Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
ako smem da primetim,a valjda necu ispasti glup u drustvu:
trebalo je ovo mnogo ranije,braco. dok su titule, karanje komsinice cice, i izlasci u evropu bili paravan tim nesposobnjakovicima, i nama je bilo sve super. pokoja sporadicna kritika na forumu i to je bilo sve. a svi smo znali ko nam sedi u foteljama voljenog kluba. ipak...nikad nije kasno!

uzdajte se u pamet(ne mogu pomoci, zivim mnoogo daleko od humske), i ne dozvolite ishod od pre cetiri godine. isterajte ih...ne ostavivsi nijednu fotelju zasluznog gradjanina ala crni bik.

srecno!!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Много тога памтим - и 15. место и борбу за опстанак, и смене тренера, и петарде по Европи, и наравно масу лепих тренутака, али ова морална и физичка наказа на месту председника је највећа срамота у историји клуба!

Јунак приватизације, кога би (да има државе као што је нема) овог момента посетио УБПОК да испроверава његове наводе о буџету и дуговима, као и где је силни новац од трансфера.

Да нама који по 6 месеци плате не примамо али одвајамо од уста само за сезонску карту, дрес из бутика и бензин до Хумске оваква сподоба каже да нисмо навијачи???

Мутави, јеби неког другог, нас више нећеш!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ajde da ponovim i to velikim masnim slovima, pa možda i vidiš.... UPRAVA NAPOLJE, A KAD DOĐE NOVA NEKA ONI REŠAVAJU ŠTA I KAKO SA STANOJEVIĆEM I KRSTAJIĆEM!

Za poraz od Iraca je APSOLUTNO kriv Stanojević!

Ne, ne, ne i ne.

Nema razdvajanja merenja odgovornosti i krivice i čekanja da neko drugi odluči.

Krivi su podjednako svi do jednog, kompletna uprava i Stanoje i Krle - svi do jednog!

Svi do jednog iz uprave kluba i sportski deo kluba treba da odu odmah.

Svi napolje!



Ovo jeste najveća blamaža pa ljudi smeje nam se ceo svet i to sa razlogom.



Šta dalje?

Onako laički mislim da je rešenje u akcionarskom društvu.
Ne znam kako je to regulisano zakonski u državici ali mislim da može da prođe a najbolje je bolje i od nekakve privatizacije.

Opet kažem laički rekao bih da treba proceniti vrednost kluba ne samo imovine već i imena tj. brenda, preko igračkog kadra i na kraju rezultata (nažalost ulazi u to i ova bruka) i doći do vrednosti kluba.

Recimo nek je vrednost 200m eura a nadam se i više.

Podeliti to u akcije i dati na slobodnu prodaju sa pravilom da je jedna akcija jedan glas na skupštini koja mora da se sastane najmanje jednom svake sezone.

Takođe pravilo jedan čovek jedan glas a ako neko drži više akcija ne donosi mu više glasova.

Vlasnici akcija bi na kraju sezone-godine dobili novac ukoliko je klub uspešan i zaradio je ali i imao rezultate a morali bi da plate da zadrže akcije ukoliko je klub loše poslovao i nema rezultate.

Samim tim bi dobro razmislili kome bi dali glas da vidi klub kako u upravi tako i u sportskom delu.

Nikome ko dođe na mesto uprave ili u sportski deo ne bi bilo svejedno šta će da radi i osećao bi ogromnu odgovornost za razliku od situacije danas.

Takođe nije mala stvar da ako se daju akcije po pristupačnoj vrednosti koju mogu mnogi da plate, mi bi smo dobili ogroman novac od toga da još više napredujemo.
Npr. 5000 ljudi plati akcije po 10000.

Nije nemoguće jer bi imali i motiv da će da zarade od njih ako uspešno posluje klub i ima rezultate.
Imaš 5000 članova skupštine (ili više), nije ni to problem organizuješ skupštinu kluba u areni...

Naravno transparentnost obavezna i jedino bi izgubili mućke i ne plaćanje poreza koje sada imamo ali zato se nikada ne bi desilo da pare nestanu budemo na "pozitivnoj nuli".

Ne znam da li je novim zakonom o sportu predviđeno da SK može da bude akcionarsko društvo ali čini mi se da jeste i da je to jedino rešenje.

Svakako bolje od nekakve mutne privatizacije gde bi smo dobili jednog vlasnika a mogućeg prevaranta i špekulanta a svakako bolje od sadašnjeg stanja-sranja u kome se nalazimo.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kaze govedo kako imamo 8 sponzora koji prosecno uplacuju 250000 Eura MESECNO....

