Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
I jucerasnju i svaku utakmicu Ivica Iliev igra kao sto espinosa rece smekerski...definitivno nije isti igrac sada i kada je odlazio...mnogo je korisniji za ekipu i svaka mu cast na tome

Sobzirom na igracki kadar mi uopste ne bi smeli da titulu dovedemo u pitanje u bilo kom trenutku...naravno iluzorno je ocekivati da dobijemo sve do jedne utakmice, bice neresenih i izgubljenih utakmica, fudbal je to ali trebalo bi zaista do titule bukvalno da se prosetamo...uzlov za ovo je da igramo maksimalno i da razgranicimo LS od domaceg prvenstva...imamo pametnog trenera koji ce cini mi se uspeti da na ekipu prenese ovakvo razmisljanje
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Sto rece gazda, APSOLUTNO jednu po jednu utakmicu...Pa cek i ne razmisljati unapred o Ligi Sampiona i ne dozvoliti da moral padne u slucaju losijih rezultata u LS (sto je, hteli mi to da priznamo ili ne, najblize realnosti). Ni slucajno ne zapostaviti nasu livada ligu jer nam je za buducnost (blizu i dalju) najbitnija titula, a LS nam je "samo" slag na torti. Svaki poraz u LS se leci pobedom u prvenstvu, a svaka pobeda u LS se lako upropasti kiksom kod nas. Jako je vazno poceti prvenstvo sa dosta pobeda za redom (jednu po jednu naravno!) jer je cerga vec pocela sa 1:0, 2:1, itd, itd...Iz ovih razloga mi se i svidja sto je Sale naduvao Bogunovica najstrasnije posle onog lezernog suta sa peterca, pa makar bilo i 2:0. Iz sve snage u svakom trenutku protiv bilo koga uz obracanje paznje da se neki mesar iz nase lige ne odluci da nam lomi noge...
Napomenuo bih da u prvenstvu jos nismo videli kako ova ekipa reaguje ako rezultat nije pozitivan posle duzeg perioda igre pa ce biti "interesantno" videti kako reagujemo na bunkercine kad ponestane vremena.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Tu je Kleo za bunkere :wink:
a ja ipak ne ocekujem poraze u domacem prvenstvu mozda neku neresenu ako bas uleti dan kad nece gol.

Dosta smo efikasni tako da za poraz je potrebno da ne damo gol a da nam daju sto tesko da ce biti.

Sve je naravno moguce ali ipak ne verujem da nam neko u domacem prvenstvu moze tako lako dati 2 ili cak 3 gola a tu ukljucujem i cigane.

Ono sto najvise raduje i daje svima veru u tim je nas trener koji je sjajan i za razliku od Mateusa ondak ne dopusta igracima da se opuste nimalo posle evropskih uspeha i teskih utakmica.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
fizicka kondicija i "pedagoski rad" ace stanojevica nam donose partizan koji lagano dobija mec na karaburmi, i to samo pet dana nakon onog rata u briselu.

ne tako davno, to je bilo nezamislivo.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Prilično me je iznenadio u tom pogledu, deluje dosta strogo, nisam to očekivao po njegovim ranijim nastupima - deluje kao neki dobrica. Heh. Izgled vara, nema sumnje da kod njega nema razvlačenja u toku treninga. Nadam se da će tako i nastaviti, mlad je i ne sme da se druži sa igračima ili da gaji simpatije koje će mu zamračiti rasuđivanje pri izboru startera.

Glavni test mu je Moreira, nema sumnje da ga mora naterati da pruža partije koje se od njega očekuju, pre svega u JSL, ili preseći i...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG

Ignore

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2007
Порука
115
Reaction score
2
Локација
JNA
Ne znam gde da prokomentarisem ali mislim da su Cleo i Radisa posvadjani kada god Cleo da gol radisa ga primi.. Evo protiv ofke Cleo nije dao Radisa nije primio :D
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
1. Kad igramo zaostalu protiv Hajduka?
2. Jel se sledece kolo igra 11og septembra?
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ма мене само плаши касна јесен,кад терени више личе на њиве какве војвођански паори могу само да сањају.Мада вјерујем да ова екипа има карактер,да ломи противника до краја,поготову што стварно имамо доста играча који нам сједе и на клупи а који су измислили фуцу за остатак лиге.Ако јавору увалимо 2-3 комада у ивањици,даћемо и арсеналу на сред емирејтса:D
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Sto bi Dule reka: Idemo jednu po jednu utakmicu, ili takodje: Najbaznija je domaca titula, jer nam omogucava da se opet oprobamo sa najboljima. Mislim da je Sale svjestan toga. Dodao bih Na sve ove rezultate zaslugu I povratku kondicionog trener Dejana Ilica. on je od Vermezove ekipe napravio gladijatore, a mislim da ce I od ovih Saletovih brzanaca. Sve u svemu, mirise Na dobro
 

