Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Акција работничког код њиховог гола доста говори о њиховој снази. У рангу Борца сигурно нису. Они су једни од лидера Македонског фудбала годинама уназад и њихов квалитет је неоспорљив.
Марковић и Јованчић су дали јако лепе голове и показали страшну технику и потенцијал.
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
ljudi jel mogu da se vide golovi negde osim na zvanicnom sajtu?
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Izvinjavam se ako mi je promaklo, ali zasto nije igrao Vukic, povreda ili nista drugo?
 

sthil

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
14
Reaction score
2
Posle danas viđenog Brašancu i L.Markoviću ponuditi nove ugovore i zadržati ih minimum 4 godine, klinci su KLASA. Možda se nekima ovo neće svidjeti , ali je Brašanac već sad u rangu sa Ilićem, a biće za klasu bolji igrač. Jovančić je za Tejga Kleo, toliko...
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
То ја измувао на балканспорту, док не почну порнићи. :D Таман се уклопило да се извештај заврши у 12. :)

Добро смо играли. Свако одрадио свој посао. На снимку најзапаженији Јованчић, Лазар Марковић, Бабовић, Томић, Волков. Јак темпо припрема и мирна глава што се тиче медијске халабуке. А Савићева изјава... много је био збуњен, и чини ми се да се мало "открио"...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Abrahama potpisati pod hitno jer Cileanac najvjerovatnije dolazi na posudbu.

Ljudi bez obzira na visok rezultat koji sada ne znaci puno ovaj tim ce biti ATOMSKA BOMBA.
Svi smo kukali (JA prvi) ali nisam siguran da nam treba vise napadaca. Dati pravu sansu Markovicu pored Dijare i Jovancica. U Teleoptiku se u zadnje vrijeme vise nazaduje, ne bih volio tamo da ga posalju.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Posle danas viđenog Brašancu i L.Markoviću ponuditi nove ugovore i zadržati ih minimum 4 godine, klinci su KLASA. Možda se nekima ovo neće svidjeti , ali je Brašanac već sad u rangu sa Ilićem, a biće za klasu bolji igrač. Jovančić je za Tejga Kleo, toliko...

Колико треба једном младом таленованом играчу да достигне тај ниво... Брашанац је несумњиво велики таленат, али има он још много да учи, тренира и види пре него што уопште може да се пореди са Сашом.

А још ако судиш на основу данашњег меча, који је, да те обавестим, пријатељски, о чему ми говоримо? На пријатељским мечевима се увежбавају неке нове варијанте и избацују се новајлије у први план.

Овде неки као да имају 6 година пишу.

''Толико...''
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Nemojmo sada preterivati: od očaja do euforije, jer posle toga sledi ponovo očajavanje... Mislim da je ova utakmica dobra s te strane što je pokazala da ovaj tim ima potencijala i da se sve to može lepo "skockati"...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ne znam dali ste primetili,ali cini mi se da nam je ovaj prenos na netu omogucio FK Rabotnicki,a ne ovi nasi!?

Pisalo je na prenosu sajt Rabotnickog sto ukazuje da su verovatno oni organizovali prenos . Eto kako nasa uprava postuje navijace , pa nismo svi mi tu da dodjemo na velike utakmice ,malo pevamo ,slikamo se i odemo kuci da gledamo Mancester. Ja zivim za Partizan vise volim da pogledam ovako nbt utakmicu nego Chelsi -Mancester,volim da vidim ko se kako snasao ,kako se pokazuju novajlije ,a verujem da vecina vas ovde isto razmislja i oseca .Al dzabe kad u upravi to ne razumeju i nikada nece razumeti ,bar onda mogu da ispostuju sa normalnim prenosom!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Posle danas viđenog Brašancu i L.Markoviću ponuditi nove ugovore i zadržati ih minimum 4 godine, klinci su KLASA. Možda se nekima ovo neće svidjeti , ali je Brašanac već sad u rangu sa Ilićem, a biće za klasu bolji igrač. Jovančić je za Tejga Kleo, toliko...

