Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Tekma je na 'arena sport 1' u 20:00...nece da nam otmu 5 soma..Ko hoce da pozdravi nase momke,docice...nekako nas malo na tekmama ima..igramo Evropu i sve,a nema nas vise od 10 000...trebamo to da popravimo malo..
@Macak-Zemun imaju skoro svi arenu...radijus,IPTV,total tv..al ajde da vise ne skrecem sa teme,i da ne reklamiram ove kompanije...:) pozdrav
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ako nema na Arena Sport 1 onda sigurno ima na Partizanovom sajtu, ja sam pretplacen za utakmice, i sve utakmice sa stadiona Partizana se uredno prenose...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ми смо толико квалитетнији од осталих екипа у првенству да је сваки резултат са преко 2 до 3 ремија у току сезоне и то без пораза лош. Јако је тешко очекивати да екипа оствари тај резултат јер је много утакмица у сезони. Ми морамо да сјетимо 2003. када смо исто имали убједљиво најбољи тим али нисмо узели титулу због учешћа у ЛШ и не смијемо да дозволимо да се то понови. Мислим да је Станојевић тога свјестан и да ће покушати да екипу држи под тензијом све вријеме! Сада је прилика да се направи један велики, вјероватно завршни корак ка тоталној вишегодишњој доминацији нашег ФК-а и то не смијемо да пропустимо!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
03. septembar 2010. | 14:01 | Izvor: Sportske.net, partizan.rs


Skrpljeni Partizan dočekuje Hajduk u odloženom meču drugog kola. Šampion bez reprezentativaca, ali šansa da se novi igrači nametnu.
stanojevic-220821220100903085403.gif
Stanojević nema dilemu oko bacanja u vatru prodišlica.


"Moraće odmah na teren, i nadam se da će pokazati zbog čega su dovedeni. Braniće Stojković, Kamara će igrati, a planiram da ga približim malo golu", otkriva Stanojević.

On će delovati ispred Smiljanića, jer jasno, Partizan ne može da igra sa dva defanzivna vezna protiv Hajduka.

"Rival je imao turbulentno leto, ali su se pojačali. Biće motivisani, to nas tera na oprez", dodaje trener Partizana.

Boja je nespreman, Moreira povređen.

"Nemam problem sa njim, kaže da je povređen, verujem mu", spušta loptu Stanojević.

Od reprezentativaca nedostaju Petrović, Tomić, Lazevski, Marko Jovanović i Stefan Savić koji će se vratiti tek u sredu.

Utakmica se igra od 20 časova u Humskoj.

Izvor: sportske.net

Ovo smo doveli umesto Mutua.
Da ne moze da igra ni u nasoj ligi :banghead
Strasno!!!!! :pop

Kakva prevara!
Opet je pljunuo po nama!
Popalilo se mnogo ljudi ovde po obicaju , a na kraju q...

Sada o utakmici.....
Mislim da za subotu imamo sastav koji moze da pobedi sve protivnike u nasoj ligi.
Ocekujem 2-0 ili 3-1
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Poseta ce biti umanjena zbog prenosa...Nema Arene na Totalu, ali ima besplatnog live streama na dobro poznatim sajtovima, na zalost...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Jel moze neko da postavi onaj spisak meceva Jelen Superlige za sezonu 2010/2011? Znam da je neko postavio pre, ali ne mogu da ga nadjem...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако ти нешто значи списак мечева имаш на нашем званичном сајту...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@grobar032

Ne mogu da ga nadjem stvarno...:confused
 

Šurda

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
148
Reaction score
0
Ovo smo doveli umesto Mutua.
Da ne moze da igra ni u nasoj ligi :banghead
Strasno!!!!! :pop

Kakva prevara!
Opet je pljunuo po nama!
Popalilo se mnogo ljudi ovde po obicaju , a na kraju q...

