Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
tesko mi je akli ovo je bio i vise nego ocekivan ishod nakon bruke u lijepoj njihovoj. tada sam se istresao pa sada nemam sta vuse da kazem. momci nema ocajavanja! podrska do kraja. Tosa i Danilo sta god da odlucite, AMIN!
da zbijemo redove, uneredimo mutanta pa junacki na kragujevcane u finalu domace lige. domaca titula je nikad neizvesnija. jaci su od nas i na centru i na pleyu. ako nas uzmu, nece biti nikakvo iznenadjenje.
vala ti nikola!! sad tek razumem koliko vredis.
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Nije mi krvio sto smo ispali, krvio mi je sto smo mogli dalje...
Na klupi imamo dobrog trenera, ne savrsenog ali dobrog. To sto smo mi navikli na savrsenog ( DULE NEBESKI!) to je nesto drugo..
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
low nek se pakuje i nek ide . Bolje da za njegovu platu kupimo patike i podelimo klincima iz juniorskog pogona. Sta je tuje . Bilo je i losijih situacija. Sa ovim timom smo igrali na utakmicu od top 16. Sad da se sabiju redovi i idemo dalje . Nema prostora za losu atmosferu i sledece godine treba da se igra EL.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ne postoje reci kojima bih opisao kako se osecam.

Tezak udarac. Pre ili kasnije ovo se moralo desiti. Ali, velicina nije u tome da nikad ne padnes, vec da kad padnes ustanes i nastavis dalje!

Mesta za kritike ima, ali aj' da ne preterujemo! Ovo je jos uvek onaj isti KK Partizan za koji smo navijali sve ove godine!

Naredni vikend imamo sansu da se povratimo, pre svega psihicki! Svu snagu i energiju usmeriti na limenke i cigane, bice mesta za analizu i ispravke, ali prvo njih da otresemo!

Glavu gore, jeste tesko, nije smak sveta!
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Bitno je da je veceras kriv Vlada , Raduljica i Law... jel vam kriv Vlada sto Lucic ne moze 5 cistih suteva da ubaci , sto Andjusic dobije minutazu i lopte mu ispadaju ? Nije ,nisu ni oni krivi ,takav dan jednostavno.
Pljujete po raduljici covjek ima index uspjesnosti 19 , to je sa 11 njegovih poena sasvim ok , 2 promasaja iz igre i 2 sa bacanja , sasvim ok ... opet vam ne valja ... tukli ga ljudi i oni ga veceras opet pljuju.
Jednostavno neki obozavaju da pljuju ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ма та петарда, ма колико била идиотска, сад не значи ништа... Ми наредних 10-так месеци нећемо играти ту ЕЛ те нећемо (то кажем због могућих санкција играња без публике), а за наовчано видећемо...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.470
Локација
Kej Republika
Law,Sarloa,napad na zonu,sut za 3...od svega po malo nas je kostalo ne prolaska u TOP 16.
Da nije bilo Pekovica tesko da bi dve dobili ali sta je tu je,idemo dalje.
Pogurati neke od talenata,strancu se zahvaliti sto pre...

Najbolnije od svega je ½PAKAO PIONIRA½ !!! Hvala Bogu pa nisam otisao veceras za Bg plakao bih u kolima nazad.

Sa Vladom ili bez njega,NAPRED PARTIZAN !!!
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
ja nemam sta da zamerim igracima,kad su dali sve od sebe...nekad oce,nekad nece,takav je zivot...VOLIM PARTIZAN!!!
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Ne mogu da se pomirim sa time da gomila igraca nije svesna ciji dres nose,da moj partizan igra onako slabo odlucujucu utakmicu za top 16.Nisam toliko razocaran zbog ispadanja koliko zbog nezalaganja pojedinih igraca mada to je verovatno i neznanje nego da ne smaram,ne znam vise ni sta pisem.Acie,Cakarevicu,Raduljice hvala i dovidjenja, a nasu igru veceras bih uporedio sa nasom tribinom trenutno-kakva igra takvo navijanje!!!!!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.616
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Изгубили смо од много боље екипе и много много много горег тима!
Они су одлична екипа и одлични појединци, али смешан тим, тотално лоше састављен и неуигран.
Непролазак у топ 16 је реалност у овој групи, али начин на који смо дошли (тј нисмо) до њега је за мене КАТАСТРОФАЛАН.
Јер када можеш али не учиниш је много горе него кад не можеш, испаде боље да Пековић није ни долазио, јер би можда и направили неку бекап игру.Шарлроа кући ви добили и овако и онако, а Армани смо тамо добили уз његову слабу партију.Остале две партије су нам практично резулатаски небитне.
Ја сам фрапиран да ми немамо план б без доминантног центра.
Играчки ми нисмо лоша екипа сем мањка креативног бека.
За Лоа ћу опет изнервирати поједине, али тврдим да је објективно најквалитетнији плеј којег смо имали(ако Боа изузмемо ко плеја пошто је он био пре свега кошгетер).
Али како га користимо :pop
Ово је четврти плеј у сезони и по који нам не ваља а при том Лафајет и Куртис пружају добре партије у европи(ок стоји да им је требало времена да се уиграју), људи немој да се лажемо кад ти цркне један тв у реду, али кад ти цркну 4 проверићеш јебене инсталације у кући!
Прошле године Курта ломи ноге сам себи кад му се позове акција са клупе, дај му слободе или га терај на клупу.
Али на страну што нама треба нападачки плеј ала Камингс а ми смо довели плеја ала Тепић.
Једноставно се не уклапа.По мени би рецимо у једној кахи сабијао.

