Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
treba biti veliki i u porazu,to je sport jbg nekad pobedis nekad izgubis IDEMO DALJE !! !!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ма та петарда, ма колико била идиотска, сад не значи ништа... Ми наредних 10-так месеци нећемо играти ту ЕЛ те нећемо (то кажем због могућих санкција играња без публике), а за наовчано видећемо...
Bice novcana kazna 100% a i sam znas koliko nam znaci novac... A ako bude zabrane igranja pred publikom, ta kazna ce nas cekati i duze od 10 mjeseci, a i to znas koliko nam znaci taj domaci teren...

Sto se tice poraza i ispadanja, vazno je sada smiriti situaciju, samim tim i sezonu. Ovi koji pljuju po onima koji "brane" VJ - ljudi mi branimo trenera KK Partizan, ne njega licno. Covjek je izabran da bude to sto jeste i ima punu podrsku, sve dok ne dodje neko drugi na njegovo mjesto. Ja bih licno volio da se DV sutra vrati... Ali sta je tu je. Oni koji imaju moje puno povjerenje su ga doveli tu i imaju dovoljno kredita da uce na svojim greskama, ako se stavljanje VJ za prvog trenera pokaze kao greska. Pustite ljude da rade svoj posao... Kome da vjerujemo ako ne njima?????? Pa uporedite situaciju sa FK!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Izgubili smo utakmicu zbog slobodnih bacanja. Mnogo toga nije valjalo ali samo da smo pogodili polovinu onih što smo promašili prošli bi lagano. Lo katastrofa! Niko nije odigrao ništa posebno, Raduljica ok prvo poluvreme, Milosavljević takođe.

Neću da pljujem, ali mislim da je vreme za neke promene. Pozdrav svima, neću neko vreme posećivati forum, teško mi je da čitam bilo šta vezano za Partizan u ovakvoj situaciji. Razmišljam se i da poklonim sezonsku nekome jer svaki kontakt sa Partizanom me sada boli. Mnogo sam želeo, toliko sam se nadao...
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ja ne shvatam zasto se pojedinci stite Jovanovica kao da je beli medved. Cime je on nas to zaduzio? Ja sam kritikovao i Vujosevica kada je trebalo ali nas je zaduzio i sada niko od nas A ne sme da mu kaze. Imali smo sistem, nas pravac koji se nije menjao bez obzira sta da se desi. Danas imamo isto sistem, sistem pijanog coveka, niko ziv ne zna da li cemo levo, desno, pasti, ustati, ili cemo lezati tako dok se ne otreznimo ako se otreznimo. Sa dolaskom Jovanovica nasa finansijska situacija se malo popravila a igra otisla u kurac, spansa serija tokom cele predhodne sezone, ocemo ovog ne ovaj bolji, ovaj narkoman, onaj ima holesterol, usrali smo se :pop, osvojili smo sve domace na suvi kvalitet.

Pocetkom ove sezone smo oformili tim koji po talentu odgovara ekipi Tepica, Tripka, Novice i ostalih, u javnosti se postavljalo pitanje da li nam treba Vesely i Pavlovic ili mozemo i bez njih da osvojimo Instambul ponovo. Desilo se da ni ove godine nismo imali igru, nego smo imali izlete, velike pobede protiv velikih timova kao sto su Real, Makabi i Armani i previse glupih poraza. Protiv solidne ekipe Sarloa, nasi bekovi se klizaju ko da su pijani, evo sada protiv Armanija jedan igrac hvata pod kosem 23532 puta loptu a mi ih gledamo. Pa cekajte momci da li mi igramo kosarku ili se zajebavamo.

Mozda je za sve kriv Vujosevic on nas je navikao da se greska ne prasta, pa mi sada ne znamo da oprostimo greske Jovanovica, sina Dragana, Pahuljice i ostalih. Mozda Jovanovic nije jos uvek trener za nas. Vujosevic je poceo da se bavi trenerskim poslom jos 80tih, ucio je i kalio se i u Italiji i u Srbiji, kod nas je diplomirao ali do diplomskog je trebalo vremena, nisam siguran da brucos treba da vodi veliki evropski klub kao sto je Partizan.

Neko voli da kaze da je ceo ovaj eksperiment sa Jovanovicem novi pocetak, novi pocetak de facto ne znaci nazadovalje, valjda je cilj uvek biti bolji uvek napredovati. Ja sam uvek podrzavao Jovanovica i nadao se da je "ova" utakmica poslednja losa i da ce od naredne KKP biti onakav kakav zelim da gledam, ja se eto nadam vec 2 godine.