Sada o utakmici.....
Mislim da za subotu imamo sastav koji moze da pobedi sve protivnike u nasoj ligi.
Ocekujem 2-0 ili 3-1

Kakav Mutu čoveče, pa zar si ti stvarno mislio da postoji i najmanja šansa da se on dovede?! Ko je vama kriv što se vi ponašate kao klinci i palite se na novinske nebuloze, a onda se razočarate i pljujete po svemu živom.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.111
Локација
vaginamandibularia
maidrose, ++++ +++++ .... Što ne piješ, biće ti lakše. Mislim, paranoje kojima puniš svoje postove bez obzira na temu su veličanstvene. Šta si očekivao? Da je Boja došao u vrhunskoj formi? Opusti se, dođi večeras na tekmu, biće 5 + ...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Veceras ocekujem pobedu i sve osim toga je totalni neuspeh. Nek' bude i minimalnu(mada ja ocekujem ubedljivu:)) bitna je pobeda i prvo mesto na tabeli. Vidim nema prenosa, odlicno, SVI NA JNA!:pfc:
Nezgodan termin...mislim da ce ovo biti prva tekam posle dugog niza koju cu propustiti. Gleda mi se repka .
Ako si mislio na kosarku, utakmica pocinje u 17:00h, a nasa pocinje u 20:00h, imaces vremena za obe utakmice.:wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zasto pojedini pljuju Babovica ne shvatam...protiv OFK-e kada je usao nije bio maestralan ali je svoj posao itekako korektno odradio...nista losiji nije bio od recimo Davidova...nije gresio, imao je par lepih dodavanja, nije odskakao ali realno u toj utakmici niko i nije odskocio...sutra je idealna prilika da Stefan dobije novu sansu i jos malo proigra.Imam utisak da pojedinci hronicno govore o necemu sto nisu gledali...

Gledao sam ga na više prijateljskih utakmica - nikad ništa nije pokazao i bio je uvek najgori na terenu. Zato se Sale i "istresao" po njemu jednom prilikom kad je rekao da ovaj mora mnogo toga da menja u svom nastupu na terenu ako uopšte misli da konkuriše za tim.

U očajnom je fizičkom stanju, jedva stoji na terenu. Sem toga, "mrsi muda" sa loptom još 8 puta gore nego Tomić.

Šta je on majke ti uradio "korektno" protiv OFK? O čemu pobogu pričaš kad malte ne nije pipnuo loptu za 15 minuta?

I pored svega toga, sad mu je super "leglo" da nam fali toliko puno igrača u jednom trenutku i da večeras opet možda dobije neko vreme na terenu, ni kriv ni dužan. Da vidimo kako će ovaj put te minute iskoristiti ako ih dobije. Ne očekujem ga u startnih 11 čak ni kad smo ovako personalno "okrnjeni". Davidov je trenutno NEMERLJIVO bolji, spremniji, a samim tim i korisniji.

@grobar032

Ne mogu da ga nadjem stvarno...:confused

Neverovatno...Čoveče, na srpskoj verziji sajta samo slepac ne može da vidi rubriku "Takmičenja" (kad igraš utakmice, onda se takmičiš, čini mi se logičnim)...I potom samo još gori slepac ne može da vidi rubriku "Raspored utakmica"...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Je-Ne-A ja sam Stefana gledao samo na jednoj utakmici, ono malo protiv OFK-e sto je igrao.Samo sam konstatovao da ga ljudi prozivaju po 'default'-u...pitas me sta je uradio, reci cu ti nista manje od vecine prvotimaca.Ako pazljivo procitas napisao sam da se nije isticao tj odskakao kao ni vecina prvotimaca tog dana.Upravo zato ne vidim razloga da se udara po njemu.Nije isti slucaj.Evo npr sa Davidovim koji je odigrao nikako tu utakmicu.Njega vala cini mi se niko nije ni spomenuo.Dvostruki arsini...ja ne kazem da Stefan treba da igra u startnih 11, stvarno daleko od toga...a kada si vec spomenuo Necu Tomica evo docekali smo protiv OFK-e da odigra i on dobro posle cini mi se 10-15utakmica...Baboviceva fizicka sprema, ok ocajna je ali sigurno ni Boja nije nesto preterano fit, bas na protiv, cini mi se da je Boja debeo a to se i ne komentarise...uhvatili Stefana pa udri po njemu...kada ima razloga ja cu prvi opaliti po njemu ako odigra lose, fora je sto sada razloga stvarno nije bilo
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Videcemo...danas je jedna utakmica na kojoj ce ,,novajlije,, imati priliku da se pokazu..
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Увек се плашим оваквих утакмица, несмем ни да помислим шта ћемо ако недамо у првом полувремену гол, ја се ипак надам да после 20 минута све може да буде решено. Камара је сигурно спреман, уставри он је најспремнији од свих наших играча обзиром колико је већ одиграо утакмица у финском првенству + европа тако да би ово била одлична прилика за његов деби.

http://www.livescorehunter.com/live-streaming-video-football/

Овде су најавили пренос, мада колико сам видео биће и на сајту арене спорт

http://www.tvarenasport.com/channel
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top