Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
П.с.Нестало ми је једно 80 так порука,па ћу на овај начин увек бити почетник,и то у 46 тој години.

Има један тим,цео сам живот с њим....
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Пензија матори ништа друго те не очекује :D


Него нешто ме копка , али само ови који су гледали пренос на РТС. Да ли сте приметили да је Лончар благо навијао за Реал , питам само ко је гледао пренос , јутрос ме кум убеђује да је имао пар бисера током преноса где је био гост код Шареног.
 

ZS

Početnik
Учлањен(а)
06.11.2009
Порука
53
Reaction score
6
Локација
Šumadija
U pravu si za Loncara, mene je bas iznervirao nekim komentarima par puta.
A i moj Sumadinac zaboravio srpski pa pita nekoliko puta Sarenca kako se nesto kaze.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.272
Reaction score
34.109
Локација
vaginamandibularia
M obojca ko da su bili drogirani. Pojedini komentari su me zaprepastili. Sudija dosudi aut za Real posle čiste izbačene lopte od strane igrača reala i faula nad Milosavljevićem, a ova dva komentarišu kako je dobro što je tako i što su sudije autoritativne, ili tako neko sranje !?!?!? Izgleda sam ili ja bio pijan, ili je Lončaru još veoma krivo što ga je Dule svojevremeno najurio iz kluba...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Nazalost je ko sto sam vec rekao,
-nemamo pleja,
-nemamo sigurnog sutera koji ce da da bar 40% (ne treba 7-8 trojki moze 2-3)
-nemamo dominaciju na centrima (svaka cast Katicu ali on je doveden da bude zamena,znaci totalni promasaj oko dovodjenja prvog centra).

Od tri osnovnih stubova (plej,suter,centar) nemamo nijedan.

-imamo skakacku ekipu koja moze atraktivno da napravi poneku akciju ko na treningu ali uglavnom protiv slabijih ekipa i to je to.

Realno smo daleko i dogurali,vidi se to protiv jacih ekipa.


Ono sto zabrinjava je da nemamo sledece sezone celu prvu postavu i jos poneku rezervu-svi ce da odu sto u druge klubove sto u penziju a zamene nismo napravili !!!

ps. A da i Jan je planiran za vodju tima ali on to nije njemu najvise lezi da iz drugog plana pravi cuda ali ne i da se igra iskljucivo bazira na njemu.
Naravno i on odlazi,velika steta jer nije imao sa kim da igra ove sezone.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Пензија матори ништа друго те не очекује :D


Него нешто ме копка , али само ови који су гледали пренос на РТС. Да ли сте приметили да је Лончар благо навијао за Реал , питам само ко је гледао пренос , јутрос ме кум убеђује да је имао пар бисера током преноса где је био гост код Шареног.

Ma да, у једном моменту је рекао нешто у смислу "надам се да ћемо проћи на Ф4...пардон, мислим да ће Реал проћи, јер томе се надамо ми који живимо у Мадриду". Што рекоше људи, још је пар пута убацио неке речи на шпанском, као да је трећа генерација имиграната а не неко ко је тамо отишао пре 10-15 година. Сељачина недојебана. :puke
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Мајку ли му јебем у пичку да му јебем стварно је испао смеће од човека. Јебо га реал и они фашисти њихови.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Da, tesko govedo, izgleda da mu je bas tesko palo kasiranje od strane Dulenceta.
Sad mi je tek jasno sto ga je mag isutiro iz kluba.

Ima li neko info, da je ... zatrazio raskid ugovora???

P.S
Izvinjavam se unapred za insinuacije, licitacije, licne zelje, al sta cu kad volim da abronisem :)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sinoc sam prvi put u zivotu izasao sa utakmice na poluvremenu. Razlog nije nasa igra vec selo i poselo na tribinama. Nece me arena vise videti.
 

bla-bla

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
73
Reaction score
0
Ako ima neko da zna datume nekih vaznih Partizanovih kosarkaskih utakmica iz 80-ih molim ga da mi se javi na PM.
Utakmice su:
Partizan-Cibona 124-123 ,polufinale prvenstva, 1986. godina,
Partizan-Bosna 105-79 ,finale kupa, 1992. godina,
Partizan-Jugoplastika 87-74 ,finale kupa, 1989. godina,
Partizan-Cibona 78-77 ,pocetak lige, 1984. godina,
Partizan-Crvena zvezda 78-73 , finale prvenstva, 1. utakmica, 1987. godina,
Partizan-Crvena zvezda 111-110 , prvenstvo, 1984.(ako neko zna koje je kolo,molim ga mi se javi)
Hvala unapred svima, i molim vas da mi javite na PM, pozdrav.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jebote koliko nam je sinoc i uopste cele sezone falio jedan suter(Vujanic recimo).Ne mozemo vola da ubodemo,ono je neverovatno.Ispromasivali smo se za medalju.
A i lepo cemo najebati zbog onih predmeta na terenu,al nek gospoda iz EL pogledaju zasto je doslo do toga,oce boli ih tukson lauda mamicu im lopovsku
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Ne kapiram hvalospjeve na Vladin račun, čak ni poslije odgledanog snimka... Nije bilo to toliko loše, ali zato par grešaka koje ni diletant ne bi napravio... Nego, idemo dalje.

