Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pošto je većina progledala,šta sad da radimo.

Ako voliš Partizan,ti na stadion,na istok i zapad,možeš i na jug ali tamo ćeš verovatno morati da se potučeš za slobodu, i viči:"UPRAVA NAPOLJE".

Nikako nemoj da razmišljaš da li to može doneti neke promene i boljitak,o tome ne razmišljaj samo dođi i pokaži da voliš Partizan i da znaš ko je tumor tvog kluba.

Zatim nikako ne dozvoliti da nam poture trenera marionetu,odmah tog novog izviždati,a bogme i svakog igrača koji se ne bori,bez obzira na stanje u klubu koje loše utiče na igrače.Utiče i na nas ali mi ćemo doći i dati sve od sebe,e tako moraju i oni.Ne tražimo od njih da stanu na našu stranu u borbi protiv uprave,tražimo samo da igraju fudbal,najbolje što znaju,to će nam biti dovoljno.

Nemojmo se zanositi da ćemo njih smeniti,to je sizifov posao.Nije to Đurić,to su Zečević,Bjeković,Tole Karadzić,Vukadinović,Jovičić,Raša Babić,Grubor.25 dugih godina su oni vladari,neće to da ide lako.A iza njih su Dačić,Ružić znači policija i država.A kada znamo kako nam je stanje u društvu i da se narod predao,i gleda razne pljačke i zločine koji nam oni svakodnevno piređuju i niko neće da se pokrene jer se oseća nemoćno,onda će i nama biti jako teško.
U principu na njih možemo jedino sa silom,znači ozbiljnim fizičkim napadima na njih,kao i primenom nekih koktela.
Ali pošto niko od nas nije iz te priče,i nije od mladih godina sarađivao sa tamnom stranom to nećemo moći.
Ostaje nam mirna revolucija,znači onako kako sam napisao na početku.

AKO SI NAVIJAČ PARTIZANA,AKO VOLIŠ KLUB,DOĐI NA STADION I KAŽI IM ŠTA MISLIŠ O ONOME ŠTA ONI RADE SA SVETINJOM.
RECI IM DA NEĆEŠ DOZVOLITI DA NAM UNIŠTAVAJU ONO ŠTO VOLIMO KAO SVOJU PORODICU.

Na svima nama je da uradimo sve što možemo,a šta će biti videćemo.Ako svako uradi najviše što može neće mu biti ni krivo ako neuspemo,jbg. dali smo sve od sebe.
 
Последња измена:

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Вреди, јер бар је уочен проблем и постали су сви свесни њега. Можда га нећемо ускоро решити али бар знамо шта је корен проблема. Вреди, јер се енергија људи неће расипати на тривијалне ствари типа "ко ће бити нови тренер? ваљда ће нам кренути с њим?" . Вреди јер су људи показали синоћ да мисле својом главом и да знају где је смештен канцер - у управи клуба!

pa znali su to i 2005. i sta smo dobili ?

ako treba svakih 5 -6 godina da nas neko jebe na identican nacin, imamo ozbiljan problem.

pocne neki bojkot, a onda krenu da nicu klauzule istog. pazi, ajd ipak da bojkotujemo al na stadionu, da ne navijamo uopste al da pevamo samo protiv zeke, da ni u kom slucaju ne idemo na utakmice osim na gostovanja i na derbi na jna, da svi iz uprave moraju da odu, eventualno moze da ostane rasa.

sad vidim, okomila se vecina na grubora. moš misliti, zalutata pijanica, izgubljen u vremenu i prostoru. zaista kad kazes "budala" meni prvo grubor padna na pamet.

i sad ce takva budala da ode, i to iz svojih privatnih razloga, boli ga kurac, stanojevic ce da da otkaz i da nas pljuje par godina kasnije posle nekog burnog finala kupa, djura ce da nestane u senku, alcatraz ce da promeni ime u st kventin ili sing sing i svi cemo se u zadnjem kolu na prepunom jugu radovati protiv nekog tadasnjeg Apatina, proglasavajuci pobedu.

u stvari, necemo bas svi, ali ajd svi sem mene ... :D
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
UPRAVA NAPOLJE!
Od danas treba pokusati sa pritiscima na svim utakmicama, da se cuje samo rec protiv Djure i mornara.
Hocemo da nas klub vode ljudi koji ga vole i koji nece gledati samo svoj interes!
Djuro odjebi iz naseg FK.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pokretali su neki ovde ovu temu, ali evo da i ja malo doprinesem. Zelim da se ovde pred svima (poput Magnifica u vezi sa Jovancicem) ispovedim i okajem svoje grehe.

