Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
nista! hvala ti crno-bela ljubavi...samo toliko u ovom casu.
nemam nista originalno.

saletu i igracima pozdrav i cestitka sa kraja sveta.

VOLIM VAS!!!
:D:
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Ja u stilu Duleta Vujosevic zaboravio da se ''zahvalim'' r:pickaciganskat:pickaciganskas sto ni su pustili ni snimku a kamoli direktan prenos na satelitu ciganiiiii pusite qrac PARTIZAN JE U LIGI SAMPIONA
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
Moram da kazem da smo svi kukali na sudiju Tompsona ali ispostavilo se da je sudio sasvim korektno, odlicno sudjenje. Lazevski je sabio po levoj strani, odusevio sam se koliko je dobro spremljen i hladnokrvav, Kleo standardan :) Vraca se doktor Mo, oporavice se Sale, dosao Kamara, pominju se i neka pojacanja, uz ludog Stanojevica koji jos ne zna sta je poraz gazicemo i dalje :D NAPRED PARTIZAN!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
igraci Partizana su pretrcali 149 km veceras ! Ni jedna ekipa to nije veceras uradila koja je igrala nije bila ni blizu ... u regularnom delu 112 km !!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
U utorak imam neki osecaj da ce se neko od nasih "manje poznatih" igraca proslaviti
Vojislav Stankovic
Pogodio sam!!!
Sto se tice onog Skota, pa vidite, skeptican jesam ali nece on biti toliko los koliko je bio u prvoj utakmici na JNA protiv Fenera, mislim da je on prevazisao sebe na toj utakmici po gluposcu. Mislim da ce biti isto onako kao sto smo strepili kad su postavili sudiju Jovanetica da sudi ne derbiju u maju. U jbt, nadam se da sam u pravu!?
Ne da sam bio u pravu, nego jbt covek je ladno ponistio CIST GOL Anderlehta i ponistio 100000...00000% priliku za Anderleht!
Mi mozemo sutra da racunamo na pobedu iz dva razloga:
1 razlog. Mi smo vec izgubili jednom utakmicom u Briselu(finale KESa '66te), tako da od mogucih ishoda ostaju: pobeda i nereseno.
2 razlog. Nas "voljeni" sudija Tomson. Kad je on nama sudio, odigrali smo nereseno, tako da sada postoje dva moguca ishoda: pobeda i poraz.
______________________________

Zajednicki moguci ishod iz ova dva slucaja je POBEDA! E sad, ovo ne mora da znaci ama bas nista, ali ipak vidim da u onom textu sa oficijalnog sajta sto postavio Aca(aka Crno-beli) da ce sutra biti puni mjesec, bas kao sto je bilo i kad smo igrali protiv QPR u Beogradu. Evo vama jos jedan dokaz da mozemo do pobede!Dakle braco, sutra ocekuje nas veselje!
I logika, i filozofija i mesec i sunce i sve planete i sve zvezde i Bog su bili uz nas na(sada vec) jucerasnjoj prelepoj avgustovskoj noci u Briselu!
Narode Grobarski, MI SMO U LIGI SAMPIONA BREEE!!!!:s Jel' neko svestan sta smo uopste uradili?! Ovo je definitivno najludji tim u istoriji Partizana!?

NA NA NA NA NA NA NA NA LIGA SAMPIONA, LIGA SAMPIONA, LIGA SAMPIONA NA NA NA NAN A....!!!:D: :BB :s
 

P3G

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
80
Reaction score
2
Локација
Istoèna Tribina Hrama, Ulaz H
suđenje je bilo PREKO SVAKOG OČEKIVANJA.
fudbalski, sportski i uz malo sreće za nas...
koliko da se pokrije bruka sa fenerom sa JNA...
 

Ford_PFC

Početnik
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
4
Reaction score
0
Svaka čast momci, verovali smo u vas!!!
Večeras smo dobili dva vrhunska igrača, LAZEVSKI I STANKOVIĆ...koja su to muda, pa to je neviđeno!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
A Strajnic je stvarno legendaran :D Stevanovic dobija zuti i on kaze "steta, propustice prvi mec u Ligi sampiona ali mu sigurno nece biti zao..." :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
popio sam litar vinjaka i jos sam ziv neverovatno
A ja popio litrub rakije i 3 litre piva i sto je jos neverovatnije, sad vidim sva slova i pisem bez problema.:D
Ja u stilu Duleta Vujosevic zaboravio da se ''zahvalim'' r:pickaciganskat:pickaciganskas sto ni su pustili ni snimku a kamoli direktan prenos na satelitu ciganiiiii pusite qrac PARTIZAN JE U LIGI SAMPIONA
Kako bre zemljace te nije sramota da vredjas nejlepseg srBskog kanala.:) Pratili smo mi prenos na nasem kanalu, jest da je komentator bio kao mrtav konj, ali ko ga jebe, MI SMO U LIGU SAMPIONA BRE!!!:D:
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Mislim da je najvazniji potez na utakmici bio ubacivanje Stankovica umjesto Nece,a sto se tice njegovog penala,muda do poda,tako se postaje veliki igrac.