Али све да разумем али ту јебену ноншалантност да целе сезоне причамо трећа четвртина,трећа па нас опет нагрувају ови имбецили.
Ми смо у сред пионира од од плус 11 дошли до минус 7.Еј рођаци!
Мука ми је била да гледам да нас један Скариоло тактички надиграва, да нам Херстон даје све поене на исти калуп а тек Кук боже ме сачувај.
Отишла је и а лиценца узгред да буде речено, није да смо играли тек тако за пролаз.
И опет за оне које ће почети да ми врте флоскулу о реалности, апсолутно стојим иза тврдње да је овај армани у тренутној форми са овом игром и тренером лошија екипа од нас!
Шта ће бити кад се уиграју , доведу појачања, друга је прича.

О Влади и наставку сезоне, сутра прекосутра кад се смирим, пошто ову утакмицу није ни водио, посматрао је.
И да Душане Кецмане криви мајку и оца што ниси рођен десет година раније, био би најбољи играч Европе.
Капа доле мајсторе ове игре.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Vala, kakvo nam je navijanje, bolje da nas kazne bez publike da igramo nego novčano... manja šteta...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
nazalost ostavrilo se ono sto sam predvidjao pred jevroligu,law nije play za partizan,probijau ga ko sir ,da pravi razliku, ali ovo je sramota,nadam se da cemo iz ovoga izacci jachi,a na leto rekonstrukcija i idemo...
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Kritike mogu da razumem,ali pljuvanje ljudi koji nas 6 godina cine iskreno srecnim je u najmanju ruku bezobrazluk.

Sta,ne valja Lou?Pa ok,neka su ljudi iz kluba pogresili,zar je normalno da svake godine dovedemo stranca za najmanje moguce pare i da on bude medju najboljim igracima Evrolige???Znam,nije vam valjao ni Dzerels,a jel hocete da ja vama nabrojim sve strance koji su nam bili bukvalno najbolji igraci?!

Neki su otisli daleko od realnosti,sad bi nam neuspeh bio i neigranje medju osam.Kad su izvucene grupe realna je bila pobeda nad Belgijancima u Pioniru,sve preko toga je bilo tesko zamisliti.

KK PARTIZAN JEDINO MOGU DA ZAMERIM STO NAS JE NAVIKAO DA PROLAZIMO NEMOGUCE TESKE GRUPE I POBEDJUJEMO TIMOVE KOJI SU 3-4 PUTA INDIVIDUALNO JACI OD NAS!!! E zbog toga smo veceras tuzni!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kakav tim imamo i kako igramo bolje sto ne idemo u top16 ja ne bih izdrzao ponovo da nas svi jebu u areni ko prosle godine
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Tesko, recima neopisivo koliko je tesko pao ovaj poraz.
Sto se mene tice, ovako usijane glave, mogu da kazem da je Law promasaj sezone.
Sa ovakvim plejom se ne ide u zavrsnicu Euro lige. Katastrofa....
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ма ја бих за ТОП16 дао да ме јебе цео стадион! Шалим се наравно али и ја бих волео да смо прошли у топ16 да ту видим и трачак наде, да ми некога можемо да победимо, макар једну у Арени или Пиониру, али ово вечерас ми је убило све оптимистично у мени, толико да се и ганфера у недељу плашим!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ


Имам и безусловно сам уз Данила, Тодорића и Вујошевића , до даљњег !

Мислим да се то лако дало закључит из мог претходног поста !


Slazem se, a videcemo kakav ce potres biti u derbiju.

Којем дербију?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne pamtim da mi je skoro bilo ovako loše zbog Partizana...

Prvo poluvreme je odigrano mnogo bolje od krajnjeg rezultata 36:29. Indeks je bio 49:19 u našu korist!!!!! Prosto je NEVEROVATNO da sa takvom razlikom u indeksu ti imaš samo +7 u rezultatu (i još nas usrala trojka Milosavljevića, inače bi bilo +4)...:pop:banghead:pop

Ko na ovo gore opisano ima bilo kakve zamerke za trenera - taj nije normalan. Mi smo promašili, ja mislim, barem 7-8 bacanja u prvom poluvremenu...

Za drugo poluvreme nemam objašnjenja. Nikakvog. Pogotovo što smo imali 40:29 na početku, pa otvoren šut za 3 poena Milosavljevića pri tom rezultatu, lopta se nećka i izlazi...

Lou sad mora da dobije otkaz. To je jasno kao dan.

Ovo je težak momenat za klub. Jako težak.

NAJEBEM SE SVEGA ŽIVOG I MRTVOG U FAMILIJI ONOM SUDIJSKOM GOVEDU NA SVIRANOM NEPOSTOJEĆEM FAULU KAD JE LOPTA BILA U AUTU....JEBEM LI TI MAMICU MILU...SAD GLEDAM I NA TELEVIZIJI I AKO SAM I UZIVO VIDEO DA NIJE BILO NIČEGA....MAMICU TI JEBEM POSRED PIČKE LOPOVSKE...

JAO SAD I NESVIRAN FAUL NA LUČIĆU, KAKO GA JE GURNUO S LEĐA, OVO NISAM NI VIDEO U HALI.....JEBEM LI VAM MAJKU LOPOVSKU...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top