Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Dosta jako deluje ova ekipa ,jedino mi malo smrducka ta desna strana Bbovic tu i tamo ,ali Miljkovic,njih dvojica zajedno ce biti ahilova peta naseg tima ....Babovic ce ulaziti unutra vise ,sto znaci da se otvara prostor za beka da se ubacuje,Miljkovic prvo nema te motoricke sposobnosti da stalno spara gore dole za razliku od Lazevskog koji je veoma stabilan i moze 2 tekme tako da trci gore dole ...Ostace veliki zal sto nismo doveli Bagayoka ,sa njime po desnom beku bi doboli opciju vise u napadu jer je neverovatno prodoran,brz i solidan tehnicar....
Dobro je sto smo doveli ovu dvojicu pogotovo ako postoji opcija da se otkupi ugovor ,ali MOREIRU im nikako necu zaboraviti i nikada ,makar da su doveli i Bekama licno zna se sta je Doktor uradio za nas klub i koliko .
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Ма да ли је могуће да сте се неки напалили како Мпела хоће код нас и нигде више, немојте молим вас... Једино смо се ми спаковали и отишли по њега, а Грубор заиста изгледа преозбиљно, још за оне "фудбалске раднике" тамо, у фенси оделу... Ми смо једини толико конкретни били, да је било који други клуб то урадио а ми само слали понуду из Београда, на њих би се напржио.

Чињеница да је газда тежак робовласник али опет зашто је Мпела потписивао уговор на три године? Могао је на једну и било би нам много лакше да га још на почетку рока отмемо. Или да је тражио некакву одредницу у уговору да ако га тражи неки клуб на зиму да морају да га пусте за толику и толику понуду... Ма да је од газде Сандаунса добио сада такав уговор да гласи на лето мислим да не би бежао са тренинга. Боли њега увце за нас, он само хоће напоље из оне вукојебине.

ЕДИТ: Не знам од кога би могао да чује за нас осим од Вермеза јер њихови тв канали не преносе наше првенство, ни резултате, чак ни дерби не помињу.
 
Последња измена:

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dosta jako deluje ova ekipa ,jedino mi malo smrducka ta desna strana Bbovic tu i tamo

Ja mislim da bi bilo bolje prebaciti Babovica na levu stran, Sale da igra iza spiceva posto sada imamo brze napadace koji mogu da stignu Saletove lopte u prostor. A desno da igra Rossi (ako ostane, cinimi se da je kvalitetan) ili NecaCR7...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mozda da kupimo nekog ovaj prelazni rok?
Nekog da nam ostane?
Treba dovesti Mphelu!
Nema gomilanja kad su ovi na pozajmici.

Gledam ovu novu postavu i vidim ono sto bi i SLEPAC video.

Nemamo krila i opet smo jadni za evropu.
Fali nam i jedan stoper.
Ostalo je sasvim ok.

Maidrosov "Idealan izbor" za nasu ligu :D :


-----------------------------------Stojkovic---------------------------------

Miljkovic-------------------Savic---------Krstajic---------------Lazevski

-----------------------------------Medo---------------------------------------

--------------------------------- Vukic------Ilic---------------------------------

--------Tagoe------------------------------------------------------Iliev-----

---------------------------------Kleo(Mphela ili Adi)------------------------------



Rajevac je vec koristio Tagoea na toj poziciji,a Iliev je najboljie partije pruzao na toj poziciji ove sezone.
Za defanzivu po levoj strani se ne brinem jer Lazevski kida.
Desno je crnac jbg :D
Ako Kleo ode neka dovedu Mphelu ili neka stave onog malog razbijaca.

Za nasu ligu ovo je sasvim ok, dok bi u evropi morali zatvorenije, ili sa krilima koje nemamo....
 
Последња измена:

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Miljković fizički deluje kao bilder. Puca od snage. Ima da preore njive. :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@maidros

Ti bi i sa 10 iigrača na terenu osvojio titulu. :D
Fali ti jedan.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@President

:D

Pogresno sam nacrtao Vukica u sredini , eno ispravio sam
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
O slučaju Mphela znamo samo ono što naši mediji prenose i ono što oni KAŽi U da je on rekao.
Što se mene tiče, sve dok se ne budemo držali principa, nikada nećemo biti ozbiljan klub.
Dvostruki standardi nas nikuda neće odvesti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dobrodoslica Adijahu. Nadam se da ce opravdati ocekivanja.

Bez obzira sto smo doveli ovu trojicu fudbalera ( a za koje mislim da ce biti dobra pojacanja) ostaje zal za Moreirom i Kleom.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
A pre 2 dana zamalo da ugasimo klub.

Pa kad pojedini Grobari sa foruma tragicno dozivljavaju Dotkorov odlazak-teranje-beg (sta god...)

Da ne bi ispalo da provociram i produbljujem evidentan raskol na forumu po pitanju Moreire, necu pisati o njemu nista, ali sta bi trebali da rade u Liverpulu ? Njima je otisao Tores...