Greh mi je sto sam kao navijac Partizana olako okrenuo ledja delu naseg FK na celu sa bivsim sportskim direktorom Ivanom Tomicem (da sad ne nabrajam sva imena od Bate preko Petrica pa sve do Jokana). Sto sam naseo na price koje je ova sadasnja bagra podmetala o njihovim medjusobnim talovima, uzimanju novca, kumovsko-prijateljskim vezama, prodaji stana kuma kumu i povecanju plate da bi se stan isplatio itd. Naseo sm i kajem se. Duboko se kajem i SRAMOTA me je...

...Podseticu samo na cinejnicu da je za vreme "vladavine" Ivana Tomica FK Partizan posle ko zna koliko vremena drzao nekoliko godina tim na okupu. NEKOLIKO GODINA! Ta uprava je zelela da se tim cuva iz sezone u sezonu (uz neminovnu prodaju ponekog igraca dovoljnu za funkcionisanje kluba), da stari budu tu a mladi uz njih stasavaju. Da je to tako, dokaz je cinjenica da su nasem NAJBOLJEM igracu ponudili platu od 400.000 evra i tako prakticno obezbedili njegov DOZIVOTNI ostanak u klubu...

...Sramota me je, sramota, sramota i sramota i drago mi je sto nam se ovako sve to vratilo jer bismo zaboravili kakav smo greh napravili prema prosloj garnituri i treneru Jokanovicu na klupi...
Veliki, najveći mogući greh je napravljen prema Jokanu i Ivanu (tu su naravno i Bata i Gordan, samo što su oni bili mnogo manje na vetrometini). Evo, 2 godine su već prošle, a ja još uvek ne mogu da se smirim kad pomislim na te SRAMOTNE dane, na NAČIN kako su ta dvojica morala da odu iz kluba i KO je sve to inspirisao...Poslednje 2 godine mi ni srce ne kuca baš onako jako i žestoko kad igramo, kao u periodu pre toga...uvek kuca sa nekom zadrškom koja i postoji od tad...zadrška koju sam primetio čak i posle Brisela ili posle dve pobede od po 1:0 u derbijima na JNA...A ta zadrška će postojati dokle god su ovi iz uprave tu gde su...
Kakav crni Radomir Antic ,samo Mijat dolazi u obzir(ovo mastam ukoliko oteramo bagru bojkotom koji mora da pocne odmah i na svakoj utakmici dok ih ne oteramo za svagda!)..
Peđa i Antić su nezamislivi kao kombinacija. Peđa ne može očima da ga vidi...još iz dana kad je bio sportski direktor Reala (pa još u trenutku svojih najvećih uspeha na tom mestu!), a Antić baš tad u španskim medijima užasno potcenjivački pričao o Peđi...bolesna Antićeva sujeta, velika do neba i još više...Zamislite molim vas, da "neki Peđa" sa ovih prostora tamo postane veća marka od Radomira...sram ga bilo da ga sram bude...tog "nekog Peđu"...
Uprava je uvek bila i biće ključ svega.To je razlog zašto mi kao klub koji je imao bolje igrače od ostalih, nije najtrofejniji klub.Priča o bilo kom treneru kod nas je samo zamazivanje očiju.

Na hejselu nismo postali prvaci Evrope zbog uprave,70-ih godina su cigani napravili dominaciju upravo zbog uprave,krajem 80-ih nismo stvorili dominaciju zbog naše uprave,i sve ovo danas se dešava zbog JEBENE UPRAVE.

