Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Iskreno se nadam da ce igraci biti maksimalno motivisani i zbog legende koja ce da zivi vecno!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
mislim da je neophodno da sutra zaigra miljković na poziciji desnog beka.
žao mi je što savić nije sa ekipom, baš zbog šahtjora..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
3. септембар 2010.
Марушић суди Партизан - Хајдук

Судијска комисија одредила службена лица за утакмицу 2. кола Супер лиге Партизан - Хајдук
Судијска комисија ФСС одредила је службена лица за одложену утакмицу 2. кола Супер лиге Партизан - Хајдук која се игра 04.09.2010. године на стадиону Партизана са почетком у 20,00 часова и то:
Судија утакмице: Марушић Светислав
Судија помоћник 1: Ђурђевић Далибор
Судија помоћник 2: Расинац Дарко
Четврти судија: Јеремић Милан
Посматрач: Симић Драган
Делегат: Ђукић Миломир
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
mislim da je neophodno da sutra zaigra miljković na poziciji desnog beka.
žao mi je što savić nije sa ekipom, baš zbog šahtjora..

Ako Stanojevic ostane dosledan svojoj izjavi da bek igra beka, a ako me secanje dobro sluzi imao je izjavu tog tipa, onda ce sutra zaigrati Miljkovic...mada iskreno nisam bas u ovo siguran jer su nam oba leva beka fit...cini mi se da bi Kizito (mada ga ja zovem Dzozef, zanimljivije mi je :) ) mogao da zaigra na svojoj poziciji levo a Lazevskog da Stanoje isproba desno...jeste da je Lazevski levak ali kako je odigrao mec sa Anderlehtom ne sumnjam da bi ovo odradio bez ikakvih problema...elem, ako planira Stanoje za Sahtjor Lzevskog na desnog beka evo mu savrsene prilike da vidi moze li to...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...



03. septembar 2010. | 14:01 | Izvor: Sportske.net, partizan.rs


Skrpljeni Partizan dočekuje Hajduk u odloženom meču drugog kola. Šampion bez reprezentativaca, ali šansa da se novi igrači nametnu.
stanojevic-220821220100903085403.gif
Stanojević nema dilemu oko bacanja u vatru prodišlica.


"Moraće odmah na teren, i nadam se da će pokazati zbog čega su dovedeni. Braniće Stojković, Kamara će igrati, a planiram da ga približim malo golu", otkriva Stanojević.

On će delovati ispred Smiljanića, jer jasno, Partizan ne može da igra sa dva defanzivna vezna protiv Hajduka.

"Rival je imao turbulentno leto, ali su se pojačali. Biće motivisani, to nas tera na oprez", dodaje trener Partizana.

Boja je nespreman, Moreira povređen.

"Nemam problem sa njim, kaže da je povređen, verujem mu", spušta loptu Stanojević.

Od reprezentativaca nedostaju Petrović, Tomić, Lazevski, Marko Jovanović i Stefan Savić koji će se vratiti tek u sredu.

Utakmica se igra od 20 časova u Humskoj.

Izvor: sportske.net
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Od novih igraca debitovace Stojkovic i Kamara, a sutra posle povrede moze da zaigra Kizito i da debituje Ostojic. Ostali su tu :)
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Za našu ligu mi i jesmo Real! Kada to jednom ukapramo, gazićemo sve sa pola gasa... kao ovu protiv OFK.

Pa da, slazem se, za nasu ligu i nista preko. I taj Real mora ponekad da kiksne.
Pa mi smo i do sad imali mnogo dobre skorove. Prosla sezona, skor 24-6-0, zar je to neuspjeh? Zar nemaju ljudi pravo na los dan, na neko teze gostovanje?
Mi smo prosle godine dobili 6 ''derbija'', tj. 6 najtezih utakmica, za mene je to uspjeh. A normalno je da je bilo i kikseva. Bas kao sto je bilo u sezoni 2008/09, pa smo bili zadovoljni sa skorom, koji je gori od proslogodisnjeg.

Da ne bude totalni off, da kazem nesto o sjutrasnjem mecu. U ovakvoj utakmici smo favoriti i sa drugim timom. Ovo moramo da dobijemo. Ovakav hajduk je mnogo gori i od naseg drugog tima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naravno da imaju pravo na kiks, pa to je normalno u sportu, ali 6 remaija iz prethodne sezone je ipak mnogo za našu ligu, pogotovo kada se setimo protiv koga i kako smo igrali na tim utakmicama.