Deset Doktora da ode i kompletan prvi tim, ostaje Partizan, sa svim manama i vrlinama...smradovima i ljudinama u upravi...najjacom grupacijom internet navijaca (jer nas na stadionu nema...)

Na kraju krajeva, je nisam zavoleo Partizan zbog Doktora ili bilo kojeg igraca konkretno...a voleo sam mnoge koji su igrali u njemu...

Dosta bre više!!! Kako vas ne mrzi?

WebCrew edit
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ima li kakva informacija o tim potencijalnim stoperima ako ode Mare Jovanovic? Stranci ili neka nasa deca?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Замислите да се Мореира врати и да Клео остане. Чисто сумњам да ће се то догодити, али никад не реци никад… Имали бисмо играча за три тима. - Сале Станојевић

Do juce je bilo da ne postoji ni teorija, a sad "nikad ne reci nikad"... Ima nade! :D
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.161
Reaction score
2.131
Локација
u srcu šesnaesterca
Liderul din Serbia negocieazã cu fundaºul Rapidului » Partizan Bozo!
de Alexandru Rãducanu
02.02.2011.




Liderul din Serbia i-a oferit deja un contract lui Bozovici, pe care îl vrea din iunie

Intrat în ultimele 6 luni de acord cu Rapid, Vladimir Bozovici (29 de ani) îi þine în joc de glezne pe giuleºteni ºi îºi pregãteºte plecarea la varã.

Muntenegreanul are ºanse mari sã semneze cu Partizan Belgrad, liderul din Serbia. "Da, e corect, sîrbii ne-au fãcut deja o ofertã clarã. Nu mã mai întrebaþi de Rapid! Cu cei de acolo nici nu mai discutãm! Întrebaþi-l pe Dinu Gheorghe de ce", a anunþat agentul lui Bozo, Zvonko Milojkovici.

Partizan îi oferã fundaºului stînga 750.000 de euro pentru 3 ani de angajament, plus o sumã consistentã la semnãturã. Bozovici cîºtigã în acest moment 150.000 de euro anual ºi a condiþionat prelungirea contractului cu Rapid de un acord cu 200.000 de euro per stagiune, cu 20.000 peste ce i-au propus ºefii din Grant.


"Nu ºtiu dacã e vorba de un ultimatum, dar le-am spus lui Lazãr ºi lui Bozovici sã se hotãrascã mai repede ºi sã-mi spunã ce au de gînd sã facã"
Marius ªumudicã, antrenor Rapid

"Nu am discutat deocamdatã cu cei de la CFR, nu ºtiu de vreun interes din partea lor pentru Bozo. Sînt însã alte echipe din Liga 1 care îl doresc"
Zvonko Milojkovici, impresar Vladimir Bozovici
www.gsp.ro

Kazu rumuni da smo ponudili ugovor od 750.000eur za tri godine Bozovicu iz Rapida. Levi bek, reprezentativac CG.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ja bi da mi oteramo onog Lafajeta i dovedemo Mpelu, posto nam je to bio prvi pik :D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Procitao sam ovo za Bozovica,nebi bilo lose.

Mnogi se ovde vec pale na nas sastav ali trebamo biti i oprezni i ne treba da letimo.

Vukic je nespreman,od njega ce vajde biti iskljucivo od leta i to ovde svi dobro znamo!

Pitanje je hocemo li imati Tejga nakon leta,a pitanje je kakav je ovaj Adijah.
Sve sto sad imamo jesu lepa "pakovanja",lepe price i euforiju kod nekih.

Tek nakon leta bih ja davao optimisticne izjave,do tad dok ne vidimo koga smo zaista doveli i ko ce sve ostati nista nebi trebali da fantaziramo i da se palimo.
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Cini mi se da je Bozovic u reprezentaciji CG igrao i u veznom redu
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Nikako ne bih volela da ga dovedemo posle svega...

Поновићу се, сетите се преласка Даниловића из Босне у Партизан, годину дана је паузирао само да би остварио свој сан. Не кажем да је Мпела Гробар као што је био и остао Даниловић, али га не треба, због овог поступка, квалификовати као недисциплинованог играча. У крајњем случају, нека као Мо одради 3 сезоне па нека се буни.

Још једна ствар говори у прилог довођења Мпеле, позајмице. Било би добро да имамо што више уиграних добрих играча за квалификације за ЛШ у случају да позајмице одлепршају на лето. Сада се прави тим за ЛШ!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Uf, Bozovica sam prizeljkivao jos dok je bio u OFK-i, to bi bilo lepo pojacanje! Tehnicki dobro potkovan igrac, a ne solira i ne zaustavlja igru... gleda napred, ne vraca mnogo loptu nazad. Mislim da bi bio dobro resenje, ali je pitanje koliko u tim rumunskim pisanijama ima istine.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
On i Boja su bili nerazdvojni dok su bili u Rapidu...ima ona priča da su bili stavljeni na transfer listu jer su pili pivo u klupskom busu,a treneru kupili viski...:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top