Veceras me mnogo iznenadio Marko Jovanovic,najjaci si!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moram da kazem da smo svi kukali na sudiju Tompsona ali ispostavilo se da je sudio sasvim korektno, odlicno sudjenje...

Da, sudio je super ako uporedimo sa onim lopovlukom protiv balija...A i pišeš sad srećan i presrećan zbog krajnjeg ishoda...

Sudio je onako...ništa bolje od toga...dodelio nam je čak 6 ili 7 kartona, a barem 2 su bila totalno bezveze...Raći dade karton na početku nizašta, ustvari na urlik publike...Kriterijum je namestio kakav je Belgijancima odgovarao...za mene on ostaje govnar, možda samo malo manji nego pre ove utakmice...

Ako nekome treba da se zahvalimo i da ga hvalimo - onda je to pomoćnik preko puta glavne kamere...spasao nas je...ali to nije onaj Marfi (koji je bio protiv balija), on je bio ovamo pored naše klupe...
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Petar-Skopje
Kad gledam nasu najmizernu ubedljivo u svetu mtvsat jedina uteha mi je rts sat jedini koji mogu da konkurisu ipak veliko hvala KANAL 5 tv na prenosu obe tekme
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
@Je Ne A , pa da tada je bilo 2:2 ovaj ga daje al je ofsajd xa xa, pomislih BOG je uz nas mora da se vrati Petrzalka jednom i docekasmo.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja još nisam svestan šta su momci uradili i šta nam se dešava!Grobari slavite, ovo je ludilo.
 

ivanbec

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
40
Reaction score
0
Za laku noc



Nemoze Radisa da primi kolko Kleo moze da da :D



:pfc:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Treba nam samo golman bolji od Radise jer on nije za Partizan...2 utakmice za redom je pravio neverovatne greske i mislim da je to dovoljno da ne bude na golu mada se ne bi cudio ni ako ostane...ko zna sta se krije u njemu vidite da nije normalan :D
Tomi je pre za klupu nego za prvih 11...razlika izmedju ronaldinha i ulicnog cirkuzanta je samo u mozgu...a tomic je pogodite ko...realno moze da uradi sve sa loptom ali ne zna kad treba, nema decko inteliigenciju za ovaj nivo...davidov je zasluzio prvih 11 ili Smiljanic pre nego on...Lazevski je, po meni ,iscedio Kizita iz prve postave...a Stankovic pokazao da moze da bude odlicna zamena za Krstaijca ili Jovanovica pri tome ne mislim uopste na onaj junacki penal nego na ono sto je prikazao u igri...
Stanojevic je uvodjenjem Stankovica u igru i postavkom sa tri stopera i dva ofanz. beka napravio potez za knjigu fudbalske taktike...video covek da bije promaja u odbrani, izbacio veznjaka, ubacio stopera i dobio ofanzivnija krila...genije...
cuvaj se murinjo ne znas s kim ces igrati sah :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Poleteli su napokon, fala kurcu! Znači ovako:

2:40 plus 2 sata i 20 minuta = sleću tačno u 5:00h

Znači urnebes oko 5:15h - 5:20h na izlazu posle carine!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
@Je-ne-a
Ovog puta ipak mozemo da mu se zahvalimo jer da je hteo mogao je ladno da nam namesti bar jedan crveni karton a mogao je i penal da mu se htelo bez obzira sto nije realno bilo razloga imao je kada,ono sto zovu "slobodno sudijsko uverenje" kad je neko cini mi se Jovanovic zagradio njihovog napadaca posle driblinga.

Ovog puta uopste nije navlacio za naseg protivnika i imali smo dobro sudjenje, ko zna mozda je i sam bio svestan sta je napravio pre dve godine bar kad je onaj penal u pitanju posto za ofsajde glavni sudija nije glavni :wink:.

Nije nas naravno spasao glavni sudija vec veliko srce koje su ostavili nasi igraci na terenu :s a on je samo bio korektan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Jbt koliko je ovo dobro :D pa od ovog moze da se rikne...jel zna neko kad ce poceti prodaja karata tj. koliko dana posle zreba jer osecam da ce 1 sat biti dovoljan da sprcamo karte za sve 3 utakmice :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top