Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Evo da se i ja zapljunem za kraj :D

Definitivno najvise volim ovakve teme, oduzme mi citanje po pola dana, vecito se nesto desavalo

Blesav prelazni rok

Sud o roku dajemo na kraju sezone naravno
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Sve u svemu,ako imamo u vidu koliko je novca uloženo u dovođenje pojačanja,možemo biti prezadovoljni urađenim!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

A Medo ce biti legenda! Nema bolje pozicije za strance,nego da ginu za klub na mestu zadnjeg veznog
 

Dzi

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
103
Reaction score
0
Локација
Beograd
I boljeg broja, ako smem da dodam. #4 - Viera, Makelele... :wink:
 

Keshka

Grobar
Учлањен(а)
12.07.2007
Порука
213
Reaction score
2
evo bas sad gledam konferenciju i bas mi je nesto drago sto se Pera vratio, dobro dosao kuci brate!

Za Medu, i mene je njegova prica strasno rastuzila. Dobro dosao momcino, sve najnajnajbolje!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Eeeee,zavrsava se jedan od najzanimljivijih prelaznih rokova ikada...zatvara se tema gde sa visio od 12 do 2,cak i kad dodjem iz grada:D...ali ipak nisam nezadovoljan sto nece vise biti ove teme ,iako ce mi nedostajati:cry:!

Poceli smo tuzno,predvidjali rasprodaju celog tima,i sve je na to ukazivalo ali smo iz dana u dan dobijali sve vise energije,kako mi tako i nas tim...i uspeli smo u tome.:clapCak i dalje verujemo u neko novo ime,sto pokazuje da sada verujemo u uspeh.
Preko Stevanovica,Kizita,Radise,Ilieva,Lole,Vladimira:D,Meda i Boje nas tim je sigurno podigao kvalitet na visi nivo i spreman je za nove pobede.
Sada se okrecemo onome o cemu smo svi sanjali,fubalskoj eliti:respect:s!!!
Do sledeceg prelaznog roka...NAPRED PARTIZAN:BB:napred Partizan!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Одличан је ово прелазни рок био,само се питам да вечерас потпише Муту хоће ли ова тема остати барем до сутра да пређемо 500 :)
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Прелазни рок је прошао ок, ја сам задовољан! Жао ми је Јовановића, јбг, у погрешно време на погрешном месту. Камари и Боји желим све нај, посебно Боји (што каже Аца:"да "обрише" онај малер из 2005., за који је кривица неправедно сваљена само на њега").
Пре пар дана сам причао са битним људима из клуба и улили су ми екстра поверење, биће то све ок. Коначно се плански доводе играчи. А на зиму следе лепа изненађења :ziveli

Напред Партизан!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
pa da se oprostimo i od ove teme:
dakle, definitivno jedan LUD prelazni rok. stice se utisak da smo jaci nego lane. imamo dobar igracki kadar, dugacku klupu, a jedino sto mi se ne svidja je povratak pjera boje. danasnji partizan, uz jednog klea, mora imati napadaca koji ce trpati golove. perica nije golgeter. moze on da se krlja, probije, skace itd, ali nama treba strelac, egzikutor, i to neko ko ima barem solidan cv, a boja to svakako nema.
pozajmica je mnogo, ali ako se bude radilo pametno i racionalno(kako su i najavili), onda ne treba praviti problem od toga.
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Shto se tiche prelaznog roka solidno odradjen...
Jedni ostaje zal za tim shto nisu potpisali Oditu...
Verujem da bi nam on itekako pomogao...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Partizan je trenutno jako popunjen na svim pozicijama...treba teziti da se po prelaznom roku od sada dovedu svega par igraca .... tesko da politika dovodjenja 7-8igraca u prelaznom roku i odlaska istog tolikog broja moze doneti kontinualni uspeh...mada realno mi ove godine prakticno nikog i nismo prodali a opet doveli veliki broj igraca...o tome kako je odradjen prelazni rok govorice rezultati tokom sezone.Za sada rezultata ima nadam se da ce tako i ostati...