U basketu se 70-ih se desio preokret zbog uprave(dovodjenjem Kiće i Praje),postali smo prvaci Evrope zbog uprave(Kića),kurac bi mi dominirali od 2000, da nije bila uprava u obliku Danilovića i Divca.

Zla kob PFC je uprava,i živim za dan kada ću moći da budem ponosan na našu upravu kao što sam u basketu.Ovo je jedan od prelomnih momenata,kada se mogu desiti tektonski poremećaji,kada može da se drastično menja,kamo sreće sa Mijatom.Ne sme se sadašnjoj upravi dopustiti da kozmetičkom šminkom zamaže sve.

Taksista je tu samo vrh brega,drastična i radikalna promena od vitalnih penzionera,do svih parazita koji su infiltrirani u naš klub.
Bojim se samo da ćemo u liku države imati najveću prepreku u ovom primarnom i najbitnijem cilju,i to iz mnogo razloga, od potrebe da cigani budu šampioni,do toga da moramo direktno njihove ljude da sklanjamo iz kluba.

Borba je počela, od nedelje kreću bitke za budućnost PARTIZANA!!!
Evo vam stručne lektire u ove vrele dane...Post kojeg vredi uramiti...ne samo ovako grafički kao ja ovde, nego ga baš uramiti i okačiti na najvidljiviji zid u prostoriji...
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.167
@Jegda

I Kapelo igra ziheraski, ali pobjedi!

Napadali smo Genk citavo vrijeme, napadali smo i ove sinoc citavu utakmicu, ali...Nije problem taktika, problem je igracki kadar!
A za to sigurno nisu krivi Stanojevic i Krstajic (Njima dvojici sigurno Rnic nije bio prvi pik...Stanojevic onomad jasno rece da Babovic ne treba Partizanu, al ga ugura Milija, Krstajic sigurno ne misli da je Jovancic bolji od Tejga....)

Nije vam valjo Scepovic, trazili ste Jovancica...dobili ste i sad nevaljaju ni Jovancic i Eduardo.
Trazili ste da igramo sa jednim zadnjim veznim-igrali smo sinoc...
Vukic vam spor-Igrali smo bez njega u irskoj.

Valjda vam je sad jasno da ne znaju ni Vukic ni Scepinjo ni Jovancic i da ne nabrajam dalje.

Stanoje trazio da ostane Tejgo, trazio Mphelu, trazio Sabalalu, trazio onog stopera iz Palerma, a dobio kur*inu!
Bagra mu rasprodala sve sto je valjalo i dovela Jovancica, Rnica...

Da mi imamo Tejga, Moreiru i ostale, zgazili bi mi Samrok i sa tri zadnja vezna, a ovako...
Igrali smo sa dva u irskoj, igrali smo sa jednim sinoc,- isti kurac!


Dakle, Stanojevicu ne zamjeram nista kad je rijec o formacijama i izboru igraca, covjek se trudi da izvuce najbolje u datom trenutku od onog sto ima i u tome je sigurno strucniji od nas (primjer 'daj Jovancica, 6 puta je bolji od Scepovica' to jasno pokazuje)
Ne zamjeram ni Krstajicu na ovim 'pojacanjima' jer sam siguran da ni jedan od njih nije bio njegova prva opcija, a vecina vjerovatno ni druga...al jbg, Djuri su najvise odgovarali...

Zamjeram im samo sto su trpili ovo, sto davno nisu propjevali, ali to nije ni blizu dovoljno da srusi kredibilitet koji njih dvojica imaju.

PODRSKA SPORTSKOM DIJELU, UPRAVA NAPOLJE!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kakva Antićeva sujeta, ovde se govori o čoveku koji je pukim slučajem i srećnim okolnostima došao na mesto direktora FK Real Madrid, a to je ogromna funkcija, skoro kao Papa ili engleska kraljica. Pa ta osoba nije uspela ni uefina pravila da nauci, kupio igraca koji nema pravo da igra- Huntelara! Jedna od najvecih blamaza u istoriji Real Madrida. Za ovog diletanta Antara je legenda i gospodin covek!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
"Ne pravi se pita od govana"

I da potpisem Kecmanov post.