rosario

Guest
PFCBGD011 slazem se sa tvojim gornjim komentarom.U vezi podjela ja sam najveci protivnik bilo kakvih podjela u Partizanu i medju Grobarima.Pogotovo ne nazivam kako ti napisa 40+ navijace "avangardom" niti smatram da neko ko navija 30 godina vrijedi vise od nekog ko navija 1-2 godine (nisi pazljivo procitao moj komentar,nezamjeram).Ko navija 30.g. ili vise samo je bogatiji iskustvom i dozivljajima.Vidis da sam napisao pod navodnicima.Neko drugi "zesci", mislim sto zesce mrzi cigane, bio je protiv bilo kakvog dolaska Stojkovica sebe i valjda istomisljenike nazvao grobarskom "avangardom" pa sam se malo salio sa tim.Za mene je sad najvaznije da se SVI novopridosli igraci prvo spreme fizicki da mogu odgovorit obavezama u igri i dase takticki uigraju.Tako ce i forma kod novih igraca nadam se dostici ono sto danas vidimo od naseg vanzemaljca Klea.Mi navijaci SVI ako volimo Partizan trebamo podrzat SVAKOG naseg igraca da ostvarimo sto bolji rezultat.A voliti i mrziti nekog ima svako pravo ali netreba pokazivat to dok je na tribini.Zato svi na JNA protiv Hajduka i samo aplauzi i pjesma da se cuje.Dali ste svjesni, hej MI SMO UCESNICI LIGE SAMPIONA.Musema opet u nasem Hramu.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nasa liga je stvarno smesna za nas.
Mnogo smo jaki ove godine u odnosu na ostale timove.
Bilo bi prosto neverovatno da negde ostavimo bodove....

Tacno je da smo mi ubedljivo najjaci u ovoj ligi i da su ostali mnogo iza nas.
Ali bi bilo prosto nevjerovatno da prvenstvno zavrsimo sa skorom 30-0-0, ili sa skorom 29-1-0, 28-2-0. Pa ne vidim razlog zbog cega da lazemo sami sebe, kao sto ti radis!?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...tako da nam ne preostaje ništa drugo nego da lažemo sami sebe makar sa bilansom 25-5-0, ili 24-6-0, a da to budu "lepe i realne laži"...:D

(Prvi bilans je bio sa Vermezom (2004/05), a drugi prošle sezone.)

Šalu na stranu. Ne treba se opterećivati bilansom, ali treba naravno sasvim s pravom očekivati da opet budemo šampioni. A ne treba zaboraviti da će ove sezone po našim njivama svi ostali još više gristi protiv UČESNIKA LIGE ŠAMPIONA.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ja na prvenstvo gledam malo drugacije.Svestan sam da nam je klupa veoma duga i da ce biti rotacije i odmaranja igraca u domacem prvenstvu ali meni je osnovna poenta da mi na kraju prodjemo prvi kroz cilj.Je-Ne-A spominje lepe skorove :) ali meni je pravo da vam kazem svejedno da li titulu osvajamo sa 2 ili sa 12bodova razlike, vazno mi je da je osvojimo.Setimo se sezone sa Mateusom kada smo igrali LS, mnogo kikseva u domacem prvenstvu je bilo.Jednostavno u utakmicama LS je veliko praznjenje igraca i tesko je nakon toga a i vkend pre utakmice LS odigrati domace prvenstvo.Zato se i uzdam u veliki fond igraca, da ce nam to sada pomoci da izguramo sezonu.Kada budemo ispali iz Evrope,ako u tom trenutku npr sa ciganijom budemo imali isti broj bodova...mi do kraja osvajamo titulu lagano jer ce celokupna paznja biti preusmerena samo na domace prvenstvo.Vazno je da ne napravimo neki zaostatak do tada...a mislim da necemo
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
24-6-0 ili eto mozda i 25-5-0 nisu nemoguci bilansi, ali mi ipak igramo LS pa i to izgleda malo nerealno. Ali ajde da vise ne predvidjam/o.
Do sad su protivnici protiv nas davali 150% mogucnosti, sad ce i 200%, samo da nam otkinu bodove.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
...tako da nam ne preostaje ništa drugo nego da lažemo sami sebe makar sa bilansom 25-5-0, ili 24-6-0, a da to budu "lepe i realne laži"...:D

Navedeni bilans je apsolutni MUST ako hocemo titulu i ove godine. Taj skor garantuje osvajanje titule. Sve preko toga je fantazija i nerealno ocekivanje protivno zdravoj logici i verovatnoci. Sve ispod ovoga je igranje sa vatrom.

Pogledajte bilanse sezona u prethodnih 20-tak godina i videcete koliko ima istine u ovome!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Minimum ove jeseni 12-3-0 !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top