ps-razgovarati sa Krstajicem da idigra i sezonu 2011/12 ... moze on to
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kada bih pokusao da retrospektivu prelaznog roka stavim u jednu rec, rekao bih da je prelazni rok bio neocekivan. Dovedeni su igraci koje jako postujem i volim - Iliev i Lola Smiljanic, veoma kvalitetni fudbaleri koji neizmerno vole klub, partizanova deca- koja su uz vecranije prispelog Saleta Ilica cinili onu prevagu koja nam je donela LS, a ta prevaga je ljubav prema klubu, osecaj pripadnosti.Uz Krstajica i Klea, mislim da su najvise pokazali u kvalifikacijama...Takodje, jako sam zadovoljan povratkom Robija Stevanovica, jako dobrog desnog spoljnjeg kada je ofanziva u pitanju, ali nesto slabijeg defanzivno, sto su pozitivne karakteristike kada je nasa liga u pitanju. Kizita ne bih komentarisao dok ne zaigra,kao ni Savica, a o Radisi Ilicu sam imao bolje misljenje pre nego sto se vratio kod nas. Dolazak Babovica je po meni takodje pun pogodak, pre svega kao alternative Tomicu, od koga je mozda vec sada u boljoj formi. Transfere Bogunovica i Boje takodje potpuno odobravam, ako ce biti alternacije u napadu. Kada Kamara odigra nekoliko utakmica, moci cemo da komentarisemo da li je dobar potez sto je kupljen.
žIpak svi ti po meni odlicni potezi su negirani ovom sramotom od 28.08.2010.Mislim da to nije smelo da se desi. Em sto smo doveli jako loseg golmana, em ,moralni razlozi.
Po meni prodaje svih igraca koje su ucinjene su opravdane, osim prodaje Knezevica koju ne razumem, jer bi Srdja bio jako dobra zamena Krstajicu i Marku Jovanovicu i tada ne bi bilo neophodno davanje novca za Savica Borci.
Ostaje cudan utisak da su svi transferi vrseni nasumice, koliko god bili dobri, cini mi se da je sve radjeno haoticno, pa moja jako pozitivna ocena uprave koju sam davao prosle zime, sada postaje mnogo bledja, posebno zbog ove sramote koja je naneta klubu 28.08.2010. kao i zbog potpunog odsustva plana pri kupovini igraca.
Pri proslim izborima sam u potpunosti navijao za Djuricevu struju (manje od dva zla) ali da se sada ponove izbori, bio bih neutralan.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Kvalitetan prelazni rok. Nadam se da ce Sale iskoristiti sva pojacanja na najbolji moguci nacin.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Jeidino mi je žao Baneta Jovanovića, dobar igrač, lični utisak da je čak bolji od Kamare - doduše ja ne volim niske zadnje vezne ma koliko dobri bili!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Dobro odradjen prelazni rok , mislim da samo je odbrana trebala jos da se pojaca sa jos jednim iskusnim i kvalitetnim igracem.

Suspendovani Jovanovic i stevanovic nemaju pravo prvo kolo , a ko da ih zameni ?
Imamo jos u odbrani samo Krstajica,LAzevskog,Kizito(ko zna kakva mu je situacija sa povredom)i mlade stankovica,Savica,Nastasica i Ostojica .
Ova odbrana je mnogo rizicna za LS , napad nije bas u stanju da daje gol vise u Evropi nego sto odbrana moze da primi.

Ja se i danje nadam toj " BOMBI " da 00,00 h :D
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
@zorz
ps-razgovarati sa Krstajicem da idigra i sezonu 2011/12 ... moze on to


Према мојим информацијама тако ће и бити.
 
Последња измена:

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Dobrodoslica jos jednom Boji i Kamari, posto su danas i zvanicno predstavljeni. Boju cemo videti, zaostice konkurenciju u spicu, nadam se da ce biti dobar i pojacanje, a Medo je igrac u koga se odmah "zaljubis", pravi potez! Odradjen je odlican posao, imamo stvarno sjajnu ekipu. Usli smo u LS, imamo dve pobede u prvenstvu, kako ne biti prezadovoljan i ponosan, kao Grobar! :)

Jos jednom sve najbolje zelim Banetu Jovanovicu, kao i Radosavljevicu, koji je, realno, odavno trebalo da ide...

To je to sto se tice ovog "ludog" prelaznog roka (valjda :D), idemo sad u nove pobede!

:pfc:

Edit (Novosti):

IMA LI KO JAČI

U nastavku sezone trener Stanojević može da računa na sledeće fudbalere - golmani: Stojković, R. Ilić, Živković. Odbrana: Stevanović, Miljković, M. Jovanović, Krstajić, Ostojić, Nastasić, Savić, Stanković, Lazevski, Kizito. Sredina: Petrović, Smiljanić, Kamara, Brašanac, Moreira, Davidov, Tomić, S. Ilić, Babović. Napad: Iliev, Kleo, Bogunović, Boja, Šćepović.

:clap za tim.
 
Последња измена:

Гпб

Guest
Мени баш драго што су ова двојца дошла у наш Храм, види се да су срећни. Ипак је Партизан нешто више од клуба, емоције на свим релацијама су амплифициране судбинама ових људи. Обојци из свег срца желим да се покажу у најбољем светлу као и осталим појачањима.

Прелазни рок је дефинитвно био невероватан. Од Креспа до Мутуа, Стојковић и Боја, Ђура је успео сам себе да превазиђе. Кад што ми стоји у потпису, јебао је све редом од јавности до навијача те је и он сам дошао на крају.

Било како било, ја сам више него задовољан. Како је кренуло од распродаје тима и лоше игре на припремама до европског Партизана који је довео добра појачања и доминира у Србији и региону. Мање-више смо покривени на свим позицијама и спремни смо да кренео у рат који ће се одвијати на три фрона. Лига мора бити приоритет, Европа је прати уз стопу а куп је ту да употпуни дуплу круну и није оглаву али се не смеју десити изненађена која би могла психолошки уздрмати екипу.

Морам грдити инсајдере који су нас мало вукли за нос али је више него лепо било ''релано'' маштати и надати се ведетама моредног фудбала. Дефинитвно један од боље урађених прелазни рокова. Да има места за нарпедак - има и да је могло боље - могло је али нећу сада износити никакве замерке јер смо на добром путу!

Управо свака част, немојте се опуштати морате још много тога да урадите да би сте се искупили.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top