Raško odigrao utakmicu života, Jan takođe vrlo dobar. Klobučar pokazao da može da drži igru, kada dobije makar malo slobode. Da ima stabilnost u igri i minutaži moglo bi to mnogo bolje... Kecman profesor košarke, čak i kada ne igra dobro i kada se vidi da više fizički ne može da uradi ni 30% što je mogao nekada.

Što se ostalih tiče - ne bih nešto komentarisao, osim mog "omiljenog" igrača Gista. Dečko već mjesec i po ne može da se sastavi, a večeras je više od pola utakmice bio takva promaja u odbrani da je to bilo tužno. Za napad nema potrebe ništa ni da pričam...

Vlada (ukoliko ostaje kao trener i dogodine, a ne vidim razlog da se to ne desi) bi trebao da prelomi najkasnije do kraja NLB lige da li mu Jaka treba naredne sezone. Ako ne, onda ne treba da ga šalje na pozajmicu već da mu raskinu ugovor. A ako mu treba, Džerels treba da dobije šut-kartu prije početka naše lige. Slati Jaku na pozajmicu, ostavljati Džerelsa koji će da ode za dva mjeseca, i to u slučaju kada je Evroliga praktično i teorijski obezbijeđena bi bila teška glupost. Samo treba malo skupiti hrabrosti...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Dobra borba veceg dela ekipe,sudije nas presekle u velikom naletu kad smo preokrenuli rezultat,Falila jedna trojka kad se lomilo,ranije je to Kecman resavao sada ga nece,ostali ili ne smeju ne znaju,stalno cu biti u dilemi da li bi upravo osporavani ili osporeni Djekic u takvim trenucima doneo tu efikasnost sa distance.Dakle trenutak je za jedan manji remont,a na leto jedan malo veci.Ne mora nama niko da prizna da su velike greske letos napravljene,samo neka daju od sebe sve da se to ispravlja.Katic je primer da igrac moze ekipi mnogo da donese,mada je dosao sa mnogo manjim rejtingom od vecine dovedenih.Klobucar odigrao sasvim dobro mada to statistika ne pokazuje,ali od njega se ocekivalo i pre i vise,ostali stranci na crne mislim,podrazumevaju se u prvom remontu,neka igraju mladji,mozda jos odigraju NLB i cao.Moje misljenje,a bogami i nadanje.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Steta je velika sto imamo nula pobede pored tolike podrske u areni, vise sa ovim sastavom i nije se moglo. Po zavrsetku NLB lige polako se zahvaliti Kurtisu, Jawaija dobro se zamisliti sta sa Milosavljevica i stvarati tim za narednu sezonu jer kako vidim na kraju ove sezone mi cemo ostati sa 3 ili 4 igraca. Najvise ce mi bidi zao za Veselog bice extra igrac dali u Evropi ili NBA ligi igrace on jos bolje. Ja se ponadao da Lucic do negde moze da parira Veselog ali to je za sada neostvarljivo. Nije lose jos od sada pikirati igrace za sledecu sezonu. Ako se ponovi prosli prelazni rok sa angazovanjem igrace mi cemo doziveti propast!
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Top 16 je pokazao pravu vrednost ekipe i trenera,toliko gresaka oko odabira igraca je morao jednom da ispliva na povrsinu,nadam se da ima pameti da se odstrane oni koje ne zasluzuju sveti dres,pa sa klincima u pohod na domacu titulu
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Tomić:"Vređali su me ceo meč, ali ovo je bio vrhunski doživljaj.
Izvor: B92

Jebem ga u usta pacovska, ko ga je bre vređao?!?! Nole, podeli šamare tamo i beži glavom bez obzira:

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=25&nav_id=495167

A provalite samo opste svrsavanje u komentarima kako je Tomic normalan lik itd.Eeeejj bre gde mi zivimo! Samo cekaju da izbace slajm po Partizanu. Pa vise smo vredjali Rakocevica nego njega sinoc (tj uopste nismo:confused)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mislio sam da će ovaj naš neprolazak dalje da otera idiote iz Arene ali sam se zajebao. Koliko seljanije je viđeno gore na terasi, to je strašno... Prvih 4-5 redova donekle navijaju a ostalo glas neće da pusti. Treba li napomenuti da isti zvižde na svaki njihov napad dok smo mi pevali. 3. četvrina, ludilo kao nikad u usranoj areni, i debili prekidaju grmljavinu svojim zvižducima. A najviše od svega me boli što podrška braći ne može da se otpeva kako treba. Da li je moguće da postoji toliko isektašenih mozgova?

Momci, bar većina su odigrali muški i svaka im čast na tome. Ove sezone nemamo sreće ni malo. Minimum 5 trojki sinoć nam je izašlo iz koša na neverovatan način. O 3 pedera ne vredi pričati, uradili su ono za šta su bili poslati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top