Boli mene uvo za top16, i veci su ispadali. Problem je sto ako ostane ovako kako jeste postacemo instant tim kao Prokom, Efes, Olimpija koji ponekad lice na ozbiljne klubove a uglavnom su predstavnici divljeg ulicnog basketa.:banghead:puke:banghead


Izvinite na predugackom postu
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Ispali smo mi u Belgiji.
Sudije? Pobeđivali smo kad je bilo i mnogo gore suđenje.
Atmosfera u Pioniru veštačka.
Da smo malo bolje radili i Bog bi nas pogledao.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Bice novcana kazna 100% a i sam znas koliko nam znaci novac... A ako bude zabrane igranja pred publikom, ta kazna ce nas cekati i duze od 10 mjeseci, a i to znas koliko nam znaci taj domaci teren...

За новац не само да знам него сам и сигуран, и због тога сам рекао да је петарда идиотска, а видећемо колика ће казна бити! А за ово са домаћим тереном, ма колико ја то знао, ово вечерас ме ни мало није убедило да нам домаћи терен нешто значи, чак петарда и предмети ће доказати да нам је вечерас више штетио него користио!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Boli mene uvo za top16, i veci su ispadali. Problem je sto ako ostane ovako kako jeste postacemo instant tim kao Prokom, Efes, Olimpija koji ponekad lice na ozbiljne klubove a uglavnom su predstavnici divljeg ulicnog basketa.:banghead:puke:banghead


Izvinite na predugackom postu
:pop:pop:pop samo ovo imam da ti kazem.. sa kime si nas nasao da uporedjujes i mislis da cemo mi biti divlji..ko je ovde bio divlji ko je tako divljao u ovoj utakmici..navedi primer..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Što se tiče priče da nam je ovo dodatni minus za dobijanje A licence... NakaR čini mi se pomenu na nekoj od pethodnih strana... to je sve mož' da bidne ne mora da znači... što je onda nismo dobili kad smo otišli na F4? Đordi to drugačije određuje :wink: tako da ta A licenca može biti kompenzacija za ovakvu grupu....
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ispostavlja se da je ključna stvar to što se lok aut završio malo ranije nego što se očekivalo i Peković nije odigrao protiv Šarloa u gostima, ali jebiga sad...
Jedina dobra stvar je što ćemo sada realno da progledamo i najvjerovatnije otjerati Loa. Ako možemo da dovedemo nekog dobrog centra i da ga potpišemo na duže vrlo rado bih već sada vidio leđa Raduljici što zbog toga što skoro ništa dosad nije pokazao a i mnogo je da nam dva domaća igrača na kraju sezone odu potpuno slobodni sada kad više nema evrolige...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ajde Grobari pokazite i sada da ste uz klub. Kad smo mogli posle Samroka da damo podrsku Stanoju, mozemo i Vladi valjda. Nije smak sveta ali ipak treba Partizan da dovede jednog iskusnog sutera sada na zimu. Nisam za otpustanje igraca ali da treba razgovor sa pojedincima treba.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Fale nam nijanse te koje smo nekada imali. fali nam malo i duletov autoritet i disciplina.

a ono što je najgore od svega, fali nam pionir
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
. Sada bi nekoliko nas trebalo da pozove na linc horde koja nas je pljuvala,omalovazavala i vredjala kada smo iz najbolje namere kritikovali ono sto vide i mala deca. Reci cu samo,kutlace u ruke. .

Sram te bilo.Suviše si bezobrazan za nekoga ko je skoro pomilovan.A to zašto si bio banovan je govorilo i o tvom mentalnom sklopu.I još jednom,SRAM TE BILO!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Za ovih 30 godina pracenja SD Partizan imao sam prilike da gledam uzivo teske nokaute KK, ali ovo je jedan od najvecih, ako ne i najveci. Ovo je, bojim se, poraz u rangu polufinala prvenstva 1998. od FMP. Voleo bih da se varam...
Plasi me cinjenica da je ovo verovatno najlimitiraniji Partizan u poslednjih 15 godina. Kako na klupi, tako i na terenu.
Ima ovde pozvanijih i pametnijih od mene da komentarisu utakmicu.
Samo jedna stvar: najzalije mi je mega cara Dusana Kecmana. Sad gledam coveka u svlacionici... Izmedju redova kaze: ne vredi, postali smo indijanska ekipa...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
... Sada bi nekoliko nas trebalo da pozove na linc horde koja nas je pljuvala,omalovazavala i vredjala kada smo iz najbolje namere kritikovali ono sto vide i mala deca. Reci cu samo,kutlace u ruke..... Jebes kosarkasko znanje i inteligenciju. Dobar je covek,juce ustupio mesto baki u tramvaju.

