Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nadam se da nije niko dobio srčani udar, ja sam bio blizu, ali me njihov drugi gol smirio...

Ja mogu samo da kunem, a to ću raditi samo u krugu prijatelja!

Shvatio sam da ne mrzim cigane, već neke igrače Partizana.

Grante majmune, glup si ko kurac si glup. Koji kurac je ulazio Marković. Lepo sam rekao da bez Eduarda nema leba.
Kapitenu brate, šta si promašio???

Partizan 2011 je umro, a možda i neki sledeći, spremite se na 7 godina bez pobede u derbiju.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Sve u svemu meni se cini da su cigani imali namesteno sudjenej na ovoj tekmi , bolja smo ekipa 10X i to se vidi, ali staces kada nas je trener takticki i sa postavom totalno unistio ...

Sramota on na ciganski bunker umesto da uvede Aksentijevica i Eduarada on uvodi nejakog Markovica i tu je nasim snovima o izjednacenju dosao kraj ...nema veze ove cigane dobijamo u prvenstvu lagano!

Babovicu idi sam m0linte reci koliko kosta skupicemo da te isplatimo...Nisma voleo Stanojevica ali ovaj Grant je stvarno idiot!!!

Titula je veceras i definitivno izgubljena , a ovi sa Arene nek MI SE NAPUSE KURCA MAMU VAM JEBEM CIGANSKU!!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.066
Reaction score
18.305
Stanoooojeeeeeeeeeeeeeee!!!!! Vrati se Stanoje,brate rodjeni!!!!

Djuro,Jeso,crknite obojica od side!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Оно што је Станојевић стварао годину и по дана, као и његови претходници, уништио је Ђурићев приватни тренер, те нас је на најбољи начин подсетио на историју дербија до ове наше серије. Ми као играмо, а онда сами себи дамо један гол, па још један и довиђења, пријатно.

О мутавом дегенерику који је узрок свега и његовим смрдљивим пајташима на другој теми...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Dobra utakmica, ocigledno dobre odluke strucne uprave nakon obracuna sa starim i nestrucnim delom sportskog sektora. Stoperski par blago katostrofalan. Nabijem na kurac idiota koji se setio da stavi Sasu Ilica na levo krilo. i nabijem na kurac idiota od trenera koji je pao s marsa i postavio ovaj sastav, i nabijem ceo fk partizan na kurac koji mi godinama ide na kurac, jer osim domacih titula u verovatno najgoroj ligi evrope nista ne prikazuje dalje od antifudbala i nabijem ceo srpski fudbal na kurac koji od nepismenih, korumpiranih i kriminogenih likova koji vode srpski fudbal ne postoji...... ma nabijem vas sve kurac
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Evo pocelo je!!!!!! POCELI SMO KAO NEKAD DA IGRAMO DOBRO A DA GUBIMO PROTIV GOVNARA!!TO JE ZASLUGA GRANTA!
Evo vam ga Grant i kako je podigao nasu igru na visi nivo!! Bravo El Grande, smrade jedan. Jebo te onaj koji te je doveo.

:kur :kur FUCK OFF GRANT :kur :kur

ps: Vukicu svaka cast.. odigrao je majstorski..
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Avra će biti zadovoljan, good football -no luck, that s sport! Congratulation to our oponent! I ll go now to drink sometnihg...
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Bili smo bolji, al sta vredi kad nismo iskoristili sanse, sreca pa kup nije toliko bitan. Valjda ce se to vratiti u prvenstvu u odlucujucem derbiju. E sada mene interesuje sta se veceras desilo sa Rnicem i Ivanovim ? Koliko su puta bukvalno dobacili loptu ciganima u zoni u kojoj se greska placa golom (protiv ekipa koje su malo ozbiljnije) ? Dal su namerno busili ili sta ja stvarno ne znam, al ono je bilo vise nego ocigledno ...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da cestitam nasima na izvanrednoj igri !!!

E sad muci me jedno pitanje, zasto nismo hteli da damo gol danas??? Zasto???

