Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Je-Ne-A ja sam Stefana gledao samo na jednoj utakmici, ono malo protiv OFK-e sto je igrao.Samo sam konstatovao da ga ljudi prozivaju po 'default'-u...pitas me sta je uradio, reci cu ti nista manje od vecine prvotimaca.Ako pazljivo procitas napisao sam da se nije isticao tj odskakao kao ni vecina prvotimaca tog dana.Upravo zato ne vidim razloga da se udara po njemu.Nije isti slucaj.Evo npr sa Davidovim koji je odigrao nikako tu utakmicu.Njega vala cini mi se niko nije ni spomenuo.Dvostruki arsini...ja ne kazem da Stefan treba da igra u startnih 11, stvarno daleko od toga...a kada si vec spomenuo Necu Tomica evo docekali smo protiv OFK-e da odigra i on dobro posle cini mi se 10-15utakmica...Baboviceva fizicka sprema, ok ocajna je ali sigurno ni Boja nije nesto preterano fit, bas na protiv, cini mi se da je Boja debeo a to se i ne komentarise...uhvatili Stefana pa udri po njemu...kada ima razloga ja cu prvi opaliti po njemu ako odigra lose, fora je sto sada razloga stvarno nije bilo

Neka Babović danas pokaže nešto ako bude igrao i niko normalan neće propustiti priliku da ga pohvali. Mene iritiraju strašno njegovi nastupi u tih 4-5 prijateljskih koje je odigrao. Beskrvan je, bezvoljan, kao da je u nekom svom svetu...očigledno je fizički nespreman i izgleda da mu to "udara" i na mentalni prilaz utakmicama...
Dovoljno sam mator (i "bolestan" od Partizana) da ga pamtim iz mlađih selekcija i to kako je igrao u njima...to je tuga jedna koliko je malo postigao u seniorskoj karijeri s obzirom na to koliko je obećavao...

Što se Tomića tiče - da, FALA KURCU da je protiv OFK napokon odigrao jednu kvalitetnu utakmicu i pružio deo onoga što može. Ako nastavi tako, ako u narednih 10 utakmica bude imao barem 3-4 takve (ili slične) partije, još 3-4-5 solidnih i samo 1-2 slabije, to je onda ok. Ali ako opet treba da čekamo 10 ili 15 utakmica da ga vidimo u sličnom izdanju kao protiv OFK, e onda do mojega...

Boja: On je tek nespreman, tu se slažem skroz...samo što Boja ni ne konkuriše danas za tim...A to da je Boja debeo - to je samo optička varka (ako je neko ima). Boja je jak kao mrcina ali nije debeo.

Slično se pričalo i za Branu Ilića a on dečko takođe uopšte nije bio "masan" nego je samo imao takvu zdepastu konstituciju...i imaće je uvek...

Ali dobro, svašta smo se naslušali od navijača...Tako je i Fejsa bio prozvan "kornjačom" a on je dečko u realnosti u sprintu na recimo 40-50 metara sigurno među 3-4 najbrža igrača Partizana...i u prošlogodišnjem, i u ovom igračkom kadru...
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Veceras pobeda ne bi trebala doci u pitanje, za tri klase smo bolji od Dzombinih pulena, tako da mislim da mozemo da ocekujemo 3-4 komada u mrezi gostiju. Nadam se i da ce vreme posluziti, posto sam cuo da najavljuju kisu u vecernjim casovima. Jedva cekam da vidim Kamaru u nasem dresu, da vidim kako ce se snaci. Ok, to ce mu biti prva utakmica, pa i ako odigra slabije ne treba mu uzimati za zlo. Ocekujem od njega dosta ove sezone, mislim da ce momak biti pun pogodak. A za veceras tipujem da ce se njegovo ime naci na semaforu u rubrici "lista strelaca"... :)
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.447
Локација
JNA
Ako posalje neku kiflu sa 25+,bice sigurno medju strelcima...Imam neki osecaj da ce biti tipa 5,6 golova u mrezi Kuljana,od toga 2 Kleo...al isto ne sme biti opustanja,treba igrati maksimalno i do kraja,gaziti protivnika sve vreme ako je to naravno u mogucnosti...pa da veceras preuzmemo mesto na tabeli koja nam i pripada,ostali neka se redjaju kako 'oce...:)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Jel gleda neko prenos na arena sport ? pitam zato sto kod mene nema arena sport jos od juce a imam kablovsku....
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.447
Локација
JNA
Makaze Klea za 1-0....
 

Ilij@

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
33
Reaction score
8
Hvala na linku radi prenos:D
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Postave:

Partizan:
88 Stojković, 2 Miljković, 6 Stanković, 20 Krstajić, 27 Kizito, 4 Medo, 22 Ilić, 25 Babović, 99 Smiljanić, 11 Iliev, 9 Cleo.

Klupa: 12 Živković, 3 Stevanović, 19 Bogunović, 23 Davidov, 31 Šćepović, 14 Brašanac, 11 Boya.

Hajduk:1 Brać, 13 Petrović, 3 Fejsa, 4 Radanović, 17 Kasalica, 6 Mrđanin, 7 Jovanović, 8 Bogić, 20 Lalević, 22 Maksimović, 28 Živanović.

Klupa: 12 Manolov, 9 Kiš, 11 Komazec, 14 Novaković, 18 Marjanović, 19 Pauljević, 21 Kovačević.
 

Mosha

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2008
Порука
8
Reaction score
0
Pogodio Partizan 2 precke za 1 minut:banghead
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Bez komentarisanja dok se utakmica ne zavrsi!
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Немам појма зашто, али од 3-4 линка мени ни један не ради :confused:confused:confused
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Gotovo Kleo maestralnim golom za 1:0 i mladi Scepovic za 2:0....
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Свака част! Можемо да причамо шта хоћемо, али играли смо истумбани максимално! И такви стигли смо до 2 гола и до великог броја шанси, и то оних 100%-тних. Свака част свима, изнели су ову утакмицу онако како треба. А за гол Клеа само наклон до пода! Идемо даље!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Miljkovic izmislio fudbal za Stevanovica! Pohvale Scepovicu, Medi i Kizitu za odlican "debi"! Toliko
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Odlicna utakmica ... Utakmicu obelezio Cleo sa fantasticnom pogotkom ....
Scepovic takodje postigao gol to me jako raduje ,bice on pravi napadac.. Kamara izuzetan neverovatno koliko covek ima agilnost,brzinu odigravanja ,jednostavnost bice on odlican igrac!Pohvalio bih i malog Miljkovica koga smo svi ovde uglavno kritikovali ,danas je zaista zasluzio pohvalu ,odigrao je odlicno kako u odbrani tako i u napadu ,posebno ej bio opasan u prekidima ...Kizito takodje dobar ,moze taj covek mnogo vise ,samo da udje u formu ....
Sve u svemu ja sam izuzetno zadovoljan i optimistican .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Lepo smo ih nakantali ali ipak smo mogli jos vise nego...nije htela u gol...samo da takve promasaje ne gledam u LS...ne bih podneo ponovo ilicev zicer kao protiv reala :D

Kleo je nas novi Mance...njegov duh je u telu Klea...Kleo se rodio iste godine kad je Mance doziveo nesrecu... :) a i isto slave golove i lice se...i jebu komsinicu :D
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
cestitam na pobedi
daj neka neko pise jeli bilo promasaja i ko je najvise promasiovao bas me interesuje
kako ste zadovoljni igrom meda i kizita
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top