-Kao igracu,duboki naklon.
-Kao rukovodiocu,pokazao se.
-A sto mi Podgoricani znamo,kao covjek...daleko mi od kuce.

Mada istini za volju,kad smo ove istrpjeli,cisto sumnjam da bi cak i on mogao gore.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Posle treznjenja glave, i prolivenih suza sinoc ja shvatam da ce nama ovaj poraz doneti vise dobrog nego loseg, mozda nas bar bog pogleda pa neko napokon smakne medveda, zeca, mumiju i bika. Jebote osecam se ko u basni
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Znaci mnogo lako se kaze Babovic napolje, a prosle godine namestio pola golova, i dao jos po neki kad je trebalo.
Za ponasanja igraca imao je resenje Stanojevic, to je Teleoptik, ali zna se ko ne dozvoljava takve poteze.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.267
Reaction score
34.047
Локација
vaginamandibularia
Klub je srušen, spolja i iznutra, na terenu, na tribini, u loži... Pali smo jer smo padu bili skloni. Još jedan trener u nizu koji je pogubio konce u ekipi, a kako i nebi kad je posle svake njegove disciplinske mere prema pojedincima bilo amnestija, gledanja kroz prste i slično. To ga ne amnestira za tvrdoglavost, loše izmene, lošu igru i kukavičluk na svim poljima. Krstajić je veoma neuspešno započeo post igračku karijeru, dopustio je da bude preveslan, izigran, i tvrdoglav.
O drugima, šta reći. Đurić je izletanjem u medijima palio vatru, sam je sebe zakopao kao i pomenuti dvojac. Grubor je posebna priča... Na sva sranja nadovezalo se i rasulo na tribini, kolovođe s obe strane zanima kajmak pa tek na 15. mestu Partizan. Rusvaj i rasulo. Cigani su blizu titule, iako su jadni. Samo se nadam da će da se otreznimo na vreme, dok još nije kasno. Ima 28. kola do kraja šampionata, ako dopustimo da potonemo već na početku, odosmo u kurac ne samo ove sezone, već i sledećih nekoliko, jer bagra ako zasedne neće moći da bude skinuta dok god ima strašno političko zaleđe.

Izlaz iz kurca u kome smo neće biti lak. Prvo, svi treba da odu. Drugo, Milinković na kurac. Treće, ko god bude trener, pa čak i ako ostane ovaj naš Stanojević čijim sam kukavičlukom do koske razočaran, mora da napravi STRAŠNE REZOVE U EKIPI! Igrači koji su Partizan koštali plasmana u evropske lige NE SMEJU NI NA KLUPU! Sramota je da Babović bude kapiten, dok god je Saša Ilić živ. Vukić, Miljković, Jovančić, Šćepović - ili Teleoptik, ili fajront. Dakle, ko god da nam bude trener, novi ili stari, da maršne sve koji svesno ili nesvesno štete klubu svojim nezalaganjem, neznanjem, sporošću, bezobrazlukom.

Pošto sam pesimista po pitanju ostavki uprave i Krstajića, nek se dobro zapitaju koja je njihova funkcija u klubu. Sportski direktor ako će da glumi uvređenu mladu jer su mu pojačanja kiturina pita, onda ne da nije za Partizan, nego i za mnogo, mnogo manje sredine. Đurić ako ne može da nađe sponzora, nek javno kaže šta/ko ga sprečava u tome i nek se posle kupi iz kluba, jer udario je u plafon i nije kapacitet za dalje rukovođenje Partizanom. Ovi drugi paraziti što su po raznim odborima u okviru kluba - napustite klub jer vi ste mrtvo telo, tumor.