Izgubili smo i sta je tu je. Ali ono sto me posebno izritiralo osim sto nismo HTELI gol da damo jeste bezmuda igra nakon drugog gola za cigane kada nismo vise ni pokusali da napadnemo a jako bi znacio gol u gostima. Ali sta ja pricam kada mi NISMO HTELI da damo gol i to je sustina svega danas.

Kup je za nas zavrsena prica, a bogami pitanje je da li cemo i titulu uzeti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.515
Reaction score
1.290
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dovidjenja Kupu, dovidjenja mozda i titulo!

Nema smisla vise ni tjerati upravu. Ne mogu se otjerati definitivno..

I da, dobre ove promjene. Bogicevic, Djuric u zatvoru i tako to...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
i neka ga brani ko god hoce, danas nam je nas kapiten SALE rijesio utakmicu. On je izgubio, a ne Partizan. Tomica nije bilo na terenu, Medo pogubljen danas, odbrana boze sacuvaj, Rnic i Ivanov i Miljkovic i Lazevski nikad vise pogresnih pasova i gluposti... MAJKU VAM JEBEM UPRAVO I MUTAVI, A IGRACIMA PORUCUJEM DA SE SRAMOTE...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Samo MRACNJAK I MALERCINA poput SPODOBE granta moze ovakvu tekmu da izgubi. Sve imamo, duha nemamo.

DJURICU, MAMU LI TI JEBEM U USTA ZVALAVA!

Vratite nam STANOJA ili se spalite na Terazijama, SEME VAM SE ZATRLO!
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
E moj Avrame ajde kuci polako...
E moj Stanoje sta ti uradise od igre...
E moji fudbaleri sta (ne) uradiste od onolikih sansi...
Cini mi se da je s ovim nasa dominacija nad ciganima prekinuta.
Djuro slino i ostale sline u upravi umrite sad odmah u najtezim mogucim mukama!!!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Јао Боже, враћају се крај 90-их и почетак 2000-их, ми играмо и играмо, промашујемо а они на тад Жигића а сад ни сами не знају како, на нашег педера бугарског, дају 2 гола. Рнићу, Иванове, је ли ви знате како се затвара простор, да се лопта не износи него предаје, је ли знате ПИЧКА ЛИ ВАМ МАТЕРИНА?! Грант их напада уместо да их чека, нападаш их на њиховом стадиону, јао Боже, прва утакмица купа, ту се чека ментолчино једна! Мада није он крив што Иванов и Илић губе лопту код њиховог првог гола. Илић промашује зицер за 1:1 какав би пре изабрао него пенал, ма нема шта, играли смо а они дали из 2 шута 2 гола и боли их курац једноставно. Просинечки надиграо (како то тужно звучи) ову нашу пијандуру, жалосну сову, на клупи. А ти Ђурићу и твоји истомишљеници - ПОМРЛИ У МУКАМА МАМУ ВАМ ЈЕБЕМ!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.251
Reaction score
2.917
Ja mislim da smo dali gol ,da bi dali jos dva..jbg,mnogo smo bolja ekipa od njih,i zato nemogu da shvatim da smo poceli (prvih 20 min) kao picke!

pobeda ko pobeda,u takmicarskom smislu,nije toliko bitna,jer ima revans...ali svakako jeste sto se mene kao navijaca tice...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Poceli smo utakmicu kao u evropi kad igramo: Plasljivo, pasivno i sa jednim spicem. Tek kad primimo gol pocnemo da igramo fudbal. Dokle vise tako da ulazimu u utakmicu???
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Nije da branim granta, on je realno napravio dobru igru mada uvek moze bolje(na stranu to sto su igrali babovic i miljkon), ali jedno je sigurno da je SS bio aspirin za cigane i tacno je znao kako treba da se igra protiv njih.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sa nasom dominacijom je gotovo. Sto smo osvojili, osvojili smo. Ovo je cista sabotaza kako trenera tako i pojedinih igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top