Oh, bože, dajte cenjena moderacijo neku anketu za najpatetičnijeg forumaša :puke:

Evo ja predlažem dotičnog, gore citiranog ...
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Ne mogu im zameriti na borbenosti, ali bez Pekovica mi nemamo kvalitet za Top 16. Sa Pekovicem bismo prosli dalje. Imali smo tri mec lopte, od toga dve izgledne za prolaz, nismo ih iskoristili. Dao bih jos malo sanse ( par utakmica) Lou da proradi, ako ne uspe treba mu se zahvaliti. Raduljica je ok odigrao, ali kasno je poceo sa podizanjem forme, kasno za Euroligu, za ostala takmicenja ce biti zanacajan igrac. Zao mi je najvise sto ne iskoristismo razliku od 11 poena, koju smo napravili u trecoj cetvrtini. Tada sam pomislio da smo prelomili mec, ali poklopio se nas pad u igri i njihov uzlet, u neizvesnoj zavrsnici nismo imali igraca koji ce odigrati iskusno. Pokusao je to Kecman, nije islo. Sto se Vlade Jovanovica tice, ova Evroliga je velika skola za njega.


Samo da uzmemo mi prvenstvo i kup ( ABA ako moze, ako ne, nista) i onda ponovo sledece godine napadnemo najmanje Top 16 sa Vladom i vecinom ovih igraca iskusnijim za jos jednu sezonu plus sa jos jednim ili dvojicom dobrih stranaca. Kad sam tuzan zbog poraza pokusavam uvek da razmisljam kao u poslednjoj recenici, tj. izvucice se pouke, pojacati tim i bice bolje, dostici cemo opet neslucene visine.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Strasno , hajmo svi sutra pred dvoranu da rusimo Todorica i Danilovica i ostale , da lupamo automobile i ostalo.... alo ljudi ovo je jebeni sport ... pa sta ako smo izgubili , puno smo se mi razmazili ... kada smo dobijali ekipe koje su 20 puta skuplje od nas to je realno a sada kada izgubimo od 10 puta skuplje ekipe onda je propast .
Svako ko je igrao kosarku zna sta je kada dodje jebeni dan kada nista ne ubacis pa sta ... i meni je krivo ,posvadjao sam se sa djevojkom zbog utakmice ali jbt idemo dalje ...
Partizan je institucija ,njegovi igraci i uprava su to sto ga cini istom ... ko pljuje na igraca pljunuo je na klub ...na upravu ,na sebe.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
За Лоа ћу опет изнервирати поједине, али тврдим да је објективно најквалитетнији плеј којег смо имали

Evo reci cu ti da se mene ovim sad do panja iznervirao, ali si mnogo bolji poznavalac kosarke od mene (pa verovatno vidis sto laici ne) i apsolutno korektan clan tako da ti ne zameram. Prosto imamo drugacije vidjenje. Mislim da cu se radije secati Sevalijea Kotona i Pitera (14 sekundi karijera u KKP) Kornela od Ejsija. Nek je i MJ licno, on to u KKP nije pokazao.

Tvoja prica o instalacijama i njihovoj proveri je apsolutno na mestu, ali kad god se rasprava na ovoj temi kretala u tom smeru stizale bi kasike, govna, optuzbe za bocne udare i sl. A niko ili bar 95% forumasa nije pljuvalo, zelelo Partizanu sve najgore, vec samo iznosilo svoje utiske i kritike.

Posle svega, treba spustiti loptu i znati i u porazu biti pravi. Zato nisam za smenu Jovanovica, treba mu pruziti podrsku (jer ce se sad stoka iz ostalih krajeva regiona da se napali i namirise krv) i uciniti sve da se ova sezona izgura sa tri trofeja. Verujem i dalje da se to moze, naravno uz mnogo veci i smisleniji rad i igru. E onda kad dodje kraj sezone videti gde smo i sta smo... po mom ukusu bi bilo da se tada gospodski zahvalimo Vladi, ali sad je jos rano pricati o tome.

Valja se podici!


P.S. Navijanje... :oops:

EDIT: E da, Dule Kecmane... privlegija je gledati igraca koji ima mozak. Kapa dole!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top