Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A ima li neki snimak sa detaljima (makar golovima) sa meca ?
PS Super sto se Frimpong pokazao nadam se da ce ga potpisati mada samo kad se setim koliko ljudi probe prodje kod nas...
A sto se tice Brasanca on ce samo napredovati a Sasa Ilic ce nazadovati pa ne vidim sta je pogresno u davanju sansi Brasancu makar na utakmicama nase lige. A time se dobija i odmorniji Ilic na jacim utakmicama. Coveku je dusa u nosu bila pred kraj polusezona jer je pored Stojkovica najvise provodio na terenu a posto nema 22 ne moze bas to tako :D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Лепо је видети како ови нови клинци комбинују и прангијају, свака им част. :clap
Верујем да је Работнички солидан клуб, али не стоји поређење македонске и српске лиге, тамо је јебена Шкендија шампион...


Woodchuck имаш голове на званичном сајту Партизана
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Redizajniran autobus Partizana!

Pred početak nove sezone u Partizanu radi se na tome da se pojača takmičarski pogon, ali i ostale službe ne sede’skrštenih ruku’. Tako je ovih dana ’spolja osvežen’ klupski autobus, a novi imidž je danas, pred početak premijere u novoj sezoni protiv Rabotničkog prezentiran javnosti.

1.jpg


Kako izgleda procenite sami, a koliko sutra zaputiće se put Slovenije da sačeka šampione u Ljubljani i odveze ih na Pohorje, gde će se sprovesti drugi deo priprema.

Partizan.rs
http://www.partizan.rs/12607-redizajniran-autobus-partizana/
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ej ljudi, Kamberović zna da centrira. :D Naglasak na Kamberović.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Kako moćno izgleda autobus :D
Oduševili su me sa slikom trofeja na zadnjem delu...neka gledaju ovi koji kaskaju za nama :)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne znam da li je neko vec napisao ( izvinjavam se ako jeste), ali nase meceve u Sloveniji ce direktno prenositi TV Sport Klub.

Tako je pisalo danas ( tj, sada vec juce) u Zurnalu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kako ćemo lepo na sitna crevca da izanaliziramo pripremene utakmice.
Kao nikada pre, navijački spremni i informisani ulazimo u novu sezonu.:D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
au,bas mocno izgleda novi autobus :respect

svaka cast :clap
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
ima li ljudi gdje golova osim na zvanicnom sajtu?:cry:
Ne znam zasto,ali ja na sajtu ne mogu nikad da odgledam video jer mi stoji baner INSTAL MICROSOFT SILVERLIHT, kog ne mogu nikako da instaliram na racunaru :banghead
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Hvala na linkovima :D Jbt kod Markovica hladnokrvnost u zavrsnici kao da ima 36 a ne 16...Jovancic je kod zadnjeg gola odlicno se snasao. Jedva cekam zvanicne utakmice da tacno vidimo na cemu smo. Iz ovoga deluje sasvim solidno s obzirom da pripreme nisu ni pocele i da je vecina novih igraca u timu.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Лепо је видети како ови нови клинци комбинују и прангијају, свака им част. :clap
Верујем да је Работнички солидан клуб, али не стоји поређење македонске и српске лиге, тамо је јебена Шкендија шампион...
/QUOTE]

Ko sto rece neko gore(na salu),poznavanje makedonskog fudbala je kod mnogih od vas(recimo tebe iz Azije) zaista fantasticno.Ta jebana Skendija ce uspeti da 2 igraca utrapi u 1 Bundes Ligu,mi prodajemo igrace u Poljsku i Belorusiju.
Aj pogodi ko im je menadzer?Isti onaj Ramadani koji je menadzer i nasim igracima.
Ovo je vise post za ex-Yu,ali sam hteo da ljudima priblizim jacinu ekipa iz MK,posto vidim da se neki zajebavaju i podjebavaju.Mozda ce nam biti protivnici u LS.Nisu nista slabiji nego Estonci ili Ermenci.Naprotiv,jaci su.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam gledao utakmicu pa neću ni da komentarišem, ali jedno veliko :clap za onoga ko je sredio naš autobus!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Jao citam komentare i ne verujem. Do juce su se Jovancic, Babic, Markovic pljuvani, Abrahama poredili sa jevrejom iz ausvica a danas svi zasluzuju mesto u prvih 18, ako ne 11. :)

Polako narode, Stanoje zna sta radi i hoce. Rekao sam, ovo me mnogo podseca na sezonu 98/99 i dolazak novih beba, Ilic, Ivic, Duljaj, Trobok, Kezman uz povratnike Tomica, Rasovica, Damjanca.

Jedini problem je prokleto vreme i cinjenica da se utakmica sezone igra na pocetku. Ako odradimo evropu kako treba, sve ce biti ok.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Raduje ovako ubedljiiv trijumf,a posebno onako lep gol Jovancica :respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top