Au ali si se ti zaleteo, aj odmori malo. Pogledaj neke Saletove utakmice, pa se vrati na forum.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Dobro, brzo klizi lopta,valjda zato što je mokar teren.:D
Lepo ovo izgleda za početak,previše rano za bilo kakav zaključak.
Radiša:D
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Nasa stara boljka "iz krajnosti u krajnost",u narednom periodu kad bude neki kiks onda ce Jovancic biti nula od igraca itd itd,standardna prica...po meni ovo nocas je odlicno izgledalo,za ovaj period prezadovoljan sam...samo da nam se ne desi neki Rihl i korak po korak,samo pametno :napred Partizan
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Pisalo je na prenosu sajt Rabotnickog sto ukazuje da su verovatno oni organizovali prenos . Eto kako nasa uprava postuje navijace , pa nismo svi mi tu da dodjemo na velike utakmice ,malo pevamo ,slikamo se i odemo kuci da gledamo Mancester. Ja zivim za Partizan vise volim da pogledam ovako nbt utakmicu nego Chelsi -Mancester,volim da vidim ko se kako snasao ,kako se pokazuju novajlije ,a verujem da vecina vas ovde isto razmislja i oseca .Al dzabe kad u upravi to ne razumeju i nikada nece razumeti ,bar onda mogu da ispostuju sa normalnim prenosom!

Е баш. Скроз је лепо видети клинце и нове играче. Али то управи није битно. Заузети људи петогодишњим планом.

Слажем се да Марковић и Брашанац треба да добију лепе уговоре. Мада, не значи то ништа. Добили су прошле године и Шћепа и Настасић, па је овај други већ одлепршао за Италију.

Иначе, ова екипа ми се већ чини доста бржа него прошла. Нови играчи су показали квалитет, али не треба заборавити да је ово лаган темпо. Видећемо како ће се снаћи са притиском и грубом игром. Нека је са срећом, па да ове године газимо све редом.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ови са СОС канализације су могли комотно да пусте снимак целе утакмице,јебо их Локнер,да их јебо... :banghead

Елем,после одгледане репортаже да напишем нешто:

Оно што ми се од самог почетка допало била је једноставна игра,брз проток лопте,без компликовања-тај модел игре би требало да форсирамо.
Како се постава мењала тако је и једноставност у игри спласла,али не у тој мери да престане да се игра фудбал-било је јако лепих акција(као нпр. код 4-ог гола).
Ужасно ми је криво што нисам могао посебну пажњу да обратим на одбрану,њихово кретање,али и оно мало што сам видео је то да овај дечко из Гане има фину технику,да је хладнокрван.Волкова нисам приметио сем у једној акцији кад се убацио у напад,али ништа конкретно.Надам се да ћу успети да одгледам бар неку од ових припремних утакмица које нас чекају у Словенији па да стекнем мало потпунији утисак.

Неки утисци о новајлијама:

Јованчић-добро грађење,пријем/одлагање лопте.Кретање ок,увек је ту негде,зна лепо да проигра(као код оног гола Л. Марковића)а зна Бога ми и да направи добру варку и изгради себи позицију(5. гол).
Л. Марковић-шта рећи о том дечку...брзина,дриблинг у трку,увек иде ка напред.Мислим да,иако има само 16 год.,заслужује да добије шансу,бар неких 10-ак мин.Верујем да ће то и ставити до знања СС-у.

Њих двојица су оставили најјачи утисак на мене.
Нека наставе са жестоким радом у Словенији и да слушају СС-а и биће то све како треба. :napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Je li još nekoga Diarin gol u trenutku setio na onaj Ješićev protiv QPR?!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Dobro, brzo klizi lopta,valjda zato što je mokar teren.:D
Lepo ovo izgleda za početak,previše rano za bilo kakav zaključak.
Radiša:D
A i trava nije bila visoka :D.
Sasvim zadovoljavajuce za prvu utakmicu,mada neki misle da je Rabotnicki slab klub.Neka padnu ciganima u UEFA,zgazice ih kao sleper zabu.
@PFC Tomcat Okliznuo se golman...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top