O Jugu ne vredi raspravljati. Opet biranje između dva zla, ko god da pobedi Grobari su već izgubili.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
"Управа напоље!" је сасвим логичан закључак. Али не треба гајити никакаве илузије о тој могућности. Нема начина да се то са трибина спроведе.
Шта год желели да мислимо о томе, трибине су одраз, слика и прилика стања у клубу.
Како је игра синоћ била слаба, тако је и навијање било дефетистичко и килаво.
Воља и помисао сваког од нас је неспорна и неупитна, али то се не мултипликује на трибинама на потребан начин.
Али без обзира на безрезервну навијачку верност и подршку, веза између трибине и терена је двосмерна. Нека реакција на терену мора постојати да би се гориво на трибинама могло производити.
Чињеница да сам у мом окружењу југа могао често чути властиту децу као најгласније потврђује да се скромни Ирци нису имали чега плашити када је у питању атмосфера домаћег терена. Погледајмо истини у очи и упитајмо се да ли је тако било и са фудбалерима Рена прошле недеље у топчидерској рупчаги.
Али то је само врх леденог брега. Управу једноставно отерати не можемо. Чак ни у ситуацији сређенијих навијачких редова него што су сад. То показује и чињеница да ни прошла управа (Бјековић) није отерана.
Управа може отићи само ако постоји макар атом карактерности и осећаја одговорности за постојеће стање. У том случају ће и сами знати да је тренутак да оду.
Или ако су већ подмирили своје потребе па су као и сваки пацови ради да напуштају брод у који већ продире вода. И у том случају ће знати да је дошао тренутак за одлазак.
Оно што је вероватније јесте да ништа од споменутог нећемо видети. Тачније видећемо развој догађаја у коме ће тренер бити најурен, што ће купити нешто времена до дефинитивног потонућа. Јер мало је вероватно да је могуће очекивати долазак човека спремног и способног да брзо и успешно промени ствари. А и за тог новог ће требати два-три посрнућа да би и сам био етикетиран као промашај.
А тада ће за Партизан бити већ касно.
Оно што је могуће урадити у наредним данима јесте крајње рационално сагледавање стања играчког кадра и једнако рационално формирање тима који би био способан да својом игром макар опонаша модеран фудбал, а својим односом према клубу и дресу не остави ни један разлог за незадовољство.
Ако је потребно посегнути за још неким трансферима у било ком смеру, онда и тај потез треба направити. Заправо, уочене недостатке треба исправити и екипу појачати баш као да ће се наставити такмичење у Европи.
Јер цена коју би смо следећу могли платити, а то је губитак титуле, биће далеко већа и са далеко већим последицама од садашњег испадања из Европе. То се једноставно не сме десити јер би се на тај начин покопали сви скори успеси које смо направили, али и свели на најмању могућу меру сви могући успеси у будућности. Боље речено изгубили би смо постигнуту доминацију над циганијом за дужи период.
Ово што нас је сада снашло је страшан ударац и најгоре од свега јесте то што је он просто плод ирациналног готово суицидног понашања клуба.
Али ми просто не можемо себи да приуштимо, без обзира на сада владајуће расположење, да се потпуно распаднемо и сасвим изгубимо сезону. То зато јер околности и "добронамерно" окружење неће хтети да нас чекају да средимо ствари у својим редовима. Када се освестимо од овог ударца догађаји и цигани биће далеко испред нас и то не само за ову сезону.
Оно што њих дели од потпуног преображаја и опоравка јесу резултатски неуспеси и оно што нас може до неких бољих околности да одржи изнад воде јесу добри резултати макар у нашим оквирима.
Зато Партизан мора да настави да се бори. И мора добити лидере који ће екипу гурати док је тешко. У том смислу потпуно подржавам предлог да ВЛАДИМИР ВОЛКОВ буде капитен. То је једноставан, можда не уобичајен поступак, али свакако не би остао без утицаја на терену.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
pa znali su to i 2005. i sta smo dobili ?

ako treba svakih 5 -6 godina da nas neko jebe na identican nacin, imamo ozbiljan problem.

Ово је кључ свега. Додуше сва тројица ''вергламо'' о истој ствари само на другачији начин. Оно синоћ је дефинитивно било дијагностиковање рак ране на нашем ФК Партизану! Сад је треба одстранити... Али на прави начин, не полу, не четвртину него целу! И да треба пазити са ''скалпелом'', морамо бити прецизни, хируршки прецизни, јер ако не будемо, лако ћемо да докачимо и неки ''здрав орган''!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
"Ne pravi se pita od govana"

I da potpisem Kecmanov post.