To je ukupno 2 miliona mesecno....Pa jebem li ti mater GDE SU PARE.....LOPURDE JEDNE....PA SAMO TO BI POKRILO BUDZET I PREKIPELO BI JOS....
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Nzm sta radi ovaj covek zasto ide uz nos. Ali nije on najbitnij sraf vec onaj sto je iza njega. Treba se i taj malo pomenuti.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Možda on nas jebe, ali novi semafor? Razmislite ljudi, ipak je to novi semafor, pa nije to mala stvar, ej, novi semafor :D

U narednih 15-20 dana, NOVI SEMAFOR! Eeeeej
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
ahahahaahha 650 hiljada i 40 posto od transfera za ono drvo? ajde izadji na tv djuro magarce jedan i reci da se zajebavas... pa ne mogu da verujem majke mi... Krstajicu brate, putuj i ne brini za manastir...
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Ja stvarno ne razumijem, zatekao me je g.Đurić. Zašto ovakvim izjavama tura svoju glavu na panj (ja to više figurativno, mada u zamlji punij ljudi sa PTSD...)? Ili on stvarno ne shvata težinu trenutka i svog položaja u njemu ili misli(zna?) da mu se ne može ništa? Ništa, koliko mogu da vidim ovdje na forumu, danas će se planeta pomjeriti za 45 stepeni pa će jug biti gdje je do sada bio istok.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
"Takođe u narednih 15 dana očekujemo novi semafor na stadionu."
Krenulo se sa mazanjemo ociju.Sad ce i crno bele stolice
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
mi nikad nismo bili u vecem kanalu nego sad
kome to nije bilio jasno u noci sa cetvrtka na petak tome je valjda sad jasno
veceras na stadion da se teraju govna zauvek iz humske
Сећам се да је неко на форуму пре 2-3 месеца рекао, парафразирам: "Колико је Крстајић добар играч, толико је лош човек"
Искрен да будем, мислио сам да је неки сарказам у питању, провокација или неупућеност али временом сам и ја схватио неке ствари
Причао сам у међувремену с доста људи који имају сличан став према томе...
Крстајић у потпуности разочарао!
pa pazi njega su ivan i jokan doveli nazad u partizan
ivan je bas bio zalegao na jokanov predlog
a videli smo kako se ponasao kad se kuvalo 2009. i posle toga
jajarski je to od njega bilo i to vrlo jajarski
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Stranac nikada ne moze da voli klub kao neki pravi Partizanovac (Rnić, Babović, Smiljanić, Ilić, Vukić). Od Kamare je ovako nesto ocekivano. Sve to na stranu, neka priča šta hoće, ako na terenu opravda ugovor. Ja ne znam kojim fudbalskim potezima je Kamara zaslužio da igra umesto Lole?

Kamara je mnogo bolji igrac od Lole ali nije ni bitno. Ja ne verujem kako tekstovi placenih djurinih "novinara" uticu na pojedince i odmah poveruju u sve. Zurnal sa najvecim smradom stojadinovicem i njegovim ucenikom joksicem prednjaci u tome. Oduvek su pljuvali strance, posebno Doktora, a u danasnjem tekstu ovaj smrad joksic spominje i Diaru i Clea. Sta reci o tim "novinarima" kada ne smeju djuru ni na konferencijama da pitaju o cemu on prica kada je jasno da pravi budale od nas.

A tek ova prica o Partizanovcima je za malu decu sto su Doktor, Volkov, Medo... dokazali. Seti se samo Rnica i kako je otisao iz Partizana prosli put! A sada ga vracaju i daju mu 200 000. Da bar zna nesto, a opet nas je svojim kiksevima izbacio iz Evrope i sigurno se na tim greskama nece zavrsiti.
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
ako smem da primetim,a valjda necu ispasti glup u drustvu:
trebalo je ovo mnogo ranije,braco. dok su titule, karanje komsinice cice, i izlasci u evropu bili paravan tim nesposobnjakovicima, i nama je bilo sve super. pokoja sporadicna kritika na forumu i to je bilo sve. a svi smo znali ko nam sedi u foteljama voljenog kluba. ipak...nikad nije kasno!

uzdajte se u pamet(ne mogu pomoci, zivim mnoogo daleko od humske), i ne dozvolite ishod od pre cetiri godine. isterajte ih...ne ostavivsi nijednu fotelju zasluznog gradjanina ala crni bik.

srecno!!!
Ja se samo bojim da se ovo ne ponovi(da izvuku svoje guzice na osnovu dobrih rezultata ekipe u narednom periodu).Amnezija je cudo...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Žao mi je što nisam u Beogradu ovih dana jer bi sigurno išao na utakmicu da se derem UPRAVA NAPOLJE!
Đuriću mamu ti jebem lopovsku nas si našao da zajebavaš pa nismo mi kao cigani debili sa iq-om kuvanog krompira.. Pederčino zalizana MARŠ iz Partizana jebo ti pas mater.. sad ćeš da kupiš semafor? ma nemoj? i sad mi kao treba kažem a eto dobar je ma jedi bre govna stoko seljačka.. Što sad nekog ne dovedete imate vi paraaaa kako ne.. al u džepovima.. Jebali vas vaši "pravi" navijači plaćenici obični i mafijaši..
 

middle finger

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
69
Reaction score
15
A koliki će biti semafor?
Da li će se dobro videti UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne bi me cudilo da se u narednih par dana angazuje Kezman da bi se smirio bes navijaca. Ali dzaba, gospodo iz uprave zasrali ste dovoljno, ne bi vas opralo pa makar vratili Doktora, Jovetica i Klea u paketu.

UPRAVA NAPOLJE!
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Dajte neku anketu da vidimo odnos ljudi ZA i PROTIV uprave,pa nek im se posalje,jer je ovo zvanicni forum,navijaca Partizana
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
@orfelija Njemu siste jajca i vredja ljude sa tribine, a interesovace ga sta misle ljudi na forumu, mozda cak i ne zna sta je forum
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top