Ove sezone poraz ne dolazi u obzir... ni pod razno. Ajde da kažem 2 eventualno 3 remija, protiv jačih ekipa.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
I samo da dopunim, mislim da WebGazda nije racunao komsinicu u ove jace ekipe :buhaha
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Mislim da imamo isuvise tesku sezonu pred nama da bi se igraci pritiskali nekim "ne sme poraz da se desi" izjavama. Jesmo puno jaci od ostalih i sve je to normalno da ocekujemo pobedu u svakoj utakmici ali mora se shvatiti da igramo na tri fronta i da ce zaista biti tesko. ja se slazem da ako napravio iole osetniju prednost nad pratiocima slobodno zrtvujemo neku utakmicu u prvenstvu zarad moguceg boljeg rezultata u evropi. titula obavezno, takodje i kup zelim, kao i pobede u svim derbijima (2 ili 3) ali i prolece u evropi. za tako nesto je potrebna pravilna raspodela snage i ne zanima me da imaju i 5 poraza u prvenstvu (dobro, ovo je previse, to je vise hipoteticki) ako na kraju ispune to sto zelim. dakle, samo pametno!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Nezgodan termin...mislim da ce ovo biti prva tekam posle dugog niza koju cu propustiti. Gleda mi se repka .
Bas me interesuje gde ce Stanojevic staviti Kamaru sutra...zadnji vezni ili istureni kao sto se prica.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
To je jasno Davidov desno, Sale Ilic levo, Lola klasican zadnji vezni, Kamara fejk zadnji vezni sa napadackim slobodama, znaci klasican centralni vezni. Babovic opet klupa, ako Kamara ne uspe da se snadje-Babovic od poluvremena .
 
Последња измена:

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sutra samo maksimalno ozbiljno i angazovano od prvog minuta i nece biti problema ... Izostanak ovoliko reprezentativaca( vrlo bitnih igraca) jeste hendikep ,ali je to ujedno i velika prilika za mlade igrace da se nametnu i iskoce u prvi plan .
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Prosle godine smo se protiv Kule u Hramu debelo namucili i resili tekmu autogolom na centarsut malog Stevanovica. Nadam se da ce ove godine biti lakse. Ponovo prenos iz Humske, ne mogu da verujem. Bas sam se nadao dobroj poseti na prvoj tekmi kod kuce posle plasmana u LS, kad cvrc, otece nam prenos bar pet soma ljudi. Ja stizem iz Novog Sada, jebe mi se za prenos.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zasto pojedini pljuju Babovica ne shvatam...protiv OFK-e kada je usao nije bio maestralan ali je svoj posao itekako korektno odradio...nista losiji nije bio od recimo Davidova...nije gresio, imao je par lepih dodavanja, nije odskakao ali realno u toj utakmici niko i nije odskocio...sutra je idealna prilika da Stefan dobije novu sansu i jos malo proigra.Imam utisak da pojedinci hronicno govore o necemu sto nisu gledali...
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
Ma dobijamo Hajduk sutra 6:0...ne,ne preterujem..krivo mi je sto se kao nasa reprezentacija posle drugog gola povucemo,a mozemo svakome iz lige da damo bar po 6-7 komada..ali nema veze..realno je NAJMANJE 6 golova u mrezi Hajduka..videcemo..samo..dobili smo novog reprezentativca..falice nam Kleo u nekim tekmama ako igramo bez njega zbog reprezentacije..Kleo-DOBRO DOSAO!!!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ponovo prenos iz Humske, ne mogu da verujem. Bas sam se nadao dobroj poseti na prvoj tekmi kod kuce posle plasmana u LS, kad cvrc, otece nam prenos bar pet soma ljudi

Koliko ja znam Arena prenosi a ona od 1. septembra ne moze da se prati ako nemas digitalni prijem.A njega ima jako malo ljudi u zemlji Srbiji.Znaci skoro kao da nema prenosa.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne kapiram pojedince koji traze 100%-tan ucinak u domacem prvenstvu. bas me zabole da li cemo kiksnuti tri, cetiri ili pet puta, dok god smo prvi na tabeli. imamo mi i podugacku klupu i dosta mesta za rotaciju, ali tri fronta je ipak zajebana stvar. samo ucesce u ls ce iscediti nase glavne igrace, koji su uzgred i u godinama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top