-Kao igracu,duboki naklon.
-Kao rukovodiocu,pokazao se.
-A sto mi Podgoricani znamo,kao covjek...daleko mi od kuce.

Mada istini za volju,kad smo ove istrpjeli,cisto sumnjam da bi cak i on mogao gore.

U jbt... verovatno podgoricani vise vole Deja Savicevica... :roll:

Pedja Mijatovic je jedna od najvecih legendi Partizana i covek koji je svetu dalekov vise postovan nego li ovde kod nas...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ma nema frke, glupa je tema.. igrom slucaja znam te price iz Podgorice... nebitno...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ Kecman:
@ Heysel:

Niti manje reči, niti više izrečenih idiotluka na temu Peđe Mijatovića.
Sram vas bilo obojicu.
Zbog ovakvih ni ne treba ikada ni da pomisli da dođe.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Mene nema cega biti sram,mada na kraju krajeva opet kazem,niko nije savrsen.
Samo volim da nazovem stvari pravim imenom.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Kakva Antićeva sujeta, ovde se govori o čoveku koji je pukim slučajem i srećnim okolnostima došao na mesto direktora FK Real Madrid, a to je ogromna funkcija, skoro kao Papa ili engleska kraljica. Pa ta osoba nije uspela ni uefina pravila da nauci, kupio igraca koji nema pravo da igra- Huntelara! Jedna od najvecih blamaza u istoriji Real Madrida. Za ovog diletanta Antara je legenda i gospodin covek!

Sve sve, ali da neko moze pukim slucajem i srecnim okolnostima doci na mesto direktora najbogatijek kluba na svetu :clap:clap
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
E moj Partizane, e na šta ja trošim svoje nerve.

Stanojeviću, prst na čelo i zapitaj se par stvari. Jesi ti napredovao trenerski u poslednje vreme, ali još nemaš MUDA! Ne znam zašto ti je igrao Ranković koji je nešto i pokušavao u napadu ali u odbrani protiv korpulentnih ostrvljana je izguran svaki put. Zašto nije igrao Aksentijević koji je fizički i telesno mnogo jači i krupniji od njega, a uz to je mnogo brži i eksplozivniji.

I posle najveće bruke, ti Stanojeviću daješ pičkaste izjave tipa: "Promašili smo mnogo šansi, bili smo bolji, bla bla bla..." gde se jasno vidi da nemaš muda. Pogledaj svog kolegu O'Nila! Eeeeeej, čovek igra sa 3 napadača protiv ekipe koja ga može pojesti. To se zovu muda veličine lubenice. Ova utakmica i bruka treba da ti bude najveći mogući alarm, da prvo sa tobom nešto nije u redu.

Uzmi stvar u svoje ruke, pokaži muda, pokaži mozak, pokaži karakter i izjavi:
"Kriv sam u kurac, kriv sam za sve, kriv sam što mi igra Ranković koji ne može pile izgurati, a ne igra mi mladi, talentovani, sjajni Aksent koji je utakmicu prije te bio najbolji igrač Partizana, kriv sam što u utakmici sezone ja menjam golmana (i izjaviš lepo zbog čega), kriv sam što mi igraju penzioneri koji ne mogu izdržati 30 minuta, kriv sam što na treningu napadačima nije realizacija izlazila kroz nos, kriv sam što o stanju u klubu šutim k'o zaliven, kriv sam što onim govnima iz uprave nisam jebao sve živo i mrtvo, kriv sam zbog pičkastog pristupa u većini utakmica, kriv sam zbog bezidejnosti u napadu, kriv sam što nisam još u februaru klečao na zemlji da Moreira ostane, kriv sam što se inatim sam sebi, kriv sam za ispadanje, kriv sam za Užice, kriv sam i preuzimam odgovornost, znam na čemu sam grešio i ispraviću te greške ne zvao se ja Aleksandar Stanojević."

To se zovu muda. Priznavanje svojih grešaka je prvi korak ka cilju. Ko hoće nađe način, ko neće nađe izgovor.

P.S. Tako se stiče poverenje miliona navijača, tako postaješ omiljeni lik svih Grobara!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top