. "Cika Crnog"... :) Bili smo skladna, organizovana celina koja je u svakom trenutku znala sta hoce! Tako se bar meni cinilo. Sa svakim timom se cepali, ma jebem ti usranu Artmediju.. eh, da smo tada usli u LS mislim da bi sada proslavljali sestu uzastopnu titulu prvaka drzave!

Nego, meni se svidja citajuci vase komentare da smo svi umereni i da idemo korak po korak. Tako i treba, a ne kao prosle sezone. Biti realan u postavljanju ciljeva, svaku ekipu postovati i ceniti, ali ne i preceniti. Po meni je cilj to poslednje kolo kval., da obezbedimo LE, a LS bi bila slag na tortu...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.120
Reaction score
324
Zinjak nije igrao protiv nas, tj usao je pred kraj meca na JNA.

Mi smo na nasem terenu izgubili od rezervnog tima Tuluza? Nijedan od njihovih glavnih igraca nije igrao.
Za mene je to najveca sramota. Veca i od katastrofe u Donjecku i u Brizu gde polusansu nismo stvorili.

Тачно је, није играо, међутим наводим га као илустрацију разлике у финансијском и сваком другом смислу између њих и нас. Чисто да скренем пажњу да они нису неки ретарди као што би их хтјели представити.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Recimo...Ove godine neka nam izmakne ulazak u LŠ jer ćemo na zadnjem koraku dobiti nekoga previše zaje*anog, uđemo u Ligu Evrope, tamo se ravnopravno borimo za prolaz dalje pa prošli ili ne naredne sezone uspemo da uđemo u LŠ i tamo imamo jednu pobedu, dva nerešena i tri poraza. Ovakvim eventualnim razvojem događaja bih bio presretan. Prezadovoljan.



taj rad kolega! mi nemamo pravo niti na kurcenje niti na neki veci optimizam. zadnje dve sezone, meni kao navijacu, su se siroko otvorile oci u pogledu mog partizana u evropi. najbolniji poraz u zadnjih nekoliko godina mi je onaj od sampa na jna. dva dana sebi nisam dosao, a bio sam ubedjen da cemo ih dobiti.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo se vi nadajte! Ja uopšte i ne mislim na Ligu šampiona. Daj da prvo vidimo s kojim oružjem ćemo u bitku pa onda da pričamo imamo li šansi ili ne! Ukoliko se obistini ovo o čemu se priča, da će dobar deo prvotimaca otići iz Partizana šanse su nam ravne nuli. Sačekajmo prvo prelazni rok!
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
djuric rece znace se tim za 15-20 dana. e pa ako bude tako i kad budemo videli sa cim raspolazemo odmah cemo znati cemu da se nadamo,ovako mozemo samo da mastamo...samo molim boga da ovi iz uprave bar malo vole nas partizan i da cemo imati jedan dobar tim za kvalifikacije...molim boga!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top