Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
403
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Grant stopama svojih predhodnika dva komada na debiju protiv cigosa
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Sta reci ,podsjecaju me na Tumbino vrijeme , mi igramo i stvaramo sanse a oni nas jebu na nase gluposti ... pu jebem ti fubdal kud ga gledam .

I da , mrzim Granta ali jel on kriv da nasi napadaci iz 5 zicera ne mogu da zabiju ????? Jel kriv ,mislim da nije ...
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
samo ću reći...



DRAGANE ĐURIĆU, JEBEM TI SVE ŽIVO I MRTVO!!!
94048.gif
94048.gif
 

kokapfc

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
59
Reaction score
41
Локација
Cambridge
Ciganstura pobedila , a mi promasivali i mazic nije dosudio penal, sve u svemu da im jebem mater i njima i grantu.
Stanoje vrati se
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
E u k...
Gospodine Stanojevicu, hvala Vam kao bratu rodjenom na svemu.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
preslikane rane 2000te, Partizan ima vise od igre, cigani daju golove

Evo im kup, nek ga nabiju u supak, samo titulu da zadrzimo

DJURICU PICKO< NAPOLJE
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sad ce Djura i Grande da izjave da je ovo bila sjajna igra, ali da nismo imali sreceeeeee !
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ruku na srce za ovaj poraz nije grant(ali i dalje može da ga puši Stanoju) kriv igrali smo duplo bolje od njih promašili 4,5 šansi koje nismo smeli primili 2 bolesna gola i to je to. Ali da Dijara i Ilić ono promaše e u kurac.:banghead
Bem ti to kad su ti jedni od najboljih na terenu Babović i Vukić i Marković sa 17 godina. Ja ne verujem da Dijara promašio 3 (TRI) ravna zicera i Ilić ono.
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Djuricu picko mrtva jeli ovo tvoj cilj ?! Majku ti jebem izrode jedan. Picko jedna crko dabogda! Dajem ti rijec da cu te ubit ako te ikad budem vidio nedje po CG. Rnica i Miljkovica cu komentarisati kad malo dodjem sebi. :banghead
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ocekujem dosta postova na temu kako je Grant unapredio igru i da smo odigrali izvanredno, ali nismo imali srece...

MOGU DA TI PUŠE STANOJE!!!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ima li gori osecaj nego kad te pobedi slabiji zato sto si ti sam sebe pobedio?

zar ima ikoga da nije mogao da predvidi ovakav ishod???

djuricu, djuricu... jebem li ti sve zivo i tebi i svim tvojim pajtosima!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.327
Reaction score
4.010
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobise na na nasu foru.

mozda bi gospodin vujosevic dao najbolju opservaciju na ovu temu? ono, u slucaju da da zvezda prodje, blabla, i tako to.

SVESNO NAS KOLJU...IZNUTRA!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Majku vam jebem kompletna upravo maliciozna i ljigava. Pa,zar je moguce da je vama u interesu da zbog licnih frustracija i pohleponosti oterate trenera (trenere) koji imaju kontinuitet uspeha i pobeda,vec godinama? I dovedete mrtvog klovna,kome se jebe da li ce PFC izgubiti,od koga i sa koliko?
Odvratna upravo fudbalskog kluba Partizan,neka kancer vas bolno izjeo i vasu uzu i siru porodicu,pokolenja i roditeljie koji nisu uspeli da vas vaspitaju,nego vas rapustili toliko da sada unesrecujete hiljade drugih porodica i pojedinaca.
Pizda li vam materina odvratna,pohlepna!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sa pravom sam sumnjao ispotavilo se u sveopsti optimizam nas kako cemo ih lagano dobiti, prebiti, otrsiti i slicno.

Dobise nas cige na nacin na koji su nas decenjama dobijali-mi igramo oni daju golove.
Realno uopste nismo bili losi sve do pred sam kraj kad smo im dali vise prostora. Ispromasivali smo se i nema opravdanja, sudjenje je bilo vrlo dobro znaci sami smo krivi. Tj kriv je najgori stoperski tandem u istoriji Partizana. Rnicu prijatelju, brate, druze...mozes da budes ok lik i grobarcina ali...teraj se u 3 picke materine, sto dalje od naseg kluba. Zelim ti sve najbolje u karijeri ali u nekoj drugoj ekipi pa tamo 99,5% svojih pasova daj protivnicima u noge i stvaraj im sanse i neka te protivnicki spicevi pretrcavaju koliko im volja, nece da me dotice kao sto me sada dotice! Najgori nas igrac pozadi, zajebo je i Savica, Bajica, MIhajlova i kompaniju.

Najgore od svega sto cemo sada upasti u zesci kanal a u sustini smo igrali sasvim ok, da je Ilic imao vise koncentracije i Diara takodje a i vise srece kod stative sve bi bilo mnogo bolje po nas, ovako jbg sta je tu okrecemo se prvenstvu jer tesko cemo ih izbaciti u revansu!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.400
Reaction score
2.281
Локација
Gde god ti da igras...
DJUBRAD I OLOSU OD UPRAVE NAPOLJE IZ NASEG PARTIZANA!
AVRAME MARS KUCI!
Cela odbrana NAPOLJE iz PARTIZANA!!!!!
MILJKOVICU, RNICU, LAZEVSKI MARS IZ PARTIZANA!!!
Sale hvala ti za sve, aj ti u penziju!
UPRAVA NAPOLJE!!!
NE DAMO TITULU!!!!!
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
А шта је овде Грант крив? Имали смо 4-5 100% прилика и сад је Грант крив што ми то нисмо искористили. Тактички смо одиграли један од бољих дербија и изгубили на најглупљи могући начин, само нама својствен.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top